Bellatores
Döneminin Baş Seherbazı, Ezekiel Harris tarafından kurulan örgütün anlamı Adaletin Savaşçılarıdır. Resmi olarak 1970 yılında kurulan ve kendisine bu ismi veren grup, aslında 1960 yılından beri gizliden gizliye varlığını sürdürmektedir.
Bu topluluk, tek bir amaç için kurulmuştur; adalet. Sihir bakanı Austin Hudson’ın adaletsizce sürdürdüğü 35 yıllık hükümdarlığa ve insanların inatla yok saydığı diktatörlüğe dur demek için, özgürlükçü ve yenilikçi bireylerin bir araya toplanmasıyla oluşmuştur. # Devamı İçin TIKLAYINIZ!
Scuta
Ingemar Byström tarafından ‘Düzenin Kalkanı’ adı altında kurulmuşlardır. 1970 yılında, Bellatores gibi güçlü bir örgütün ortaya çıkışı ile, birnevi mecburiyet sebebiyle savunma gücü olarak ortaya çıkmıştır.
İlk kuruluş amaçları düzeni (Bu vesileyle aslıda Sihir Bakanı ve bakanın inançlarını) korumak olsa dahi, çoğu üyenin katılım amacı doğrultusunda daha nebze Bellatores’u ortadan kaldırmak şeklinde amaç kayması oluşmuştur. Buna rağmen liderleri Byström, bu amacı reddederek tüm isteklerinin halk tarafından demokratik yollarla beş kere seçilmiş olan bakanı ve bununla beraber düzeni korumak olduğunu birçok kez belirtmiş, belirtmeye devam etmektedir. # Devamı İçin TIKLAYINIZ!
ACCIO Hogwarts-Rpg !
♣ Karakter Değiştir ♣
K.Adı:
 • Şifre:

 • HOGWARTS: AÇIK!
  TARİH: ARALIK 1973
  Paylaş
   

   Gringotts Alımları

  Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
  Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3  Sonraki
  James Dan Moon
  Ölü
  Ϟ Rp Beğenileri : 0

  James Dan Moon
  Ölü
  Adınız ve Soyadınız :James Dan
  Karakter Bilgisi : (Bu alanı eksik dolduranların başvurusu kabul edilmeyecektir.)
  Ravenclaw mezunu çalışkan kişilikli ve hırslı her ne olursa olsun yaşının aksine (19} daha olgun büyü yeteneği çok güçlü ve koruyucu bir yapısı var bu bazenleri onu tuaf yapıyor  İstediğiniz Rütbe : Lanet Kırıcı

  Online Süreniz : 2-3 SAAT 
   
  Örnek Rp :    


  Karanlığın içinde  doğdum...
  Geçmişten günümüze gelen karanlığa...
  Ölümün eski bir dostu olan karanlığa...

  Bu hayatta çok şey yaşadım bazen dostlarımı bazen ailemi bazende kendimi kaybettim ama bir şey öğrendim bazenleri ışığa ulaşmanın zor olduğnu öğrendim... Çünkü ben Görmek için Kördüm...


  Defterimi kapattım ve yürüdüm  ailesi olmayan birine bu çok zor bir durumdu arkamdan bir ses geldi bu bir kuş sesiydi sonra çalı sallandı ve bir kuş bana doğru geldi bir zarf vardı pençelerinin arasında o an kuşa doğru bakarken mektup yere düştü ve kuş yükselip gitti. 


  Düşündüm neden biri bana baykuşla mektup yollasın biraz tereddüt ettikten sonra mektubu elime aldım bu mektup üzerinde benim adım yazan bir mektuptu zarf ve ya mektup her neyse içini açtım üzerinde yaşadığım yerin ismi Greenlion yazıyordu ve bir kutucukta ise annemin ismi Bella ve babamın ismi Rage yazıyordu gözümden bir yaş düştü ve altındaki notu okudum...    Biz Mutluyuz  Gözümden bir damla yaş düştü bağırdım hayata ben neden böyleyim? Bıktım artık yalnızlıktan ama bir yandan iyi geliyor ve beni mutlu ediyordu her ne kadar öyle hayal etsemde evime doğru yola koyuldum yürürken ayağım bir taşa takıldı ve düştüm kafam yarılmıştı herhalde kan gibi sıcak bir madde geliyordu ama kan olmayabilirdi elimi kanayan veya başka bir şey akan yere götürdüm ve eve geldim kapıyı açıp kendimi koltuğa fırlattım ve sonra elime baktım bu kandı canım acımasa bile o yere bakım yaptım ve uyudum...


  Sabah kalktığımda kafam ağrıyordu ve kar yağıyordu bu saflık ve beyazlık ufak bir tebessüme yol açtı...  Gülmek insana iyi geliyormuş dedim içimden ve dolabı açtım içerisinden hapımı ve meyve suyumu aldım hapı yuttum ve ardından meyve suyumu içtim kitaplığa doğru yürüdüm ve daha önce hiç görmediğim kitabı elime aldım içinden bir resim çıktı bu resimde herkes vardı.

  Ben vardım Ablam vardı Annem Vardı Babam vardı bu sefer kendimi tutamadım ve göz yaşlarımın gitmesine izin verdim...


  Gringotts Alımları - Sayfa 2 R6blD1


  En son James Dan tarafından 29.12.16 11:09 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
  Sayfa başına dön Aşağa gitmek
  Ören Bayan
  Game Master
  Ϟ Rp Beğenileri : 0

  Ören Bayan
  Game Master
  Merhaba Dan, tatlım! Öncelikle sitemize hoşgeldin demek istiyorum. Umarım burada hep beraber çok keyifli vakitler geçireceğiz. Bizler burada uyulması gereken çok belli genel kurallar dışında kimsenin rol oyunlarına karışmıyoruz açıkcası. Fakat başvuru aşamasında bu konuya biraz hassasiyet gösteriyor olmamızı normal karşılarsın herhalde? Sitemizde 5 satır sınırı olan bir rol oyunu kuralı var. Fakat bu kural toplu kurgular, Quidditch maçları gibi etkenler gözetilerek konuldu. Tek kişilik bir rol oyunu için 5 satır çok kısa zira 5 satırda bir rol oyuncusunun kısa da olsa bir hikayeyi anlatması, üslubunu aktarması biraz zor. Klavyendeki sorunu dert etme o çok mühim değil fakat biraz daha uzun bir rol oyunu ile dönüş yaptığın takdirde rütbeni vereceğim. Hem rpye başlarken (belki de eski bir rol oyuncususundur ve alemlere dönmeye karar vermişsindir Razz ) biraz parmakların açılsın bakalım. Rol oyununu merakla bekliyorum. Tekrardan başvuru yazmak yerine var olan başvurunu düzenleyip beni özel mesaj yolu ile de bilgilendirebilirsin.

  Ören teyzeniz sihirli günler diler!


  En son Ören Bayan tarafından 29.12.16 11:58 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi (Sebep : Üye roloyununu değiştirmiştir. Rütbesi veriliyor.)
  Sayfa başına dön Aşağa gitmek
  Aleksandır Doukas
  Konsey Üyesi
  Ϟ Rp Beğenileri : 1

  Aleksandır Doukas
  Konsey Üyesi
  Adınız ve Soyadınız :
  Karakter Bilgisi :
  Spoiler:
   
  İstediğiniz Rütbe : Gringots Müdürlüğü
  Online Süreniz :Her gün
  Örnek Rp :Yulia Doukas


  Gringotts Alımları - Sayfa 2 5QZXQR

  Spoiler:
   


  Spoiler:
   
  Sayfa başına dön Aşağa gitmek
  http://www.hogwarts-rpg.com/t4321-aleksandr-doukas
  Banana Panda
  Game Master
  Ϟ Rp Beğenileri : 3

  Banana Panda
  Game Master
  Rütbeniz veriliyor.


  Gringotts Alımları - Sayfa 2 MdLXa7
  Sayfa başına dön Aşağa gitmek
  Anthea Helios
  Ölü
  Ϟ Rp Beğenileri : 1

  Anthea Helios
  Ölü
  Adınız ve Soyadınız: Anthea Helios
  Karakter Bilgisi: Anthea henüz bir bebekken terk edilmiş ve anne babasını hiç tanımamıştır. Amerika Birleşik Devletleri’nde bir yetimhanede geçirdiği çocukluğu Ilvermorny’e kabul edilmesiyle değişmiştir. No-Maj’lerin arasında bir yetimhanede barınması uygun bulunmayan minik kız orta yaşlı bir çift tarafından evlat edinilmiştir. Anthea, Ilvermorny’de Thunderbird binasına seçilmiş ve başarılı bir eğitim hayatı geçirirken sosyal zekâsı, girişimciliği ve kendine güveniyle bina seçimini haklı çıkarmış ve maceracı ruhunu sonuna kadar yansıtmıştı hayatına. New York Büyücü Bankası'nda çalışıyor ve taşınmayı düşünmüyordu. Ancak kendisini yetiştiren annesini trajik bir şekilde kaybetmesiyle köklerini keşfetmeye karar verdi ve kendisine miras kalan kolye ve fotoğrafın peşine düştü. İngiltere'ye geldikten sonra bir süre buraya yerleşmeye karar vererek, iş aramaya başladı. Konsey seçimleri sonucu Gringotts genel müdür yardımcılığı koltuğunun boş olduğunu duyduğunda da New York'tan referanslarıyla başvurdu.
  İstediğiniz Rütbe: Genel Müdür Yardımcısı
  Online Süreniz: Değişiyor haftada ortalama 7-8 saat.
  Örnek Rp: tık


  Gringotts Alımları - Sayfa 2 ZOqZk3


  cinnamon roll:
   

  helios blue:
   

  ranting thea:
   

   
  whenshewasyounger:
   
  Sayfa başına dön Aşağa gitmek
  Banana Panda
  Game Master
  Ϟ Rp Beğenileri : 3

  Banana Panda
  Game Master
  Rütbeniz veriliyor.


  Gringotts Alımları - Sayfa 2 MdLXa7
  Sayfa başına dön Aşağa gitmek
  River Ludwig
  Ölü
  Ϟ Rp Beğenileri : 0

  River Ludwig
  Ölü
  # River Ludwig
  # Sakin biri, kavga gürültüden de coşkulu ortamlardan da pek hoşlanmaz. Bazen devlet memuru kafası denebilecek kadar rutin bir hayat sürdürebilir. Bu nedenle işinin beklenmedik ve heyecanlı yapısıyla özel hayatı birbirini dengeler. İki melez büyücünün küçük çocuğudur ama aile bağlarına pek anlam yüklemez. 28 yaşında ve Hufflepuff mezunudur. 
  # Lanet Kırıcı
  # Her gün 1+ saat

  Spoiler:
   
  Sayfa başına dön Aşağa gitmek
  Ören Bayan
  Game Master
  Ϟ Rp Beğenileri : 0

  Ören Bayan
  Game Master
  Rütbeni onaylıyorum tatlım kolay gelsin.


  Gringotts Alımları - Sayfa 2 BLDMk9

  Herkesi mutlu edemezsiniz, çünkü siz lahmacun değilsiniz.
  Sayfa başına dön Aşağa gitmek
  Isaac Raleigh
  Gringotts Çalışanı
  Ϟ Rp Beğenileri : 3

  Isaac Raleigh
  Gringotts Çalışanı
  Adınız ve Soyadınız : Isaac Raleigh
  Karakter Bilgisi : Anaerkil bir ailede etrafında çok sayıda kadınla büyümesi ona belli başlı bir takım ilişkisel özellikler kazandırmıştır, kalabalık ve her özel günde bir arada olan bir ailede büyümesinden ötürü kalabalığın üstünden sesini duyurabilmek için bağırması gerektiğini çok erken öğrenmiştir, bu nedenle çoğu zaman yüksek sesle konuştuğunun farkında olmaz. Konuşurken jest ve mimiklerini fazlasıyla kullanır, çoğu zaman elini kolunu sallayışından panik olduğu izlenimi yaratır. Hızlı ve çevik olduğu için çoğu zaman paçayı kurtarabilir, Hogwarts yıllarında da bu nedenle pek çok şeye burnunu sokmuş, ancak ciddi sıkıntılara neden olamayacak kadar iyi niyetlidir. Hafızası kuvvetlidir, ancak ilgisini çekmeyen şeyleri çabuk unutur. yumruklarını karıştırmak yerine arabuluculuk yapmakta daha başarılıdır, bunun nedenleri arasında herhangi bir kavgaya girmesi durumunda dayak yiyeceğini biliyor olması var.
  İstediğiniz Rütbe : Kasa Sorumlusu
  Online Süreniz : haftada 3 4 gün
  Örnek Rp : Lux Caldwell.
  Sayfa başına dön Aşağa gitmek
  Ören Bayan
  Game Master
  Ϟ Rp Beğenileri : 0

  Ören Bayan
  Game Master
  Hayırlı olsun canikom.


  Gringotts Alımları - Sayfa 2 BLDMk9

  Herkesi mutlu edemezsiniz, çünkü siz lahmacun değilsiniz.
  Sayfa başına dön Aşağa gitmek
   
  Gringotts Alımları
  Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
  2 sayfadaki 3 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3  Sonraki

  Bu forumun müsaadesi var:Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
  Hogwarts-RPG :: Mesleki Seçimler-