Bellatores
Döneminin Baş Seherbazı, Ezekiel Harris tarafından kurulan örgütün anlamı Adaletin Savaşçılarıdır. Resmi olarak 1970 yılında kurulan ve kendisine bu ismi veren grup, aslında 1960 yılından beri gizliden gizliye varlığını sürdürmektedir.
Bu topluluk, tek bir amaç için kurulmuştur; adalet. Sihir bakanı Austin Hudson’ın adaletsizce sürdürdüğü 35 yıllık hükümdarlığa ve insanların inatla yok saydığı diktatörlüğe dur demek için, özgürlükçü ve yenilikçi bireylerin bir araya toplanmasıyla oluşmuştur. # Devamı İçin TIKLAYINIZ!
Scuta
Ingemar Byström tarafından ‘Düzenin Kalkanı’ adı altında kurulmuşlardır. 1970 yılında, Bellatores gibi güçlü bir örgütün ortaya çıkışı ile, birnevi mecburiyet sebebiyle savunma gücü olarak ortaya çıkmıştır.
İlk kuruluş amaçları düzeni (Bu vesileyle aslıda Sihir Bakanı ve bakanın inançlarını) korumak olsa dahi, çoğu üyenin katılım amacı doğrultusunda daha nebze Bellatores’u ortadan kaldırmak şeklinde amaç kayması oluşmuştur. Buna rağmen liderleri Byström, bu amacı reddederek tüm isteklerinin halk tarafından demokratik yollarla beş kere seçilmiş olan bakanı ve bununla beraber düzeni korumak olduğunu birçok kez belirtmiş, belirtmeye devam etmektedir. # Devamı İçin TIKLAYINIZ!
ACCIO Hogwarts-Rpg !
♣ Karakter Değiştir ♣
K.Adı:
 • Şifre:

 • HOGWARTS: AÇIK!
  TARİH: ARALIK 1973
  Paylaş
   

   Profesyonel Quidditch Alımları

  Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
  Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3
  Hera A. Parker
  Ölü
  Ϟ Rp Beğenileri : 1

  Hera A. Parker
  Ölü
  @Banana Panda demiş ki:
  Sitemizde bir yazının rol oyunu sayılabilmesi için 15 satırdan fazla olması gerekmektedir.
  Yapıldı.
  Sayfa başına dön Aşağa gitmek
  http://www.hogwarts-rpg.com/t4982-hera-ajron-parker-karakter-kar
  Lumos
  Game Master
  Ϟ Rp Beğenileri : 2

  Lumos
  Game Master
  Işık sizinle olsun.


  Profesyonel Quidditch Alımları - Sayfa 3 8YDg0A

  Favori cümlelerim:
   
  Sayfa başına dön Aşağa gitmek
  Briseis Irma Silimauré
  Ölü
  Ϟ Rp Beğenileri : 0

  Briseis Irma Silimauré
  Ölü
  Adınız ve Soyadınız : Briseis Irma Silimauré
  Karakter Bilgisi : Irma'nın gücü gözlerinden okunur. O'nu delici bakışlarından hemen tanıyabilirsiniz; bakışları doğrudan insanın içine işler. Mimiklerini kontrol altında tutsa bile, bakışları ile sevgisini ya da nefretini aktarabilir. Diğer insanları etkileyen güçlü ve çekici bir kişiliğe sahiptir. Gücünün farkındadır ve bunu nasıl kullanacağını ya da suiistimal edeceğini bilir. İlişkilerinde temkinli ve ihtiyatlıdır. Hayatta en çok ilgisini çeken şeylere tutkuyla bağlanır. Her anlamda direngendir ve hayatta kalma güdüsü çok güçlüdür. Sezgileri çok kuvvetlidir; bulunduğu ortamın havasını ve karşısındakinin ruh halini hemen hissedebilir. Hayattaki öncelikli amacı, itibar ve güç kazanmaktır. Kendinden emin, iddialı, enerjik ve açık sözlüdür. Amaçları doğrultusunda hareket eder, amaçlarına ulaşması engellendiğinde çabuk öfkelenir. Kararlıdır ve girişimcilik yeteneğine sahiptir. Öncüdür, bulunduğu ortamlarda genellikle lider konumundadır. Aynı zamanda yaratıcı, girişimci ve bağımsız ruhlu, kendini motive edebilen bir kızdır. Briseis'in kendine olan sonsuz güveni sonucunda otoritesi her zaman ve her yerde geçerlidir. Güçlü kişiliği karşısında etrafındakiler çoğu zaman geriler. İçindeki güç gürleyen bir fırtına gibidir. Güçlü istekleri vardır, yolunda duran her şeyi silip süpürebilir. Önündeki her türlü engeli aşmak için kendini gereğinden fazla zorlayabilir. Karşılaştığı terslikler onu yıldıramaz, olsa olsa daha fazla tahrik eder. Hastalık ve yorgunluk nedir bilmez. Rekabetçi bir yapısı vardır ve diğer insanlarla hem zihinsel hem de fiziksel mücadelelere girmekten hoşlanır. Zoru sever. Hareketlerinde özgür olmaya meyillidir; başkaları tarafından yönetilmesi zordur. En iyi savunma hücumdur anlayışındadır. Güdüsel olarak çabuk harekete geçer. Zorluklara karşı ayakta kalmakta çok başarılıdır. Briseis'e göre fırsatlar şüpheye yer bırakmaksızın hızla yakalanmalıdır. Girişim ruhu Briseis'i harekete geçiren temel özelliklerdendir. O'na karşı gelen, engel olan bir etkiyle karşılaştığında geri adım atmaz. Kendi gücüne inandığından giriştiği her eylemde bu gücünü kullanır. Briseis için başarı kendi isteklerini gerçekleştirmektir.
  İstediğiniz Takım ve Mevkii : The Silver Phoenix - Vurucu
  Online Süreniz : 5-6 saat
  Örnek Rp : http://www.hogwarts-rpg.com/t3641-silimaure-irma


  Profesyonel Quidditch Alımları - Sayfa 3 YNvOok
  Sayfa başına dön Aşağa gitmek
  http://www.hogwarts-rpg.com/t3647-briseis-irma-silimaure-lejant#
  Felicia Belleville
  Ölü
  Ϟ Rp Beğenileri : 1

  Felicia Belleville
  Ölü
  Adınız ve Soyadınız: Felicia Belleville
  Karakter Bilgisi: Evkaf vekaleti'nde çalışan muggle bir baba ile, yüzyıllardır ecdadının Hufflepuff mezunu olmasıyla övünen büyücü bir annenin Ravenclaw kızıdır. Spora düşkünlüğü annesinin küçük yaşta yolladığı basketbol ve bale kurslarından ileri gelirken, müziğe olan ilgisi babasıyla her pazar gittiği kilisenin korosuna katılmasıyla başlamıştır. Muggle sporlarında lisans sahibi olmasına rağmen Quidditche geç sayılabilecek bir dönemde, okuldaki beşinci yılına başlamıştır; fakat yaparken canlı hissettiği işi bulduğu hissini ilk maçından itibaren hissetmektedir. Ayran gönüllü, tez canlı ve kolay sıkılan yapısını bir tek Quidditch konusunda kırabilse de, aşk hayatına tezhürleri elimdir. Muggle spor müsabakaları izlerken kaymak birası içmekten hoşlanır.
  Takım ve mevkii: The Silver Phoenix-Tutucu
  Online süresi: Her gün
  Örnek rp:
  Spoiler:
   
  Sayfa başına dön Aşağa gitmek
  Ören Bayan
  Game Master
  Ϟ Rp Beğenileri : 0

  Ören Bayan
  Game Master
  Rütbeni onaylıyorum canım. Bizim zamanımızda kızlar böyle oyunları oynamazlardı. Çok seviniyorum şimdilerde kızçelerimi sahalarda görünce.


  Profesyonel Quidditch Alımları - Sayfa 3 BLDMk9

  Herkesi mutlu edemezsiniz, çünkü siz lahmacun değilsiniz.
  Sayfa başına dön Aşağa gitmek
  Maéva Vaillancourt
  Quidditch Oyuncusu
  Ϟ Rp Beğenileri : 0

  Maéva Vaillancourt
  Quidditch Oyuncusu
  ;;maéva vaillancourt
  ;;the silver phoenix, takım kaptanı - vurucu
  ;;nova'yı kurda çeviren joshua'nın kız kardeşidir maéva. hogwarts, gryffindor mezunudur. eğlenceli biridir. genel olarak istediği her şeyi yapabilen ve alan biri olarak tanımlayabiliriz. cesur ve eğlenceli bir tiptir. zaman zaman parti kızı, zaman zaman içine kapanık biridir. hogwarts zamanında gryffindor qui. takımının kaptanlığını ve vuruculuğunu yapmıştır. yazları ve tatil günleri sürekli ekstra çalışmalar, idmanlar yapmıştır.
  ;;rowan lievremont karakterim ile rp bırakmıştım.
  Sayfa başına dön Aşağa gitmek
  Carmenta
  Game Master
  Ϟ Rp Beğenileri : 1

  Carmenta
  Game Master
  Rütbenizi veriyorum.
  Sayfa başına dön Aşağa gitmek
   
  Profesyonel Quidditch Alımları
  Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
  3 sayfadaki 3 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3

  Bu forumun müsaadesi var:Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
  Hogwarts-RPG :: Mesleki Seçimler-