Bellatores
Döneminin Baş Seherbazı, Ezekiel Harris tarafından kurulan örgütün anlamı Adaletin Savaşçılarıdır. Resmi olarak 1970 yılında kurulan ve kendisine bu ismi veren grup, aslında 1960 yılından beri gizliden gizliye varlığını sürdürmektedir.
Bu topluluk, tek bir amaç için kurulmuştur; adalet. Sihir bakanı Austin Hudson’ın adaletsizce sürdürdüğü 35 yıllık hükümdarlığa ve insanların inatla yok saydığı diktatörlüğe dur demek için, özgürlükçü ve yenilikçi bireylerin bir araya toplanmasıyla oluşmuştur. # Devamı İçin TIKLAYINIZ!
Scuta
Ingemar Byström tarafından ‘Düzenin Kalkanı’ adı altında kurulmuşlardır. 1970 yılında, Bellatores gibi güçlü bir örgütün ortaya çıkışı ile, birnevi mecburiyet sebebiyle savunma gücü olarak ortaya çıkmıştır.
İlk kuruluş amaçları düzeni (Bu vesileyle aslıda Sihir Bakanı ve bakanın inançlarını) korumak olsa dahi, çoğu üyenin katılım amacı doğrultusunda daha nebze Bellatores’u ortadan kaldırmak şeklinde amaç kayması oluşmuştur. Buna rağmen liderleri Byström, bu amacı reddederek tüm isteklerinin halk tarafından demokratik yollarla beş kere seçilmiş olan bakanı ve bununla beraber düzeni korumak olduğunu birçok kez belirtmiş, belirtmeye devam etmektedir. # Devamı İçin TIKLAYINIZ!
Paylaş | 
 

 Profesyonel Quidditch Alımları

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3  Sonraki
Banana Panda
Game Master
Ϟ Rp Beğenileri : 2

avatar
Game Master
Rütbeniz veriliyor.


Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Matthew William Harvelle
Quidditch Oyuncusu
Ϟ Rp Beğenileri : 18

avatar
Quidditch Oyuncusu
Adınız ve Soyadınız : Matthew William Harvelle
Karakter Bilgisi : Harvelle ailesenin Steven Harvelle tarafından reddedilen soyundan gelmektedir. Matt Slytherin binası mezunudur tek iyi dersi uçuş olmuştur. Eğer bir şeyi yapmak isterse muhakak bunun ladından kalkar. Diğer Harvellelerin aksine çok güzel sıcacık bir ailede büyümüştü. Ailesine düşkün azimli bir adamdır. Adil bir adam çunku dede vampirin yaptıkları yzunden dıslanmış bir ailden gelmekte. Dürüst çok net lafını esirgemeyen biri. (pek zamanım omadığından suanda detaylandıramadım yetrli olmazsa genişletebilrim ancak yarın Sad )
İstediğiniz Takım ve Mevkii :Capital Ocean,Arayıcı
Online Süreniz : Günde 3 saat mmin.
Örnek Rp : (Spoiler içinde veriniz.) Samuel HarvelleSpoiler:
 

remember:
 
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Banana Panda
Game Master
Ϟ Rp Beğenileri : 2

avatar
Game Master
Rütbeniz veriliyor.


Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Aleksei Millicent Udinov
Ölü
Ϟ Rp Beğenileri : 1

avatar
Ölü
Aleksei Millicent Udinov
Online süresi: 4-5 Saat
İstenilen takım ve mevkii: Capital Ocean & Tutucu
Karakter bilgisi: Aleksei, anne tarafından Rus baba tarafından İngiliz safkan bir cadı olarak Moskova'da dünyaya gelmiştir. 8 yaşına kadar Rusya'da yaşamasına rağmen babasının Bakanlik tayini sebebiyle Ingiltere'ye yerlesmislerdir. 11 yaşında Hogwarts'a kabul edilen cadı okulu dereceyle bitirmesine rağmen hayatının sıkıcılığı ve banelliği yüzünden kendini  canlı hissedebilecegi, yapmaktan hoşlandığı işler peşinde koşmuştur herkesin aksine. Mezun olduktan sonra tanıdıkları Bakanlıkta iyi yerlere gelebileceğini düşünse de Quidditch'e yönelmesi herkesi şaşırtmıştır. Ailesi de kararını desteklemistir. Aleksei genel olarak azimli bir cadıdır. Tuttuğunu koparan, başarı peşinde koşan ve zayıflıga tahammül edemeyen bir tiptir.
Örnek rp: Nastasia Valeriya Petrov ve diğer karakterlerim
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Banana Panda
Game Master
Ϟ Rp Beğenileri : 2

avatar
Game Master
Rütbe veriliyor.


Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Alonzo Poyraz Salvatore
Ölü
Ϟ Rp Beğenileri : 0

avatar
Ölü
Alonzo Poyraz Salvatore
Online süresi: Hafta sonları çoğunlukta olmak üzere yaklaşık 2 saat
İstenilen takım ve mevkii: Capital Ocean & Vurucu
Karakter bilgisi: Alonzo, anne tarafından Türk ve baba tarafından İtalyan safkan bir büyücü olarak Roma'da dünyaya gelmiştir. Okula başlama çağına girdiğinde hem babasının işinden hem de Türkiye'ye yakın olmasından dolayı Durmstrang'a yazılmış ama kara büyüyle hiçbir zaman ilgilenmemiştir. Durmstrang'ta okuduğu için Bulgarca ve Rusça'ya hakimdir. İtalyanca, İngilizce ve Türkçe de bilmektedir. Asla safkan / melez / muggle ayrımı yapmamıştır. İstediğini elde etmek için çaba harcayan, çapkın, becerikli ve hırslı bir karaktere sahiptir. Alonzo, spora karşı son derece ilgilidir ve profesyonel bir oyuncu olmak en büyük hayalidir. Alonzo, kitap okumayı pek sevmese de genel kültürü oldukça gelişmiştir.
Örnek RP: Spica Whinchester ya da Cedrina Whinchester
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
http://www.hogwarts-rpg.com/t4832-alonzo-poyraz-salvatore-karakt
Samuel Sandrino
Ölü
Ϟ Rp Beğenileri : 0

avatar
Ölü
Samuel Sandrino
Online süresi: Hafta sonları çoğunlukta olmak üzere yaklaşık 2 saat
İstenilen takım ve mevkii: Capital Ocean & Vurucu
Karakter bilgisi: Samuel, Portekiz muggle bir ailenin 2. çocukları olarak dünyaya gelmiştir. Kendisinden büyük bir ablası vardır. Ailesinde büyü gücüne sahip olan tek kişidir. Brazilya'daki Castelobruxo okuluna davet edilmesinin ardından aile bunun bir şaka olduğunu düşünmüş ve duruma alışmaları uzun sürmüştür. Resim çizmekten çok hoşlanan, sanata büyük ilgi duyan ve quidditch ile tanıştığı için kendini şanslı hisseden Samuel, okuldan mezun olunca İngilizce öğrenmeye başlayıp sihir dünyasının merkezi İngiltere'te gelmiştir. Hogwarts'ta bitkibilim profesörü olmak isterken bir anda quidditchin sıkı bir takipçisi olup profesyonel oyuncu olmayı kendine hedef edinmiştir. Samuel iyi niyetli, esprili, arkadaşlarına değer veren birisidir. Babasını daha bebekken kaybettiği için tam bir ana kuzusudur.
Örnek RP:

Spoiler:
 
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
http://www.hogwarts-rpg.com/t4835-samuel-sandrino-karakter-kart#
Banana Panda
Game Master
Ϟ Rp Beğenileri : 2

avatar
Game Master
Rütbeler veriliyor.


Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Hera A. Parker
Ölü
Ϟ Rp Beğenileri : 1

avatar
Ölü
Hera A. Parker
Her gün giriyorum.
Capital Ocean Kovalayıcı
Hera zeki ve cesur yönü ile her zaman belalardan sıyrılmıştır. Rusya da doğup büyümüştür  ve çok saygın bir aileye mensuptur. Annesi ve babası ayrıldıktan sonra annesi ile yaşamaya başlar ve üvey babasından şiddet görür. 11 yaşında hogwarts okulunda başarılı bir cadı olan Hera okulu 5. Senesinde bırakmıştır. Ve kendini gizemli bir sporun içinde bulmuştur. 


[size=41]Genç cadı ufak bir kabustan uyanmış bir şekilde yataktan kalkmıştı. Ayağı soğuk zeminle buluştuğunda içine giren ürpertiyi boş verip yatağından kalkmıştı. 14 yaşının getirdiği sivilceler nedeniyle aynaya bile bakmak istemiyordu. Masasının yanında duran tütsüye baktığında söndüğünü fark etmişti her ne kadar zaralı olsa dahi tütsüyü uyurken yakmayı ayrı severdi. "O kızı evden atacaksın Dakota!" [/size][size=41]Aşağı kattan ses geldiğinde işittiği şeyler çok korkunçtu bu üvey babası Andy idi. Olduğu yere çivilenen cadı parkeden ses çıkartmadan kapıyı açıp merdivenlerden aşağı baktığında annesinin elinde asa olduğunu fark etmişti. Babasının elinde ise bir bıçak ve silah vardı. Genç cadı olanları izlerken annesinin çok büyük bir kahkaha atıp adama Avada Kedavra  [/size][size=42]dediğini dumuştu. Genç cadı bu laneti bildiğinden annesinin yaptıklarını karşısında şok olup pencereden atlayıp kaçmıştı. Hayatında her şey kötü gidiyordu ve bu olanlar onu bir çukura sokmuştu. Ne yani annesi katil olamazdı? Belki de rüya diye düşündü cadı belki de rüya...[/size]


[size=42]Dikenli yolları aşarken genç cadının ayakları kan içindeydi. Ayrıca hava soğuktu ve gece olduğu için etraf sesizdi. Yağmur bile ufak ufak atıştırıyordu ama onu en çok korkutan sapıklardı bu şehrin çok sapığı vardı. Çok geçmeden genç cadı başında bir darbe hisseti ve kendini karanlığa teslim etti. Uyandığında başında çok büyük bir sızı vardı. Ne olduğunu hatırlamaya çalışırken ellerini oynatmaya çalıştı ama olmadı en sonunda gözlerini açmaya çalıştı ama sadece mutlak karanlık vardı. Korkuyordu cadı fakat bir yandan da mantıklı düşünemek istiyordu. Betonlarla kaplı bir yerde olmalıydı çünkü etraf çok soğuktu en sonunda bir inilti kıza yakın bir yerde çıktığında gözlerini ve ayaklarını tutan ipler çözüldü. Karşısında bir adam vardı ve iyi niyetli gözükmüyordu. Adam italyanca sandığı dilden bir şey mırıldanırken genç cadı geri geri gitmeye başlamıştı. Ölüm bu kadar adi olmamalı ölüm buysa korkmak gerekirdi. Ölüm bu ölüm değildi bu sadece can almaktı bu korkunun somut haliydi bu gece en günah dolu geceydi bu gece masum bir beden gecenin paletinde boyalar içinde akıp gidecekti. Geriye fırçanın bıraktığı göz yaşları kalacaktı.[/size]


En son Hera A. Parker tarafından 05.02.18 3:23 tarihinde değiştirildi, toplamda 3 kere değiştirildi
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
http://www.hogwarts-rpg.com/t4982-hera-ajron-parker-karakter-kar
Banana Panda
Game Master
Ϟ Rp Beğenileri : 2

avatar
Game Master
Sitemizde bir yazının rol oyunu sayılabilmesi için 15 satırdan fazla olması gerekmektedir.


Sayfa başına dön Aşağa gitmek
 
Profesyonel Quidditch Alımları
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
2 sayfadaki 3 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3  Sonraki

Bu forumun müsaadesi var:Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Hogwarts-RPG :: Mesleki Seçimler-