ACCIO Hogwarts-Rpg !
Yönetim
Başlarken
Pano
Kullanıcı Değiştir:
K.Adı:
Şifre:
Paylaş|

Büyücü/Cadı/Gezgin Alımları

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Sayfaya git : Önceki  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 16 ... 22  Sonraki
YazarMesaj
The Kronos
Game Master

Ϟ Rp Beğenileri : 0

MesajKonu: Geri: Büyücü/Cadı/Gezgin Alımları 15.04.17 21:30

Merhaba,

Site kuralları gereği isim ve soyisim olmadan zaten kayıt olamazsınız. Böyle olan kullanıcılarımız aktif edilmemekte veya kurguları istenmektedir. Hali hazırda sadece ismi olan veya kurgu için sadece isimle karakter açan kullanıcılarımız bu kural dışındadır. (Şu an yeni karakter aç bakalım isminle seni Kronos'a hapsetmiyor muyum demek istiyorum)

Rütbenizi onaylıyorum. İyi eğlenceler dilerim...
The Kronos
Game Master

MesajKonu: Geri: Büyücü/Cadı/Gezgin Alımları 18.04.17 16:35

Marla Gray demiş ki:
Adınız ve Soyadınız : Marla Gray
Karakter Bilgisi : Marla, New York eyaletinde hayata gözlerini açmıştır. Annesi bir hayat kadını, babası ise eski bir keskin nişancıydı. Babası Marla’ya aşırı düşkün bir adamdı. Zamanla bu düşkünlük Marla büyüdükçe takıntıya dönüşmüştür. 10 yaşına kadar babasıyla beraber yaşamıştır daha sonra sıkılıp kendi başının çaresine bakmaya çalışmıştır. Büyücü bir aileden gelen Marla Gray’in annesi Astrid ise Marla’yı da yanına alarak Bulgaristan’a geri dönmüştür. Küçük yaşında babasından ayrılan cadının gün geçtikçe psikolojisi bozulmuştur. Babası Dorian, Astrid’i öldürdükten sonra malikanenin en alt katındaki, karanlık bir odaya atılmıştır. Cinayetin her dakikasına şahit olan Marla Gray küçük yaşta yaşadığı olaylar yüzünden soğuk, acımasız, duygusuz biri olmuştur. Cadı ve büyücülük eğitimini Durmstrang Enstitüsünde yapmıştır. Süzülen Yılanlardan mezun olan Marla diğer arkadaşları gibi büyücülük adına fazla şey yapmamıştır. Aslında hiçbir şey yapmamıştır. Eğitimi bitince doğduğu yere New York'a geri dönen Marla şimdi sokaklarda aranıyor.
Örnek Rp : A. Elouise Winchester
Rütbe: Gezgin
İstediğiniz Meslek: Seri Katil olsun mu? Bence olsun.

Gecikme için üzgünüm. Zamanda bir kayma oldu ve onu düzeltmekle meşuldüm.
Rütbeni onaylıyorum..

En son The Kronos tarafından 18.04.17 16:36 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Marla Gray
Ölü

Mezuniyet
Ϟ Binası:

MesajKonu: Geri: Büyücü/Cadı/Gezgin Alımları 18.04.17 16:36

The Kronos demiş ki:
Marla Gray demiş ki:
Adınız ve Soyadınız : Marla Gray
Karakter Bilgisi : Marla, New York eyaletinde hayata gözlerini açmıştır. Annesi bir hayat kadını, babası ise eski bir keskin nişancıydı. Babası Marla’ya aşırı düşkün bir adamdı. Zamanla bu düşkünlük Marla büyüdükçe takıntıya dönüşmüştür. 10 yaşına kadar babasıyla beraber yaşamıştır daha sonra sıkılıp kendi başının çaresine bakmaya çalışmıştır. Büyücü bir aileden gelen Marla Gray’in annesi Astrid ise Marla’yı da yanına alarak Bulgaristan’a geri dönmüştür. Küçük yaşında babasından ayrılan cadının gün geçtikçe psikolojisi bozulmuştur. Babası Dorian, Astrid’i öldürdükten sonra malikanenin en alt katındaki, karanlık bir odaya atılmıştır. Cinayetin her dakikasına şahit olan Marla Gray küçük yaşta yaşadığı olaylar yüzünden soğuk, acımasız, duygusuz biri olmuştur. Cadı ve büyücülük eğitimini Durmstrang Enstitüsünde yapmıştır. Süzülen Yılanlardan mezun olan Marla diğer arkadaşları gibi büyücülük adına fazla şey yapmamıştır. Aslında hiçbir şey yapmamıştır. Eğitimi bitince doğduğu yere New York'a geri dönen Marla şimdi sokaklarda aranıyor.
Örnek Rp : A. Elouise Winchester
Rütbe: Gezgin
İstediğiniz Meslek: Seri Katil olsun mu? Bence olsun.

Gecikme için üzgünüm. Zamanda bir kaymak oldu ve onu düzeltmekle meşuldüm.
Rütbeni onaylıyorum..

Ay canım çok sağ ol. :')
Lux Caldwell
Cadı

Ϟ Rp Beğenileri : 10

Mezuniyet
Ϟ Binası: R R

MesajKonu: Geri: Büyücü/Cadı/Gezgin Alımları 22.04.17 4:09

Adınız ve Soyadınız : Lux Caldwell
Karakter Bilgisi : Aile bağları yok. Yalnız yaşıyor. Çocukluğunu gezici bir gösteri topluluğunun yanında geçirdi, bu nedenle bir ortamda dikkati çekmek ya da görünmez olmak konusunda çok başarılı. Hogwarts yılları bitip de eğitimini tamamladıktan sonra bir süre gezgin olarak yaşadıysa da hayatını geçirmek için para kazanması gerektiğini farkettiğinde pek çok işe bulaştı. En sonunda düzenli yaşamın ve saatli çalışmanın kendisine uymadığını farkettiğinde kendi kendinin patronu olmaya karar verdi, ancak bu da onun için bir anlamda işsizlik demekti. Başını belaya soktuğu seferlerden birinde kendisine yakınlık hisseden bir başka kadının yardımıyla yolunu çizmeseydi şu anda hala işsiz ve az paraya orada burada zaman geçirmeye çalışan biri olacaktı. Şimdi ise para karşılığı kendisine verilen hedefleri yakalayıp iş verenine getirerek tek seferde büyük miktarlar kazanıyor ve canı ne zaman isterse o zaman çalışıyor. Hayattan büyük beklentileri yok, sağ kalmak ve canının istediği gibi yaşamak genel motivasyonunu sağlıyor. Hayatta kalma içgüdüsü yüksek, ancak iyi kötü ayrımı yok, vicdanın nasıl bir şey olduğunu pek bilmiyor ve çıkarlarına göre yolunu çiziyor. Kim olduğunu pek sakladığı söylenemez, iyilerle de kötülerle de çalışıyor ve bunu saklamaktan çekinmiyor, iş iştir anlayışına sahip, biriyle bir anlaşma bağladığında tamamlayana kadar tüm sadakatiyle kendini adıyor. Ancak kendisini kurtarmak en büyük önceliği olduğundan bazen sadece insanların peşine düşmekle kalmıyor, değerli olduğunu düşündüğü bilgileri ilgilisine satabiliyor. Tüm bunlara rağmen oldukça mutlu biri olduğu söylenebilir, ancak ne zaman ciddi ne zaman rol yapıyor ne zaman başka bir kimliğe bürünmüş biçimde avının peşinde dolanıyor pek kolay anlaşılabildiği söylenemez. 

Örnek Rp : 
Spoiler:

Rütbe: Cadı
İstediğiniz Meslek: Bounty Hunter ya da Ödül Avcısı olarak verilebilir, bir mekan adı olmadığı için rütbe verirken bir dil tercihi yapıyor musunuz bilmediğim için iki seçeneği de sunmak istedim.
Ören Bayan
Game Master

MesajKonu: Geri: Büyücü/Cadı/Gezgin Alımları 22.04.17 13:03

Sitemizin ana dili Türkçe olduğu için Ödül Avcısı rütbesini şettiriyorum tatlım. İyi rol oyunları!

Luminara Bates
Cadı

Mezuniyet
Ϟ Binası: R R

MesajKonu: Geri: Büyücü/Cadı/Gezgin Alımları 24.04.17 19:45

Adınız ve Soyadınız : Luminara Bates
Karakter Bilgisi : Oldukça zengin bir ailenin yaşayan tek varisi. Hayatı boyunca günlerini soylu ortamlarda geçirmiş olmasına rağmen asaletin ve yardım severliğin önemini öğrenerek büyüdüğü için 40 yaşını geçtikten sonra bütün işlerini devredip günlerini - ve doğal olarak da servetini- ihtiyacı olanlara yardım etmeye ayırdı. Kendi başına kurduğu yardım kuruluşu altında çalışanları olsa da büyük ölçüde balolar ve açık arttırmalar düzenleyerek gelirini planlanan yardım için harcıyor. Tüm zamanını buna adadığı için düzenli aralıklarla etkinlikler düzenliyor ve yardıma ihtiyacı olanlar için uğraşıyor. Büyük ölçüde ailesini kaybetmiş çocuklar için uğraşsa da düzenlediği etkinlikler oldukça çeşitlidir. Daha önce St. Mungo'ya yardım balosu, Hogwarts bünyesinde ailesini kaybetmiş öğrencilerin eğitim masraflarının karşılanması gibi amaçlarla pek çok etkinlik düzenlemiştir. 
Örnek Rp : 
Spoiler:

Rütbe: Cadı

İstediğiniz Meslek: Morningstar Yardım Kuruluşu Kurucusu (ya da Başkanı, ya da Kurucusu & Başkanı, hepsine varım.)
Carmenta
Game Master

Ϟ Rp Beğenileri : 1

MesajKonu: Geri: Büyücü/Cadı/Gezgin Alımları 24.04.17 20:14

Rütbenizi veriyorum. Hayırlara vesile olmanız umudu ile.
Renard Schulz
Lütfen Rütbe Başvurusu Yapınız!

Mezuniyet
Ϟ Binası: D D

MesajKonu: Geri: Büyücü/Cadı/Gezgin Alımları 30.04.17 3:51

Adınız ve Soyadınız : Renard Schulz

Karakter Bilgisi : 1854 yılının Nisan ayında Avusturya'nın Salzburg şehrinde doğdu. Avusturya Sihir Bakanlığı Sihirli Ulaşım Dairesi çalışanı olan Manfred Schulz ve Sigrid Bergmann'ın tek çocuğuydu. Zamanı geldiğinde Durmstrung Sihir Akademisi'nde eğitimine başladı. Parlak bir öğrenci olmasına rağmen 1869 yazında anne ve babasının yakalandığı hastalık nedeniyle okulu bırakmak zorunda kaldı. Onlara göz kulak olduğu süreç içerisinde ebeveynlerinin tedavisi için iksirlerle uğraştı. İngiltere'ye ilk bu zamanlarda gelmiş, iksir biliminin ileri gelen profesörlerinden tavsiyeler almıştır. Daha sonra Avusturya'ya dönüp ebeveynlerinin yakalandığı ve o vakite kadar çözümü bulunmamış ender hastalığı tedavi edici bir iksir geliştirdi. Nitekim bu ölümcül hastalığı tedavi etmek için çok geç kalmış, kısa bir süre sonra anne ve babasını kaybetmiştir. 1872'de yaptığı bu tedavi edici iksirin patentini alıp, onları tüm ülkelerde tanıttı ve bu iksir Schulzium ismiyle iksir literatürüne girdi. 1874'de İksir bölümü profesörünün boşalan kadrosu için bitiremediği okulu Durmstrang'tan davet aldı ve uzun süre boyunca Durmstrang'ta İksir Profesörlüğü yaptı. 1880'de eşi Avelaine Rouen'le evlendi. Durmstrung'ta eğitimcilik yaptığı sürede bir kaç iksir çalışmasında daha bulundu. Çalışmaları Avrupa'da takdir topladı ve üç ülkeden onur nişanı aldı. 1885'te Durmstrung müdürünün kaybolmasıyla bir süre vekaleten Durmstrung müdürlüğü yaptı. 1892'de Almanya'ya iksir ileri gelenlerinin düzenlediği bir toplantı için gitti. Fakat bu toplantıya bir çeşit kara büyü etkisindeki inferius ve ruh emiciler tarafından saldırı düzenlendi. Bir çok iksir profesörünün öldüğü bu saldırıda sağ kaldı ve Alman Sihir Bakanlığı tarafından bu saldırıyı araştırması için kurulan komisyonun başına geçirildi. Araştırmalarından bir sonuç alamasa da kısa zamanda Alman Seherbaz Bürosu başkanlığına atandı. Almanya'da o dönemde bir çok ruh emici ve inferius saldırısı ayyuka çıktı ve yaşanan çok sayıda kaybın faturası dönemin Alman Sihir Bakanı'na kesildi ve görevinden istifaya zorlandı. Yine o dönemde Karlsruher kasabasına yapılan büyük inferius saldırısında sahada gösterdiği başarı sebebiyle Alman cadı ve büyücülerin sevgisini kazandı ve Sihir Bakanlığı için aday olmaya zorlandı. 1915 yılında yapılan seçimlerde tek aday olarak kazandı ve Alman Sihir Bakanı oldu. Bakanlık görevinin ilk yıllarında bu saldırıların tamamını kayıpsız püskürttü. Ancak saldırıların nedeni ve nereden geldiği konusunda yaptığı bütün çalışmaları yanıtsız kaldı. Uzun yıllar yürüttüğü Alman Sihir Bakanlığı görevinden 1969 yılında emeklilik gerekçesiyle istifa etti. Hayatının geri kalanında yarım kalan iksir çalışmalarını tamamlamak için ve biraz da Almanya'daki inferius ve ruh emici saldırılarının kaynağı olduğunu düşündüğü için daha rahat araştırma yapmak adına İngiltere'ye eşiyle birlikte yerleşti.

Örnek Rp :

Spoiler:

Rütbe : Büyücü

İstediğiniz Meslek : -
Benan Djerrys
Cadı

MesajKonu: Geri: Büyücü/Cadı/Gezgin Alımları 01.05.17 19:13

Adınız ve Soyadınız : Benan Djerrys
Karakter Bilgisi : İngiltere'de yaşayan, eğitimini Hogwarts'ta tamamlamış orta halli bir büyücü ailesinin tek kızıdır. Hogwarts'taki eğitimini yeni bitirmiştir ve şuan işsizdir.
Örnek Rp : rp öğrenmeye geldim henüz bilmiyorum
Rütbe: Cadı
İstediğiniz Meslek: şimdilik istemiyorum
Carmenta
Game Master

Ϟ Rp Beğenileri : 1

MesajKonu: Geri: Büyücü/Cadı/Gezgin Alımları 01.05.17 21:46

Rütbenizi veriyorum, büyü dünyasının güzel mabedine hoş geldiniz.

Büyücü/Cadı/Gezgin Alımları

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
10 sayfadaki 22 sayfasıSayfaya git : Önceki  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 16 ... 22  Sonraki