Bellatores
Döneminin Baş Seherbazı, Ezekiel Harris tarafından kurulan örgütün anlamı Adaletin Savaşçılarıdır. Resmi olarak 1970 yılında kurulan ve kendisine bu ismi veren grup, aslında 1960 yılından beri gizliden gizliye varlığını sürdürmektedir.
Bu topluluk, tek bir amaç için kurulmuştur; adalet. Sihir bakanı Austin Hudson’ın adaletsizce sürdürdüğü 35 yıllık hükümdarlığa ve insanların inatla yok saydığı diktatörlüğe dur demek için, özgürlükçü ve yenilikçi bireylerin bir araya toplanmasıyla oluşmuştur. # Devamı İçin TIKLAYINIZ!
Scuta
Ingemar Byström tarafından ‘Düzenin Kalkanı’ adı altında kurulmuşlardır. 1970 yılında, Bellatores gibi güçlü bir örgütün ortaya çıkışı ile, birnevi mecburiyet sebebiyle savunma gücü olarak ortaya çıkmıştır.
İlk kuruluş amaçları düzeni (Bu vesileyle aslıda Sihir Bakanı ve bakanın inançlarını) korumak olsa dahi, çoğu üyenin katılım amacı doğrultusunda daha nebze Bellatores’u ortadan kaldırmak şeklinde amaç kayması oluşmuştur. Buna rağmen liderleri Byström, bu amacı reddederek tüm isteklerinin halk tarafından demokratik yollarla beş kere seçilmiş olan bakanı ve bununla beraber düzeni korumak olduğunu birçok kez belirtmiş, belirtmeye devam etmektedir. # Devamı İçin TIKLAYINIZ!
ACCIO Hogwarts-Rpg !
♣ Karakter Değiştir ♣
K.Adı:
 • Şifre:

 • HOGWARTS: AÇIK!
  TARİH: ARALIK 1973
  Paylaş | 
   

   Büyücü/Cadı/Gezgin Alımları

  Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
  Sayfaya git : Önceki  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 28 ... 32  Sonraki
  Moterda Olisya
  Ölü
  Ϟ Rp Beğenileri : 0

  Moterda Olisya
  Ölü
  Adınız ve Soyadınız: Moterda Olisya

  Karakter Bilgisi: Moterda 1948 yılında Blackwood Malikanesinde dünyaya geldi. Ailesi tarafından katı ve sert kurallar eşliğinde yetiştirilip, karanlık sanatlar ile ilgili dersler aldı. Eğitim hayatını bir Slytherinli olarak Hogwartsta geçirdi, Mezun olduğu dönemin bina birincisi oluşu ve Tılsım Sanatı üzerine denemeler yazması tanınmasında önemli roller oynadı. Mezun oluşundan 2 yıl sonra Tılsımlar üzerine özel dersler vermeye başlamış, Bir çok öğrencinin karmaşık ve gereksiz olarak nitelendirdikleri bu dersten geçmelerini sağlamıştır.

  Örnek rp:
   Güneş ışınları kalın fon perdeleri delmek istercesine pencereye vuruyordu, Odanın loşluğu aradan kaçmayı başarabilen ufak bir ışık hüzmesi ile bozulmaya başlamıştı. Moterda odada ki değişikliği fark etmişçesine elini gözlerine götürerek derin bir iç çekti, güneşin parlaklığından her zaman nefret etmişti, Ona göre güneş sadece saçma bir ışık aracıydı ve çokta gerekmiyordu. Üstünde ki yorganı nazikçe iteleyerek yatağından ayrıldı ve hala loş kısımda duran boy aynasına doğru yaklaştı.

     Aynada kendi yansımasını incelemeye başladı. Yüzü herzaman ki gibi pürüzsüz ve parlak görünüyordu, Gözlerinde donuk bir mavilik hakimdi, Teninin beyazlığı loşlukta parlayan bir elmasa benziyordu. Güneş hüzmelerinin saçını parlatması ile düşüncelerine dalmaya başladı.

  Rütbe: Cadı
  Meslek : Özel Öğretmen

  Not : Profesörlük başvurumdan daha farklı bir karakter yaratmak istemedim ..
  Sayfa başına dön Aşağa gitmek
  http://www.hogwarts-rpg.com/t4942-moterda-olisya-lejant#82606
  Hecate
  Game Master
  Ϟ Rp Beğenileri : 0

  Hecate
  Game Master
  Konuştuğumuz gibi Profesörlük alımları tamamlanana kadar cadı rütbeniz verilmiştir.


  Sayfa başına dön Aşağa gitmek
  Lavinia Raskolnikov
  Cadı
  Ϟ Rp Beğenileri : 20

  Lavinia Raskolnikov
  Cadı
  Lavinia Raskolnikov
  asi kendinden emin yalandan hoşlanmayan biri. Yakın zamanda ailesini kaybetti savaşta.  Genelde kendi başına takılmayı tercih etse de Jaq ile yakın arkadaştır ve onu yanından ayırmaz. Pek konuşan bir tip değildir ama konuştuğu zaman okulda anlatılanların aksine daha sakin davranır.  Hastalığı yüzünden okulu bırakmış olsa da kendi ayakları üzerinde durabilmek için fotoğrafçılığı seçmiştir.  Hayatında önemsediği nadir kişilerden biri kocasıdır ve onu kendinden bile çok sever. Yakın arkadaşı Jaqi de kaybetikten sonra bir daha eskisi gibi olamamış ancak zamanla bu hüzünü sevince dönüşmüştür. Okula ayak uyduramayacağını anladığında ise rusyaya evine dönmüştür.
  Fotoğrafçı lütfen
  Bu ve diğer karakterlerimin rpleri

  Spoiler:
     Sayfa başına dön Aşağa gitmek
  Tilia Rodrigo
  Cadı
  Ϟ Rp Beğenileri : 0

  Tilia Rodrigo
  Cadı
  Tilia Rodrigo
  (kurgu tam oturmadı daha) Küçük cadı 1963 yılında İspanyada gözlerini açtı. Babası namı yürümüş bir denizcidir. Annesi ise sıradan bir temizlikçi. Küçük cadı melez bir soydan gelmektedir. Babası annesini terk ettikten sonra annesi bunu yetimhaneye bırakıyor. Ben kendimi zor bakıyorum diye fakat küçük cadı çok sık yetimhaneden kaçar ve ailesini arar. Şimdilik bu kadar tam detaylanmadı.
  Rütbe: Cadı
  Richard G. Vincent desem


  Sayfa başına dön Aşağa gitmek
  Banana Panda
  Game Master
  Ϟ Rp Beğenileri : 3

  Banana Panda
  Game Master
  Verdim gitti.


  Sayfa başına dön Aşağa gitmek
  Tigran B. Arslanian
  Büyücü
  Ϟ Rp Beğenileri : 0

  Tigran B. Arslanian
  Büyücü
  Adınız ve Soyadınız : Tigran B. Arslanian
  Karakter Bilgisi : Tigran, çalışkan ve safkan bir ailenin tek çocuğudur. Babası, fakir bir çocukluk geçirmiş, 1915 yılında doğduğu yer olan Kars'tan Ermenistan'a sürülmüştür. Burada eşi Lusine Terziyan ile tanışan Toros Arslanian evlenmiş ardından da 1941'de Amerika'ya taşınarak büyük riskler alarak iş kurmuştur. Kurduğu şirketin büyük kar yapması ile 1959'a kadar tüm dünyaya yayılmış bir ticaret ağı başlatmıştır. 1971 yılında babasının ölümü ile şirketin yeni CEO'su olan Tigran yıllarca aldığı KSKS eğitimini bir kenara bırakarak şirketi başarıyla yönetmektedir.
  Gençliğinde ve öğrencilik yıllarında şımartılmış annesinin göz bebeği haline gelmiştir. Slytherin mezunu başarılı bir büyücü olmasına karşın yıllardır devam eden, bir aile geleneği haline gelmiş ticaret eğitimini de Batı Sussex Üniversitesi'nde tamamlamıştır. Çalışkan ve istediğini elde etmek için her yolu izleyen tutumu magazinde önemli bir yer edinmesine sebep olmuştur. Kadınlarla vakit geçirmekten hoşlanır. İnsanları umursamaz. Para için ruhunu dahi satar. Çoğu zaman depresif olduğundan dolayı boş mizaha bayılır. İstediğini elde etmek için her şeyi yapsa da deli salağı değildir. Canı onun için önemlidir. Kendini boş tehlikelere atmaz. Fakat mesleğinde risk almayı sever. (henüz oturmamasına rağmen en yakın zamanda düzenlenecek^^)
  Rütbe: Levon Estuary Holding CEO'su
  Örnek Rp : ben naz. içeri alın lütfen :b
  Sayfa başına dön Aşağa gitmek
  Ören Bayan
  Game Master
  Ϟ Rp Beğenileri : 0

  Ören Bayan
  Game Master
  Hoşgeldin canım Naz sefalar getirdin güzel Naz.
  Herkesi mutlu edemezsiniz, çünkü siz lahmacun değilsiniz.
  Sayfa başına dön Aşağa gitmek
  Xander Godrel
  Gezgin
  Ϟ Rp Beğenileri : 0

  Xander Godrel
  Gezgin
  Başvuru İçin:

  Adınız ve Soyadınız : Xander Godrel
  Karakter Bilgisi : Xander, Xavier ve Milla Godrel'in üçüncü çocuğu, ikinci oğludur. Deyim yerindeyse orta direk bir aileye mensup olan Xander, orta sınıf huzurundan ziyade Robinson Crusoe kadar meraklı ve heyecanlıdır keşfetmeye karşı. Ravenclaw binasından mezun olmasının ardından; üç yıla yakın bir süre Hogsmeade civarındaki dükkânlarda, ortaçağdaki sefil bir serften farksız bir şekilde çalışarak bekâr bir erkeğe kıyasla iyi bir birikim yapmıştır. Bu birikimle Bakanlığa Godrel Araştırmacılık (belgelerdeki adı GOD-INV) adıyla kayıtlı bir şahıs şirketi kurar. Zengin büyücülere yönelik keşifler (definecilik) yürüten Xander, rotasını hızla Asya'ya kaydırır ve hem bilgi birikimini, hem de yaşanmışlıklarını arttırmaya koyulur. Gayesini gerçekleştiren bir adamdan mutlu ne olabilir ki?
  Örnek Rp : (Ana karakterim Ethan Echoria)
  Rütbe: Godrel Araştırmacılık (veya uzun gelirse GOD-INV de yazabilirsiniz) Sahibi
  İstediğiniz Meslek: Gezgin
  Sayfa başına dön Aşağa gitmek
  Ören Bayan
  Game Master
  Ϟ Rp Beğenileri : 0

  Ören Bayan
  Game Master
  Onaylanıyor yavrucuğum.
  Herkesi mutlu edemezsiniz, çünkü siz lahmacun değilsiniz.
  Sayfa başına dön Aşağa gitmek
  Irene Hernandez
  Ölü
  Ϟ Rp Beğenileri : 0

  avatar
  Ölü
  İrene Hernandez
  Cadı hırsız
  Genç cadı hernandez ailesinin ikinci çocuğudur ancak pek onlarla görüşmez. Hayatını hep sokaklarda geirmiş ve başını beladan belaya sokmuştur. Buna rağmen hiç yakalanmamış ve hayatını sürdürmeye devam etmiştir. Genelde küçük ve eski yerlerde kalır ve hayatını hırsızlık yaparak geçirir. Çok snirli ve aksi bridir. Eğer damarına basılırsa patlamaya hazır bir bomba gibi olur ve karşısındaki kimseyi dinlemez. Genelde ispanya da takılır ama ikinci şehri olan new york u da çok sever. Bir çok kez dünyayı dolaşmışlığıda vardır
  Lavinia Raskolnikov
  Sayfa başına dön Aşağa gitmek
   
  Büyücü/Cadı/Gezgin Alımları
  Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
  25 sayfadaki 32 sayfasıSayfaya git : Önceki  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 28 ... 32  Sonraki

  Bu forumun müsaadesi var:Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
  Hogwarts-RPG :: Mesleki Seçimler-