ACCIO Hogwarts-Rpg !
Yönetim
Başlarken
Pano
Kullanıcı Değiştir:
K.Adı:
Şifre:
Paylaş|

Can Askere Gidiyor Başlığı

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
YazarMesaj
Cabiria de la Cruz
Ölü

Ϟ Rp Beğenileri : 8

Mezuniyet
Ϟ Binası: H H

MesajKonu: Can Askere Gidiyor Başlığı 28.10.16 5:10

Buraya böyle doğum günlerinde sevimli sevimli şeyler yazıyoruz ya, ben şimdi nasıl başlasam ne desem hiç bilemedim. Sitemizin gözde adminlerinden Lumos bugün uzun dönem askere gidiyor. Bir süre sonra lojmana çıkıp aramıza dönecek olsa da birkaç ay boyunca kendisinden en ufak haber alamayacak olmanın telaşesi içindeyim. Canoşum, esmer bombam. Sayılı gün çabuk geçer derler. Umarım aramıza döndüğüne koğuşta kebabın dibine vurmuş olursun. Seni çok özleyeceğim. Bir aydır sen gidince kişisel dertlerim için kimi dürtsem diye düşünüyorum fakat bir türlü karar veremiyorum. En iyisi senin koğuşa aylık sıkıntılarımı içeren bir mektup yollamak. İletmezlerse bile ben yazarken içimi dökmüş olurum.

Güle güle git güle güle gel Canoşum.
Elinde sürreal bir askerlik fotoğrafıyla dönmezsen seni arkadaşlıktan men ederim.
Astrid Hall
Cadı

Ϟ Rp Beğenileri : 2

Mezuniyet
Ϟ Binası: S S

MesajKonu: Geri: Can Askere Gidiyor Başlığı 28.10.16 10:18

Can, bu sitede tanıdığım en eski iki insandan biri. İyi ki de öyle. Hayatımızda RP olmadığı zamanda da ben onu arkadaşım olarak gördüm hep ve bu beni çok mutlu ediyor. İnşallah sorunsuz sıkıntısız bir an önce aramıza dönersin. Ne diyeceğimi bilemiyorum vallahi duygulandım. Polatlı'da çok Tatar var çıkarsan bir çibörek ye beni hatırla. Merkeze gelirsen hele kesin haber ver. Kendine çok dikkat et, seni özliycez ya çok. Sad

Sürreal fotoğrafı ben de bekliyorum. Ağızda komando bıçağı taşımalı filan.

Eleanora Lizz Walker
Stajyer Öğrenci

Ϟ Rp Beğenileri : 25

MesajKonu: Geri: Can Askere Gidiyor Başlığı 28.10.16 11:56

Aynen aynen, çok sihirlilik dolu bir fotoğraf bekliyoruz efenim hadi hayırlısıyla inşallah. Very Happy

♥:

H U F F L E P U F F  P R I D E:

love:

http://www.hogwarts-rpg.com/t1614-e-lizz-w
Carmenta
Game Master

Ϟ Rp Beğenileri : 1

MesajKonu: Geri: Can Askere Gidiyor Başlığı 28.10.16 23:58

Valla buraya admin karakterimle yazmak yakışır dedim. Başka yerlerden ayrılışım seninle çekişmeliydi. Yalan yok, baya da senden rahatsız/sevmeyen biri olarak ayrılmıştım. Ama burada tekrar ısındım Razz Daha Samkiel ile Lilith atışamadan gidiyor oluşun da koymuyor değil Sad Uzaktan Balımla atışmalarınızı falan da dinlemeyi pek özleyeceğim. Umarım gideceğin yerde rahat edersin. Böyle çoğu insanın yaptığı gibi rahat, yatarak adminlik yapman dileğiyle. Çabucak geçsin zaman senin için. :3 ps. Balım fotoğraf atarsa ben de görmek istiyorum, dönüşünde getir. Smile))
Aaliyah Qandisa
Bitkibilim

Ϟ Rp Beğenileri : 85

Mezuniyet
Ϟ Binası: S S

MesajKonu: Geri: Can Askere Gidiyor Başlığı 29.10.16 2:21

Ay şu anda askerdeki ilk gecesi. Acaba napıyor yaban ellerde Sad

Kızlar ağıtlar düzerken bosna yaylalarında,
Acıya bulanmıştı şenlikleri,
Ederlezi yine gelmişti, her sene geldiği gibi...

Spoiler:

Spoiler:

http://www.hogwarts-rpg.com/t1517-aaliyah-qandisa-lejant
Benedict Duncan
Ölü

Ϟ Rp Beğenileri : 16

MesajKonu: Geri: Can Askere Gidiyor Başlığı 30.10.16 0:10

Şurayı okudukça kendi gidişimi düşünüp hüzünleniyorum. Buraları özleyeceğim. Eminim Can da özleyecektir ama en azından acemilikten sonra wireless bulma şansı rahat onun. Ama her türlü zor tabii.

İnşallah o da ben de kolayca atlatırız.

Can Askere Gidiyor Başlığı

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası