ACCIO Hogwarts-Rpg !
Yönetim
Başlarken
Pano
Kullanıcı Değiştir:
K.Adı:
Şifre:
Paylaş|

Gringotts Alımları

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
James Dan Moon
Ölü

Ϟ Rp Beğenileri : 0

Mezuniyet
Ϟ Binası: R R

MesajKonu: Geri: Gringotts Alımları 28.12.16 21:32

Adınız ve Soyadınız :James Dan
Karakter Bilgisi : (Bu alanı eksik dolduranların başvurusu kabul edilmeyecektir.)
Ravenclaw mezunu çalışkan kişilikli ve hırslı her ne olursa olsun yaşının aksine (19} daha olgun büyü yeteneği çok güçlü ve koruyucu bir yapısı var bu bazenleri onu tuaf yapıyor

İstediğiniz Rütbe : Lanet Kırıcı

Online Süreniz : 2-3 SAAT 

Örnek Rp :    

Karanlığın içinde  doğdum...
Geçmişten günümüze gelen karanlığa...
Ölümün eski bir dostu olan karanlığa...

Bu hayatta çok şey yaşadım bazen dostlarımı bazen ailemi bazende kendimi kaybettim ama bir şey öğrendim bazenleri ışığa ulaşmanın zor olduğnu öğrendim... Çünkü ben Görmek için Kördüm...

Defterimi kapattım ve yürüdüm  ailesi olmayan birine bu çok zor bir durumdu arkamdan bir ses geldi bu bir kuş sesiydi sonra çalı sallandı ve bir kuş bana doğru geldi bir zarf vardı pençelerinin arasında o an kuşa doğru bakarken mektup yere düştü ve kuş yükselip gitti. 

Düşündüm neden biri bana baykuşla mektup yollasın biraz tereddüt ettikten sonra mektubu elime aldım bu mektup üzerinde benim adım yazan bir mektuptu zarf ve ya mektup her neyse içini açtım üzerinde yaşadığım yerin ismi Greenlion yazıyordu ve bir kutucukta ise annemin ismi Bella ve babamın ismi Rage yazıyordu gözümden bir yaş düştü ve altındaki notu okudum...  

Biz Mutluyuz

Gözümden bir damla yaş düştü bağırdım hayata ben neden böyleyim? Bıktım artık yalnızlıktan ama bir yandan iyi geliyor ve beni mutlu ediyordu her ne kadar öyle hayal etsemde evime doğru yola koyuldum yürürken ayağım bir taşa takıldı ve düştüm kafam yarılmıştı herhalde kan gibi sıcak bir madde geliyordu ama kan olmayabilirdi elimi kanayan veya başka bir şey akan yere götürdüm ve eve geldim kapıyı açıp kendimi koltuğa fırlattım ve sonra elime baktım bu kandı canım acımasa bile o yere bakım yaptım ve uyudum...

Sabah kalktığımda kafam ağrıyordu ve kar yağıyordu bu saflık ve beyazlık ufak bir tebessüme yol açtı...

Gülmek insana iyi geliyormuş dedim içimden ve dolabı açtım içerisinden hapımı ve meyve suyumu aldım hapı yuttum ve ardından meyve suyumu içtim kitaplığa doğru yürüdüm ve daha önce hiç görmediğim kitabı elime aldım içinden bir resim çıktı bu resimde herkes vardı.

Ben vardım Ablam vardı Annem Vardı Babam vardı bu sefer kendimi tutamadım ve göz yaşlarımın gitmesine izin verdim...

En son James Dan tarafından 29.12.16 11:09 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Ören Bayan
Game Master

Ϟ Rp Beğenileri : 0

MesajKonu: Geri: Gringotts Alımları 29.12.16 3:18

Merhaba Dan, tatlım! Öncelikle sitemize hoşgeldin demek istiyorum. Umarım burada hep beraber çok keyifli vakitler geçireceğiz. Bizler burada uyulması gereken çok belli genel kurallar dışında kimsenin rol oyunlarına karışmıyoruz açıkcası. Fakat başvuru aşamasında bu konuya biraz hassasiyet gösteriyor olmamızı normal karşılarsın herhalde? Sitemizde 5 satır sınırı olan bir rol oyunu kuralı var. Fakat bu kural toplu kurgular, Quidditch maçları gibi etkenler gözetilerek konuldu. Tek kişilik bir rol oyunu için 5 satır çok kısa zira 5 satırda bir rol oyuncusunun kısa da olsa bir hikayeyi anlatması, üslubunu aktarması biraz zor. Klavyendeki sorunu dert etme o çok mühim değil fakat biraz daha uzun bir rol oyunu ile dönüş yaptığın takdirde rütbeni vereceğim. Hem rpye başlarken (belki de eski bir rol oyuncususundur ve alemlere dönmeye karar vermişsindir Razz ) biraz parmakların açılsın bakalım. Rol oyununu merakla bekliyorum. Tekrardan başvuru yazmak yerine var olan başvurunu düzenleyip beni özel mesaj yolu ile de bilgilendirebilirsin.

Ören teyzeniz sihirli günler diler!

En son Ören Bayan tarafından 29.12.16 11:58 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi (Sebep : Üye roloyununu değiştirmiştir. Rütbesi veriliyor.)

Gringotts Alımları

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2