ACCIO Hogwarts-Rpg !
Yönetim
Başlarken
Pano
Kullanıcı Değiştir:
K.Adı:
Şifre:

Paylaş|

Büyücü/Cadı/Gezgin Alımları

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Sayfaya git : Önceki  1 ... 15 ... 25, 26, 27
YazarMesaj
Banana Panda
Game Master

Ϟ Rp Beğenileri : 2

MesajKonu: Geri: Büyücü/Cadı/Gezgin Alımları 05.06.18 19:05

Rütbeniz veriliyor.

Vjera Majcherczyk
Cadı

Ϟ Rp Beğenileri : 0

Mezuniyet
Ϟ Binası: R R

MesajKonu: Geri: Büyücü/Cadı/Gezgin Alımları 06.06.18 0:12

;;vjera majcherczyk.
;;vera doğuştan sakin bir insandır. yanında adam kesseniz bile sakin kalabilecek bir kişiliğe sahiptir. bu yüzden fazla heyecanlı işlere hiç gelemez. majcherczyk ailesinde ravenclaw binasına düşen tek insandır; çünkü ailenin tamamı slytherin mezunudur. okul dönemlerini de aynı sessizlik ve sakinlikle geçirmiştir, vjera. hogwarts'tan sonra ise üniversite okumuştur. sinirlendirmesi güçtür, ancak sinirlendiği zaman gözü hiçbir şeyi görmez. insanlardan kolay vazgeçmez; ancak vazgeçtiği anda o kişi yoktur. yani tüm her şeyi acısıyla, tatlısıyla; iyisiyle, kötüsüyle uç noktalarda yaşayan biridir.
;;veena, ramses.
;;cadı.
;;çek cumhuriyeti büyükelçiliği çalışanı.
*bunu nasıl yazarsınız bilemem. ingiltere'deki çek cumhuriyeti elçiliği tabii.*

VJERA MAJCHERCZYK

Ören Bayan
Game Master

MesajKonu: Geri: Büyücü/Cadı/Gezgin Alımları 06.06.18 0:17

Maşmerlin ne güzel kızsın sen öyle. Tü tü tü merlin nazarlardan saklasın. Yalnız tatlım kurguna dair ufak bir sorum olacak (bu kadın beni gece gece rahat bırakmadı diyeceksin). Muggle üniversitesinde okudun anladığım kadarıyla. Fakat Hogwarts'da okuduğun için herhangi bir Muggle okulundan ilköğretim ve lise diploman yok. Kurgu devamında herhangi bir sorun yaşamaman için bu kısmı hallettikten sonra rütbeni vereceğim.

Herkesi mutlu edemezsiniz, çünkü siz lahmacun değilsiniz.
Vjera Majcherczyk
Cadı

Mezuniyet
Ϟ Binası: R R

MesajKonu: Geri: Büyücü/Cadı/Gezgin Alımları 06.06.18 0:22

bunu düşündüm. ancak babası devletin üst düzey elemanlarından biri olduğu için bunları dışarıdan hallederek yoluna devam etti.

VJERA MAJCHERCZYK

Banana Panda
Game Master

MesajKonu: Geri: Büyücü/Cadı/Gezgin Alımları 06.06.18 1:00

Merlin zihin açıklığı versin.

Sora Mukaji
Cadı

MesajKonu: Geri: Büyücü/Cadı/Gezgin Alımları 07.06.18 13:35

x Sora Mukaji
x Sora'nın annesi bundan tam yirmi beş yıl önce bir yük gemisine saklanarak İngiltere'den Japonya'ya kaçıyor.* Japonya'ya adımını attığı anda tesadüfler silsilesi sayesinde karşılaştığı bıçkın bir delikanlıya da gönlünü kaptırıveriyor. Çocuk kızımıza yardım ediyor, iş buluyor, kalacak yer buluyor derken iki yıl kadar bir süre geçiyor ve artık ilişkilerini arkadaş olarak zorlamamaya karar veriyorlar. Zira serseri oğlumuz da gizemli İngiliz dilberine boş değil. Sevgili olalım, sevişelim, öpüşelim derken e bari evlenelim de, sokaklarda rahat gezelim diyorlar. Oğlumuzun ailesi elbette karşı çıkıyor. Ne olduğu belirsiz, kaçak bir İngiliz'i gelin istemiyorlar.* Ancak kader çanlarını çalıyor ve kızımızla oğlumuz limanda karşılaştıkları günden tam dört yıl sonra evleniyorlar. Bir de Sora adını verdikleri minik bir kızları oluyor. Aradan yıllaaaar yıllaaaar geçiyor* Sora, Mahoutokoro adlı büyücülük okuluna başlıyor. Çetrefilli bir aşkın meyvesi olan kızımız 17 yaşında geldiğinde ise yıllardır durgun olan bir fırtına vuku buluyor ve Sora'nın annesine İngiltere'den gelen mektupla 22 yıl sonra evine dönmek zorunda kalıyor. Sırtında küçük bir çantayla kaçtığı eve kendi canından, kendi kanından bir kız çocuğuyla döndüğünde ise maceramız başlıyor efenim.
* olan yerler çılgıncasına detaylandırılacak.
x Örnek rol oyunu: Mae Majori.
x Cadı, Mahoutokoro.

En son Sora Mukaji tarafından 07.06.18 13:47 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Lumos
Game Master

MesajKonu: Geri: Büyücü/Cadı/Gezgin Alımları 07.06.18 13:39

Örnek bir rol oyunu da atmanızı rica ediyorum.

Edit: Hallediliyor.

Favori cümlelerim:

Büyücü/Cadı/Gezgin Alımları

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
27 sayfadaki 27 sayfasıSayfaya git : Önceki  1 ... 15 ... 25, 26, 27