ACCIO Hogwarts-Rpg !
Yönetim
Başlarken
Pano
Kullanıcı Değiştir:
K.Adı:
Şifre:
Paylaş|

Yeni Temaya Dair

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
YazarMesaj
Ören Bayan
Game Master

Ϟ Rp Beğenileri : 0

MesajKonu: Yeni Temaya Dair 02.04.17 23:07

Merhabalar benim yeni temayla beraber tupturuncu olmuş balkabaklarım,

Siz yokken etrafı havalandırdık, perdeleri çamaşır suyuna bastık, yerleri arap sabunu ile ovaladık, salçaları kavanozlayıp buzluğa attık ve işte karşınızdayız.  

Temamızla beraber gelen değişikler aşağıdaki şekildedir;
- Gözümüz gönlümüz açıldı.

Evet yeniliklerimiz bu şekilde. Açık konuşmak gerekirse birkaç yan kurgu ile beraber huzurunuza sunacaktık mavili turunculu temamızı fakat deneme sitesine gire çıka adminler olarak depresyona girdik ve eski tema ile yazasımız kaçtı. Heyecanımıza yenik düştük, ne yapalım. Yeni kurgular için takribi bir hafta beklemeniz gerekiyor. Eh, bu sırada gidin vizelerinize çalışın!

Eski temayı kullanmak isteyen sitenin sol üst köşesindeki seçeneği kullanabilirler. Fakat açık konuşacak olursak Kronos'un kumlarına berduşların kırık bira şişeleri karışmış herhalde. Eski temaya yapacağınız zaman yolculuğu karşınıza beklediğinizi çıkarmayabilir. Ben denedim, eski tema sakat kalmış yarım yamalak çalışıyor. Ayrıca artık profillerinize karakter kartlarınızın ve baykuş postalarınızın linklerini ekleyebiliyorsunuz. Profil kısmınızdan gerekli ayarları yapabilirsiniz.

Son olarak yeni temamız için Grace Mobson'a çok ama çok teşekkür ederiz. Zira bu temanın muazzam bir çoğunluğu takımcıbaşınız Serra'nın marifetli ellerinden çıktı. Kendisi yaklaşık bir aydır sistematik bir şekilde bunun için çalışıyor. Eğer rol oyunlarınızı aksattıysa (ki hiç sanmıyorum) tüm suçu üzerimize alıyoruz. Serra sen bir harikasın! Hanımkızımızın diğer işlerine ulaşmak için buraya tıklayın.

Hadi koşun bakalım bayramlıklarınızla rol oyunu yazmaya.
Sevgiler,

Ören Teyzeniz nezdinde HW RPG AİLESİ

Yeni Temaya Dair

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası