Bellatores
Döneminin Baş Seherbazı, Ezekiel Harris tarafından kurulan örgütün anlamı Adaletin Savaşçılarıdır. Resmi olarak 1970 yılında kurulan ve kendisine bu ismi veren grup, aslında 1960 yılından beri gizliden gizliye varlığını sürdürmektedir.
Bu topluluk, tek bir amaç için kurulmuştur; adalet. Sihir bakanı Austin Hudson’ın adaletsizce sürdürdüğü 35 yıllık hükümdarlığa ve insanların inatla yok saydığı diktatörlüğe dur demek için, özgürlükçü ve yenilikçi bireylerin bir araya toplanmasıyla oluşmuştur. # Devamı İçin TIKLAYINIZ!
Scuta
Ingemar Byström tarafından ‘Düzenin Kalkanı’ adı altında kurulmuşlardır. 1970 yılında, Bellatores gibi güçlü bir örgütün ortaya çıkışı ile, birnevi mecburiyet sebebiyle savunma gücü olarak ortaya çıkmıştır.
İlk kuruluş amaçları düzeni (Bu vesileyle aslıda Sihir Bakanı ve bakanın inançlarını) korumak olsa dahi, çoğu üyenin katılım amacı doğrultusunda daha nebze Bellatores’u ortadan kaldırmak şeklinde amaç kayması oluşmuştur. Buna rağmen liderleri Byström, bu amacı reddederek tüm isteklerinin halk tarafından demokratik yollarla beş kere seçilmiş olan bakanı ve bununla beraber düzeni korumak olduğunu birçok kez belirtmiş, belirtmeye devam etmektedir. # Devamı İçin TIKLAYINIZ!
ACCIO Hogwarts-Rpg !
♣ Karakter Değiştir ♣
K.Adı:
 • Şifre:

 • HOGWARTS: AÇIK!
  TARİH: ARALIK 1973
  Paylaş
   

   Büyücü/Cadı/Gezgin Alımları

  Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
  Sayfaya git : Önceki  1 ... 5, 6, 7 ... 19 ... 33  Sonraki
  Hanry Richardson
  Büyücü
  Ϟ Rp Beğenileri : 0

  Hanry Richardson
  Büyücü
  -Hanry Richardson
  -Hanry, düşünceleri ile yaşayıp pek azını dillendiren bir yapıya sahiptir. Detaylara ve söz oyunlarına pek çok takılmak ile birlikte aidiyet duygusuna olan takıntısını babasının, kendisine küçüklükten bu yana rol model oluşundan kaynaklı olarak özenle geliştirmiştir. Öncelerde quidditch liginde büyük başarılar elde etmiş ve kaptanı olduğu takımı üst sıralara çıkarmış olan Hanry, sakatlığı nedeniyle mesleğini bırakmak zorunda kalmıştır.
  - ABitOfLuck
  -Büyücü

  Sayfa başına dön Aşağa gitmek
  Banana Panda
  Game Master
  Ϟ Rp Beğenileri : 3

  Banana Panda
  Game Master
  Rütbe veriliyor.


  Büyücü/Cadı/Gezgin Alımları - Sayfa 6 MdLXa7
  Sayfa başına dön Aşağa gitmek
  Carmenta
  Game Master
  Ϟ Rp Beğenileri : 1

  Carmenta
  Game Master
  Espen'in de rütbesi verilmiştir.
  Sayfa başına dön Aşağa gitmek
  Samuel Glass
  Büyücü
  Ϟ Rp Beğenileri : 0

  Samuel Glass
  Büyücü
  Samuel Glass
  Hogwarts'dan Slytherin amblemi altında mezun olan Samuel, binasına özgü birçok özelliği bünyesinde toplamıştır. Özellikle hırslı yapısıyla dikkati çeker ve zekidir. Zekası çoğu zaman kurnazlığa doğru yönelse de genel itibariyle kimseye zararı olmayan bir adamdır. Büyücedünyanın birçok alanında (iksir, bitkibilim ve sihirli yaratıklar gibi) yoğunlaşmayı denediyse de henüz kendini tatmin eden spesifik alanı bulamamıştır.
  Violeta Lechkov
  Büyücü
  Sayfa başına dön Aşağa gitmek
  Carmenta
  Game Master
  Ϟ Rp Beğenileri : 1

  Carmenta
  Game Master
  Rütbeniz veriliyor.
  Sayfa başına dön Aşağa gitmek
  Antevorte
  Cadı
  Ϟ Rp Beğenileri : 0

  Antevorte
  Cadı
  # Antevorte


  # Muggle doğumlu bir görücü olan Isabell, büyü dünyasından haberi bile olmayan ailesine yeterince zorluk çıkartmıştı çocukluğunda. Öyle ki çevresindeki insanlara gördüklerinin gerçekleştiğini inandıramadığı yetmezmiş gibi bir de deli damgası yiyordu küçük yaşlarında. Tedavi görmesi için götürüldüğü doktor ona 'şizofren' demiş, bu anlamını bilmediği hastalık yüzünden daha ergenliğe bile girmeden yığınla ilaç içmeye mahkum edilmişti. İlaçlar hastalığını azaltmıyor, bilakis gerçekleşen uyanık rüyalarının yanında bir de gerçekleşmeyen rüyalar görmeye başlamıştı. Bu kız çocuğu için yeterince zor bir ayrım olmaya başlamıştı. Bir diğer kötü tarafı ise, ailesinin prospektüsü okumadan verdiği ilaçların yan etkisi olan çift kişilik problemiydi. Bazı zamanlar bayılıyor, uyandığında çevresindeki insanların ona farklı birisiymiş gibi baktığını görüyordu. Bu belirtilere daha fazla dayanamayan ailesi, onu bir hastaneye yatırmış ve tedavilerini burada görmesi için onu doktorlara emanet etmişti. On yıla yakın kaldığı hastanede bir ilerleme görememiş, hala geleceği gördüğü rüyalar devam etmişti; elbette arada gerçek olmayan rüyaları da vardı. Bir gece rüyasında ailesinin onu öldürme planı yaptığını ve onlara çok yük olduğunu için Isabell'e ölümcül bir ilaç vereceklerini  görüp paniğe kapılmış ama gerçek olmayan bir rüya olduğunu düşünse de haftasonu ziyaretine gelen ailesi yurt dışından daha başarılı bir ilaç getirdiklerini söylemiş ve ilaç değişikliği teklif etmişlerdi. Buna daha fazla katlanamayan genç kız; kişilik değiştirip, geçirdiği bir cinnet sonucu iki ebeveyn'ini de katletmişti. Böylelikle aynı bedeni paylaşan iki karakterden Isabell ölmüş ve Antevorte doğmuştu. Yatırıldığı tımarhaneye gelen birkaç kişi onu Azkaban diye bahsedilen bir yere götüreceklerini ve Büyü Bakanlığı'ndan geldiklerini söylemişti. Daha kötü bir şey olamayacağını düşünen genç kız onlarla gitmeyi kabul etmiş, daha önce hiç yaşamadığı bir deneyim olan 'ışınlanmaya' tanık olmuştu. Geldiği bölge bir hapishaneydi ve yattığı hastaneden çok daha kötüydü. Burada kendinden uzak ve tanımadığı kişileri rüyalarında görüyor, savaşların olacağına ve çok ölüm olacağına şahit oluyordu. Ve bir gün özgür olduğunu gören cadı, bir hafta sonrasında çıkan bir af sonucu özgürdü. Tamamen tanımadığı bir dünyada, tamamen tanımadığı insanlarla beraber özgürlüğünü kutlarken bir örgütün geleceğe bakan gözü olacağını daha bilmiyordu. 


  #Lavira Hildefons


  # Cadı


  # Kaçak  -görücü kontenjanına baktım. boşluk var. gerekli başvurulardan sonra başvurucam oraya da.
  Sayfa başına dön Aşağa gitmek
  The Kronos
  Game Master
  Ϟ Rp Beğenileri : 0

  The Kronos
  Game Master
  Rütbeniz veriliyor.
  İyi Eğlenceler..

  Not: Soyadınızın olmamasına özel kurgunuz gereği izin veriyorum. Ancak ilerleyen zamanlar kurgun ilerledikten sonra gerçek ad ve soyadını belirtmeni rica edeceğim. Hiç olmazsa sadece profilinde belirtebilirsin.


  Büyücü/Cadı/Gezgin Alımları - Sayfa 6 ROZQO3
  Sayfa başına dön Aşağa gitmek
  J. Constantine Wick
  Gezgin
  Ϟ Rp Beğenileri : 2

  J. Constantine Wick
  Gezgin
  Adınız ve Soyadınız : Jared O. Ryan
  Karakter Bilgisi : 
  Jared aklı yettiği günden beri para ve şöhret için hayaller kurmuş bir İngiliz'di. Yaşı biraz ilerlediği zaman para kazanmak için dürüst yolları denemeye kalkmış ama birilerinin emrinin altına girmekte sıkıntı yaşadığını fark edince kendi yolunu çizmeye karar vermişti. Hırsızlık. Önce ufak çaplı hırsızlıklar ile karnını doyurup, gününü gün ederken daha sonralarda ufak çeteler ile büyük işlere kalkışmış ve çoğunda başarılı olmasına rağmen istediği maddi zenginliği tutturamamıştı. Dünya yansa bir balya samanı olmayan bu adamı bir süreliğine bu işlerden uzak tutan bir kadın olmuştu. 20'li yaşlarının başında aşık olduğu güzeller güzeli bir kadın ile evlenmiş ve 2 yıllığına tüm bu hırsızlık işlerine son vermişti. Küçük işlerle iki kişilik ailesini doyuran Jared eşinin ölümünden kısa bir süre önce yine kendi yolunu çizerek eşini daha iyi yaşatmanın yollarını aramaya başlamıştı. Ancak eşi hastalıktan gözlerini kapadığında Jared için tüm ikili planlar tarihin tozlu sayfalarında kaybolmuştu. Yaşadığı ufak gözden uzak şehiri arkasında bırakmadan önce, bir sürü kadını dul bırakmış ve yola çıkıp başka maceralar arayacak kadar maddi birikime sahip olmuştu. Şehirde aradığı üne kötü yoldan sahip olmuş ve şimdilerde kendisinin bile hatırlamadığı bir lakap ile aranan bir katil olmuştu. Gittiği yerlede mafyaların kirli işlerini yapmış, ne kadar kirli iş varsa hepsinin peşinde koşmuştu. Ancak dik başlılığı ve ukalalığı onun bir yerde uzun süre tutunmasına engel olmuştu. Şimdilerde Jared ismi geçtiği yerlerde nefretle anılmakta. Bu çakır gözlü adam ise para uğruna gözünü karartmış bir şekilde ülke ülke dolaşmakta.
  Örnek Rp :
  Spoiler:
   

  Rütbe: Gezgin

  İstediğiniz Meslek: Kiralık Suçlu
  Sayfa başına dön Aşağa gitmek
  Ören Bayan
  Game Master
  Ϟ Rp Beğenileri : 0

  Ören Bayan
  Game Master
  Kiralık yerine sadece suçlu rütbesini vermemin daha doğru olacağını düşünüyorum canım. Zira "kiralık katil" diye bir kelime var fakat suçlu zaten bu kavramı da içine alan bir sözcük. Eğer kiralık suçlu rütbesinde ısrarcı isen o şekilde de yazabilirim fakat rankını vermeden evvel naçizane görüşümü belirtmek istedim. Sen cevaplar cevaplamaz rütbeni vereceğim


  Büyücü/Cadı/Gezgin Alımları - Sayfa 6 BLDMk9

  Herkesi mutlu edemezsiniz, çünkü siz lahmacun değilsiniz.
  Sayfa başına dön Aşağa gitmek
  J. Constantine Wick
  Gezgin
  Ϟ Rp Beğenileri : 2

  J. Constantine Wick
  Gezgin
  Şimdi sadece adam öldürmüyor. Kiralık olarak şantaj, hırsızlık, yağma yani her türlü işi yapıyor. Danışman Suçlu gibi...


  Büyücü/Cadı/Gezgin Alımları - Sayfa 6 8d44Ok
  Spoiler:
   
  Spoiler:
   
  Karakter Kartı:TIK
  Sayfa başına dön Aşağa gitmek
   
  Büyücü/Cadı/Gezgin Alımları
  Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
  6 sayfadaki 33 sayfasıSayfaya git : Önceki  1 ... 5, 6, 7 ... 19 ... 33  Sonraki

  Bu forumun müsaadesi var:Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
  Hogwarts-RPG :: Mesleki Seçimler-