Bellatores
Döneminin Baş Seherbazı, Ezekiel Harris tarafından kurulan örgütün anlamı Adaletin Savaşçılarıdır. Resmi olarak 1970 yılında kurulan ve kendisine bu ismi veren grup, aslında 1960 yılından beri gizliden gizliye varlığını sürdürmektedir.
Bu topluluk, tek bir amaç için kurulmuştur; adalet. Sihir bakanı Austin Hudson’ın adaletsizce sürdürdüğü 35 yıllık hükümdarlığa ve insanların inatla yok saydığı diktatörlüğe dur demek için, özgürlükçü ve yenilikçi bireylerin bir araya toplanmasıyla oluşmuştur. # Devamı İçin TIKLAYINIZ!
Scuta
Ingemar Byström tarafından ‘Düzenin Kalkanı’ adı altında kurulmuşlardır. 1970 yılında, Bellatores gibi güçlü bir örgütün ortaya çıkışı ile, birnevi mecburiyet sebebiyle savunma gücü olarak ortaya çıkmıştır.
İlk kuruluş amaçları düzeni (Bu vesileyle aslıda Sihir Bakanı ve bakanın inançlarını) korumak olsa dahi, çoğu üyenin katılım amacı doğrultusunda daha nebze Bellatores’u ortadan kaldırmak şeklinde amaç kayması oluşmuştur. Buna rağmen liderleri Byström, bu amacı reddederek tüm isteklerinin halk tarafından demokratik yollarla beş kere seçilmiş olan bakanı ve bununla beraber düzeni korumak olduğunu birçok kez belirtmiş, belirtmeye devam etmektedir. # Devamı İçin TIKLAYINIZ!
ACCIO Hogwarts-Rpg !
♣ Karakter Değiştir ♣
K.Adı:
 • Şifre:

 • HOGWARTS: AÇIK!
  TARİH: ARALIK 1973
  Paylaş
   

   Gringotts Alımları

  Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
  Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3
  Jonathan C. Morag
  Gringotts Çalışanı
  Ϟ Rp Beğenileri : 2

  Jonathan C. Morag
  Gringotts Çalışanı
  Adınız ve Soyadınız: Jonathan C. Morag.
  Karakter Bilgisi: Yakın çevresinde genelde Jace olarak bilinen Jonathan, ailesinin pek çok üyesi gibi Slytherin mezunudur. İngiliz beyefendisi nezaketinin ardında korkutucu bir kişilik yatar. Küçüklüğünden beri nesneleri tanımak için tek bir yöntem kullanmıştır: Deneme ve yanılma; ilk elden deneyim için birebir. Bu nedenle ölüm, hayat, acı, haz gibi duygulara tamamen mantıksal yaklaşmayı öğrenmiş, ailesiyle olan zayıf iletişimi sebebiyle empati kurabilme yeteneğinden mahrum kalmıştır.
  Başkalarının kendisine ilgi göstermesinden hoşlanır; bu, ona güçlü hissettir. Kalbinde tartışmasız bir doğrudan adalet hissi vardır, ancak ikili bir durumda adaleti arayan tek tarafın kendisinin olmaması onu kızdırabilir.
  Jonathan için, ellerini kirletmekten, bir şeyleri parçalarına ayırmaktan ve daha sonra onları önceki hallerinden biraz daha iyi bir şekilde bir araya getirmekten daha büyük zevk yoktur. Bulmacalara ve zeka oyunlarına bayılır, bu nedenle hazine arayışlarına çıkabileceği lanet kırıcı rütbesinin ona uygun olduğunu düşünüyorum.
  İstediğiniz Rütbe: Lanet kırıcı.
  Online Süreniz: Günde 3-4 saat.
  Örnek Rp: Lucille N. Morag diğer karakterim, Seçmen Şapka başvurusundaki örnek RP hala duruyor olmalı.
  - http://www.hogwarts-rpg.com/t5171-lucille-morag
  Sayfa başına dön Aşağa gitmek
  Annerith Halfacre
  Gringotts Müdür Yrd.
  Ϟ Rp Beğenileri : 2

  Annerith Halfacre
  Gringotts Müdür Yrd.
  Adınız ve Soyadınız : Annerith “Marie” Halfacre.
  Karakter Bilgisi: Beauxbatons mezunu. Fransa’da geçen yirmi yılın ardından eşi ve çocuğuyla birlikte İngiltere’ye taşınıyorlar, Annerith eski iş yerinden –Fransız Sihir Bakanlığı, Uluslararası Sihirsel İş Birliği- aldığı referans mektuplarıyla Gringotts’a başvuruyor ve zaman içinde mevkisi yükselerek kariyerinde ilerliyor. Hayatının kusursuz gittiğini düşündüğü anda küçük kızının ölümüyle sarsılıyor.
  -Annerith bir şeyi yapacağını söylediği zaman yapar, kişisel bedeli ne olursa olsun yükümlülüklerini yerine getirir ve sözlerini aynı şekilde tutmayan insanlardan hoşnutsuzdur. Tembellik ve sahtekarlığı bir araya getirmek onun kötü yönünü görmenin en hızlı yoldur. Çoğunlukla yalnız çalışmayı veya en azından otoritesinin hiyerarşi ile net bir şekilde tesis edilmiş olmasını tercih eder; bu şekilde tartışma olmaksızın veya başkalarının güvenilirliklerinden endişe duymadan hedeflerini belirleyebilir ve bunlara ulaşabilir. Keskin, gerçeğe dayalı bir aklı vardır ve birine veya bir şeye bel bağlamak yerine kendi kendine yetebilme halini tercih eder. Başkalarına bağımlı olmak Annerith tarafından çoğunlukla bir zayıflık olarak görülür ve görev tutkusu, güvenilirliliği ve kusursuz kişisel bütünlüğü onun bu tür tuzaklara düşmesine engel olur. Bu kişisel bütünlük hissiyatı onun için hayatidir ve aklının çok daha ötesine geçer;  tesis edilmiş kurallara ve talimatlara bedeli ne olursa olsun bağlı kalır, kendi hatalarını bildirir ve gerçeği söylemenin sonuçları felakete de neden olsa söylemekten şaşmaz. Onun için dürüstlük, duygusal etkenlerden çok daha önemlidir ve korkusuz yaklaşımları başkalarına onun duygusuz ve hatta robotsu olduğu yönünde yanlış bir izlenim verebilir. Duygularını ve yakınlıklarını dışa vurmakta zorlandığı doğrudur ancak hissiz, veya daha kötüsü empatik olmadığı yönündeki iddialar onu derinden yaralar.
  İstediğiniz Rütbe : Genel Müdür Yardımcısı.
  Online Süreniz: Her gün, 3 saat civarı.
  Örnek Rp: Hemen yukarıda Jonathan'la Seçmen Şapka linki bıraktım.
  Sayfa başına dön Aşağa gitmek
  Ören Bayan
  Game Master
  Ϟ Rp Beğenileri : 0

  Ören Bayan
  Game Master
  Rütbeni şeyettiriyorum şekerim. 5 karakter sınırın olduğunu unutma.


  Gringotts Alımları - Sayfa 3 BLDMk9

  Herkesi mutlu edemezsiniz, çünkü siz lahmacun değilsiniz.
  Sayfa başına dön Aşağa gitmek
   
  Gringotts Alımları
  Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
  3 sayfadaki 3 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3

  Bu forumun müsaadesi var:Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
  Hogwarts-RPG :: Mesleki Seçimler-