Bellatores
Döneminin Baş Seherbazı, Ezekiel Harris tarafından kurulan örgütün anlamı Adaletin Savaşçılarıdır. Resmi olarak 1970 yılında kurulan ve kendisine bu ismi veren grup, aslında 1960 yılından beri gizliden gizliye varlığını sürdürmektedir.
Bu topluluk, tek bir amaç için kurulmuştur; adalet. Sihir bakanı Austin Hudson’ın adaletsizce sürdürdüğü 35 yıllık hükümdarlığa ve insanların inatla yok saydığı diktatörlüğe dur demek için, özgürlükçü ve yenilikçi bireylerin bir araya toplanmasıyla oluşmuştur. # Devamı İçin TIKLAYINIZ!
Scuta
Ingemar Byström tarafından ‘Düzenin Kalkanı’ adı altında kurulmuşlardır. 1970 yılında, Bellatores gibi güçlü bir örgütün ortaya çıkışı ile, birnevi mecburiyet sebebiyle savunma gücü olarak ortaya çıkmıştır.
İlk kuruluş amaçları düzeni (Bu vesileyle aslıda Sihir Bakanı ve bakanın inançlarını) korumak olsa dahi, çoğu üyenin katılım amacı doğrultusunda daha nebze Bellatores’u ortadan kaldırmak şeklinde amaç kayması oluşmuştur. Buna rağmen liderleri Byström, bu amacı reddederek tüm isteklerinin halk tarafından demokratik yollarla beş kere seçilmiş olan bakanı ve bununla beraber düzeni korumak olduğunu birçok kez belirtmiş, belirtmeye devam etmektedir. # Devamı İçin TIKLAYINIZ!
Paylaş | 
 

 Such asker much hüseyin very gitmek WOW

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Jaq Jokester
Ölü
Ϟ Rp Beğenileri : 13

avatar
Ölü
 
Harbiden gittin ya la kerata -benden büyük olabilir kendileri ama şu an duygulanmış anne modundayım- bir iki ay önce laf arasında hıı benimde askerlik var daha demiştin, sonra konusu açılmadı, sonra bi gün geldin benim askerlik gelmiş dedin. Ben şok, ben iptal, ben migros... Üstünden de bir ay geçmeden harbiden de gittin be kafir. Bide ben yarın gitceksin sanıyordum, such friend very good sorma yani wow. Ama hep uyku düzeni bozukluğu ve hafıza kötülüğü bunlar biliyorsun sen TT-TT Çabuk dön valla tokadı basarım, niye üzülüyorsam, çıka çıka benim yanıma çıktı askerliğin de görücem ama dfghjklş 

Neyse yani, Hüseyin askere gitti arkadaşlar, ben depresifim, Hardy, Mason, Benedict, Jordan öksüz kaldılar, ben daha da depresifim. -burun çekme- Yazın da gelince okusun kerata.meow:
 
Madness and intelligence runs in family:
 
You're outta dis world:
 
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
http://www.hogwarts-rpg.com/t1586-jaq
Lavinia Raskolnikov
Cadı
Ϟ Rp Beğenileri : 20

avatar
Cadı
Hüseyinnn ya bu kadar büyüdün mü be hayırlı tezkereler olsun inşallah. Marie emin ellerde merak etme eheh Smile su gibi git su gibi gel inşallah


Spoiler:
 


Scary Lavinia:
 

childhood:
 


Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Auguste Marcel Barthélemy
Ölü
Ϟ Rp Beğenileri : 16

avatar
Ölü
NİYE BEN DAHA TADINI ALAMADAN GİTTİ Sad
Mr. Steal your girl.Spoiler:
 
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
http://www.hogwarts-rpg.com/t2214-your-master-marcel
Eleanora Lizz Walker
Stajyer Öğrenci
Ϟ Rp Beğenileri : 25

avatar
Stajyer Öğrenci
Ay valla gitti he. Bana da demişti bi ara benim de askerlik var falan filan olayı girmişti sonradan konusu kapandı ben baya var sanıyordum önceleri bi baktık gidiyor, aman be. Olmuyor, ama işte hayırlısıyla gider gelir inşallah. Buralar baya öksüz kalacak harbi, ama yokluğunu aratmıcaz bakalım, hani öyle olmasını umuyorum. Yazı daha bir bekler olduk yine.
♥:
 

My soul is Hufflepuff!:
 

H U F F L E P U F F  P R I D E:
 

love:
 
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
http://www.hogwarts-rpg.com/t1614-e-lizz-w
Astrid Hall
Cadı
Ϟ Rp Beğenileri : 2

avatar
Cadı
Kendisiyle çok fazla konuşamamış olsak da gerçekten iyi bir insan olduğuna eminim. Harika da bir rol oyuncusu. Gittiği yer ve görevleri oldukça zor olacağa benziyor. Yolunu gözleyeceğiz Hüseyin. Bir an önce sağ salim dön inşallah.


Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Valéria Éloïse Barthélemy
Ölü
Ϟ Rp Beğenileri : 13

avatar
Ölü
Harbiden gitti ya :/ Niye bu kadar çabuk gittin ki? Yeni tanışmıştık daha.
Hadi çabuk git çabuk gel sonra yine o mükemmel karakterlerinle herkesi hayran bırak kendine. (Cidden mükemmel yazıyorsun ya biz napıcaz sensiz? Sad ) Adaşına da iyi bakacağım merak etme RazzSpoiler:
 
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
 
Such asker much hüseyin very gitmek WOW
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası

Bu forumun müsaadesi var:Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Hogwarts-RPG :: Havadan Sudan-