ACCIO Hogwarts-Rpg !
Yönetim
Başlarken
Pano
Kullanıcı Değiştir:
K.Adı:
Şifre:
Paylaş|

takım fabrikası

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
YazarMesaj
Saoirse Sarrazin
Ölü

Ϟ Rp Beğenileri : 0

Mezuniyet
Ϟ Binası: R R

MesajKonu: takım fabrikası 30.04.17 4:51

Öncellikle bu başlığı açmış olmamdaki ilk sebebim Arda'dır. Çünkü, kendisi sürekli takım istiyor ve özelden beni delirtiyor. Şimdi gelelim sizin için neler yapabileceğime, düşünüyorum da sanırım her şeyi yapabilirim. Elimde öyle bir imkan var. İstediğiniz tarzda takım yapabildiğimi biliyorsunuz. Bu konuda egoistim kusuruma bakmayın. Burası benim galerim oluyor, yaptığım bütün güzel çalışmalarımı buraya koyuyorum. Umarım çalışmalarımı seversiniz.

http://aprileelouise.deviantart.com/gallery/

♠ İlk beş kişi başvuru yaptıktan sonra, takım fabrikasının takımları çıkartmasını beklemek zorundasınız. Zaten hiçbir şekilde başvuru yapamayacaksınız, başlığı kilitlemeyi düşünüyorum.
♣ Takımı hangi karakterinize istiyorsanız o karakteriniz ile başvuru yapın. Dikkat eksikliğim var ve çoğu zaman karıştırabiliyorum.
♥ Bir de tek bir karakterinize isteyin ikinci bir karakterinize istemeyin. Ben de insanım, sekiz kollu bir ahtapot değilim.
♦ İstediğiniz tarzı çok iyi belirtmenizi istiyorum. Çok koyu takımlarda yapabilirim eğlenceli takımlarda sunabilirim.

* Gifli takım yapabilirim. Sadece gif isterseniz onuda yapabilirim.
* Kavgalı olduğum bir insan yada tartıştığım biriside gelip benden takım yada gif isteyebilir. Kin tutmuyorum. Sorunsuz bir şekilde yapabilirim.
* Arada sırada takım denemesi yapıp atabilirim. İsteyen alır kullanır. Kafama göre takılabilirim yani. Bu kişiler küs olduklarımda olabilir, ama barışma gibi bir şey söz konusu değil. Sıkıntıdan yaptığım, ufak jestler olabilir.
* Eğlenceli, komik vs. bunun gibi şeyler isterseniz, nasıl bir şey hayal ettiğiniz önemli bunun için özel olarak istediğinizi anlatırsanız mükemmel olur. Takımınızın istediğin bir şekilde size ulaşması için önemli bir unsurdur.
* Eğer istediğiniz gibi olmazsa tekrardan başvurursanız iyi olur. Çekinmeden bana söyleyebilirsiniz.
* Kullandığınız ünlünün yada modelin png olarak kesilmiş bir fotoğrafı varsa onlardan yapmak çok daha kolay olur ve takım site daha kolay ulaşır. Ama olmazsa ben de kesim yapıyorum tabi.
* Manip isterseniz ayrıca belirtiniz.
* Lejantınıza, karakter kartınıza, ilanınıza koymanız için özel olarak icon yapabilirim.

Öğrenci Defteri Hakkında;;
* Bildiğiniz gibi güzel sitemizde adminlerimiz öğrenci defteri diye bir şey düşünmüş ve bu çok güzel bir şey olmuş. Ben de düşündüm dedim ki, bu insanlar madem uğraşmış ben de öğrenci defterindeki fotoğrafınız için özel olarak bir şeyler yapayım. Bunu adminlere sormadım onlara da sürpriz olacak.

Ölçüler Hakkında;
₰ Genel olarak bakıldığında avatarınızın ölçüsü sabittir. Bu yüzden onunla oynayamıyoruz ama içine bir şeyler katabiliriz. İconlu avatarlar gibi.
₰ İmzalarımın boyutu genel olarak değişkendir.
₰ Büyük ölçüde olan imzalarda, alan daha büyük olduğu için daha rahat çalışabiliyorum.

500x200

540x230

550x250

Lütfen üste yazılanları okuyarak başvurunuzu yapınız. Aksi taktirde, takımınızı yapmayacağım.

Karakter Adı;
Rütbesi;
Fotoğraf Galerisi, varsa PNG;
Ek istek;
Renk Tonlaması;
Gifli mi Gifsiz mi?;
Üzerine yazılmasını istediğiniz söz vs;

WE ARE ALL IN THE GUTTER,
BUT SOME OF US ARE
LOOKING AT THE STARS.

ravenclaw pride:

or yet in wise old ravenclaw, if you've a ready mind:

Akatriel H. Wisdom
Ölü

Ϟ Rp Beğenileri : 3

MesajKonu: Geri: takım fabrikası 30.04.17 11:19

İşte beklediğim başlık. Diğer yaptığını beğenerek kullanmıştım eskidiği için kendime yapayım dedim ama pek beceremedim.
Karakter Adı;Akatriel H. Wisdom
Rütbesi;Hufflepuff
Fotoğraf Galerisi, varsa PNG; TıkElimde şuan bi bu var ama sende bulursan o da kabul canım genç hali olabilir.
Ek istek; Manipte yapar mısın
Renk Tonlaması;Fark etmez aslında ama koyu değilde Hufflepuff uygun bişeyler olsun
Gifli mi Gifsiz mi?; Hangisi daha iyiyse sana kalmış
Üzerine yazılmasını istediğiniz söz vs; Akatriel Wisdom

Şimdiden teşekkürler canım

Spoiler:

Hufflepuff:

Spoiler:

Spoiler:

Spoiler:

Spoiler:

takım fabrikası

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası