ACCIO Hogwarts-Rpg !
Yönetim
Başlarken
Pano
Kullanıcı Değiştir:
K.Adı:
Şifre:
Paylaş|

Büyücü/Cadı/Gezgin Alımları

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5 ... 12 ... 20  Sonraki
YazarMesaj
Carmenta
Game Master

Ϟ Rp Beğenileri : 1

MesajKonu: Geri: Büyücü/Cadı/Gezgin Alımları 17.01.17 18:55

Rütbeniz veriliyor.
Milena Rothschild
Ölü

Ϟ Rp Beğenileri : 2

MesajKonu: Geri: Büyücü/Cadı/Gezgin Alımları 19.01.17 0:59

Adınız ve Soyadınız: Milena Rothschild
Karakter Bilgisi: Rothschildler... Avrupa'da, özellikle de Almanya İmparatorluğu içerisinde Yahudi düşmanlığı giderek yükselmeye başladığında, dünya henüz 19. yüzyılı tamamlamış dahi değildi ve paralarının yarısı ile kendilerini kabul edecek bir gemi bulan bu aile, özgür topraklar olduğu sanılan Amerika'ya taşınmıştı. Bu ailenin çocuklarından en küçüğü, Çek bir kadınla evlendi uzun yıllardan sonra ve bir kızları bir de oğulları oldu: Milena ve Mikoláš. Mikoláš hiç uyumlu bir çocuk değildi ve Milena çok hastaydı. Mikoláš, her zaman kendisinin bir kız çocuğu olduğunu söylese de kimse tarafından dinlenmedi genel olarak, dinlendiğinde de dayak yedi. Milena ise daha on üçünde ölüp gitti. Mikoláš, büyüdüğünde, herkesten gizli bir yaşamını ortaya koyacak, biçim değiştirme büyüleri üzerinde uzmanlaştıktan sonra, bunu yeterli bulmayıp bedeninde cerrahi bir ameliyata izin verecek ve ölen ikizinin ismini alacaktı. Milena Rotschild, zayıf görünebilecek ve biraz utangaç karakterine karşın oldukça güçlü bir kadın. Stonewall isyanında oradaydı ve hayatını bu tarz olaylar üzerinde sürdürmeyi deniyor. "Erkek" olduğu söylenen bedeniyle eğitim görse de şu an işe alınmıyor. Yalnızca son dönem Amerikan eşcinsel ve trans örgütlenmelerinde yer alıyor, oralar için kitap yazıyor. Yaşamını ise seks işçiliği üzerinden geçindirmek durumunda bırakılıyor.
Örnek Rp : Hiram Hogarth
Rütbe: Cadı
İstediğiniz Meslek: Seks işçisi

her heart was a secret garden

and the walls were very high:

Carmenta
Game Master

MesajKonu: Geri: Büyücü/Cadı/Gezgin Alımları 19.01.17 1:34

Rütbenizi veriyorum. Lakin yazacağınız rplerde içeriğe özen göstermenizi temenni ederim. Zira aşırı (açık) cinselliği pek hoş karşılamıyoruz. İyi oyunlar!
Liliana Ivy Black
Büyüceşura Baş Hakimi

Ϟ Rp Beğenileri : 10

Mezuniyet
Ϟ Binası: G G

MesajKonu: Geri: Büyücü/Cadı/Gezgin Alımları 21.01.17 23:37

Adınız ve Soyadınız : Liliana Ivy Black
Karakter Bilgisi:Liliana için hayat bir deney sahasıdır ama yaptığı her işi çok ciddiye alır. Amaçlarını kesin çizgilerle belirler. Her an patlamaya hazır yanardağı gibi olsa da kendisini dizginler. Duygularından çok mantığıyla hareket etmeyi tercih eder. İyi ya da kötü yapılanı unutmaz. Doğru bildiği konularda taviz vermez. Açık sözlüdür, bu bazen kendisine sorun çıkarsa da kötü niyetle yapmadığı için pek umursamaz. İnsanları her zaman inceler ve analiz eder, şüpheciliği ön plandadır. Hemen herkesle konuşup arkadaşlık kurabilir. Ama sözleri, güçleri,duyguları,tavırları hepsini gizler. Gözü kapalı inandığı davanın arkasında durur. Damarına basılmadığı sürece sorun yoktur.
Örnek Rp :
Spoiler:

İstediğiniz Meslek:  Ilvermorny Müdür Yardımcısı. Arafa düşmemin sebebini yanlış bir iksir sebebiyle uzun süreli hastalanmak olarak açıkladım. Kendi kurgumda sıkıntı olmaz fakat sitede kurgusal açıdan sıkıntı olur diyorsanız farklı meslek için başvurabilirim.^^

Spoiler:

The Kronos
Game Master

Ϟ Rp Beğenileri : 0

MesajKonu: Geri: Büyücü/Cadı/Gezgin Alımları 22.01.17 1:41

@Liliana Ivy Black demiş ki:
Adınız ve Soyadınız : Liliana Ivy Black
Karakter Bilgisi:Liliana için hayat bir deney sahasıdır ama yaptığı her işi çok ciddiye alır. Amaçlarını kesin çizgilerle belirler. Her an patlamaya hazır yanardağı gibi olsa da kendisini dizginler. Duygularından çok mantığıyla hareket etmeyi tercih eder. İyi ya da kötü yapılanı unutmaz. Doğru bildiği konularda taviz vermez. Açık sözlüdür, bu bazen kendisine sorun çıkarsa da kötü niyetle yapmadığı için pek umursamaz. İnsanları her zaman inceler ve analiz eder, şüpheciliği ön plandadır. Hemen herkesle konuşup arkadaşlık kurabilir. Ama sözleri, güçleri,duyguları,tavırları hepsini gizler. Gözü kapalı inandığı davanın arkasında durur. Damarına basılmadığı sürece sorun yoktur.
Örnek Rp :
Spoiler:

İstediğiniz Meslek:  Ilvermorny Müdür Yardımcısı. Arafa düşmemin sebebini yanlış bir iksir sebebiyle uzun süreli hastalanmak olarak açıkladım. Kendi kurgumda sıkıntı olmaz fakat sitede kurgusal açıdan sıkıntı olur diyorsanız farklı meslek için başvurabilirim.^^

Üzülerek belirtmek isterim ki rütbenizi onaylayamıyorum. Zira bir başka okuldan herhangi bir karaktere rütbe sorun yaşatacaktır. Yarın biri çıkıp bende o okulun Hademe si veya öğrencisi olmak istiyorum diyebilir. Bu durumda organik olarak bizim o okulu açmamız gerekir ki şu an o kurgudan uzağız. İlerleyen zamanlarda belkide öyle bir okulu kurgusal olarak kullanabiliriz. Bu nedenle bu rütbenizi değiştirmeniz talep ediyorum. Kurgusal olarak sizi şu an ki kurgumuz da bu meslekle bir yere oturtamayiz.

Örneğin eski müdür yardımcısı diye bir rütbe alsanız bunu büyük oranda onaylarız çünkü kurumla ilginiz kalmamış olacağı için Londra da buyuceduna kurgusu içinde kendinize kurgular bulabilirsiniz. Arafa düşen bir üye olduğunuz icinde kurgu devamı olarak eski ibaresi de mantıksal olarak bu meslekte karakterinize olmayacaktır. Çünkü eski mesleğinizin devamliliginda emeklilik mantık hatası yaratabilir.

Umarım size anlatabilmişimdir. Zira biz üyelerimize çok değer veriyoruz ve kurgularina büyük ölçüde onaylıyoruz. Ancak bu meslek bizi önünü göremeyeceğim bir karmaşa yaratabilir. Çünkü mantıken bu karakterleri şu an NPC olarak kullandığımız yerler olduğunda ve sizde bu rütbeye sahip olduğunuzdan ötürü sitede kurgusal ve rpsel olarak iki baslilik yaratabilir. Bu nedenlerle kurgusal ve mantıklı olarak başka bir ülkenin veya sistemin kamusal Rutbelerini hiçbir üyemize veremiyoruz. Çünkü sitemizde şu an o karakter olmasa bile NPC olarak kullanılmaya musaitler mesleklerde bulunan rütbeler bunlar.

Seçeceğiniz rutbeyi bu nedenle onaylayamiyorum. Araftan kurtulmak için kontenjansiz başka bir rütbe ve meslek seçmenizi rica ederim. Arafa düştüğünüz için Kontejanli rütbelere geçişiniz şu an yasak. Ancak ileride aktif olursanız ve kurgusal olarak tekrar yukselebilirsiniz. Ancak şu anki gerçekçi durumda başka bir şey seçmeniz gerekmektedir.

İyi eğlenceler...
Liliana Ivy Black
Büyüceşura Baş Hakimi

Ϟ Rp Beğenileri : 10

Mezuniyet
Ϟ Binası: G G

MesajKonu: Geri: Büyücü/Cadı/Gezgin Alımları 22.01.17 20:07

Ne demek istediğinizi gayet iyi anlıyorum. Kurgusal olarak zorluk çıkartabilir, haklısınız. O halde başvurumu yeniliyorum. 
İstediğim Meslek: Simyager

Spoiler:

The Kronos
Game Master

MesajKonu: Geri: Büyücü/Cadı/Gezgin Alımları 22.01.17 20:11

Rütbenizi onaylıyorum. Simyager olarak çok güzel çalışmalar bekliyorum Smile

İyi eğlenceler...
Agnus Morse
Ölü

Ϟ Rp Beğenileri : 2

MesajKonu: Geri: Büyücü/Cadı/Gezgin Alımları 24.01.17 6:51

Adınız ve Soyadınız: Agnus Morse
Karakter Bilgisi: 3-4 yıl önce Hogwarts'tan mezun oldu. Ravenclaw. Ailesini kaybetti. Onlardan küçük bir ev, bir de dükkân miras kaldı. Dükkânı ofis gibi kullanıyor. Hafızası çok kuvvetli ve bakış açısı, çoğu kişiden epey farklı. Hırslı; ama asla çalışkan değil ve odaklanma problemleri var. Bu sebeple başladığı işin devamını getiremiyor. Bu ofisin içinde neler döndüğünü bilen de pek yok doğrusu. İnsanların kişisel bilgilerinin, anılarının pazarlandığı yönünde dedikodular dönüyor ve bu konuda daha önce bir kez baskın yaşadı; fakat seherbazların farkına varamadığı şey, Agnus'un zihni oldu. Büyükbabası tarafından geliştirilmiş bir büyünün de yardımı ile başkalarının anılarını kendi zihnine aktarabiliyor. Bu büyünün sinir sistemini zedelemesi sonucunda da biraz sorunlu hâle geliyor hâliyle... Ayrıca kendisi büyü diye bir şeyin olmadığından çok emin. Sadece ispat edilememiş genetik bozuklukların genelde sinir sisteminde oluşturduğu hatalar neticesinde kontrol edilemeyen ama kontrol edildiği zannedilen bir enerji mekanizmasından bahsedilebileceği gibi iddiaları var. Fazlasıyla manipülatif bir insan. Aynı zamanda psikanaliz ve insan hareketlerini çözümleme konusunda takıntılı olduğundan geçmişte belirli bir noktaya değin neler yapmış olabildiğinizi ve bunlardan yola çıkarak neler yapabileceğinizi kestirebiliyor. Aritmansi uzmanlık alanı. Sihir Tarihi ile alakalı. Karanlık Sanatların doğrudan içinde. Dedektifçilik oynamayı ve strateji oyunlarını epey seviyor. Onu gördüğünüzde kaçarsanız işinize yarar diye düşünüyorum. Bu arada bahsettiğim ofisli şey çok olmadı. Seherbazlık geçmişi de var gibi. 69 gibi seherbazlıktan ayrılmasını düşünüyorum.
Örnek Rp: Werther Ellerbach
Rütbe: Büyücü
İstediğiniz Meslek: -
Banana Panda
Game Master

MesajKonu: Geri: Büyücü/Cadı/Gezgin Alımları 24.01.17 13:34

Rütbeniz veriliyor.

Caine Elysian
Gezgin

Mezuniyet
Ϟ Binası:

MesajKonu: Geri: Büyücü/Cadı/Gezgin Alımları 24.01.17 13:44

Başvuru İçin:

Adınız ve Soyadınız : Caine Elysian
Karakter Bilgisi : 26 Yaşında kendisini Vampirlere, Karanlık Sanatlara ve Karanlık Sanatlara Karşı Savunma'ya adamış genç, ailesini hiç tanımamıştır. Ailesinden geriye tek kalan  hatıra olan annesinin Mistik Topaz kolyesini aramaktadır.
Örnek Rp : BananaPanda'ya yollanmıştır.
Rütbe: Gezgin
İstediğiniz Meslek: -

Büyücü/Cadı/Gezgin Alımları

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
4 sayfadaki 20 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5 ... 12 ... 20  Sonraki