ACCIO Hogwarts-Rpg !
Yönetim
Başlarken
Pano
Kullanıcı Değiştir:
K.Adı:
Şifre:

Paylaş|

Büyücü/Cadı/Gezgin Alımları

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Sayfaya git : Önceki  1 ... 5, 6, 7 ... 16 ... 26  Sonraki
YazarMesaj
Hanry Richardson
Büyücü
avatarBüyücü

Ϟ Rp Beğenileri : 0

MesajKonu: Geri: Büyücü/Cadı/Gezgin Alımları 06.02.17 4:41

-Hanry Richardson
-Hanry, düşünceleri ile yaşayıp pek azını dillendiren bir yapıya sahiptir. Detaylara ve söz oyunlarına pek çok takılmak ile birlikte aidiyet duygusuna olan takıntısını babasının, kendisine küçüklükten bu yana rol model oluşundan kaynaklı olarak özenle geliştirmiştir. Öncelerde quidditch liginde büyük başarılar elde etmiş ve kaptanı olduğu takımı üst sıralara çıkarmış olan Hanry, sakatlığı nedeniyle mesleğini bırakmak zorunda kalmıştır.
- ABitOfLuck
-Büyücü

Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Banana Panda
Game Master
avatarGame Master

Ϟ Rp Beğenileri : 2

MesajKonu: Geri: Büyücü/Cadı/Gezgin Alımları 06.02.17 4:45

Rütbe veriliyor.


Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Carmenta
Game Master
avatarGame Master

Ϟ Rp Beğenileri : 1

MesajKonu: Geri: Büyücü/Cadı/Gezgin Alımları 06.02.17 19:18

Espen'in de rütbesi verilmiştir.
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Samuel Glass
Büyücü
avatarBüyücü

Ϟ Rp Beğenileri : 0

MesajKonu: Geri: Büyücü/Cadı/Gezgin Alımları 07.02.17 23:00

Samuel Glass
Hogwarts'dan Slytherin amblemi altında mezun olan Samuel, binasına özgü birçok özelliği bünyesinde toplamıştır. Özellikle hırslı yapısıyla dikkati çeker ve zekidir. Zekası çoğu zaman kurnazlığa doğru yönelse de genel itibariyle kimseye zararı olmayan bir adamdır. Büyücedünyanın birçok alanında (iksir, bitkibilim ve sihirli yaratıklar gibi) yoğunlaşmayı denediyse de henüz kendini tatmin eden spesifik alanı bulamamıştır.
Violeta Lechkov
Büyücü
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Carmenta
Game Master
avatarGame Master

Ϟ Rp Beğenileri : 1

MesajKonu: Geri: Büyücü/Cadı/Gezgin Alımları 11.02.17 20:32

Rütbeniz veriliyor.
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Antevorte
Cadı
avatarCadı

Ϟ Rp Beğenileri : 0

MesajKonu: Geri: Büyücü/Cadı/Gezgin Alımları 12.02.17 21:39

# Antevorte


# Muggle doğumlu bir görücü olan Isabell, büyü dünyasından haberi bile olmayan ailesine yeterince zorluk çıkartmıştı çocukluğunda. Öyle ki çevresindeki insanlara gördüklerinin gerçekleştiğini inandıramadığı yetmezmiş gibi bir de deli damgası yiyordu küçük yaşlarında. Tedavi görmesi için götürüldüğü doktor ona 'şizofren' demiş, bu anlamını bilmediği hastalık yüzünden daha ergenliğe bile girmeden yığınla ilaç içmeye mahkum edilmişti. İlaçlar hastalığını azaltmıyor, bilakis gerçekleşen uyanık rüyalarının yanında bir de gerçekleşmeyen rüyalar görmeye başlamıştı. Bu kız çocuğu için yeterince zor bir ayrım olmaya başlamıştı. Bir diğer kötü tarafı ise, ailesinin prospektüsü okumadan verdiği ilaçların yan etkisi olan çift kişilik problemiydi. Bazı zamanlar bayılıyor, uyandığında çevresindeki insanların ona farklı birisiymiş gibi baktığını görüyordu. Bu belirtilere daha fazla dayanamayan ailesi, onu bir hastaneye yatırmış ve tedavilerini burada görmesi için onu doktorlara emanet etmişti. On yıla yakın kaldığı hastanede bir ilerleme görememiş, hala geleceği gördüğü rüyalar devam etmişti; elbette arada gerçek olmayan rüyaları da vardı. Bir gece rüyasında ailesinin onu öldürme planı yaptığını ve onlara çok yük olduğunu için Isabell'e ölümcül bir ilaç vereceklerini  görüp paniğe kapılmış ama gerçek olmayan bir rüya olduğunu düşünse de haftasonu ziyaretine gelen ailesi yurt dışından daha başarılı bir ilaç getirdiklerini söylemiş ve ilaç değişikliği teklif etmişlerdi. Buna daha fazla katlanamayan genç kız; kişilik değiştirip, geçirdiği bir cinnet sonucu iki ebeveyn'ini de katletmişti. Böylelikle aynı bedeni paylaşan iki karakterden Isabell ölmüş ve Antevorte doğmuştu. Yatırıldığı tımarhaneye gelen birkaç kişi onu Azkaban diye bahsedilen bir yere götüreceklerini ve Büyü Bakanlığı'ndan geldiklerini söylemişti. Daha kötü bir şey olamayacağını düşünen genç kız onlarla gitmeyi kabul etmiş, daha önce hiç yaşamadığı bir deneyim olan 'ışınlanmaya' tanık olmuştu. Geldiği bölge bir hapishaneydi ve yattığı hastaneden çok daha kötüydü. Burada kendinden uzak ve tanımadığı kişileri rüyalarında görüyor, savaşların olacağına ve çok ölüm olacağına şahit oluyordu. Ve bir gün özgür olduğunu gören cadı, bir hafta sonrasında çıkan bir af sonucu özgürdü. Tamamen tanımadığı bir dünyada, tamamen tanımadığı insanlarla beraber özgürlüğünü kutlarken bir örgütün geleceğe bakan gözü olacağını daha bilmiyordu. 


#Lavira Hildefons


# Cadı


# Kaçak-görücü kontenjanına baktım. boşluk var. gerekli başvurulardan sonra başvurucam oraya da.
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
The Kronos
Game Master
avatarGame Master

Ϟ Rp Beğenileri : 0

MesajKonu: Geri: Büyücü/Cadı/Gezgin Alımları 12.02.17 21:47

Rütbeniz veriliyor.
İyi Eğlenceler..

Not: Soyadınızın olmamasına özel kurgunuz gereği izin veriyorum. Ancak ilerleyen zamanlar kurgun ilerledikten sonra gerçek ad ve soyadını belirtmeni rica edeceğim. Hiç olmazsa sadece profilinde belirtebilirsin.


Sayfa başına dön Aşağa gitmek
J. Constantine Wick
Gezgin
avatarGezgin

Ϟ Rp Beğenileri : 2

MesajKonu: Geri: Büyücü/Cadı/Gezgin Alımları 12.02.17 23:32

Adınız ve Soyadınız : Jared O. Ryan
Karakter Bilgisi : 
Jared aklı yettiği günden beri para ve şöhret için hayaller kurmuş bir İngiliz'di. Yaşı biraz ilerlediği zaman para kazanmak için dürüst yolları denemeye kalkmış ama birilerinin emrinin altına girmekte sıkıntı yaşadığını fark edince kendi yolunu çizmeye karar vermişti. Hırsızlık. Önce ufak çaplı hırsızlıklar ile karnını doyurup, gününü gün ederken daha sonralarda ufak çeteler ile büyük işlere kalkışmış ve çoğunda başarılı olmasına rağmen istediği maddi zenginliği tutturamamıştı. Dünya yansa bir balya samanı olmayan bu adamı bir süreliğine bu işlerden uzak tutan bir kadın olmuştu. 20'li yaşlarının başında aşık olduğu güzeller güzeli bir kadın ile evlenmiş ve 2 yıllığına tüm bu hırsızlık işlerine son vermişti. Küçük işlerle iki kişilik ailesini doyuran Jared eşinin ölümünden kısa bir süre önce yine kendi yolunu çizerek eşini daha iyi yaşatmanın yollarını aramaya başlamıştı. Ancak eşi hastalıktan gözlerini kapadığında Jared için tüm ikili planlar tarihin tozlu sayfalarında kaybolmuştu. Yaşadığı ufak gözden uzak şehiri arkasında bırakmadan önce, bir sürü kadını dul bırakmış ve yola çıkıp başka maceralar arayacak kadar maddi birikime sahip olmuştu. Şehirde aradığı üne kötü yoldan sahip olmuş ve şimdilerde kendisinin bile hatırlamadığı bir lakap ile aranan bir katil olmuştu. Gittiği yerlede mafyaların kirli işlerini yapmış, ne kadar kirli iş varsa hepsinin peşinde koşmuştu. Ancak dik başlılığı ve ukalalığı onun bir yerde uzun süre tutunmasına engel olmuştu. Şimdilerde Jared ismi geçtiği yerlerde nefretle anılmakta. Bu çakır gözlü adam ise para uğruna gözünü karartmış bir şekilde ülke ülke dolaşmakta.
Örnek Rp :
Spoiler:
 

Rütbe: Gezgin

İstediğiniz Meslek: Kiralık Suçlu
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Ören Bayan
Game Master
avatarGame Master

Ϟ Rp Beğenileri : 0

MesajKonu: Geri: Büyücü/Cadı/Gezgin Alımları 12.02.17 23:51

Kiralık yerine sadece suçlu rütbesini vermemin daha doğru olacağını düşünüyorum canım. Zira "kiralık katil" diye bir kelime var fakat suçlu zaten bu kavramı da içine alan bir sözcük. Eğer kiralık suçlu rütbesinde ısrarcı isen o şekilde de yazabilirim fakat rankını vermeden evvel naçizane görüşümü belirtmek istedim. Sen cevaplar cevaplamaz rütbeni vereceğim
Herkesi mutlu edemezsiniz, çünkü siz lahmacun değilsiniz.
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
J. Constantine Wick
Gezgin
avatarGezgin

Ϟ Rp Beğenileri : 2

MesajKonu: Geri: Büyücü/Cadı/Gezgin Alımları 12.02.17 23:53

Şimdi sadece adam öldürmüyor. Kiralık olarak şantaj, hırsızlık, yağma yani her türlü işi yapıyor. Danışman Suçlu gibi...


Spoiler:
 
Spoiler:
 
Karakter Kartı:TIK
Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Büyücü/Cadı/Gezgin Alımları

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
6 sayfadaki 26 sayfasıSayfaya git : Önceki  1 ... 5, 6, 7 ... 16 ... 26  Sonraki

Bu forumun müsaadesi var:Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Hogwarts-RPG :: Mesleki Seçimler-
.