Bellatores
Döneminin Baş Seherbazı, Ezekiel Harris tarafından kurulan örgütün anlamı Adaletin Savaşçılarıdır. Resmi olarak 1970 yılında kurulan ve kendisine bu ismi veren grup, aslında 1960 yılından beri gizliden gizliye varlığını sürdürmektedir.
Bu topluluk, tek bir amaç için kurulmuştur; adalet. Sihir bakanı Austin Hudson’ın adaletsizce sürdürdüğü 35 yıllık hükümdarlığa ve insanların inatla yok saydığı diktatörlüğe dur demek için, özgürlükçü ve yenilikçi bireylerin bir araya toplanmasıyla oluşmuştur. # Devamı İçin TIKLAYINIZ!
Scuta
Ingemar Byström tarafından ‘Düzenin Kalkanı’ adı altında kurulmuşlardır. 1970 yılında, Bellatores gibi güçlü bir örgütün ortaya çıkışı ile, birnevi mecburiyet sebebiyle savunma gücü olarak ortaya çıkmıştır.
İlk kuruluş amaçları düzeni (Bu vesileyle aslıda Sihir Bakanı ve bakanın inançlarını) korumak olsa dahi, çoğu üyenin katılım amacı doğrultusunda daha nebze Bellatores’u ortadan kaldırmak şeklinde amaç kayması oluşmuştur. Buna rağmen liderleri Byström, bu amacı reddederek tüm isteklerinin halk tarafından demokratik yollarla beş kere seçilmiş olan bakanı ve bununla beraber düzeni korumak olduğunu birçok kez belirtmiş, belirtmeye devam etmektedir. # Devamı İçin TIKLAYINIZ!
ACCIO Hogwarts-Rpg !
♣ Karakter Değiştir ♣
K.Adı:
 • Şifre:

 • HOGWARTS: AÇIK!
  TARİH: ARALIK 1973
  Paylaş
   

   Büyücü/Cadı/Gezgin Alımları

  Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
  Sayfaya git : Önceki  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 33  Sonraki
  Banana Panda
  Game Master
  Ϟ Rp Beğenileri : 3

  Banana Panda
  Game Master
  Rütbeniz veriliyor.


  Büyücü/Cadı/Gezgin Alımları - Sayfa 27 MdLXa7
  Sayfa başına dön Aşağa gitmek
  Vjera Majcherczyk
  Cadı
  Ϟ Rp Beğenileri : 0

  Vjera Majcherczyk
  Cadı
  ;;vjera majcherczyk.
  ;;vera doğuştan sakin bir insandır. yanında adam kesseniz bile sakin kalabilecek bir kişiliğe sahiptir. bu yüzden fazla heyecanlı işlere hiç gelemez. majcherczyk ailesinde ravenclaw binasına düşen tek insandır; çünkü ailenin tamamı slytherin mezunudur. okul dönemlerini de aynı sessizlik ve sakinlikle geçirmiştir, vjera. hogwarts'tan sonra ise üniversite okumuştur. sinirlendirmesi güçtür, ancak sinirlendiği zaman gözü hiçbir şeyi görmez. insanlardan kolay vazgeçmez; ancak vazgeçtiği anda o kişi yoktur. yani tüm her şeyi acısıyla, tatlısıyla; iyisiyle, kötüsüyle uç noktalarda yaşayan biridir.
  ;;veena, ramses.
  ;;cadı.
  ;;çek cumhuriyeti büyükelçiliği çalışanı.
  *bunu nasıl yazarsınız bilemem. ingiltere'deki çek cumhuriyeti elçiliği tabii.*


   
  VJERA MAJCHERCZYK

  Büyücü/Cadı/Gezgin Alımları - Sayfa 27 BzE2Zv
  Sayfa başına dön Aşağa gitmek
  Ören Bayan
  Game Master
  Ϟ Rp Beğenileri : 0

  Ören Bayan
  Game Master
  Maşmerlin ne güzel kızsın sen öyle. Tü tü tü merlin nazarlardan saklasın. Yalnız tatlım kurguna dair ufak bir sorum olacak (bu kadın beni gece gece rahat bırakmadı diyeceksin). Muggle üniversitesinde okudun anladığım kadarıyla. Fakat Hogwarts'da okuduğun için herhangi bir Muggle okulundan ilköğretim ve lise diploman yok. Kurgu devamında herhangi bir sorun yaşamaman için bu kısmı hallettikten sonra rütbeni vereceğim.


  Büyücü/Cadı/Gezgin Alımları - Sayfa 27 BLDMk9

  Herkesi mutlu edemezsiniz, çünkü siz lahmacun değilsiniz.
  Sayfa başına dön Aşağa gitmek
  Vjera Majcherczyk
  Cadı
  Ϟ Rp Beğenileri : 0

  Vjera Majcherczyk
  Cadı
  bunu düşündüm. ancak babası devletin üst düzey elemanlarından biri olduğu için bunları dışarıdan hallederek yoluna devam etti.


   
  VJERA MAJCHERCZYK

  Büyücü/Cadı/Gezgin Alımları - Sayfa 27 BzE2Zv
  Sayfa başına dön Aşağa gitmek
  Banana Panda
  Game Master
  Ϟ Rp Beğenileri : 3

  Banana Panda
  Game Master
  Merlin zihin açıklığı versin.


  Büyücü/Cadı/Gezgin Alımları - Sayfa 27 MdLXa7
  Sayfa başına dön Aşağa gitmek
  Estela Pavón
  Cadı
  Ϟ Rp Beğenileri : 0

  Estela Pavón
  Cadı
  x Sora Mukaji
  x Sora'nın annesi bundan tam yirmi beş yıl önce bir yük gemisine saklanarak İngiltere'den Japonya'ya kaçıyor.* Japonya'ya adımını attığı anda tesadüfler silsilesi sayesinde karşılaştığı bıçkın bir delikanlıya da gönlünü kaptırıveriyor. Çocuk kızımıza yardım ediyor, iş buluyor, kalacak yer buluyor derken iki yıl kadar bir süre geçiyor ve artık ilişkilerini arkadaş olarak zorlamamaya karar veriyorlar. Zira serseri oğlumuz da gizemli İngiliz dilberine boş değil. Sevgili olalım, sevişelim, öpüşelim derken e bari evlenelim de, sokaklarda rahat gezelim diyorlar. Oğlumuzun ailesi elbette karşı çıkıyor. Ne olduğu belirsiz, kaçak bir İngiliz'i gelin istemiyorlar.* Ancak kader çanlarını çalıyor ve kızımızla oğlumuz limanda karşılaştıkları günden tam dört yıl sonra evleniyorlar. Bir de Sora adını verdikleri minik bir kızları oluyor. Aradan yıllaaaar yıllaaaar geçiyor* Sora, Mahoutokoro adlı büyücülük okuluna başlıyor. Çetrefilli bir aşkın meyvesi olan kızımız 17 yaşında geldiğinde ise yıllardır durgun olan bir fırtına vuku buluyor ve Sora'nın annesine İngiltere'den gelen mektupla 22 yıl sonra evine dönmek zorunda kalıyor. Sırtında küçük bir çantayla kaçtığı eve kendi canından, kendi kanından bir kız çocuğuyla döndüğünde ise maceramız başlıyor efenim.
  * olan yerler çılgıncasına detaylandırılacak.
  x Örnek rol oyunu: Mae Majori.
  x Cadı, Mahoutokoro.


  En son Sora Mukaji tarafından 07.06.18 13:47 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
  Sayfa başına dön Aşağa gitmek
  Lumos
  Game Master
  Ϟ Rp Beğenileri : 2

  Lumos
  Game Master
  Örnek bir rol oyunu da atmanızı rica ediyorum.

  Edit: Hallediliyor.


  Büyücü/Cadı/Gezgin Alımları - Sayfa 27 8YDg0A

  Favori cümlelerim:
   
  Sayfa başına dön Aşağa gitmek
  Robert Calvin Myles
  Kurtadam
  Ϟ Rp Beğenileri : 7

  Robert Calvin Myles
  Kurtadam
  Adınız ve Soyadınız : Robert Calvin Myles
  Karakter Bilgisi :
  Spoiler:
   

  Örnek Rp : Liliana Ivy Black ve diğer karakterlerim
  Rütbe: Büyücü
  İstediğiniz Meslek: Rütbeme "Lupus Industries CEO'su" eklenirse çok sevinirim. Teşekkürler ^^


  Büyücü/Cadı/Gezgin Alımları - Sayfa 27 V5w1ZK
  We all must stand alone against our demons
  :
   
  :
   
  Sayfa başına dön Aşağa gitmek
  Ören Bayan
  Game Master
  Ϟ Rp Beğenileri : 0

  Ören Bayan
  Game Master
  @Hogwarts Rpg demiş ki:
  - Site içerisinde rol oyunu bulunup, karakterinin kurgusu gereği rütbe ve/veya isim değişikliği yapmak isteyen üyeler, bu isteklerini belirtmeden önce kurgusal sebeplerini açıklayan kişisel bir kurgu yapmalıdır. Bu kurguyu ilgili başlıkta yapacağına dair bilgilendirmesi gerekmektedir. Kurgu dahilinde değişecek rütbe-isim ile alakalı rol oyunu, kurgusal akış dahilinde rütbe değişiminden önce ya da sonra yazılabilir. Bu karar karakter sahibinin insiyatifine bırakılmıştır.


  Büyücü/Cadı/Gezgin Alımları - Sayfa 27 BLDMk9

  Herkesi mutlu edemezsiniz, çünkü siz lahmacun değilsiniz.
  Sayfa başına dön Aşağa gitmek
  Joon M. Park
  Büyücü
  Ϟ Rp Beğenileri : 4

  Joon M. Park
  Büyücü
  Adınız ve Soyadınız : Joon M. Park
  Karakter Bilgisi : 1950 yılında, Mart ayının ilk gününde Kore'de gözlerini açmıştır hayata Joon. Park ailesinin tek erkek çocuğudur. Babasını daha bebekken, Kore savaşında kaybettiği için onu hiç tanıyamamış, annesi de ilerleyen yaşlarında dedesi tarafından ondan uzaklaştırıldığı için annesiz büyümüştür. Park ailesi, ülkelerin de en yaşlı tarihe sahip ailelerden birisidir. Geçmişlerinde yatan tarihi başarılar ve yüksek mevkiler neticesinde hep göz önünde olmuşlar ve hatırı sayılır zenginlik içerisinde yaşamışlardır. Aile Kore Savaşında servetlerinin büyük çoğunu kaybetse de yıllar içinde yeniden toparlanıp, 70'li yıllara gelindiğinde orta düzeyde bir aile şirketi olarak adından söz ettirmeye devam etmiştir. Joon anne tarafı büyücü, baba tarafı muggle olduğu için melez bir büyücüdür. Dedesi sihir dünyasından haz etmediği için gelinini torununun büyücü olmasında suçlu bulmuş ve Joon 12 yaşına geldiğinde annesinden ayrı tutulmuş ve görüştürülmemiştir. 12 yaşına kadar ki dönemde annesi tarafından Japonya'da ki Mahoutokoro büyücülük okuluna yazdırıldığı için, eğitimine orada devam etmiş ve oradan mezun olmuştur. 20 yaşında dedesi hastalandıktan sonra, ailenin tek mirasçısı olarak şirketin başına geçmiştir.
  Joon, dışarıdan bakıldığında kişilik olarak oldukça nazik ve arkadaş canlısı bir yapıya sahiptir. Çalışkan ama hırslarına yenik düşmeyen, öncelik olarak çevresindekilerin mutluluğunu ve huzurunu düşünen birisidir. Ceo'luk mesleğini layıkıyla yerine getirir ve şirket çalışanları da ondan memnundur. Bazen sakin karakterinin tersine aşırı heyecanlı ve işleri birbirine katan bir insana dönüşmesine şaşırsalar da, onu severler. Ama içerisinde kendisinin bile keşfedemediği farklı şeyler dönmektedir ve buna anlam veremez. Sanki zihni son günlerde başkasına aitmiş gibi hissetmektedir. Bir gün uyandığında, yerde kanlar içinde yatan biricik sevgilisini bulan kendisi olacaktır ve bu cinayeti işleyen de kendi bedeninden başkası değildir.    
  Örnek Rp : Lucifer Helios
  Rütbe:  Büyücü
  İstediğiniz Meslek: Park Corp. Ceo'su


  Büyücü/Cadı/Gezgin Alımları - Sayfa 27 NlrrRl Büyücü/Cadı/Gezgin Alımları - Sayfa 27 VDYY0r
  "Delilik insanı yaşatır derler; en azından akıl acı çekmez; uyur, ölü gibi yaşar."

  D. Luing  JOON:
   

  WONHO:
   


  Spoiler:
   


  Sayfa başına dön Aşağa gitmek
  http://www.hogwarts-rpg.com/t5263-joon-m-park-lejant
   
  Büyücü/Cadı/Gezgin Alımları
  Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
  27 sayfadaki 33 sayfasıSayfaya git : Önceki  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 33  Sonraki

  Bu forumun müsaadesi var:Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
  Hogwarts-RPG :: Mesleki Seçimler-