ACCIO Hogwarts-Rpg !
Yönetim
Başlarken
Pano
Kullanıcı Değiştir:
K.Adı:
Şifre:

Paylaş|

Profesyonel Quidditch Alımları

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3
YazarMesaj
Hera A. Parker
Ölü
avatarÖlü

Ϟ Rp Beğenileri : 1

Mezuniyet
Ϟ Binası: R R

MesajKonu: Geri: Profesyonel Quidditch Alımları 05.02.18 3:25

@Banana Panda demiş ki:
Sitemizde bir yazının rol oyunu sayılabilmesi için 15 satırdan fazla olması gerekmektedir.
Yapıldı.
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
http://www.hogwarts-rpg.com/t4982-hera-ajron-parker-karakter-kar
Lumos
Game Master
avatarGame Master

Ϟ Rp Beğenileri : 2

MesajKonu: Geri: Profesyonel Quidditch Alımları 06.02.18 15:49

Işık sizinle olsun.Favori cümlelerim:
 
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Briseis Irma Silimauré
Ölü
avatarÖlü

Ϟ Rp Beğenileri : 0

MesajKonu: Geri: Profesyonel Quidditch Alımları 19.02.18 1:49

Adınız ve Soyadınız : Briseis Irma Silimauré
Karakter Bilgisi : Irma'nın gücü gözlerinden okunur. O'nu delici bakışlarından hemen tanıyabilirsiniz; bakışları doğrudan insanın içine işler. Mimiklerini kontrol altında tutsa bile, bakışları ile sevgisini ya da nefretini aktarabilir. Diğer insanları etkileyen güçlü ve çekici bir kişiliğe sahiptir. Gücünün farkındadır ve bunu nasıl kullanacağını ya da suiistimal edeceğini bilir. İlişkilerinde temkinli ve ihtiyatlıdır. Hayatta en çok ilgisini çeken şeylere tutkuyla bağlanır. Her anlamda direngendir ve hayatta kalma güdüsü çok güçlüdür. Sezgileri çok kuvvetlidir; bulunduğu ortamın havasını ve karşısındakinin ruh halini hemen hissedebilir. Hayattaki öncelikli amacı, itibar ve güç kazanmaktır. Kendinden emin, iddialı, enerjik ve açık sözlüdür. Amaçları doğrultusunda hareket eder, amaçlarına ulaşması engellendiğinde çabuk öfkelenir. Kararlıdır ve girişimcilik yeteneğine sahiptir. Öncüdür, bulunduğu ortamlarda genellikle lider konumundadır. Aynı zamanda yaratıcı, girişimci ve bağımsız ruhlu, kendini motive edebilen bir kızdır. Briseis'in kendine olan sonsuz güveni sonucunda otoritesi her zaman ve her yerde geçerlidir. Güçlü kişiliği karşısında etrafındakiler çoğu zaman geriler. İçindeki güç gürleyen bir fırtına gibidir. Güçlü istekleri vardır, yolunda duran her şeyi silip süpürebilir. Önündeki her türlü engeli aşmak için kendini gereğinden fazla zorlayabilir. Karşılaştığı terslikler onu yıldıramaz, olsa olsa daha fazla tahrik eder. Hastalık ve yorgunluk nedir bilmez. Rekabetçi bir yapısı vardır ve diğer insanlarla hem zihinsel hem de fiziksel mücadelelere girmekten hoşlanır. Zoru sever. Hareketlerinde özgür olmaya meyillidir; başkaları tarafından yönetilmesi zordur. En iyi savunma hücumdur anlayışındadır. Güdüsel olarak çabuk harekete geçer. Zorluklara karşı ayakta kalmakta çok başarılıdır. Briseis'e göre fırsatlar şüpheye yer bırakmaksızın hızla yakalanmalıdır. Girişim ruhu Briseis'i harekete geçiren temel özelliklerdendir. O'na karşı gelen, engel olan bir etkiyle karşılaştığında geri adım atmaz. Kendi gücüne inandığından giriştiği her eylemde bu gücünü kullanır. Briseis için başarı kendi isteklerini gerçekleştirmektir.
İstediğiniz Takım ve Mevkii : The Silver Phoenix - Vurucu
Online Süreniz : 5-6 saat
Örnek Rp : http://www.hogwarts-rpg.com/t3641-silimaure-irma


Sayfa başına dön Aşağa gitmek
http://www.hogwarts-rpg.com/t3647-briseis-irma-silimaure-lejant#
Felicia Belleville
Ölü
avatarÖlü

Ϟ Rp Beğenileri : 1

MesajKonu: Geri: Profesyonel Quidditch Alımları 11.03.18 20:17

Adınız ve Soyadınız: Felicia Belleville
Karakter Bilgisi: Evkaf vekaleti'nde çalışan muggle bir baba ile, yüzyıllardır ecdadının Hufflepuff mezunu olmasıyla övünen büyücü bir annenin Ravenclaw kızıdır. Spora düşkünlüğü annesinin küçük yaşta yolladığı basketbol ve bale kurslarından ileri gelirken, müziğe olan ilgisi babasıyla her pazar gittiği kilisenin korosuna katılmasıyla başlamıştır. Muggle sporlarında lisans sahibi olmasına rağmen Quidditche geç sayılabilecek bir dönemde, okuldaki beşinci yılına başlamıştır; fakat yaparken canlı hissettiği işi bulduğu hissini ilk maçından itibaren hissetmektedir. Ayran gönüllü, tez canlı ve kolay sıkılan yapısını bir tek Quidditch konusunda kırabilse de, aşk hayatına tezhürleri elimdir. Muggle spor müsabakaları izlerken kaymak birası içmekten hoşlanır.
Takım ve mevkii: The Silver Phoenix-Tutucu
Online süresi: Her gün
Örnek rp:
Spoiler:
 
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Ören Bayan
Game Master
avatarGame Master

Ϟ Rp Beğenileri : 0

MesajKonu: Geri: Profesyonel Quidditch Alımları 13.03.18 0:02

Rütbeni onaylıyorum canım. Bizim zamanımızda kızlar böyle oyunları oynamazlardı. Çok seviniyorum şimdilerde kızçelerimi sahalarda görünce.
Herkesi mutlu edemezsiniz, çünkü siz lahmacun değilsiniz.
Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Profesyonel Quidditch Alımları

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
3 sayfadaki 3 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3

Bu forumun müsaadesi var:Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Hogwarts-RPG :: Mesleki Seçimler-
.