ACCIO Hogwarts-Rpg !
Yönetim
Başlarken
Pano
Kullanıcı Değiştir:
K.Adı:
Şifre:
Paylaş|

Duyuru; Yeni GM Hekate

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Sayfaya git : 1, 2, 3  Sonraki
YazarMesaj
Ören Bayan
Game Master

Ϟ Rp Beğenileri : 0

MesajKonu: Duyuru; Yeni GM Hekate 23.03.17 0:51

Merhabalar benim mis kokulu çocuklarım,

Bugünkü arz-ı endam sebebim yavrularımı engin hayat deneyimlerim veya gribe karşı şifa tariflerim ile aydınlatmak değil. Sizlere bir iyi bir de kötü haber getirdim. İlk olarak imdadımıza Hızır gibi yetişen Leikas'a bugüne kadarki yardımlarından dolayı ne kadar müteşekkir olduğumuzu belirtmek istiyorum. Ne yazık ki an itibariyle, sorumluluk sahibi ve uyumlu ekip arkadaşımız, meşalesini başka bir üyeye devrediyor. Neopaganizmin sevilen tanrıçası, sitemizin ise sayılan üyesi Hecate nam-ı diğer Marie Denen Şey artık GM kadromuzun bir parçası. Ayın üç yüzüne ithafen bakire, anne ve cadılığın temsili olan Hecate'nin aramıza katılması en çok beni sevindirdi. Bu dönemde büyük şehirde namusuyla çalışan yalnız kadınlar görmek çok zor.

Bundan böyle Hecate, Merlin'in Kazanında sizlere görev vererek kendinizi yeni maceralar içinde bulmanızı sağlayacak ve adaletini düellolarınızdan esirgemeyecek.

Hecate'ye hoşgeldin diyor ve entarisine nazar boncuğu iliştiriyoruz.

---

Başlık yoruma açık kalacaktır.

J. Constantine Wick
Gezgin

Ϟ Rp Beğenileri : 2

MesajKonu: Geri: Duyuru; Yeni GM Hekate 23.03.17 0:52

Oooo Marieciğimiz GM olmuş. Hayırlı olsunnnn. O kadar RP'nin içinde bir de GM'lik. Kolay gelsin ^_^

Spoiler:

Spoiler:

Karakter Kartı:TIK
Azrael Slater
K.S.K.S

Ϟ Rp Beğenileri : 14

Mezuniyet
Ϟ Binası: S S

MesajKonu: Geri: Duyuru; Yeni GM Hekate 23.03.17 10:15

Tebrikler Marie ;)

Ben:

Love:

Öğrenciyken:

http://www.hogwarts-rpg.com/t2186-azrael-lejant
Dimitri V. Raskolnikov
Slytherin

Ϟ Rp Beğenileri : 12

MesajKonu: Geri: Duyuru; Yeni GM Hekate 23.03.17 12:35

Tebrik ederiiiiiiz

http://www.hogwarts-rpg.com/t2569-raskolnikov#32129
Uriel Constantinou
Ölü

Ϟ Rp Beğenileri : 1

MesajKonu: Geri: Duyuru; Yeni GM Hekate 23.03.17 23:50

Bence pek iyi bir karar olmadı.Bir üye ile ''o ne derse desin , bırak '' tarzı aşağılayıcı konuşan birisinin gm olması bence hoş değil.Olsa bile ne kadar olaylara tarafsız bakabilecek bu bile muamma.Geçmişte bakamayan biri inşallah ileride bakabilir.Pek sanmıyorum. Şahsen bir üye olarak önyargılı ve adaletli davranılmayacağı kanaati içindeyim.

Yine de zaman gösterecek hayırlı olsun.

Anechka Meyerovich
Biçim Değiştirme

Ϟ Rp Beğenileri : 4

Mezuniyet
Ϟ Binası: H H

MesajKonu: Geri: Duyuru; Yeni GM Hekate 24.03.17 10:07

Ben çok yerinde bir karar olduğunu düşünüyorum. Eminim Marie site içerisindeki göreviyle -olumlu veya olumsuz- arkadaşlık ilişkilerini karıştırmayacaktır. Onun muhteşem kurgu fikirlerinden yararlanabileceğimize çok sevindim, eminim karakterlerimize renk katacaktır. Tebrik ediyorum. Very Happy

get ready:

Jollyn Maqe
Sihir Tarihi

Ϟ Rp Beğenileri : 35

Mezuniyet
Ϟ Binası: H H

MesajKonu: Geri: Duyuru; Yeni GM Hekate 24.03.17 12:18

Oldukça güzel bir karar. Kendi adıma çok mutlu oldum. Zaman içerisinde harika kurgulara el atacağına inanıyorum Marie. Hayırlı uğurlu olsun, aman nazar değmesin. ♥

Hufflepuff Pride:

Love:

Spoiler:

Mazi..:

Grace Mobson
Cadı

Ϟ Rp Beğenileri : 8

Mezuniyet
Ϟ Binası: S S

MesajKonu: Geri: Duyuru; Yeni GM Hekate 24.03.17 12:26

Senin adına da kendi adıma da çok mutlu oldum Marie. Hani bana şöyle bir soru gelse, "Serra, karakter kurgu gidişatını kim yönetsin?" Vereceğim cevaplar arasında sen varsın gerçekten. O kadar mutluyum ki. Mediha'nın aksine, adaletli ve objektif yaklaşacağını düşünüyorum. Çok doğru kişiyi seçmiş, kim seçmişse. Tebrikler!

★:

http://www.hogwarts-rpg.com/t3264-grace-mobson-karakter-kart
Uriel Constantinou
Ölü

Ϟ Rp Beğenileri : 1

MesajKonu: Geri: Duyuru; Yeni GM Hekate 24.03.17 12:59

Evet o konuya değinmeyi unutmuşum.Son mesajlardan sonra bende söylemek isterim. Kurgu konusunda rp konusunda zerre şüphem olmayan bir isim.Bu yönden olumlu katkı sağlayacağını bende düşünüyorum.Benim tek endişem öteki mesele inşallah yanılırım.

Freya Ruby Phyllis
S.Y.B

Ϟ Rp Beğenileri : 4

MesajKonu: Geri: Duyuru; Yeni GM Hekate 24.03.17 14:01

Tüm adminler olarak insanız biz de. Sinirlendiğimiz, üzüldüğümüz, delirdiğimiz anlar bizim de oldu mesela; buna gerek site içi gerekse toplu konuşmalar dahil. Ancak her şeye rağmen, görevimizin bilinci ile objektif yaklaşmayı başardık. Bunu Marie'nin de yapamayacağına inansak zaten burada o ismi görmüyor olurdunuz. Marie'ye güvenimiz sonsuz bu açıdan. ^_^

Duyuru; Yeni GM Hekate

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 3 sayfasıSayfaya git : 1, 2, 3  Sonraki