Bellatores
Döneminin Baş Seherbazı, Ezekiel Harris tarafından kurulan örgütün anlamı Adaletin Savaşçılarıdır. Resmi olarak 1970 yılında kurulan ve kendisine bu ismi veren grup, aslında 1960 yılından beri gizliden gizliye varlığını sürdürmektedir.
Bu topluluk, tek bir amaç için kurulmuştur; adalet. Sihir bakanı Austin Hudson’ın adaletsizce sürdürdüğü 35 yıllık hükümdarlığa ve insanların inatla yok saydığı diktatörlüğe dur demek için, özgürlükçü ve yenilikçi bireylerin bir araya toplanmasıyla oluşmuştur. # Devamı İçin TIKLAYINIZ!
Scuta
Ingemar Byström tarafından ‘Düzenin Kalkanı’ adı altında kurulmuşlardır. 1970 yılında, Bellatores gibi güçlü bir örgütün ortaya çıkışı ile, birnevi mecburiyet sebebiyle savunma gücü olarak ortaya çıkmıştır.
İlk kuruluş amaçları düzeni (Bu vesileyle aslıda Sihir Bakanı ve bakanın inançlarını) korumak olsa dahi, çoğu üyenin katılım amacı doğrultusunda daha nebze Bellatores’u ortadan kaldırmak şeklinde amaç kayması oluşmuştur. Buna rağmen liderleri Byström, bu amacı reddederek tüm isteklerinin halk tarafından demokratik yollarla beş kere seçilmiş olan bakanı ve bununla beraber düzeni korumak olduğunu birçok kez belirtmiş, belirtmeye devam etmektedir. # Devamı İçin TIKLAYINIZ!
ACCIO Hogwarts-Rpg !
♣ Karakter Değiştir ♣
K.Adı:
 • Şifre:

 • HOGWARTS: AÇIK!
  TARİH: ARALIK 1973

  Paylaş
   

   Unicorn's Workshop

  Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
  Siofra Órfhlaith Flanagan
  Cadı
  Ϟ Rp Beğenileri : 32

  Siofra Órfhlaith Flanagan
  Cadı
  Selamlar! Yetenekli olduğuma zerre inanmıyorum zira şu programı 7 yıldır kullanıyor olmama rağmen kendimi bir türlü geliştiremedim. Neyse, acımı içimde yaşayayım. Ama canım sıkıldıkça arada bir PS açtığım doğrudur. Elimde olan ünlülerle fantezisine imza çalışmaktansa, insanlara bir şeyler yapayım, belki işe yararım dedim. Birçoğunuz diğer başlıklardaki taş mı taş takımlara sahipsiniz ama olsundu.

  Adettendir, örnek çalışma gösterme ile başlayacağım. Ama DeviantArt galerim de konuşturabilir kendisini.

  Spoiler:
   

  Sanırım bu kadar yeter. Anlayabileceğiniz üzere; daha çok gothic çalışıyorum. Yani pek renk cümbüşü yaratabilen biri değilim maalesef. Ona göre başvurmanız önemle rica olunur.

  ----

  Buraya kadarlık kısmı komple eski başlığımdan aldım :'D Orası biraz eskiye kaydığı ve kim hâlâ istiyor mu bilemediğim için yeni başlık daha yararlı olacak dedim. Bir de bu sefer form alacağım, sonra geberiyorum ne yapacağımı düşünürken. O zaman başvuru formu ile başlayalım;


   Ünlünüzün Adı ve Soyadı:
   İstediğiniz Resimler veya Galeri:
   İstediğiniz Renk Tonu (Varsa):
   İstediğiniz Yazı (Varsa)(Garanti değil pek, koyamayabilirim sanırım):
   İstediğiniz Şeye Dair Ekstra Detay (Varsa):  Özellikle resim veya galeri verirseniz çok sevinirim. Hangi resmi koyacağımı seçeceğim derken, Photoshopta harcadığım zamanın on katını harcayabiliyorum. Yazı konusunda beceriksiz olduğumdan uzun yazı ekleyemeyebilirim; ama denerim. O sebeple o seçeneği de koydum.

  Önceki başlığımdaki gibi, biraz estikçe yapacağım gibi. Yani acelesi olan arkadaşları Serra'ya falan yönlendireyim, fabrika gibi çalışıyor hatun mübarek <3 Buraya başvurduktan sonra eğer fikriniz değişir, takıma gerek kalmaz ise mesajı değiştirebiliyorsanız değiştirir veya silerseniz sevinirim. Bunları yapamıyorsanız da bana mesaj atın. Aksi halde hiç kullanmayacağınız bir takıma yarım saat veya daha fazlamı harcamayı pek istemem takdir edersiniz ki.
  Sayfa başına dön Aşağa gitmek
  http://www.hogwarts-rpg.com/t2075-flanagan-siofra-o#26006
  Cletus Cynesige
  Büyücü
  Ϟ Rp Beğenileri : 20

  Cletus Cynesige
  Büyücü
  Ünlünüzün Adı ve Soyadı:
  James Mor... Aman... Andrew Scott -Kappa-

  İstediğiniz Resimler veya Galeri:

  Set1:
   

  Set2:
   

  Set3:
   

  İstediğiniz Renk Tonu (Varsa):
  Kasvetli olsun, hangi seti seçersen seç kasvetli olsun. Zaten elin Gothic stiline kayıyor ondan sıkıntı çekmezsin.

  İstediğiniz Yazı (Varsa)(Garanti değil pek, koyamayabilirim sanırım):
  Elinde hoş bir el yazısı varsa ;

  "When did it always gone well? Problems have to be sorted out and you should be the one who solves them... Problems? They were always there even if you dont miss them. Dear me, Lady of the forest... I should have be the one who convinced you. Not because you owe me anything. It's just because I wanted it. But then again I'm just started. I'm going to be a problem, and you... You are the only one who can solve it.

  Bunu böyle hikayeymiş, sonsuza kadar gidiyormuş gibi bir iki kopya şeklinde yazabilirsin imzaya. Renkli kelimeleri farklı yazmayı unutmadığın sürece sıkıntı olmaz diye tahmin ediyorum.

  Yine de uğraşmak istemezsen sen bilirsin.


  İstediğiniz Şeye Dair Ekstra Detay (Varsa):
  Ciddi ve kasvetli olursa iyi olur, ama işin set 2'ye kalırsa yapacak bir şey yok, az çok karakterimi tanıyorsun zaten, çatlak yanını çıkartabilirsin diye düşünüyorum. Hıhım evet yaptım bunu, daha rp ni yazmadım senden avatar imza bekliyorum. Öyle de yüzsüzüm evet.
  Sayfa başına dön Aşağa gitmek
  Thiemo Rocca
  Hufflepuff
  Ϟ Rp Beğenileri : 1

  Thiemo Rocca
  Hufflepuff
  Dürtük*

  Spoiler:
   


  I'm waiting for the cities to crumble,

  Waiting 'till I see you crawl...

  Unicorn's Workshop 8YGpmd Unicorn's Workshop 8YGJrr
  Why I love her..? Well...:
   

  Racist bastard:
   


  Dila'nın Köpeğiyim

  Sayfa başına dön Aşağa gitmek
   
  Unicorn's Workshop
  Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
  1 sayfadaki 1 sayfası

  Bu forumun müsaadesi var:Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
  Hogwarts-RPG :: Avatar - İmza Yardım-