ACCIO Hogwarts-Rpg !
Yönetim
Başlarken
Pano
Kullanıcı Değiştir:
K.Adı:
Şifre:
Paylaş|

Unicorn's Workshop

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
YazarMesaj
Siofra Órfhlaith Flanagan
Cadı

Ϟ Rp Beğenileri : 32

MesajKonu: Unicorn's Workshop 04.05.17 21:22

Selamlar! Yetenekli olduğuma zerre inanmıyorum zira şu programı 7 yıldır kullanıyor olmama rağmen kendimi bir türlü geliştiremedim. Neyse, acımı içimde yaşayayım. Ama canım sıkıldıkça arada bir PS açtığım doğrudur. Elimde olan ünlülerle fantezisine imza çalışmaktansa, insanlara bir şeyler yapayım, belki işe yararım dedim. Birçoğunuz diğer başlıklardaki taş mı taş takımlara sahipsiniz ama olsundu.

Adettendir, örnek çalışma gösterme ile başlayacağım. Ama DeviantArt galerim de konuşturabilir kendisini.

Spoiler:

Sanırım bu kadar yeter. Anlayabileceğiniz üzere; daha çok gothic çalışıyorum. Yani pek renk cümbüşü yaratabilen biri değilim maalesef. Ona göre başvurmanız önemle rica olunur.

----

Buraya kadarlık kısmı komple eski başlığımdan aldım :'D Orası biraz eskiye kaydığı ve kim hâlâ istiyor mu bilemediğim için yeni başlık daha yararlı olacak dedim. Bir de bu sefer form alacağım, sonra geberiyorum ne yapacağımı düşünürken. O zaman başvuru formu ile başlayalım;

Ünlünüzün Adı ve Soyadı:
    İstediğiniz Resimler veya Galeri:
    İstediğiniz Renk Tonu (Varsa):
    İstediğiniz Yazı (Varsa)(Garanti değil pek, koyamayabilirim sanırım):
    İstediğiniz Şeye Dair Ekstra Detay (Varsa):

Özellikle resim veya galeri verirseniz çok sevinirim. Hangi resmi koyacağımı seçeceğim derken, Photoshopta harcadığım zamanın on katını harcayabiliyorum. Yazı konusunda beceriksiz olduğumdan uzun yazı ekleyemeyebilirim; ama denerim. O sebeple o seçeneği de koydum.

Önceki başlığımdaki gibi, biraz estikçe yapacağım gibi. Yani acelesi olan arkadaşları Serra'ya falan yönlendireyim, fabrika gibi çalışıyor hatun mübarek <3 Buraya başvurduktan sonra eğer fikriniz değişir, takıma gerek kalmaz ise mesajı değiştirebiliyorsanız değiştirir veya silerseniz sevinirim. Bunları yapamıyorsanız da bana mesaj atın. Aksi halde hiç kullanmayacağınız bir takıma yarım saat veya daha fazlamı harcamayı pek istemem takdir edersiniz ki.
http://www.hogwarts-rpg.com/t2075-flanagan-siofra-o#26006
Cletus Cynesige
Astronomi

Ϟ Rp Beğenileri : 2

Mezuniyet
Ϟ Binası: S S

MesajKonu: Geri: Unicorn's Workshop 21.06.17 1:31

Ünlünüzün Adı ve Soyadı:
James Mor... Aman... Andrew Scott -Kappa-

İstediğiniz Resimler veya Galeri:

Set1:

Set2:

Set3:

İstediğiniz Renk Tonu (Varsa):
Kasvetli olsun, hangi seti seçersen seç kasvetli olsun. Zaten elin Gothic stiline kayıyor ondan sıkıntı çekmezsin.

İstediğiniz Yazı (Varsa)(Garanti değil pek, koyamayabilirim sanırım):
Elinde hoş bir el yazısı varsa ;

"When did it always gone well? Problems have to be sorted out and you should be the one who solves them... Problems? They were always there even if you dont miss them. Dear me, Lady of the forest... I should have be the one who convinced you. Not because you owe me anything. It's just because I wanted it. But then again I'm just started. I'm going to be a problem, and you... You are the only one who can solve it.

Bunu böyle hikayeymiş, sonsuza kadar gidiyormuş gibi bir iki kopya şeklinde yazabilirsin imzaya. Renkli kelimeleri farklı yazmayı unutmadığın sürece sıkıntı olmaz diye tahmin ediyorum.

Yine de uğraşmak istemezsen sen bilirsin.

İstediğiniz Şeye Dair Ekstra Detay (Varsa):
Ciddi ve kasvetli olursa iyi olur, ama işin set 2'ye kalırsa yapacak bir şey yok, az çok karakterimi tanıyorsun zaten, çatlak yanını çıkartabilirsin diye düşünüyorum. Hıhım evet yaptım bunu, daha rp ni yazmadım senden avatar imza bekliyorum. Öyle de yüzsüzüm evet.

Like always the death had all the answers I was missing.

Ain't it funny how men think:

Thiemo Rocca
Hufflepuff

Ϟ Rp Beğenileri : 0

MesajKonu: Geri: Unicorn's Workshop 31.08.17 23:15

Dürtük*

Spoiler:

Bazı şeyler doğru gelmiyor...:

Unicorn's Workshop

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası