Bellatores
Döneminin Baş Seherbazı, Ezekiel Harris tarafından kurulan örgütün anlamı Adaletin Savaşçılarıdır. Resmi olarak 1970 yılında kurulan ve kendisine bu ismi veren grup, aslında 1960 yılından beri gizliden gizliye varlığını sürdürmektedir.
Bu topluluk, tek bir amaç için kurulmuştur; adalet. Sihir bakanı Austin Hudson’ın adaletsizce sürdürdüğü 35 yıllık hükümdarlığa ve insanların inatla yok saydığı diktatörlüğe dur demek için, özgürlükçü ve yenilikçi bireylerin bir araya toplanmasıyla oluşmuştur. # Devamı İçin TIKLAYINIZ!
Scuta
Ingemar Byström tarafından ‘Düzenin Kalkanı’ adı altında kurulmuşlardır. 1970 yılında, Bellatores gibi güçlü bir örgütün ortaya çıkışı ile, birnevi mecburiyet sebebiyle savunma gücü olarak ortaya çıkmıştır.
İlk kuruluş amaçları düzeni (Bu vesileyle aslıda Sihir Bakanı ve bakanın inançlarını) korumak olsa dahi, çoğu üyenin katılım amacı doğrultusunda daha nebze Bellatores’u ortadan kaldırmak şeklinde amaç kayması oluşmuştur. Buna rağmen liderleri Byström, bu amacı reddederek tüm isteklerinin halk tarafından demokratik yollarla beş kere seçilmiş olan bakanı ve bununla beraber düzeni korumak olduğunu birçok kez belirtmiş, belirtmeye devam etmektedir. # Devamı İçin TIKLAYINIZ!
ACCIO Hogwarts-Rpg !
♣ Karakter Değiştir ♣
K.Adı:
 • Şifre:

 • HOGWARTS: AÇIK!
  TARİH: ARALIK 1973
  Paylaş
   

   Büyücü/Cadı/Gezgin Alımları

  Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
  Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 19 ... 33  Sonraki
  Banana Panda
  Game Master
  Ϟ Rp Beğenileri : 3

  Banana Panda
  Game Master
  Gez gez nereye kadar be evladım. Neyse. Yine de onaylıyorum. Umarım bir gün otel odalarının birinde sen de ölü bulunmazsın.


  Büyücü/Cadı/Gezgin Alımları - Sayfa 5 MdLXa7
  Sayfa başına dön Aşağa gitmek
  Sapphire Quncy
  Ölü
  Ϟ Rp Beğenileri : 2

  Sapphire Quncy
  Ölü
  Adınız ve Soyadınız : Sapphire Quncy
  Karakter Bilgisi : İki sene önce Ravenclaw binasında başarılı bir şekilde mezun olan Sapphire, fazlasıyla değişken bir ruh haline sahiptir ayrıca insanlarla ilişkisi oldukça kuvvetlidir. Dost canlısıdır. Aşırı meraklı yapısı onu her zaman başını belaya sokmasına yardımcı olmuştur. Yetimhanede büyüdüğü için oradaki çocuklardan edindiği sert tavrı takınır her zaman ama bu sert tavrının altında yumuşak bir kalbe sahiptir. 
  Örnek Rp : 
  Spoiler:
   

  Rütbe: Gezgin & Büyücü & Cadı: Cadı
  İstediğiniz Meslek: -
  Sayfa başına dön Aşağa gitmek
  Carmenta
  Game Master
  Ϟ Rp Beğenileri : 1

  Carmenta
  Game Master
  Rütbenizi veriyorum, aramıza hoşgeldiniz genç bayan.
  Sayfa başına dön Aşağa gitmek
  Keegan Harris
  Ölü
  Ϟ Rp Beğenileri : 3

  avatar
  Ölü
  Adınız ve Soyadınız : Keegan Harris
  Karakter Bilgisi : Harris ailesinin gayrımeşru bir çocuğu olarak doğdu. Babası mirasından kendisine pay vermiş olsa da, ailenin diğer üyeleri tarafından gayrımeşru olduğu için sürekli dışlandı. Bu konu üzerinde çıkan bir tartışmada henüz 20 yaşında iken, aile üyelerinden birini ağır yaraladı ve tutsak edildi. Seneler sonra cezası bitti ve gençliğini hapishanede yitirmiş, hayatı kaçırmış bir adam olarak topluma karıştı. Şimdi kaçırdığı hayatı tekrar yakalamaya çalışıyor Keegan. Babasından kalan kumarhanelerin başına geçti. Hedonist, kural tanımaz bir yaşam sürüyor. Ailesini bitirmek için yemin etmiş durumda. Son derece soğukkanlı, sabırlı bir şekilde intikam planları yapıyor.
  Örnek Rp : 3. karakterim zaten..
  Rütbe: Büyücü
  İstediğiniz Meslek: Kumarhaneler Sahibi
  Sayfa başına dön Aşağa gitmek
  Ören Bayan
  Game Master
  Ϟ Rp Beğenileri : 0

  Ören Bayan
  Game Master
  Ah yine çok zenginsin!


  Büyücü/Cadı/Gezgin Alımları - Sayfa 5 BLDMk9

  Herkesi mutlu edemezsiniz, çünkü siz lahmacun değilsiniz.
  Sayfa başına dön Aşağa gitmek
  Siofra Órfhlaith Flanagan
  Cadı
  Ϟ Rp Beğenileri : 32

  Siofra Órfhlaith Flanagan
  Cadı
  # Siofra Órfhlaith Flanagan
  # Karakter Kartı
  # Site içinde mevcut
  # Cadı
  # Beauxbatons Öğrencisi

  *Rütbe aldırmaya başvuruldu
  Sayfa başına dön Aşağa gitmek
  http://www.hogwarts-rpg.com/t2075-flanagan-siofra-o#26006
  Ören Bayan
  Game Master
  Ϟ Rp Beğenileri : 0

  Ören Bayan
  Game Master
  Tahsilini güzel güzel tamamla e mi?


  Büyücü/Cadı/Gezgin Alımları - Sayfa 5 BLDMk9

  Herkesi mutlu edemezsiniz, çünkü siz lahmacun değilsiniz.
  Sayfa başına dön Aşağa gitmek
  Bosphorus Heffernan
  Lütfen Rütbe Başvurusu Yapınız!
  Ϟ Rp Beğenileri : 0

  Bosphorus Heffernan
  Adınız ve Soyadınız : bopshorus heffernan

  Karakter Bilgisi : Heffernan ailesinin en aileye düşkün ferdidir. Gündüzleri büyücü dünyasının en duygusal adamı, geceleri şeytandan daha acımasız bir ölüm zebanisi, aileye yakışır bir mafya babasıdır. Tabi ki ailesinin dahi bu işinden tam bir bilgisi yoktur. Genel olarak o dünya ya iyilik yapmak için gelen bir melek olarak düşünülür. Hem de harika bir yazardır. Yalnız bazıları onu hırslı,bencil, paragöz olarak tanımlamakta ısrar etmektedirler. 

  Ailenin en büyük erkek çocuğu olarak dünyaya gelmiştir ve bir kehanet ailenin üzerinde adeta zehirli bir duman gibi dolaşmaktadır. Bir cadı daha o doğmadan ailesine bulunduğu kehanette, onun ailenin sonu olduğunu belirtmişti ama bu yanılgı ortaya çıkması çok uzun sürmedi. Tek derdi ailesinin korumaya çalışmaktır. Öyle karanlık bir aileyi ne kadar bir arada tutabilirse tabi ki.
  İstediğiniz Meslek* : Mafya babası/Yazar


  Büyücü/Cadı/Gezgin Alımları - Sayfa 5 16443207_10208911459527019_995242055_nBüyücü/Cadı/Gezgin Alımları - Sayfa 5 16443207_10208911459527019_995242055_n
  Sayfa başına dön Aşağa gitmek
  Carmenta
  Game Master
  Ϟ Rp Beğenileri : 1

  Carmenta
  Game Master
  Rütbeniz verildi. İyi rol oyunları dileriz!
  Sayfa başına dön Aşağa gitmek
  Espen Knutsen
  Ölü
  Ϟ Rp Beğenileri : 0

  avatar
  Ölü
  Adınız ve Soyadınız : Espen Knutsen
  Karakter Bilgisi : Espen Norveç'in Longyearbyen kasabasında doğmuştur. Annesi, kendisine hayat verirken doğum sırasında ölmüştür. Bu olay üzerine babasının alkol sorunu yeniden gün yüzüne çıkmıştır ve devlet, Espen'i yetimhaneye yerleştirmiştir. Son derece sessiz ve sakin bir çocuk olarak büyümüştür Espen. Yaşıtlarından daima çok daha farklı olmuştur. Araştırmacı ruhu, meraklılığı, sihre olan tutkusu; yetimhanedeki günlerinden bu yana hiç değişmemiştir. Yetimhane müdürünün zorlaması ile Hogwarts'a gitmiş olsa da, aslında oradaki eğitime hiç ihtiyaç duymamıştır. Diğer öğrencilerden çok daha ileri, çok daha yetenekli bir çocuk olmuştur hep. Yaşı için yüksek seviye olarak gösterilen büyüleri kolaylıkla yaparak profesörlerin dikkatini çekmiştir. Birçok profesör tarafından dahi bir çocuk olarak görülmektedir. Araştırmacı ruhu sadece sihre değil, Muggle bilimlerine de eğilimlidir. Muggle teknolojisi ve büyücü sihrini bir araya getiren bir çok buluşu vardır. Hogwarts'ta bulunduğu süre boyunca programı uyduğunca, alabildiği tüm derslere katılmıştır. On beş yaşına geldiğinde, Hogwarts'ın kendisine daha fazla bir şey katmayacağını düşünerek okuldan ayrılmıştır ve yeni sihir türleri öğrenmek adına dünyayı gezmeye başlamıştır. Babası sürekli annesinin ölümünden Espen'i sorumlu tutmuştur. Bundan olsa gerek, adamın en büyük tutkusu ölü annesini diriltmektir. Bunun gerçekleşmesine inancı sonsuzdur. İnsanlarının çoğunun uydurma gözüyle baktığı çeşitli efsanelerde adı geçen, ölülerin dünyasıyla bağlantılı sihirli nesneleri bulup incelemek istemektedir, bu tutkusunu gerçekleştirmek amacıyla. Bilimle bu kadar iç içe olmak elbette genç adamın psikolojisine de yansımıştır zamanla. Günlerce odasından çıkmadığı, insanlarla konuşmadığı zamanlar olmuştur. İlk bakışta adamın biraz deli olduğunu zannetmek zor değildir, fakat tanıyanlar, adamın çok farklı çalışan bir zihne sahip olduğunu iyi bilir. Gezginliği sırasında Hogwarts'tan aldığı teklifle bir dönem KSKS profesörlüğü yapmıştır fakat birkaç ay sonra öğrencileri fazla gerizekalı bulduğunu belirterek görevinden istifa etmiştir. Ejderhalar son derece ilgisini çeker ve gezilerinde bu yaratıkları incelemekten geri durmamıştır, son derece iyi bir ejder binicisi haline gelmiştir. Dünyanın farklı yerlerinde yetişen endemik otları tanır, farklı sihir türlerini bilir ve gördüğü şeyleri kolay kolay unutmaz.  Karanlık Sanatlar ve Afrika'da öğrendiği Voodoo Büyüleri, diğer uzmanlık alanlarındandır. Gezginlik döneminden öğrendikleriyle yeni sihirler yaratma yolunda çabalayan bir büyücü olarak yıllar sonra Londra'ya geri dönmüş ve kendisine Knockturn Yolu'nda bir atölye açmıştır.
  Örnek Rp : 4. karakterim bu zaten.
  Rütbe: Gezgin
  İstediğiniz Meslek: Sihir Bilimcisi


  En son Espen Knutsen tarafından 06.02.17 19:03 tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
  Sayfa başına dön Aşağa gitmek
   
  Büyücü/Cadı/Gezgin Alımları
  Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
  5 sayfadaki 33 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 19 ... 33  Sonraki

  Bu forumun müsaadesi var:Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
  Hogwarts-RPG :: Mesleki Seçimler-