Bellatores
Döneminin Baş Seherbazı, Ezekiel Harris tarafından kurulan örgütün anlamı Adaletin Savaşçılarıdır. Resmi olarak 1970 yılında kurulan ve kendisine bu ismi veren grup, aslında 1960 yılından beri gizliden gizliye varlığını sürdürmektedir.
Bu topluluk, tek bir amaç için kurulmuştur; adalet. Sihir bakanı Austin Hudson’ın adaletsizce sürdürdüğü 35 yıllık hükümdarlığa ve insanların inatla yok saydığı diktatörlüğe dur demek için, özgürlükçü ve yenilikçi bireylerin bir araya toplanmasıyla oluşmuştur. # Devamı İçin TIKLAYINIZ!
Scuta
Ingemar Byström tarafından ‘Düzenin Kalkanı’ adı altında kurulmuşlardır. 1970 yılında, Bellatores gibi güçlü bir örgütün ortaya çıkışı ile, birnevi mecburiyet sebebiyle savunma gücü olarak ortaya çıkmıştır.
İlk kuruluş amaçları düzeni (Bu vesileyle aslıda Sihir Bakanı ve bakanın inançlarını) korumak olsa dahi, çoğu üyenin katılım amacı doğrultusunda daha nebze Bellatores’u ortadan kaldırmak şeklinde amaç kayması oluşmuştur. Buna rağmen liderleri Byström, bu amacı reddederek tüm isteklerinin halk tarafından demokratik yollarla beş kere seçilmiş olan bakanı ve bununla beraber düzeni korumak olduğunu birçok kez belirtmiş, belirtmeye devam etmektedir. # Devamı İçin TIKLAYINIZ!

Paylaş | 

Duyuru; Carmenta Emekliye Ayrılıyor!

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
Hogwarts Rpg
Game Master
Ϟ Rp Beğenileri : 1

Game Master

Herkese merhaba,

Adminlerimizden Carmenta uzun soluklu bir sürecin ardından emekliye ayrılma kararı almıştır. Korkmayın! Carmenta aramızdan ayrılıyor olsa da Çisem bizimle beraber kalmaya devam edecek. Sadece rütbe onaylamadan ve biz adminlere üyeyken biraz daha da gıcık olarak. Kendisi bu sitenin ceremesini en çok çeken kişilerden biridir bu sebeple ona şu zamana kadarki katkıları için teşekkür ediyoruz. Bu şekilde rol oyunu yazmaya daha çok vakti olacağına eminim (Yani Çisem'i gözüne kestirmiş olanların onu şu sıra yakalamalarını öneririm). Carmenta değerli bir dost ve adil bir admindi. Umarım önümüzdeki zamanlarda Önerileriniz ve İstekleriniz kısımlarında bize de adil davranır (Hiç sanmıyorum, öldürecek bizi). Şaka bir yana, seni çok seviyoruz. Yanımızda olsan da adminliğini özleyeceğiz.

Bu durumda Kurgu Yöneticisi olan Hecate, bayrağı eline alıyor. Artık kendisi sadece kurgu yönetmeyecek aynı zamanda sistem yazacak, site hakkındaki genel kararlarda söz sahibi olacak ve rütbe de onaylayacak (Eh zaten bunları şu zamana kadar yapmadığını da pek söyleyemeyiz). Çisem'i rahat bırakın ve biraz da onun kafasını ütüleyin.

---

Başlık yoruma açık kalacaktır.

http://www.hogwarts-rpg.com
Victor E. Kenway
Vampir
Ϟ Rp Beğenileri : 4

Vampir
Emekli maaşı bağladınız mı?

Respect!:

Bir Zamanlar Kaptandı:

Karakter kartı için; TIK
Hogwarts Rpg
Game Master
Ϟ Rp Beğenileri : 1

Game Master
İstifada tazminat veremiyoruz Sad
http://www.hogwarts-rpg.com
Violeta Lechkov
Bellatores Lustitiae
Ϟ Rp Beğenileri : 84

Bellatores Lustitiae
Sevgili Carmenta çok emek verdi bu siteye herkes adına özellikle de kendi üyeliğim adına çok teşekkür ediyorum öncelikle. Ama GM kadrosundan çekilmesi çok üzücü buluyorum. Keşke bir şekilde daha farklı olsaydı da keyifli bir şekilde devam edilseydi fakat en nihayetinde bir oyun platformundayız ve en önemli şey huzurlu bir şekilde kafa dağıtmak. Eh, ama artık karakterlerine ayıracağın daha sakin vakitler olacağından bir ara kurgu yapmak münasebetiyle kapına gelmek isterim. Very Happy

i'll remain no more than is required of me
u n t i l  t h e  s p i r i t  i s  g o n e
i will long to see all that waits to be known
and all that will n e v e r  b e  k n o w n

http://www.hogwarts-rpg.com/t1534-violeta-lechkov
Jollyn Maqe
Hogwarts Müdiresi
Ϟ Rp Beğenileri : 64

Hogwarts Müdiresi
Efenim emekliliğiniz hayırlı uğurlu olsun. Duyduğuma göre emekli maaşı da %5.85 zamlanmış. Ah, bu parayla neler neler yapılır öyle değil mi? Maldivler de böyle denize nazır hasırdan evlerde ne hayat geçer be! Ah, ah ben demi düşünsem ne, deniz diyince akan sular duruyor ben de. Neyse neyse, deniz güzel de emeklilik daha var, daha neler neler yapıciiz. Size iyi emeklilikler.

*:

Alexis O. Quincy
Ölü
Ϟ Rp Beğenileri : 2

Ölü
Çalışırken para vermiyorlardı ki emekli olunca versinler :/ Uğur tüm GMleri köle olarak kullanıyor Sad
http://www.hogwarts-rpg.com/t3854-alexis-o-quincy
Cletus Cynesige
Büyücü
Ϟ Rp Beğenileri : 12

Büyücü
SpaceSoldiers SK Gaming'i 16-14 yendi diye sevinirken bu haber oldu mu şimdi...
Yarın emekli olamıyo muydun yani. Niye bugün. Anlatsana biraz?

Neys... En azından rp yaparık. Özledim zaten profesör ablamızı . Razz

Darkness, imprisoning me!

You wanted to see me in a crown?:

Azrael Slater
K.S.K.S
Ϟ Rp Beğenileri : 25

K.S.K.S
Kendisini cok uğraştırmisimdir. Özellikle kurgular ile sorularla bogmusmudur. Sevgili Carmenta yillik izin alsaydin ya emekli olmaniza bence cok var daha.

Azrael:

Her şey kaybedildiğinde onur ölümü emreder ama yaşayanlar için hâlâ umut var.
Altınlar tüm evrene hükmedebilsin diye zincire vurulmuş tüm renkler için.
Yalnız değilim. Kurban değilim.
Ben Azrail'im.
Acı çekmeyi bilirim.
Karanlığı bilirim.
Hikâye böyle bitmeyecek.
http://www.hogwarts-rpg.com/t2186-azrael-lejant
Litja Vitayeva
Ölü
Ϟ Rp Beğenileri : 0

Ölü
üzüldüm açıkcası, zamanında benimle baya bir uğraşmıştı. site içinde çok fazla emek harcadı. ama kendisi zaten aramızda olacakmış. bu yüzden bu iyi bir şey. ama ben şimdi çisemin kafasını ütülemek istiyorum Sad

Julia Heffernan
Aritmansi
Ϟ Rp Beğenileri : 7

Aritmansi
Hadi hayırlısı olsun o zaman Very Happy Çisem'in başını ütülemeyi bırakıp Marie'yi ütüleme vakti sakdjskdj Bu arada istifa etmeden önce ihbar süresi içerisinde haber verdi mi sayın işveren? Vermediyse bence açın davayı alın parayı sdkjdk (içimdeki muhasebeci)

Hmm:

My life:

Bastet:

Duyuru; Carmenta Emekliye Ayrılıyor!
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki