Bellatores
Döneminin Baş Seherbazı, Ezekiel Harris tarafından kurulan örgütün anlamı Adaletin Savaşçılarıdır. Resmi olarak 1970 yılında kurulan ve kendisine bu ismi veren grup, aslında 1960 yılından beri gizliden gizliye varlığını sürdürmektedir.
Bu topluluk, tek bir amaç için kurulmuştur; adalet. Sihir bakanı Austin Hudson’ın adaletsizce sürdürdüğü 35 yıllık hükümdarlığa ve insanların inatla yok saydığı diktatörlüğe dur demek için, özgürlükçü ve yenilikçi bireylerin bir araya toplanmasıyla oluşmuştur. # Devamı İçin TIKLAYINIZ!
Scuta
Ingemar Byström tarafından ‘Düzenin Kalkanı’ adı altında kurulmuşlardır. 1970 yılında, Bellatores gibi güçlü bir örgütün ortaya çıkışı ile, birnevi mecburiyet sebebiyle savunma gücü olarak ortaya çıkmıştır.
İlk kuruluş amaçları düzeni (Bu vesileyle aslıda Sihir Bakanı ve bakanın inançlarını) korumak olsa dahi, çoğu üyenin katılım amacı doğrultusunda daha nebze Bellatores’u ortadan kaldırmak şeklinde amaç kayması oluşmuştur. Buna rağmen liderleri Byström, bu amacı reddederek tüm isteklerinin halk tarafından demokratik yollarla beş kere seçilmiş olan bakanı ve bununla beraber düzeni korumak olduğunu birçok kez belirtmiş, belirtmeye devam etmektedir. # Devamı İçin TIKLAYINIZ!
Paylaş | 
 

 Görevlendirme ve Karakter Kartları Hakkında Duyuru

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Ören Bayan
Game Master
Ϟ Rp Beğenileri : 0

avatar
Game Master

Merhabal Hogwarts RPG'nin tombul yanaklı çocukları,

Bugünkü duyurum diğer duyurularım kadar can alıcı olmasa da teyzeniz olarak isteklerimi dile getirmeye hakkım olduğunu düşünerek açılmıştır. Merlin amcanız ile konuştum. "Her ne kadar Merlin olsam da görev verirken bir karakter kartı iyi oluyor. Beni anlıyor musun Ören? Herkes bana Merlinsin diyor, sen yaparsın diyor. Dünyanın yükü omuzlarımda." gibi açıklamalarda bulundu. Bu sebeple süpriz Merlin görevlendirmeleri için karakter kartlarınızı eksik etmemeniz, eğer karakter kartı açmayacaksanız ile rütbe başvurunuzda geçmişinizi detaylı bir şekilde yazmanızı rica ediyoruz. İmzalarınızın altındaki Karakter Kartı, Düşünseli, Baykuş Postası kısımları üyeler ve gmlerle yapacağınız kurgulara belli oranda kolaylık sağlayacaktır.

Herkese iyi rol oyunları!
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
 
Görevlendirme ve Karakter Kartları Hakkında Duyuru
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası

Bu forumun müsaadesi var:Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Hogwarts-RPG :: Kayıp Parşömen :: Genel İşleyiş :: Duyurular-