ACCIO Hogwarts-Rpg !
Yönetim
Başlarken
Pano
Kullanıcı Değiştir:
K.Adı:
Şifre:
Paylaş|

efü'nün yeri,,,

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
Lilja Sigurdsson
Lütfen Rütbe Başvurusu Yapınız!

Ϟ Rp Beğenileri : 0

MesajKonu: -V- 04.05.17 17:40

@Iro Paraskevi demiş ki:
Yaaa o kadar güsel ve şeker yapmışsın ki lyra'ya ve herkese aylardır aynı takımı kullandığım bu karakterim için seni seçtim :3 <3<3

model: Kiko Mizuhara
üzerine yazılacak: İsim + şu şarkıdan istediğin sözü yazabilirsin: http://motolyrics.com/vast/pretty-when-you-cry-lyrics.html
hâkim olması istenilen hava: Yine çok mutlu ve makyajlı olmasın yeterli :d bütün karakterlerim karanlık ve melankolik olunca böyle oluyor sanırım dkjgg
benzemesi istenilen bir çalışma(varsa) linki: Nasıl rahat hissediyorsan hepsi mütüşlü ^^

tekrardan merhaba, kardelen!
önceki çalışmayı beğenmene çok sevindim. içine sinen bir şeyler ortaya koyabiliyorsam ne mutlu bana! :')
öncelikle, başvuru formunuzu okuduktan sonra modelin shoot'larını seçerken ve kafamda bir taslak hazırlarken bana yardımcı olması açısından biraz karakterinizi stalklıyorum. melankolisinin nedenlerine, ya da neşesiyle karşı tarafa düşündürmek istediği şeylere kadar her karakter hakkında bir fikir sahibi olmaya çalışıp öyle çalışmalarıma başlıyorum. kurgudan ve rütbeden, ama en önemlisi de yaratıcısından bağımsız bir çalışma olmamasına gayret gösteriyorum özetle.
iro'da gözlemlediğim bazı detaylar beni böyle bir çalışma yapmaya itti. yanlış gözlemlemiş ya da yorumlamış da olabilirim tabii. bu nedenle değiştirmemi istediğin bir şey olursa bir özel mesaj yeterli olacak. ancak şunu söylemeliyim ki, karakterine bayıldım. ona çalışmak çok eğlenceliydi, çünkü fazlasıyla gizemli ve narin geldi gözüme. melankolisini yansıtmaya çabalarken sürç-i lisan ettiysem affola!

Spoiler:

seni yeniden görmekten memnuniyet duyacağım,
hoşça!

Karun Matjaz
Büyücü

MesajKonu: Geri: efü'nün yeri,,, 05.05.17 11:49

model: marlon teixeira.
üzerine yazılacak: ad soyad yeterli.
hâkim olması istenilen hava: karakterim biraz donuk, içine kapanık ve dışarıdan itici, kaba olarak algılanan bir tip. o yüzden buna uygun bir şeyler yaparsan çok memnun olurum.
çerçeve özellikleri: olsa da olur, olmasa da. nasıl dilersen.
benzemesi istenilen bir çalışma(varsa) linki: burayı hayal gücüne ve sihirli parmaklarına bırakıyorum.
ek: kolay gelsin ve teşekkürler. ^^
Lilja Sigurdsson

MesajKonu: -VI- 05.05.17 13:45

@Karun Matjaz demiş ki:
model: marlon teixeira.
üzerine yazılacak: ad soyad yeterli.
hâkim olması istenilen hava: karakterim biraz donuk, içine kapanık ve dışarıdan itici, kaba olarak algılanan bir tip. o yüzden buna uygun bir şeyler yaparsan çok memnun olurum.
çerçeve özellikleri: olsa da olur, olmasa da. nasıl dilersen.
benzemesi istenilen bir çalışma(varsa) linki: burayı hayal gücüne ve sihirli parmaklarına bırakıyorum.
ek: kolay gelsin ve teşekkürler. ^^

merhabalar :')
başvurunda belirttiğin şeylere uymaya çalışarak böyle bir çalışma yaptım. fakat içine sinmeyen ya da "şurası değişsin" dediğin bir yer olursa elimden geldiğince istediğine uydurmaya çalışırım.

Spoiler:

tekrar görüşmek üzere! >.<

Noah Voerman
Ravenclaw

Ϟ Rp Beğenileri : 42

MesajKonu: Geri: efü'nün yeri,,, 05.05.17 20:37

model: (özel model, özel mesajdan atayim resimleri :') )
üzerine yazılacak: Vin Kent -altına daha küçük şekilde Noah Voerman yazılabilir-
hâkim olması istenilen hava: oldukça depresif bir karakter noah, yine de siyah yerine mavinin soluk tonları falan daha güzel durabilir, bol kitap okuyan bol sigara içen bir karakter belki bir sigara dumanı etkisi(?) -bunları diyorum ama sen zevkini konuştur cidden hiç biri olmasa da olur
çerçeve özellikleri: çerçeve olmasa daha hoş duracağını düşünüyorum ama yine, bakarsın daha güzel duruyor olursa eklenebilir
benzemesi istenilen bir çalışma(varsa) linki: link değil ama şu an Lilija'ya kullandığın ve Iro için yaptığın takımlar çok hoşuma gitti
ek: bu karakterin modelinin fotoğrafları görüntü kalitesi, ışık, kesim yerleri falan olarak çok iyi değil, ondan kim imza yapsa biraz illallah ettiriyor, eğer olmazsa falan anlarım ^^

overdosed on overthinking:

http://www.hogwarts-rpg.com/t1711-noah-voerman-vin-kent-lejanti
Ramin Drejlaskov
Büyücü

Ϟ Rp Beğenileri : 5

Mezuniyet
Ϟ Binası: S S

MesajKonu: Geri: efü'nün yeri,,, 06.05.17 0:58

Ay Efü gelmiş... Seni göremedim sitede demiştin gelip kendimi göstereyim dedim. o.O

Model: Robert Downey Jr. (İnan hesap değiştirmek çok zor geldi.)
Üzerine; ismi yazsa yeter
hâkim olması istenilen hava: Şimdi arkadaşımız Tony Stark. Hani nasıl bir hakim hava olabilir resimde diye düşünüyorum bilemedim açıkçası ancak egosunu yansıtabilir tabi
Çerçeve olsa da olur olmasa da
benzemesini istediğim çalışma: ŞAŞIRT BENİ!
Ek: Geri dönmene çok sevindim, kalıcı olmanı istiorum Razz

Lilja Sigurdsson

MesajKonu: -VII- 06.05.17 20:16

@Noah Voerman demiş ki:
model: (özel model, özel mesajdan atayim resimleri :') )
üzerine yazılacak: Vin Kent -altına daha küçük şekilde Noah Voerman yazılabilir-
hâkim olması istenilen hava: oldukça depresif bir karakter noah, yine de siyah yerine mavinin soluk tonları falan daha güzel durabilir, bol kitap okuyan bol sigara içen bir karakter belki bir sigara dumanı etkisi(?) -bunları diyorum ama sen zevkini konuştur cidden hiç biri olmasa da olur
çerçeve özellikleri: çerçeve olmasa daha hoş duracağını düşünüyorum ama yine, bakarsın daha güzel duruyor olursa eklenebilir
benzemesi istenilen bir çalışma(varsa) linki: link değil ama şu an Lilija'ya kullandığın ve Iro için yaptığın takımlar çok hoşuma gitti
ek: bu karakterin modelinin fotoğrafları görüntü kalitesi, ışık, kesim yerleri falan olarak çok iyi değil, ondan kim imza yapsa biraz illallah ettiriyor, eğer olmazsa falan anlarım ^^

merhabalar, gecikme için üzgünüm öncelikle.
shoot'ları az olan özel model kullanımının nasıl zor bir durum olduğunu bildiğimden, hazır elim değmişken birkaç çalışma sunmak istedim size. bu nedenle tamamlayıp göndermem uzun sürdü. her birinde birbirinden komik hatalar yaptığım bu çalışmaları kullanmak mecburiyetinde değilsiniz elbette. ancak elimden bu kadar geldi, umarım içlerinden en azından biri içinize siner ve memnuniyetle kullandığınızı görürüm hiç değilse.
gerçekten kullanmak için fazlaca zor bir model,
ama değer,
kolaylıklar diliyorum özetle,,,

Spoiler:

tekrar görüşme dileklerimi sunuyor, keyifli oyunlar diliyorum efenim.

Lilja Sigurdsson

MesajKonu: Geri: efü'nün yeri,,, 06.05.17 20:23

@Ramin Drejlaskov demiş ki:
Ay Efü gelmiş... Seni göremedim sitede demiştin gelip kendimi göstereyim dedim. o.O

Model: Robert Downey Jr. (İnan hesap değiştirmek çok zor geldi.)
Üzerine; ismi yazsa yeter
hâkim olması istenilen hava: Şimdi arkadaşımız Tony Stark. Hani nasıl bir hakim hava olabilir resimde diye düşünüyorum bilemedim açıkçası ancak egosunu yansıtabilir tabi
Çerçeve olsa da olur olmasa da
benzemesini istediğim çalışma: ŞAŞIRT BENİ!
Ek: Geri dönmene çok sevindim, kalıcı olmanı istiorum Razz

merhabalar, alp!
öncelikle ben ne kâhinim ne de model listesi bekçisi.
dolayısıyla yaptığın bu anonim başvuruyu reddediyorum.
çalışmayı istediğin karakterle başvurduğunda seve seve yapacağımdan emin olabilirsin.
hoşça! :')

Scarlett Jans'en
Gryffindor

MesajKonu: Geri: efü'nün yeri,,, 12.05.17 0:22

Model: Victoria Justice
Üzerine Yazılacak: Bir şey yazmasa da olur, canın nasıl isterse Smile
Hakim Olması İstenen Hava: Akşam üstü bir meltem esintisinde sahilde oturan güneş ışıklarının verdiği huzur gibi bir hava, bilmiyorum yani Smile
Çerçeve Özellikleri: En iyisini sen bilirsin, istediğin gibi yap Smile
Benzemesini İstemesini İstediğiniz Çalışma: Seninkilere baktım hepsi çok iyi o yüzden kafana göre takıl Smile

David Nemo Perceval
Hufflepuff

Ϟ Rp Beğenileri : 12

MesajKonu: Geri: efü'nün yeri,,, 12.05.17 0:47

model: Sean O'Pry  
üzerine yazılacak: Yazı istemiyorum
hâkim olması istenilen hava: Gizemli bir hava olsun  
çerçeve özellikleri: İstediğiniz gibi yapabilirsiniz,olmayabilir de
benzemesi istenilen bir çalışma(varsa) linki: Yok  
ek: Şimdiden çok teşekkür ederim, iyi çalışmalar.

Şişman Keşiş Yeşil Ev'de şarkılar söyler
Profesör Maqe herkesi büyüler
Sarı ve siyah cübbeleriyle
Hufflepuff bu dönem galibiyet ister 

Hufflepuff
Mahi Al-n'Ait
Vampir

MesajKonu: Geri: efü'nün yeri,,, 12.05.17 17:10

Model:Kit Harington
Üzerine yazılacak:
Non opus est clara intus in tenebris
Nos autem vera credentes.
Nasıl bir hava:
Oldukça karanlık bir hava olmasını isterim; zira Mahi bir katil ve bundan gurur duymakta olan bir katil.
Benzemesi istenen çalışma:
Genel olarak olmasa da Jon Snow karakterinin resimleri bence modelimin güncel hayattaki giyinişinden ve genel havasından daha net bir örnekleme verecektir.

efü'nün yeri,,,

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2