Bellatores
Döneminin Baş Seherbazı, Ezekiel Harris tarafından kurulan örgütün anlamı Adaletin Savaşçılarıdır. Resmi olarak 1970 yılında kurulan ve kendisine bu ismi veren grup, aslında 1960 yılından beri gizliden gizliye varlığını sürdürmektedir.
Bu topluluk, tek bir amaç için kurulmuştur; adalet. Sihir bakanı Austin Hudson’ın adaletsizce sürdürdüğü 35 yıllık hükümdarlığa ve insanların inatla yok saydığı diktatörlüğe dur demek için, özgürlükçü ve yenilikçi bireylerin bir araya toplanmasıyla oluşmuştur. # Devamı İçin TIKLAYINIZ!
Scuta
Ingemar Byström tarafından ‘Düzenin Kalkanı’ adı altında kurulmuşlardır. 1970 yılında, Bellatores gibi güçlü bir örgütün ortaya çıkışı ile, birnevi mecburiyet sebebiyle savunma gücü olarak ortaya çıkmıştır.
İlk kuruluş amaçları düzeni (Bu vesileyle aslıda Sihir Bakanı ve bakanın inançlarını) korumak olsa dahi, çoğu üyenin katılım amacı doğrultusunda daha nebze Bellatores’u ortadan kaldırmak şeklinde amaç kayması oluşmuştur. Buna rağmen liderleri Byström, bu amacı reddederek tüm isteklerinin halk tarafından demokratik yollarla beş kere seçilmiş olan bakanı ve bununla beraber düzeni korumak olduğunu birçok kez belirtmiş, belirtmeye devam etmektedir. # Devamı İçin TIKLAYINIZ!
ACCIO Hogwarts-Rpg !
♣ Karakter Değiştir ♣
K.Adı:
 • Şifre:

 • HOGWARTS: AÇIK!
  TARİH: ARALIK 1973
  Paylaş | 
   

   Büyücü/Cadı/Gezgin Alımları

  Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
  Sayfaya git : Önceki  1 ... 15 ... 27, 28, 29, 30, 31, 32  Sonraki
  Ji Eun Lee
  Cadı
  Ϟ Rp Beğenileri : 0

  Ji Eun Lee
  Cadı
  Adınız ve Soyadınız :Ji Eun Lee
  Karakter Bilgisi : Jieun safkan Koreli olmasına rağmen, yıllarca kendini melez bilir. Annesinin İngiliz kökenli babasının Koreli olduğunu sanar lakin işler aslında tamamen farklıdır. Jieun henüz aylıkken öz ailesi tarafından İngiliz kökenli üvey annesine evlatlık verilmiştir. Evlatlık verilmesinin sebebi ise fakir ve yoksun bir aileden gelmesidir. ve evlatlık alan ailenin ise çocuğu olmamaktadır. 21 yaşına kadar evlatlık olduğundan haberi yokken üvey annesi tarafından prensesler gibi büyütülür. Ona uydurulan yalan ile Koreli babasının küçük yaşta kaybetmiş ve onunla hiç tanımamıştır. İngiltere'nin en iyi psikiyatr doktorlarından olan üvey annesi sayesinde en iyi yerlerde eğitim almış ve iş hayatına hemşire olarak atanmıştır. Lakin bir iş sahibi olduğunda ve ayaklarının üzerine basmaya başladığında aldığı haber ile dünyası başına yıkılır. Jieun hemşire olarak atandığında annesinin kliniğinde *annemizin karakteri de gelecek o yüzden isim vermiyorum.* aynı iş yerinde çalışma hayalleri kurarken öz sandığı annesi tarafından evlatlık olduğunu öğrenir. Aldığı haber ile Kore'ye ailesine bulmak için gitmesiyle karakterin kurgusu başlar. Yıllarca üvey annesi tarafından kandırıldığını düşünen Jieun Kore'de tek başına yaşama kararı aldığında ve yeni bir hastanede çalışmaya başladığında çoklu karakter bozukluğu olan bir hasta ile tanışır ve amansız bir aşk hikayesi başlar. Gerisi çok karışık efenim lakin efsane bir kurgumuz geliyor, önce rütbe sonra rpler başlayacak eheh
  Örnek Rp : Hyungwon Chae
  Rütbe: Cadı
  İstediğiniz Meslek: Asklepios Psikiyatri Kliniği / Hemşire 
  Sayfa başına dön Aşağa gitmek
  http://www.hogwarts-rpg.com/t5249-ji-eun-lejant#91365
  Ören Bayan
  Game Master
  Ϟ Rp Beğenileri : 0

  Ören Bayan
  Game Master
  Yeni ofisine çiçeksepetinden çikolata yolluyorum.
  Herkesi mutlu edemezsiniz, çünkü siz lahmacun değilsiniz.
  Sayfa başına dön Aşağa gitmek
  Joon M. Park
  Büyücü
  Ϟ Rp Beğenileri : 4

  Joon M. Park
  Büyücü
  @Joon M. Park demiş ki:
  Adınız ve Soyadınız : Joon M. Park
  Karakter Bilgisi : 1950 yılında, Mart ayının ilk gününde Kore'de gözlerini açmıştır hayata Joon. Park ailesinin tek erkek çocuğudur. Babasını daha bebekken, Kore savaşında kaybettiği için onu hiç tanıyamamış, annesi de ilerleyen yaşlarında dedesi tarafından ondan uzaklaştırıldığı için annesiz büyümüştür. Park ailesi, ülkelerin de en yaşlı tarihe sahip ailelerden birisidir. Geçmişlerinde yatan tarihi başarılar ve yüksek mevkiler neticesinde hep göz önünde olmuşlar ve hatırı sayılır zenginlik içerisinde yaşamışlardır. Aile Kore Savaşında servetlerinin büyük çoğunu kaybetse de yıllar içinde yeniden toparlanıp, 70'li yıllara gelindiğinde orta düzeyde bir aile şirketi olarak adından söz ettirmeye devam etmiştir. Joon anne tarafı büyücü, baba tarafı muggle olduğu için melez bir büyücüdür. Dedesi sihir dünyasından haz etmediği için gelinini torununun büyücü olmasında suçlu bulmuş ve Joon 12 yaşına geldiğinde annesinden ayrı tutulmuş ve görüştürülmemiştir. 12 yaşına kadar ki dönemde annesi tarafından Japonya'da ki Mahoutokoro büyücülük okuluna yazdırıldığı için, eğitimine orada devam etmiş ve oradan mezun olmuştur. 20 yaşında dedesi hastalandıktan sonra, ailenin tek mirasçısı olarak şirketin başına geçmiştir.
  Joon, dışarıdan bakıldığında kişilik olarak oldukça nazik ve arkadaş canlısı bir yapıya sahiptir. Çalışkan ama hırslarına yenik düşmeyen, öncelik olarak çevresindekilerin mutluluğunu ve huzurunu düşünen birisidir. Ceo'luk mesleğini layıkıyla yerine getirir ve şirket çalışanları da ondan memnundur. Bazen sakin karakterinin tersine aşırı heyecanlı ve işleri birbirine katan bir insana dönüşmesine şaşırsalar da, onu severler. Ama içerisinde kendisinin bile keşfedemediği farklı şeyler dönmektedir ve buna anlam veremez. Sanki zihni son günlerde başkasına aitmiş gibi hissetmektedir. Bir gün uyandığında, yerde kanlar içinde yatan biricik sevgilisini bulan kendisi olacaktır ve bu cinayeti işleyen de kendi bedeninden başkası değildir.    
  Örnek Rp : Lucifer Helios
  Rütbe:  Büyücü
  İstediğiniz Meslek: Park Corp. Ceo'su

  Gözden kaçtı sanırım Very Happy  "Delilik insanı yaşatır derler; en azından akıl acı çekmez; uyur, ölü gibi yaşar."

  D. Luing  JOON:
   

  WONHO:
   


  Spoiler:
   


  Sayfa başına dön Aşağa gitmek
  http://www.hogwarts-rpg.com/t5263-joon-m-park-lejant
  Ören Bayan
  Game Master
  Ϟ Rp Beğenileri : 0

  Ören Bayan
  Game Master
  Kaçmış ama yakalıyorum.
  Herkesi mutlu edemezsiniz, çünkü siz lahmacun değilsiniz.
  Sayfa başına dön Aşağa gitmek
  Aswad Gaara
  Ölü
  Ϟ Rp Beğenileri : 0

  Aswad Gaara
  Ölü
  @Aswad Gaara demiş ki:
  Adınız ve Soyadınız : Aswad Gaara
  Karakter Bilgisi : Üzerinde hala beyin fırtınası yapıyorum.
  Örnek Rp :(silindi)
  Rütbe: Büyücü
  Merhaba,

  Rütbeme acaba Medyum ibaresini ekleyebilir misiniz?
  Teşekkürler.


  Fire:
   
  Sayfa başına dön Aşağa gitmek
  Ören Bayan
  Game Master
  Ϟ Rp Beğenileri : 0

  Ören Bayan
  Game Master
  Hay hay.
  Herkesi mutlu edemezsiniz, çünkü siz lahmacun değilsiniz.
  Sayfa başına dön Aşağa gitmek
  Wang Yeo
  Büyücü
  Ϟ Rp Beğenileri : 3

  Wang Yeo
  Büyücü
  Adınız ve Soyadınız : Wang Yeo
  Karakter Bilgisi : Bazen içine kapanık, bazen aşırı sosyal, bazen depresif bazen hiperaktif. Sanatçı ruhlu insanların bir günü diğer gününü tutmaz. Uçlarda yaşamak deyimi sanki bu insanları tarif etmek için bulunmuştur. Bu uçlar onlara çelişkili bir kişilik kazandırır. Saatlerce oturup düşündüğü sandalyede kaç saattir oradasın diye sorsanız size birkaç dakika oldu diyecektir. Çünkü düşünce hızlarıyla gerçek zaman akışı asla birbirini tutmaz.Bu kişilerden sizin gördüğünüz şeyi görmesini veya onun gördüğü bir şeyi sizin görmenizi bekleyemezsiniz. Bembeyaz bir fonda bile çok farklı dünyalar yaratabilirler. Unutulmaktan, ilgi görememekten ve hatta terk edilmekten çok korkarlar. konu eleştiri veya övgü olunca da ortaya çıkar. Kendini yerden yere vurmak ile göklere çıkarmak arasında salınır.ilgi çekmeyi, gözlerin onların üzerinde olmasını severler. Karizmanın, havalı tavırların, auranın hastasıdırlar. Bunu belli etmenin en kestirme yolu da kıyafetleridir.Karmaşa içinde bir düzenleri vardır.Sakın bu uzak, donuk, belki soğuk kişiliği sizde yanlış duygular uyandırmasın. Biraz sabrederseniz göreceksiniz ki bu kişiler sevilmeye, bunu hissetmeye ihtiyaç duyarlar. (HALA BEYİN FIRTINASI YAPIYORUM) 26 yaşında olmasına rağmen geçen yıl yolsuzluk iddaları ile bakanlıktaki tüm birimler elden geçirildi ve yolsuzluğa adı karışmış olanlar men edildi. Bu sebeple yeni mezunların önleri açıldı ve yeni atamalar yapıldı. Bu sayede seherbazlıktan baş seherbazlığa terfi aldı. Gezmeyi, eğlenmeyi seven biri olan Wang, ailenin tek erkek çocuğu. Annesi bir muggle bir doktor iken babası büyücü bir seherbazdı. Babasının izinde ilerleyen Wang, ailesinden ayrı yaşıyor. Her haftasonu aile ziyaretlerini yerine getiriyor. 
  Örnek Rp :(referans Dimitri V. Raskolnikov)
  Rütbe: Güney Kore Sihir Bakanlığı Baş Seherbazı


  We're Cool:
   
  :
   
  :
   
  :
   
  :
   
  Cheers:
   
  Sayfa başına dön Aşağa gitmek
  Banana Panda
  Game Master
  Ϟ Rp Beğenileri : 3

  Banana Panda
  Game Master
  Rütbe veriliyor.


  Sayfa başına dön Aşağa gitmek
  Cletus Cynesige
  Büyücü
  Ϟ Rp Beğenileri : 20

  Cletus Cynesige
  Büyücü
  Adınız ve Soyadınız :
  Karakter Bilgisi : Hogwarts'taki işinden istifa ettiği için tekrar büyücü kontejyanına düşüyor yavrucağımız. İstenirse burası düzenlenir tabii, zilyon defa aynı şeyi kopyala yapıştır yapmak istemedim*
  Örnek Rp : Cletus Cynesige*
  Rütbe: Büyücü
  İstediğiniz Meslek: -
  Sayfa başına dön Aşağa gitmek
  Banana Panda
  Game Master
  Ϟ Rp Beğenileri : 3

  Banana Panda
  Game Master
  Hallediliyoor


  Sayfa başına dön Aşağa gitmek
   
  Büyücü/Cadı/Gezgin Alımları
  Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
  28 sayfadaki 32 sayfasıSayfaya git : Önceki  1 ... 15 ... 27, 28, 29, 30, 31, 32  Sonraki

  Bu forumun müsaadesi var:Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
  Hogwarts-RPG :: Mesleki Seçimler-