ACCIO Hogwarts-Rpg !
Yönetim
Başlarken
Pano
Kullanıcı Değiştir:
K.Adı:
Şifre:
Paylaş|

Duyuru; Yeni GM Hekate

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3  Sonraki
YazarMesaj
Helen Angelapulos
Ölü

Ϟ Rp Beğenileri : 0

Mezuniyet
Ϟ Binası:

MesajKonu: Geri: Duyuru; Yeni GM Hekate 24.03.17 15:34

Baştan tekrar bir açıklama yapayım.Bu konuda ki son yazı olmasını ümit ediyorum.

Marie ile benim bir sorunum yok.Çisem,Balım,Barış,Uğur,Esra ve Marie rplerini beğendiğim , beğenerek okuduğum ; kurguları üstünde düşünülmüş emek harcanmış , sağlam akla ve mantığa yatkın kurgulardır.Rp konusunda da seçicidir.İnsani olarak şakacı , sevecen , olabildiğince yardımcı olmaya çalışan, arkadaşlarını sahiplenen biridir.

Geçmişte bir sorun yaşadık.Yaşadığımız sorun sonrasında hiç konuşmamaya başladı.(kendi kararıdır beni alakadar etmez.) Biz ezgi ile de sorunlar yaşadık.Ama saolsun o bir adım attı ben bir adım attım konuşuyoruz.Neticede aşılamayacak bir sorun değildi.

Hal böyle olunca ben kendisinin GM görevine getirildiğini öğrendim.(adminlerin kararıdır kendileri bilir.) Bende bir endişe oldu . Konuşmaması o olayı devam ettirdiği izlenimi yarattı.Acaba GM'lik görevine bunu yansıtır mı diye haliyle düşündüm.

Bu düşüncemi de arkasından söylemek yerine yüzüne söylemeyi tercih ettim.Kararı kendi açımdan olumsuz , site açısından olumlu buldum. (yukarıya da belirttim,balıma da söyledim .) Ben kendisi ile özelden konuşmayı tercih ederdim.Lakin cevap vermeyeceğini düşündüğüm için buraya yazdım.Mesele bu .

Bundan sonrası Marie ile benim aramda , cevabını ben kendisinden bekliyorum.İki satır bile olsa yazıp içimi rahatlatabilir/di.

Bu yorumu başka kimsenin üstüne alınmasına gerek yok . Kişisel olarak güvenmeniz ya da adminler olarak güvenmeniz benim yorumumla alakalı değil sizin kişisel görüşünüzdür. Benim yorumumu hedef alıp böyle yorumlarda bulunmanız sadece meseleyi büyütür.Ortada bir mesele de yok zaten.

Tekrar başarılar dilerim.Herhangi bir yanlış uslup kullanıp kavga ortamına yaklaştıysa şimdi ve geçmiş için özür dilerim.

Ubaid Nasri
Daire Başkanı

Ϟ Rp Beğenileri : 6

Mezuniyet
Ϟ Binası: R R

MesajKonu: Geri: Duyuru; Yeni GM Hekate 24.03.17 17:34

Yazmayayım yazmayayım dedim, baktım herkes burada dayanamadım geldim. İlk olarak Marie'ye yeni görevinde başarılar diliyorum. Kaç gündür burada tebrik etmek istiyordum fakat yanlış anlaşılır diye özelden kutlamakla yetinmemin doğru olacağını düşünmüştüm. Bu haberin sitenin çoğunu mutlu etmesi beni çok sevindirdi. Normaldir, herkes herkesle anlaşamıyor olabilir. Eminim benden de pek haz etmeyenler vardır. Bu hepimiz için geçerli. Bu gelişmenin yoruma açık olma sebebi herkesin saygı sınırları çerçevesinde görüşünü belli edebilecek olmasıdır. Gördüğüm kadarıyla da bu çerçevenin dışına çıkan olmamış. Karşıt görüşleri demokratik şekillerde tartışabiliyor olmamız sitemiz adına çok güzel bir durum. Marie sadece bu site için değil, tüm rpg camiası (Can bu kelimeye bayılır) adına emek harcayan biridir. Arasının limoni olduğu kişilerin bile kurgu yetilerini kabul etmeleri Marie'nin ne kadar iyi bir rol oyuncusu olduğunun herkes tarafından gözetildiğini ve pek hoşlanmamasına rağmen onun emeklerine saygı duyan kişinin erdemliliğini gösterir. Bu objektiflik keşke reel hayatta da her yerde karşımıza çıksa.

Demek istediğim; sizleri çok seviyorum. Herkese iyi rol oyunları!

"Tüm şehirleri severim ama Paris'i biraz daha çok.
Yine de bir Cezayir değil. Severim Cezayirlileri kadınların en masumunu sever gibi."
Spoiler:

http://www.hogwarts-rpg.com/t3300-ubaid-nasri-karakter-kart
Darence Elias
Konsey Başkanı

Ϟ Rp Beğenileri : 116

Mezuniyet

MesajKonu: Geri: Duyuru; Yeni GM Hekate 24.03.17 22:48

Ya yazmayı düşünüyordum. Şu afrodit pardon şahsına munasir üye yazınca ben yazmak için hırslandım Smile

Şimdi ben kimin kimle sorunu var bilmiyorum şimdi öğrendim. Marie kişisel olarak kendi hayatında insanlara istediği gibi davranabilir bu kendi bileceği bir iştir. Zira kendimden örnek vereyim. Ben site dışında hiçbirinizin karakteri yada kişiliği ile ilgileniyor muyum. İlgilendikleri bile siteye yansıtmıyorum. Eğer kurgularda ve rol oyunlarında bunun aksini gösteren bir admin olursa ki buna bende dahil zaten Biz arkadaşa kibarca sen karakterine devam et oyle daha tatlısın deriz.

Mediha seni içtenlikle böyle bir yorum yaptığın için tebrik ederim. Zira ben insanlara bam bam bam söylenen şeyleri severim. Arkadan konusmaman ve kurgu için enişanı belirtmeni takdir ediyorum. Dediğim gibi sitede karakter kirgusunda kim kişisel hırs öfke ve nefretini ya da tam tersi arkadaşlığını ve torpilini karistirirsa ilk ben öperim onu çok seksi bir biçimde ;)

Bunun dışında ben balim insanını sevmiyorum. Kişisel hayatımda ifrit oluyorum o ana ama el mecbur sitede kurallara uyduğu sürece duygularımı karıştırıp bir türlü kalıcı banliyamiyorum onu.

Kurallar işte. Kahrolsun federaller...

Marie GM oldu ve hak etti. Benı bilen bilir brn kurgusal olarak hak edene ettiğinin verilmesini desteklerim. Kendi kurgularimda da mantığa emeğe kurguya ve ise yaraeliga bakarım. Demem o ki marie mantıklı bir insandır. Site çatısı altında herhangi birini kayırma ya da olumsuz olarak koteklerse ki yapmaz. (Balim olsa yapar) o zaman gerek yapılır.

Elimiz de olsada her gerçekten sağlam ve emek veren karakteri admin yapsak. Ama artik yeter da banada yazık tek erkek bu kadar kadını idare ediyorum... (çisem dalar bu yoruma ama neyse. Seviyor beni susun!)

Son sözüm her sey yolunda merkez! Asayiş bozulursa ruh emiciler var var yani asdfhshaha

Bir Zamanlar Bizde Öğrenciydik!:

http://www.hogwarts-rpg.com/t1543-darence-elias
Valentin Diavol
Konsey Üyesi

Ϟ Rp Beğenileri : 56

MesajKonu: Geri: Duyuru; Yeni GM Hekate 24.03.17 22:57

Merhaba arkadaşlar, öncelikle yorumlarınız ve hayırlı olsunlarınız için teşekkür ederim, hepiniz çok tatlısınız :')

Buradan da söyleyeyim dedim, Mediha ile konuştuk, aramızda hiç bir kırgınlık bozukluk yok, bir olay olduğu doğrudur, insanlık hali stresli bir dönemimde kızcağıza çıkışmıştım, haklı olarak yorumunu belirtmiş ve iyi ki de belirtmiş çünkü aramızda olan şey daha çok bir yanlış anlaşılmaymış ve şimdi konuşup anlaştık ^^ -kısaca no worrys-

hayırlı ossun mesajlarınıza devam edebilirsiniz <3 dfghfghfghfghfghj

Serra psd'si

yes it hurt when i fell from heaven but that was before i received my throne:

http://www.hogwarts-rpg.com/t4032-valentin-zeptor-diavol#60088
Darence Elias
Konsey Başkanı

Ϟ Rp Beğenileri : 116

Mezuniyet

MesajKonu: Geri: Duyuru; Yeni GM Hekate 24.03.17 23:28

Hayırlı olsun demekle kalmayın hepiniz marişten görev isteyinde hayrını görsün ;)

Bir Zamanlar Bizde Öğrenciydik!:

http://www.hogwarts-rpg.com/t1543-darence-elias
Siofra Órfhlaith Flanagan
Cadı

Ϟ Rp Beğenileri : 32

MesajKonu: Geri: Duyuru; Yeni GM Hekate 24.03.17 23:47

Dedim Uğur'un beklentisini boşa çıkartmayayım...

"Ama artik yeter da banada yazık tek erkek bu kadar kadını idare ediyorum..." demiş bu. Haspam. Siteye çok giriyor sanki meh. Tez yazıyom ben yua diye takılıyor. Ayrıca sen git Aaliyah'ı idare et önce pls Smile))
http://www.hogwarts-rpg.com/t2075-flanagan-siofra-o#26006
Ubaid Nasri
Daire Başkanı

Mezuniyet

MesajKonu: Geri: Duyuru; Yeni GM Hekate 24.03.17 23:51

Siofra Órfhlaith Flanagan demiş ki:
Dedim Uğur'un beklentisini boşa çıkartmayayım...

"Ama artik yeter da banada yazık tek erkek bu kadar kadını idare ediyorum..." demiş bu. Haspam. Siteye çok giriyor sanki meh. Tez yazıyom ben yua diye takılıyor. Ayrıca sen git Aaliyah'ı idare et önce pls Smile))

Bir kere şu herife site içinde küfredebilir miyim?

Yine de bir Cezayir değil. Severim Cezayirlileri kadınların en masumunu sever gibi."
Spoiler:

Siofra Órfhlaith Flanagan
Cadı

Ϟ Rp Beğenileri : 32

MesajKonu: Geri: Duyuru; Yeni GM Hekate 25.03.17 0:08

Her etmek istediğinde kenara not al tarihleriyle beraber. Siteyi kapayacağımız gün gelince siteyi tadilat moduna alıp tüm hepsini tadilat mesajı olarak ekleriz.
http://www.hogwarts-rpg.com/t2075-flanagan-siofra-o#26006
Ubaid Nasri
Daire Başkanı

Mezuniyet

MesajKonu: Geri: Duyuru; Yeni GM Hekate 25.03.17 0:18

Güzel fikir, onun yerine telefonda ettim. Çok ağladı.

Spoiler:

Lavinia Raskolnikov
Stajyer Öğrenci

Ϟ Rp Beğenileri : 13

Mezuniyet
Ϟ Binası:

MesajKonu: Geri: Duyuru; Yeni GM Hekate 25.03.17 0:19

ben arayınca açmıyo telefonu hain kurt Sad gerçi son zamanlarda aramadım ama olsun öncesi var

Lovers:

Spoiler:

Spoiler:

Spoiler:

Spoiler:

Spoiler:

Spoiler:

Duyuru; Yeni GM Hekate

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
2 sayfadaki 3 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3  Sonraki