Bellatores
Döneminin Baş Seherbazı, Ezekiel Harris tarafından kurulan örgütün anlamı Adaletin Savaşçılarıdır. Resmi olarak 1970 yılında kurulan ve kendisine bu ismi veren grup, aslında 1960 yılından beri gizliden gizliye varlığını sürdürmektedir.
Bu topluluk, tek bir amaç için kurulmuştur; adalet. Sihir bakanı Austin Hudson’ın adaletsizce sürdürdüğü 35 yıllık hükümdarlığa ve insanların inatla yok saydığı diktatörlüğe dur demek için, özgürlükçü ve yenilikçi bireylerin bir araya toplanmasıyla oluşmuştur. # Devamı İçin TIKLAYINIZ!
Scuta
Ingemar Byström tarafından ‘Düzenin Kalkanı’ adı altında kurulmuşlardır. 1970 yılında, Bellatores gibi güçlü bir örgütün ortaya çıkışı ile, birnevi mecburiyet sebebiyle savunma gücü olarak ortaya çıkmıştır.
İlk kuruluş amaçları düzeni (Bu vesileyle aslıda Sihir Bakanı ve bakanın inançlarını) korumak olsa dahi, çoğu üyenin katılım amacı doğrultusunda daha nebze Bellatores’u ortadan kaldırmak şeklinde amaç kayması oluşmuştur. Buna rağmen liderleri Byström, bu amacı reddederek tüm isteklerinin halk tarafından demokratik yollarla beş kere seçilmiş olan bakanı ve bununla beraber düzeni korumak olduğunu birçok kez belirtmiş, belirtmeye devam etmektedir. # Devamı İçin TIKLAYINIZ!
ACCIO Hogwarts-Rpg !
♣ Karakter Değiştir ♣
K.Adı:
  • Şifre:

• HOGWARTS: AÇIK!
    TARİH: EKİM 1973
    Paylaş | 

stellula

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
    Renai Aylmer
    Cadı
    Ϟ Rp Beğenileri : 0

Cadı

galeri için sizi şöyle alalım, tık.
    "yok ben galeriye bakmaya üşenirim"cileri de şöyle:
    Spoiler:

tüm bunlardan sonra "alırım bir takımını" diyecekler için de şöyle bir form bırakıp kaçayım:

karakter adı:
    ünlü adı:
    üstüne yazılmasını istedikleriniz:
    notlar:

Spoiler:

Spoiler:

http://www.hogwarts-rpg.com/t3503-renai-relaigh-karakter-kart
    Jollyn Maqe
    Hogwarts Müdiresi
    Ϟ Rp Beğenileri : 65

Hogwarts Müdiresi
    karakter adı: Jollyn Maqe
    ünlü adı: Blake Lively
    üstüne yazılmasını istedikleriniz: Sadece isim soy isim olabilir
    notlar: İkinci yaptığın imza stili harika duruyor, rica etsem bana da o şekilde yapabilir misin, rütbe rengine uyumlu bir şekilde Smile

*:

Renai Aylmer
    Cadı

Cadı
      @Jollyn Maqe demiş ki:
      karakter adı: Jollyn Maqe
      ünlü adı: Blake Lively
      üstüne yazılmasını istedikleriniz: Sadece isim soy isim olabilir
      notlar: İkinci yaptığın imza stili harika duruyor, rica etsem bana da o şekilde yapabilir misin, rütbe rengine uyumlu bir şekilde Smile

bahsettiğin takımdan en son yapalı altı ay kadar geçtiğinden ve nasıl yaptığımı unuttuğumdan istediğin gibi olmadı büyük ihtimalle, kusura bakma : (
      ben yine de aşağı bırakıyorum, üzerinde hâlâ değişiklik yapabilirim tabii, "şurasını beğenmedim" dediğin yerler olursa değiştirmeye çalışırım :'))
      Spoiler:

Spoiler:

Spoiler:

David Nemo Perceval
    Ölü
    Ϟ Rp Beğenileri : 12

Ölü
    karakter adı: David Nemo Perceval
    ünlü adı: Sean O'Pry
    üstüne yazılmasını istedikleriniz: D.N. Perceval şeklinde isim ve soyisim ve küçük harfkerle ''imagine''
    notlar: çalışmalarınızın hepsi harika, en iyisini siz bilirsiniz ancak karakerimin henüz 18 yaşında bir öğrenci olduğunu not düşmek isterim  Smile

Şişman Keşiş Yeşil Ev'de şarkılar söyler
    Profesör Maqe herkesi büyüler
    Sarı ve siyah cübbeleriyle
    Hufflepuff bu dönem galibiyet ister 

Hufflepuff

En son David Nemo Perceval tarafından 13.05.17 12:15 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
    Jollyn Maqe
    Hogwarts Müdiresi
    Ϟ Rp Beğenileri : 65

Hogwarts Müdiresi
    Renai Relaigh demiş ki:

Jollyn Maqekarakter adı: Jollyn Maqeünlü adı: Blake Livelyüstüne yazılmasını istedikleriniz: Sadece isim soy isim olabilirnotlar: İkinci yaptığın imza stili harika duruyor, rica etsem bana da o şekilde yapabilir misin, rütbe rengine uyumlu bir şekilde bahsettiğin takımdan en son yapalı altı ay kadar geçtiğinden ve nasıl yaptığımı unuttuğumdan istediğin gibi olmadı büyük ihtimalle, kusura bakma : (ben yine de aşağı bırakıyorum, üzerinde hâlâ değişiklik yapabilirim tabii, "şurasını beğenmedim" dediğin yerler olursa değiştirmeye çalışırım :'))
      Spoiler:

Ay, harika olmuş ellerine sağlık. Sade ve kurgunun havasına dahi uygun. Bayıldım!

*:

Aaliyah Qandisa
    Bitkibilim
    Ϟ Rp Beğenileri : 88

Bitkibilim
    Jollyn'e yaptığın takımı övmeye geldim. Harika olmuş!

Kızlar ağıtlar düzerken bosna yaylalarında,
    Acıya bulanmıştı şenlikleri,
    Ederlezi yine gelmişti, her sene geldiği gibi...

Spoiler:

http://www.hogwarts-rpg.com/t1517-aaliyah-qandisa-lejant
    Renai Aylmer
    Cadı

Cadı
    @Jollyn Maqe demiş ki:
    Renai Relaigh demiş ki:

Jollyn Maqekarakter adı: Jollyn Maqeünlü adı: Blake Livelyüstüne yazılmasını istedikleriniz: Sadece isim soy isim olabilirnotlar: İkinci yaptığın imza stili harika duruyor, rica etsem bana da o şekilde yapabilir misin, rütbe rengine uyumlu bir şekilde bahsettiğin takımdan en son yapalı altı ay kadar geçtiğinden ve nasıl yaptığımı unuttuğumdan istediğin gibi olmadı büyük ihtimalle, kusura bakma : (ben yine de aşağı bırakıyorum, üzerinde hâlâ değişiklik yapabilirim tabii, "şurasını beğenmedim" dediğin yerler olursa değiştirmeye çalışırım :'))
      Spoiler:

Ay, harika olmuş ellerine sağlık. Sade ve kurgunun havasına dahi uygun. Bayıldım!

beğenmene sevindim, güle güle kullan :'))

@Aaliyah Qandisa demiş ki:
    Jollyn'e yaptığın takımı övmeye geldim. Harika olmuş!

çok teşekkürler mutlu oldum :'))
    bu arada mesajların sağ üst köşesindeki + -'leri "bunlar neymiş" diye kurcalarken acemilikten eksilemiş olabilirim cevabını, çok utanıyorum  Embarassed xncjskdsd

Spoiler:

Spoiler:

stellula
    Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
    1 sayfadaki 1 sayfası