ACCIO Hogwarts-Rpg !
Yönetim
Başlarken
Pano
Kullanıcı Değiştir:
K.Adı:
Şifre:

Paylaş|

Ejderha Hanı Hakkında

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
YazarMesaj
Vincent Grindel
Ölü
avatarÖlü

Ϟ Rp Beğenileri : 0

Mezuniyet
Ϟ Binası:

MesajKonu: Ejderha Hanı Hakkında 24.10.16 18:22


Spoiler:
 


Hanın üç katı var ve odaların hepsi özel olarak büyülendiğinden dışarıya dair herhangi bir ses geçirmiyor içeriye. Resimde görünen mekanın sağ tarafından giriş yapılıyor ve masaların aşağısında kalan kısımda ise bir adet sahne var. Zaman zaman gruplar gelip sahne alıyorlar. Ayrıca elbette ki resimdekinden çok daha geniş ve birçok büyücüyü misafir edebilecek durumda o kısım.  Ayrıca ,elbette, bir adet mahzeni bulunuyor. Mahzeni gören pek kimse olmadığından nasıl bir yer olduğu bilinmiyor. Girişi pek ortada olan bir yerde değil ve özel bir şifreyle giriliyor. 

Hanın dile getirilmeyen iki kuralı var. Ejderha Han'ında olduğun sürece asla çalışanlara asılamazsın. Kim olduğun veya ne pozisyonda olduğunun önemi yok. Vincent çalışanlarını ailesi olarak görüyor ve herhangi birisine öyle bir şey yapıldığında hoş karşılamadığını abartılı birkaç kere gösterdi. Han sahibinin korkutucu olduğu ender anlardan birisidir. Korkunun yanı sıra büyük şaşkınlıkta yaratmıştır ve hala daha asılan o birkaç kişiye Vincent'ın neler yaptığı dillere dolanmış bir şekilde konuşulur. Elbette her hikayede olduğu gibi bunda da anlatılan hikaye kişiden kişiye değişmektedir ve çok daha farklı boyutlar kazanmıştır. 


İkinci kural ise tarafınız ne olursa olsun burada taraf atışmaları veya kavgaları olmaz. İçeride olan kimse bir diğerinin görüşüne karışmaz.

Ayın belirli günleri Vincent herkese ücretsiz bir adet yemek ve içecek verir. Ayrıca yardıma muhtaç olanları asla geri çevirmez ve denkleri gibi muamele gösterir.


Son olarakta hanın içerisinde gezen 6 metreye yakın bir adet yılan bulunuyor. Adı Yeşilgöz olan bu yılan oldukça uysal. Masanızın altında uyuyakalabileceği gibi üzerinize tırmanma ihtimalide bulunuyor. Başlarda oldukça korkutucu olmasına rağmen alışınca sevdirdiğini ve verdiğiniz yemekleri bile yediğini görebilirsiniz. Öteki minik yılan ise han sahibinin, yani benim, üzerimde geziyor. Genellikle bir avcuma sarılı halde duran bu minik yılan, fısıltı, oldukça meraklı insanları izlemeyi çok seviyor. Çok ilgisini çeken birşey olursa kısa süreliğine üzerimden ayrılıp yanına gidebilir. Her küçük boylu hayvan gibi bazen oldukça sinirli oluyor, arada ısırabilir. 


What is life without a little risk?
Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Ejderha Hanı Hakkında

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası

Bu forumun müsaadesi var:Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Hogwarts-RPG :: Ejderha Hanı-
.