ACCIO Hogwarts-Rpg !
Yönetim
Başlarken
Pano
Kullanıcı Değiştir:
K.Adı:
Şifre:
Paylaş|

VIZILTI FM | Bayan Qandisa İle Serbest Kürsü

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Sayfaya git : 1, 2, 3  Sonraki
YazarMesaj
Edmund Tailer Ellinor
Sihir Basın & Yayını

Ϟ Rp Beğenileri : 18

MesajKonu: VIZILTI FM | Bayan Qandisa İle Serbest Kürsü 03.04.17 22:52

Bayan Qandisa İle Serbest Kürsü

HEY SEN!
EVET, SANA SESLENİYORUM
ŞU AN HER NE YAPIYORSAN
BIRAK VE
KULAĞINA GELEN
VIZILTILARI DİNLE!

Yapımcı & Sunucu: E.T. Ellinor
Program: Bayan Qandisa İle Serbest Kürsü
Gün: Pazartesi
Saat: 23:00

Demek buradasın ve frekansımızdan sana doğru gelen vızıltıları dinliyorsun! Şahane bir şeyin başlangıcındasın. Radyo Her Şeydir! Hadi arkana yaslan ve buradan yükselen vızıltılara kulak kesil! Heh, unutmadan! SEN DE BİZE KATILABİLİRSİN!

MESAJ ve İSTEKLERİN İçin Seni BEKLİYORUZ!

En son Edmund Tailer Ellinor tarafından 04.04.17 2:06 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Edmund Tailer Ellinor
Sihir Basın & Yayını

MesajKonu: Geri: VIZILTI FM | Bayan Qandisa İle Serbest Kürsü 03.04.17 23:08

Evet, sevgilizi Vızıltı Fm sakinleri uzun bir aradan sonra tekrar sizlerleyiz. Umarım hepiniz iyisinizdir ve şu an tüm dikkatiniz buradadır!

Tamam tamam, hepimizin zamana ihtiyacı var! O halde koltuklarınıza yaslanmanız ve elinize birer kadeh bir şeyler almanız için sizlere kısa bir zaman vereceğim! Unutmadan bugün aramızda son zamanların en gözde profesörü, öğrencilerin en sevdiği profesör ve tabikide sokaklardan gelerek büyük bir başarıya imza atan Bayan Qandisa bizlerle!

Kısa bir müzik arasından sonra Vızıltılar bakalım neler diyecek? BİZİMLE KALIN!

Edmund Tailer Ellinor
Sihir Basın & Yayını

MesajKonu: Geri: VIZILTI FM | Bayan Qandisa İle Serbest Kürsü 03.04.17 23:15

Kısa bir aranın ardından kaldığımız yerden tekrar sizinleyiz!
Gece uzun ve vızıltılar her yerde! O halde baştan hatırlatayım sizlerde bize istek ve mesajlarınızla katkı sağlayabilirsiniz!

İlk olarak hoşgeldiniz bayan Aaliyah! acaba size profesör diye mi hitap etmeliyim? Başlar başlamaz kabalık ettiysem affola! Vızıltı FM'in uzun süre sonra ilk yayınında sizi ağırlamakta dolayı büyük bir memnuniyet duyuyorum!
Aaliyah Qandisa
Bitkibilim

Ϟ Rp Beğenileri : 85

Mezuniyet
Ϟ Binası: S S

MesajKonu: Geri: VIZILTI FM | Bayan Qandisa İle Serbest Kürsü 03.04.17 23:27

Merhaba... (Seste bir sorun olup anlamadığını anlamak için rejiye bakar.) Öncelikle beni yayınınıza davet ettiğiniz için çok teşekkür ederim Bay Ellinor. İlk defa bir radyo yayınında yer alıyorum bu sebeple ilerki dakikalarda yapacağım hatalardan ötürü sizin baştan pot kırmanız beni memnun ederdi. Fakat ne yazık ki özel hayatında gerçek ismiyle dahi çağrılmayan biri olarak bu tarz şeyleri dert etmekten çok uzağım.
http://www.hogwarts-rpg.com/t1517-aaliyah-qandisa-lejant
Edmund Tailer Ellinor
Sihir Basın & Yayını

MesajKonu: Geri: VIZILTI FM | Bayan Qandisa İle Serbest Kürsü 03.04.17 23:31

Ah, o halde nazik anlayışınız için teşekkür ederim.  Burası Vızıltı FM bayan Aaliyah, burada pot kırmak çok olağan bir durum zira vızıltılar başka nasıl adreslerine ulaşacaklar. Tekrar size hoşgeldiniz diyerek resmi olarak ilk yayınımızın startını veriyorum.

Öncelik bayan Aaliyah bize kendinizden bahseder misin? Zira basına yansıyan ve öğrencilerinizde kulağımıza gelen vızıltılara göre son derece mütevazi bir insan portresi çiziyorsunuz. Gerçekten öylemisiniz yoksa bulunduğunuz konumun saygınlığı nedeni ile rol mu yapıyorsunuz?
Aaliyah Qandisa
Bitkibilim

Mezuniyet

MesajKonu: Geri: VIZILTI FM | Bayan Qandisa İle Serbest Kürsü 03.04.17 23:39

*Kahkaha Rol yapma gibi bir durum kesinlikle söz konusu değil fakat saygınlıktan bahsediyorsak korkarım ki öğrencilerimin beklentisini karşılayamayacağım. Muhtemelen şu anda hepsi yatahanelerinde pusuya yatmış birer kaplan gibi bekliyorlar. EH, onlara istediklerini verelim. Abu Dabi'de dünyaya geldim. Fakat ailemin durumu olmadığı için bir kumpanya ile beraber Londra'ya yerleştim. Çocukluğum Knocturn yakınlarındaki bir çingene mahallesinde geçti. Günümüzde kadrosunda bulunduğum Hogwarts'dan mezunum. Mezuniyetimin ardından bir süre St. Mungo'da çalıştım fakat gerçekleştirdiğim evlilik neticesinde kariyerime ara vermek mecburiyetinde kaldım. Mütevazi bir insan olup olmadığımı bilmiyorum, o konuda takdir çevremdekilerin.
Edmund Tailer Ellinor
Sihir Basın & Yayını

MesajKonu: Geri: VIZILTI FM | Bayan Qandisa İle Serbest Kürsü 03.04.17 23:44

Mütevaziliğinizi son cümlenizden anlayanlar anlamışlardır zaten bayan Aaliyah! Geçmişiniz her ne kadar sıkıntı ile dolu olsa da şu an buluduğunuz yerde sizi kıskanan insanlar olduğu aşikar. Zira geçen aylarda yerel bir radyo programında Hogwarts'tan başka bir profesör üstü kapalı olarak okuldan bazılarını kıskandığını dile getirmişti.

Siz okulda kıskanılan bir profesör müsünüz? Belkide profesörler sizin öğrencilerle olan iyi ilişkilerinizi çekemiyorlardır? Sahi bize hogwarttan biraz bahseder misin? Sonuçta son olan olaylar ve tecrübe olarak zayıf bir yönetim görülüyor Hogwarts'ta!

Bize biraz Hogwarts'ı Vızıldar mısınız?
Aaliyah Qandisa
Bitkibilim

Mezuniyet

MesajKonu: Geri: VIZILTI FM | Bayan Qandisa İle Serbest Kürsü 03.04.17 23:53

Tabi vızıldarım. Öncelikle kıskanılan biri olduğumu düşünmüyorum fakat zaman zaman çevremdekilerin ayağına bastığım doğrudur. Muhtemelen size "kıskançlık" olarak gelen bu vızıltı kuru bir "anlaşamamazlık"tan ibaret. Hogwarts'a gelecek olursak; sadece yönetim değil tüm kadromuzun genç olduğu bir gerçek. Fakat ne yazık ki yaş ile bilgi paralel gitmiyor. Kadro olarak pek bir sıkıntımız olmasa da gündem sebebi ile sarsılan çok fazla öğrencimiz var. St. Mungo'dan okulumuza bu konu hakkında şifacı ataması yapılmış olsa da profesörler olarak bize de hatrı sayılır bir iş düşüyor. Örneğin bu sene yaşanan intihar olayları... Bu hususta hepimiz çok sarsıldık.
Edmund Tailer Ellinor
Sihir Basın & Yayını

MesajKonu: Geri: VIZILTI FM | Bayan Qandisa İle Serbest Kürsü 03.04.17 23:59

Evet, içerisinden geçtiğimiz karnalık günlerden sonra arda kalan korları temizlemek hepimize büyük bir sorumluluk yıkıyor! Umarız her şey tarihimizden daha güzel olur ve gelecek bize özgürlüğü daha fazla hissettirir.

Onu bilmem şu an sanırım büyücedünya da popüler olduğunuza bir kez daha şahit olabiliriz. Birçok dinleyizi mesajı ve isteği bizlere ulaşmış. Dinleyicilerimizden gelen bir mesajı size iletmek istiyorum. Sevgili Profesör, bize makyaj sırlarınızdan bahseder misiniz? bu soru dinleyicimiz Diane'dan size yöneltilmiş. Soruyu cevaplamadan önce bir istek parçamızı çalalım ve müziğin ardından sözü size bırakalım...

Aaliyah Qandisa
Bitkibilim

Mezuniyet

MesajKonu: Geri: VIZILTI FM | Bayan Qandisa İle Serbest Kürsü 04.04.17 0:05

*Kahkaha ve parça esnasından yayına sızan birkaç konuşma Böyle bir soru ile karşılaştığıma inanamıyorum doğrusu. *Kahkaha Sevgili Diane benimle alay ediyor olmalı. Özel günler dışında öyle ahım şahım bir makyaj yaptığım söylenemez. Gerçi özel günlerde yaptığım makyajın da pek "ahım şahım" olduğunu düşünmüyorum. Hepsi doğal renklerden oluşan birkaç parça makyaj malzemem var. Bu sorunun sahibi bana baykuş yoluyla ulaşırsa birkaç bitkisel bakım sırrını kendisi ile paylaşabilirim.

VIZILTI FM | Bayan Qandisa İle Serbest Kürsü

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 3 sayfasıSayfaya git : 1, 2, 3  Sonraki