Bellatores
Döneminin Baş Seherbazı, Ezekiel Harris tarafından kurulan örgütün anlamı Adaletin Savaşçılarıdır. Resmi olarak 1970 yılında kurulan ve kendisine bu ismi veren grup, aslında 1960 yılından beri gizliden gizliye varlığını sürdürmektedir.
Bu topluluk, tek bir amaç için kurulmuştur; adalet. Sihir bakanı Austin Hudson’ın adaletsizce sürdürdüğü 35 yıllık hükümdarlığa ve insanların inatla yok saydığı diktatörlüğe dur demek için, özgürlükçü ve yenilikçi bireylerin bir araya toplanmasıyla oluşmuştur. # Devamı İçin TIKLAYINIZ!
Scuta
Ingemar Byström tarafından ‘Düzenin Kalkanı’ adı altında kurulmuşlardır. 1970 yılında, Bellatores gibi güçlü bir örgütün ortaya çıkışı ile, birnevi mecburiyet sebebiyle savunma gücü olarak ortaya çıkmıştır.
İlk kuruluş amaçları düzeni (Bu vesileyle aslıda Sihir Bakanı ve bakanın inançlarını) korumak olsa dahi, çoğu üyenin katılım amacı doğrultusunda daha nebze Bellatores’u ortadan kaldırmak şeklinde amaç kayması oluşmuştur. Buna rağmen liderleri Byström, bu amacı reddederek tüm isteklerinin halk tarafından demokratik yollarla beş kere seçilmiş olan bakanı ve bununla beraber düzeni korumak olduğunu birçok kez belirtmiş, belirtmeye devam etmektedir. # Devamı İçin TIKLAYINIZ!
ACCIO Hogwarts-Rpg !
♣ Karakter Değiştir ♣
K.Adı:
 • Şifre:

 • HOGWARTS: AÇIK!
  TARİH: ARALIK 1973
  Paylaş
   

   Büyücü/Cadı/Gezgin Alımları

  Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
  Sayfaya git : Önceki  1 ... 16 ... 28, 29, 30, 31, 32, 33  Sonraki
  Gutaz Balthazar
  Özel Sektör
  Ϟ Rp Beğenileri : 0

  Gutaz Balthazar
  Özel Sektör
  Adınız ve Soyadınız : Gutaz Balthazar
  Karakter Bilgisi : (Bu alanı eksik dolduranların başvurusu kabul edilmeyecektir.) Ergenç baya bi bahsetmiş ama ben de anlatayım. Balthazar ailesi uzun yıllardır asa işiyle uğraşıyor, büyü dünyasının en iyi asalarını onlar yapmaktadır. Bu ailenin etrafı zengin ve varlıklı insanlarla çevrilidir ve Kraliyet ailesine yakınlıklarıyla bilinirler. Gutaz ise bu zenginlik içinde şirkette CEO olmayı uygun görmüş ve öyle de olmuştur. Slytherin binasından mezundur, 35 yaşındadır. Başkaldırıcı ve asi tavrıyla dikkat çeker, annesi ve ablasının çekindiği bir insan olmuştur yıllar geçtikçe. Herkesle konuşmaz, kendisine göre değerli olan fikirlerini sürekli anlatır ve çalışanlarının ve etrafındaki insanların buna uymasını bekler. Genelde mantıklı bir insan olduğundan, insanlar ister istemez ona hak verir. Griswold'ların küçük kızına aşık olup onu elde edemeyince aşka küsmüştür ve bu yüzden kadınlara güvenmez, ancak kadınları ona çok güvenir.
  Örnek Rp : (Spoiler İçinde) Ören Bayan adlı admin arkadaşa öm yoluyla yolladım.
  Rütbe: Büyücü
  İstediğiniz Meslek: (Zorunlu Değil) Balthazar Asaları CEO'su
  Sayfa başına dön Aşağa gitmek
  Ören Bayan
  Game Master
  Ϟ Rp Beğenileri : 0

  Ören Bayan
  Game Master
  Merhaba Balthazar tatlım,

  Seni Özel Sektör alımlarına alalım. Öylesi daha doğru olacaktır.


  Büyücü/Cadı/Gezgin Alımları - Sayfa 29 BLDMk9

  Herkesi mutlu edemezsiniz, çünkü siz lahmacun değilsiniz.
  Sayfa başına dön Aşağa gitmek
  Beatrice Brook
  Cadı
  Ϟ Rp Beğenileri : 0

  Beatrice Brook
  Cadı
  Beatrice Brook
  Böyle olmasının sebebi ne? Neredeyse herkesin aklına gelen ilk soru budur. Minimum iletişimle maksimum iş görmeyi hedefleyen, pek zengin hayal dünyasına nazaran fakir kalan kalbi ile Beatrice Brook, en başından beri böyleydi. Okulu bitirdikten sonra bir işe başlamayı düşünmedi bile çünkü takdir edersiniz ki biraz boşluğa düştü ve çukurlardan çıkma konusunda hiç başarılı değil. Arkadaşlık ve sevgi en değer verdiği şeyler sayılmaz fakat yanındaki kişilere sadakatsizlik etmez. Robot gibi bir şey ama gözlerini açacak bir şeyler var elbette, onları öğreteceğim bu kızımıza.
  Spoiler:
   
  Cadı


  En son Beatrice Brook tarafından 02.09.18 23:56 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
  Sayfa başına dön Aşağa gitmek
  Ören Bayan
  Game Master
  Ϟ Rp Beğenileri : 0

  Ören Bayan
  Game Master
  Aman aman kimleri görüyorum? Nostalji tramvayı mübarek! Rütbeni işledim şekerim, koş oyna bakalım.


  Büyücü/Cadı/Gezgin Alımları - Sayfa 29 BLDMk9

  Herkesi mutlu edemezsiniz, çünkü siz lahmacun değilsiniz.
  Sayfa başına dön Aşağa gitmek
  Leyla A. Carter
  Cadı
  Ϟ Rp Beğenileri : 0

  Leyla A. Carter
  Cadı
  Adınız ve Soyadınız : Leyla A. Carter
  Karakter Bilgisi : Safkan bir cadı olan Leyla, Çanakkale'de dünyaya geldi. Babasının uğraşları sonucunda Hogwarts öğrencisi oldu ve Gryffindor binasından mezun oldu. Kendisiyle aynı binadan olan Brain Carter ile hayatını birleştirdi. Eğitimine tıp alanında devam ederek İngiltere'nin saygın kimselerinden oldu. Kendi Psikiyatri Kliniği'ni açan Leyla, hem mugglelara hem de büyücü dünyasına hizmet veriyor. Doğum yapamayan Leyla çareyi evlat edinmekte buldu ve Ji Eun Lee'yi evlat edindi. Genç cadı aynı zamanda onun gibi tıpa ilgi duyuyordu, bu yüzden klinikte hemşire olarak çalışmasına izin verdi. 
  Örnek Rp : Ben ben Rosé'niz jsdha
  Rütbe: Cadı
  İstediğiniz Meslek: Asklepios Psikiyatri Kliniği Sahibi, Baş Hekim

  (acaba londra şehir merkezinde kliniği de açma ihtimalimiz var mı? kurgularının çoğu orada geçecek de. ^^ )


  Büyücü/Cadı/Gezgin Alımları - Sayfa 29 J60B6j
  Sayfa başına dön Aşağa gitmek
  Carmenta
  Game Master
  Ϟ Rp Beğenileri : 1

  Carmenta
  Game Master
  Bizde Helena yok muymuş dedirten hesap meraba! Eğer klinik açmak istiyorsanız dükkan sahibi (dükkan değil ama eh) daha mantıklı olacak gibi, diğer GM arkadaşlarım ile bunu görüşeceğim. Bu esnada Cadı olarak hayatına devam et güzel Helena!
  Sayfa başına dön Aşağa gitmek
  Eric Olaf Onfray
  Büyücü
  Ϟ Rp Beğenileri : 0

  Eric Olaf Onfray
  Büyücü
  Adınız ve Soyadınız : Eric Olaf Onfray
  Karakter Bilgisi : Gergin, takıntılı, şan ve mevki aşığı...
  Örnek Rp : Olivia Scarlett Isis, Sonja Danelle, Laura Polen Youth ve Jason Boris Alvaro'nun tüm rol oyunları.
  Rütbe: Büyücü
  İstediğiniz Meslek: Onfray Stripes CEO'su

  Sayfa başına dön Aşağa gitmek
  Dempsey Proud
  Lütfen Rütbe Başvurusu Yapınız!
  Ϟ Rp Beğenileri : 0

  Dempsey Proud
  Adınız ve Soyadınız : Dempsey Proud
  Karakter Bilgisi : Gezgin bir kurtadam olan genç ailesinin katledilmesinden sonra pek fazla evi olan İrlanda topraklarına uğramamış... Kelt'lere olan hayranlığı hala baki kalmış olsa da sorduklarında dünyalıyım demeyi tercih ediyor. Vampirlere karşı olan intikam yemini ve öfkesi var. Birazcık vampirlere karşı faşist bile olabiliyor. Karşısına en temiz kalpli vampiri getirseniz dahi on dakikadan fazla sempati gösteremiyor.
  Örnek Rp : Dracoff Vaila
  Rütbe: Gezgin & Büyücü & Cadı: Gezgin
  İstediğiniz Meslek: Şifacı

  Tercihen, kurtadam rütbem kalırsa sevinirim.
  Sayfa başına dön Aşağa gitmek
  Carmenta
  Game Master
  Ϟ Rp Beğenileri : 1

  Carmenta
  Game Master
  Onfray; Hoşgeldiniz büyülü dünyaya.

  Proud; Kurtadam kurgusu konusunda minik bir karmaşa var diyebilirim. Diğer arkadaşlarıma danıştım, sonuçlandığında başvuru ile ilgilenilecek. ^^
  Sayfa başına dön Aşağa gitmek
  Alessandra Venüs Galen
  Konsey Üyesi
  Ϟ Rp Beğenileri : 1

  Alessandra Venüs Galen
  Konsey Üyesi
  Adınız ve Soyadınız : Alessandra Venüs Galen
  Karakter Bilgisi :  1937 Yılınında doğdu. Annesi Hogwarts'ta Mitoloji öğretmeni, babası ise  Macusa'da seherbazdı. Köklü ve zengin bir aileden gelmektedir. Annesi ve babası bakanlık devrildiği sırada verilen kayıplar arasında yer aldı. Alessandra ise mutlu bir çocukluk geçirdi. Hogwats'ta ravenclaw binasına seçildi ve burada kendi döneminde bir kaç sene bina başkanlığı yaptı. Bitki bilimi, iksir, tılsım ve mitoloji gibi derslerdeki başarısıyla adından söz ettiği için St Mungo da staj yapmış stajı sırasında ilgi alanı değişmiş bu yüzden stajı bitince büyü hasarı bölümü sifacısı olarak göreve başlamış. Büyü hasarı bölümü  baş sifacının meslekten ayrılması üzerine yaşının genç olmasında rağmen 1963-1970 tarihleri arasında büyü hasarı bölümü baş şifacılığı yapmış. Kocasını kaybetmesi üzerine inzivaya çekilmek için meslekten ayrılsa da asla bağlantısı kopmamış. Yarattığı başarılar sayesinde ara ara şifacıların danışmak için geldiği biri olarak İngiltere'de yaşamaya başlamış. Şu an ise gönüllü olarak imkanı bulunmayan büyücü, cadı ve muggle tedavisi yapılan ücretsiz kliniğinde hizmet açmış. Buranın başında durmaktadır.
  Her zaman nazik, çalışkan, yaptığı işe önem ve özen gösteren, adaletli olmaya özen gösteren biri olmuştur. İnsan ilişkilerinde sürekli olarak aktif olmaya eğilimindedir. Başarmak ve mükemmelliği elde etmeye çalışır ancak bu konuda takıntılı değildir. İşlerini ertelemezler ve dakikliğe özen gösterir. Biliye değer verir okuma yazmak ve çalışmaktan keyif duyar. Belirsizliği sevmez ve çözümlemek için uğraşır. Çevresinde bulunanları ve yardıma ihtiyacı olanları sahiplenip kollamak ister.“keşke” demeyi sevmediğinden iyi düşünür ve mantıklı olana karar verir ve sonucunda "keşke"leri“iyiki” lere dönüşür.
  Örnek Rp : İrene shelly, Coltrane J. Woo, Archaim Marceola benim karakterlerim
  Rütbe: Cadı
  İstediğiniz Meslek:(1963-1970 dönemi için)/ Eski  büyü hasarı bölümü baş sifacısı
  Sayfa başına dön Aşağa gitmek
  http://www.hogwarts-rpg.com/t5585-alessandra-venus-galen-ll-kara
   
  Büyücü/Cadı/Gezgin Alımları
  Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
  29 sayfadaki 33 sayfasıSayfaya git : Önceki  1 ... 16 ... 28, 29, 30, 31, 32, 33  Sonraki

  Bu forumun müsaadesi var:Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
  Hogwarts-RPG :: Mesleki Seçimler-