ACCIO Hogwarts-Rpg !
Yönetim
Başlarken
Pano
Kullanıcı Değiştir:
K.Adı:
Şifre:
Paylaş|

devil's thrill

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
YazarMesaj
Clavicus Shahpur
Ölü

Ϟ Rp Beğenileri : 0

MesajKonu: devil's thrill 13.11.16 22:49

Bu da Kürşat'ın Filmli Kıyak Başlığı. Günlük film öneririm.

Wolf Children; Ame to Yuki

Zamanda Sıçrayan Kız'ın yönetmeni Mamoru Hosoda dayının, aslında herkesin karşılaşabileceği bir durumu; animasyon sanatının özgürlüğüyle çok rahatça anlatabildiğini kanıtlarcasına yönettiği bir film. Anneliğin tatlılığını ve kendisinden farklı çocuklara sahip bir ebeveynin aslında karşılaşmakta pek zorlanmayacağı, üzgün bir zamanınızda izleyip mutlu olabileceğiniz ve özellikle bizim yaşlarımızdaki genç insanların çok şey öğrenebileceği bir film Wolf Children. Açıkçası ben annemle izlerken, annemin filmin bir çok yerinde ağlamasını garip bulmadığım ve elin keçi sakallı Japon'unun annemi ağlatmasına izin verirken en ufak bir şekilde bile sinirimin bozulmadığı bir film.

Şimdi tabi diyeceksiniz; bir film böyle mi önerilir, böyle mi anlatılır. Ama film gerçekten sıradan ve gerçek. Bu filmi benim gözümde yönetmenin diğer filmleri arasında yücelten yegane şey bu gerçeklikle verdiği duygu ve huzur hissiyatı.

Ana-baba olasın geliyor, köpek sahiplenesin geliyor, en yakınında kim varsa nemli gözlerinle bakıp gülümseyesin geliyor. Animasyonlar da güzel, her kareden buram buram japon akıyor.

devil's thrill

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası