ACCIO Hogwarts-Rpg !
Yönetim
Başlarken
Pano
Kullanıcı Değiştir:
K.Adı:
Şifre:
Paylaş|

Vızıltı Haberler | Anlık, Sıcak ve Gündemden!

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
YazarMesaj
Edmund Tailer Ellinor
Sihir Basın & Yayını
avatarSihir Basın & Yayını

Ϟ Rp Beğenileri : 18

MesajKonu: Vızıltı Haberler | Anlık, Sıcak ve Gündemden! 30.06.17 15:24
FLAŞ HABER, HAZİRAN 1972


KONSEY BAŞKANI ÖLDÜ!

Her Şey Sil Baştan Mı?

Sevgili büyücedünya halkları bir son dakika gelişmesini sizlerle acil olarak paylaşıyoruz.

Büyücedünya Konseyi Başkanı Bay Sverre Vagnar Rosenkraft dün gece saatlerinde evinde ölü olarak bulunmuştur. Büyücedünya yasaları gereği Konsey Başkanı'nın azledilmesi veya ölmesi halinde Konsey seçimlerinin önümüzdeki 60 gün içerisinde yenilenmesi gerekiyor.

Bürokratik kurumlar şaşkınlıkla bu durumu karşılasalarda ilerleyen günlerde neler olacağını hep beraber göreceğiz. Büyücedünya için çok önemli işler yapan ve kendisini bu konuya adayan Bay Rosenkraft'ta şükranlarımızı sunuyoruz. Merlin'in ışığı daima onunla olsun!...
© Edmund Tailer Ellinor.


En son Edmund Tailer Ellinor tarafından 11.07.17 12:29 tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Edmund Tailer Ellinor
Sihir Basın & Yayını
avatarSihir Basın & Yayını

Ϟ Rp Beğenileri : 18

MesajKonu: #2 Vızıltı Haber |Büyücedünya Seçimleri Başlıyor! 11.07.17 12:28
FLAŞ HABER, TEMMUZ 1972


BÜYÜCEDÜNYA SEÇİMLERİ BAŞLIYOR!

Peki Neler Olacak?

Büyücedünya Konseyi Başkanı Bay Sverre Vagnar Rosenkraft'ın hayatını kaybetmesinden sonra Ulusal Büyücülük Yasaları ve Sistemleri gereği büyücedünya sınırları içerisinde yeni seçim yarışı başlamış bulunmaktadır!

Yeni konsey seçilene kadar görevinin başında olacak eski konsey üyelerinin resmi açıklamalarına göre yeni konseyin seçim sürecinde her türlü tedbirleri aldıkları ve güvenli bir ortamda bu sürecin tamamlanacağı bilgisini almış bulunmaktayız. İşin tuhaf tarafı ise şu an görevde bulunan konsey üyelerinden kimsenin yeni seçimlere aday olmaması! Peki şimdi neler olacak?

Konsey adaylığı için başvurular geçtiğimiz günlerde başladı. Aldığımız ilk bilgilere göre Hogwarts'ın eski müdürü Darence Elias konseye adaylığını koymuş durumda. Hogwarts'tan istifa etmesi beklenmeyen ve şaşkınlık yaratan karara imza atan profesörün demek ki gelecek için planı buymuş. Ne diyelim umalımda hayırlısı olsun!

Son olarak bizlerde yönetimde söz sahibi olmak ve bu yüce toprakların huzurunu sağlamak için bir şeyler yapmak istiyorsak, SENDE SEÇİMLERE ADAYLIĞINI KOY!

Tüm seçim sürecini sevgili vızıltıcanlarla paylaşacağız. Takipte Kalın!
© Edmund Tailer Ellinor.
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Edmund Tailer Ellinor
Sihir Basın & Yayını
avatarSihir Basın & Yayını

Ϟ Rp Beğenileri : 18

MesajKonu: #3 Vızıltı Haber | Yeni Başkan Bay Elias! 31.07.17 12:57
FLAŞ HABER, TEMMUZ 1972


YENİ BAŞKAN BAY ELİAS!

Hayırlara Vesile Olsun!

Büyücedünya Konseyi Başkanı Bay Sverre Vagnar Rosenkraft'ın hayatını kaybetmesinden sonra Ulusal Büyücülük Yasaları ve Sistemleri gereği büyücedünya sınırları içerisinde yeni seçim yarışı başlamıştı. Bugün itibari ile sakin geçen seçim atmosferini yerini tekrar huzur ortamına bırakırken resmi seçim sonuçlarına göre yeni konsey üyeleri ilan edildi!

Konsey Üyeleri

- Adras Helios
- Atlas Clayton
- Darence Elias
- Matilda Berry (NPC)
- Richard G. Vincent
- Zeptor (Valentin) Diavol
- Victoria Hopkins (NPC)


Tüm konsey üyelerine başarılar dileriz. Ancak seçimin hemen akabininde yapılan başkanlık seçimlerini kazanan herkesin yakından tanıdığı eski Hogwarts Baş Yöneticisi Darence Elias, Britanya büyücedünyasının yeni başkanı seçildi. Yeni başkanın yaptığı ilk atama ise konsey başkanlığında yarıştığı Bay Richard G. Vincent'i Konsey Sekreteri olarak ataması oldu. Umarız yeni konsey şahane işler çıkarır.


© Edmund Tailer Ellinor.
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Edmund Tailer Ellinor
Sihir Basın & Yayını
avatarSihir Basın & Yayını

Ϟ Rp Beğenileri : 18

MesajKonu: #3 Vızıltı Haber | Hogwarts Yeni Yöneticisine Kavuştu! 05.09.17 21:41
FLAŞ HABER, AĞUSTOS 1972


HOGWARTS YENİ YÖNETİCİSİNE KAVUŞTU!

Hayırlara Vesile Olsun!


Hogwarts eski müdürü profesör Elias'ın görevinden ani bir kararla istifa etmesi ve ardından Büyücedünya'nın en yetkili koltuğuna oturması ile birlikte boşalan Hogwarts Cadılık ve Büyücülük Okulu baş yöneticiliğine geçtiğimiz saatlerde konsey tarafından atama yapıldı.

Ulusal büyücülük yasalarına göre Hogwarts'ta olağanüstü gündemle Profesör Aaliyah başkanlığında toplanan Profesörler Konseyi kendi içinden belirlediği aday listesini geçtiğimiz günlerde Konseye iletmişti. Büyücedünya Konseyi'de olağan atama toplantısında Konsey Sekreteri bay Richard G. Vincént başkanlığında Hogwarts yönetici ataması gerçekleşti. Konsey toplantısına sekreterin başkanlık yapması gözleri Konsey başkanı Darence Elias nerede? sorusuna yönelmiş olsa da, kendileri uluslararası sihirsel işbirliği zirvesi için ABD'de bulunmaktaydı. Bizlere gelen Vızıltılara göre ise Darence Elias, şu an var olan profesör kadrosunu kendisi atadığı için toplantıya katılmama ve objektifliğini gölgelememe kararı aldığı yönüde. Her iki tavırda da tek somut gerçek ve resmi gazetede yayınlanan bilgilere göre;

Hogwarts Baş Yönetici Koltuğuna konsey oy çokluğu ile Bayan Jollyn Maqe "Müdire" sıfatı ile atandı. Kendisini tebrik ediyoruz ve şimdiden başarılar diliyoruz.

© Edmund Tailer Ellinor.
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Edmund Tailer Ellinor
Sihir Basın & Yayını
avatarSihir Basın & Yayını

Ϟ Rp Beğenileri : 18

MesajKonu: #4 Vızıltı Haber | Hogwarts Yeni Döneme Kapılarını Açtı! 14.10.17 13:59
HOGWARTS HABERLERİ, EYLÜL 1972


Hogwarts Yeni Döneme Kapılarını Açtı!

Yeni Yönetici ve Yeni bir Hogwarts!

  Eski Hogwarts baş yönetici profesör Darence Elias'ın konsey başkanı olmasının ardından Hogwarts yönetim kadrosuda değişti. Yeni müdür eski sihir tarihi profesörü Jollyn Maqe olunca yenilenen kadroda onun dokunuşlarını görmek kaçınılmaz oldu.

Rutininde açılan Hogwarts, öğrencilere her zamanki karşılamasını hazırlamışken, Hogwarts yönetim kadrosundaki değişiklikler dikkat çekti. Yeni yönetici bayan Maqe, yardımcısı olarak adı kendisi ile birçok dedikoduya karışan profesör Azrael'i seçerken eski müdür yardımcısı profesör Violeta'yi ise yeni Hufflepuff Bina Sorumlusu olarak gördük. Eh ne diyelim umalım da Hogwarts ihtişamından bir şey kaybetmez.

Şimdiye kadar açılışta her şey yolunda gidiyor. Şimdiden tüm Hogwarts'a şahane büyülü bir dönem diliyoruz.


- 1972-1973 DÖNEMİ -
©️ Edmund Tailer Ellinor.
Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Vızıltı Haberler | Anlık, Sıcak ve Gündemden!

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası

Bu forumun müsaadesi var:Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Hogwarts-RPG :: Sımurg-
.