Bellatores
Döneminin Baş Seherbazı, Ezekiel Harris tarafından kurulan örgütün anlamı Adaletin Savaşçılarıdır. Resmi olarak 1970 yılında kurulan ve kendisine bu ismi veren grup, aslında 1960 yılından beri gizliden gizliye varlığını sürdürmektedir.
Bu topluluk, tek bir amaç için kurulmuştur; adalet. Sihir bakanı Austin Hudson’ın adaletsizce sürdürdüğü 35 yıllık hükümdarlığa ve insanların inatla yok saydığı diktatörlüğe dur demek için, özgürlükçü ve yenilikçi bireylerin bir araya toplanmasıyla oluşmuştur. # Devamı İçin TIKLAYINIZ!
Scuta
Ingemar Byström tarafından ‘Düzenin Kalkanı’ adı altında kurulmuşlardır. 1970 yılında, Bellatores gibi güçlü bir örgütün ortaya çıkışı ile, birnevi mecburiyet sebebiyle savunma gücü olarak ortaya çıkmıştır.
İlk kuruluş amaçları düzeni (Bu vesileyle aslıda Sihir Bakanı ve bakanın inançlarını) korumak olsa dahi, çoğu üyenin katılım amacı doğrultusunda daha nebze Bellatores’u ortadan kaldırmak şeklinde amaç kayması oluşmuştur. Buna rağmen liderleri Byström, bu amacı reddederek tüm isteklerinin halk tarafından demokratik yollarla beş kere seçilmiş olan bakanı ve bununla beraber düzeni korumak olduğunu birçok kez belirtmiş, belirtmeye devam etmektedir. # Devamı İçin TIKLAYINIZ!
ACCIO Hogwarts-Rpg !
♣ Karakter Değiştir ♣
K.Adı:
 • Şifre:

 • HOGWARTS: AÇIK!
  TARİH: ARALIK 1973
  Paylaş
   

   Yeni Temaya Dair

  Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
  Ören Bayan
  Game Master
  Ϟ Rp Beğenileri : 0

  Ören Bayan
  Game Master

  Yeni Temaya Dair New1010

  Merhabalar benim yeni temayla beraber tupturuncu olmuş balkabaklarım,

  Siz yokken etrafı havalandırdık, perdeleri çamaşır suyuna bastık, yerleri arap sabunu ile ovaladık, salçaları kavanozlayıp buzluğa attık ve işte karşınızdayız.  

  Temamızla beraber gelen değişikler aşağıdaki şekildedir;
  - Gözümüz gönlümüz açıldı.

  Evet yeniliklerimiz bu şekilde. Açık konuşmak gerekirse birkaç yan kurgu ile beraber huzurunuza sunacaktık mavili turunculu temamızı fakat deneme sitesine gire çıka adminler olarak depresyona girdik ve eski tema ile yazasımız kaçtı. Heyecanımıza yenik düştük, ne yapalım. Yeni kurgular için takribi bir hafta beklemeniz gerekiyor. Eh, bu sırada gidin vizelerinize çalışın!

  Eski temayı kullanmak isteyen sitenin sol üst köşesindeki seçeneği kullanabilirler. Fakat açık konuşacak olursak Kronos'un kumlarına berduşların kırık bira şişeleri karışmış herhalde. Eski temaya yapacağınız zaman yolculuğu karşınıza beklediğinizi çıkarmayabilir. Ben denedim, eski tema sakat kalmış yarım yamalak çalışıyor. Ayrıca artık profillerinize karakter kartlarınızın ve baykuş postalarınızın linklerini ekleyebiliyorsunuz. Profil kısmınızdan gerekli ayarları yapabilirsiniz.

  Son olarak yeni temamız için Grace Mobson'a çok ama çok teşekkür ederiz. Zira bu temanın muazzam bir çoğunluğu takımcıbaşınız Serra'nın marifetli ellerinden çıktı. Kendisi yaklaşık bir aydır sistematik bir şekilde bunun için çalışıyor. Eğer rol oyunlarınızı aksattıysa (ki hiç sanmıyorum) tüm suçu üzerimize alıyoruz. Serra sen bir harikasın! Hanımkızımızın diğer işlerine ulaşmak için buraya tıklayın.

  Hadi koşun bakalım bayramlıklarınızla rol oyunu yazmaya.
  Sevgiler,

  Ören Teyzeniz nezdinde HW RPG AİLESİ
  Sayfa başına dön Aşağa gitmek
   
  Yeni Temaya Dair
  Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
  1 sayfadaki 1 sayfası

  Bu forumun müsaadesi var:Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
  Hogwarts-RPG :: Kayıp Parşömen :: Genel İşleyiş :: Duyurular-