Bellatores
Döneminin Baş Seherbazı, Ezekiel Harris tarafından kurulan örgütün anlamı Adaletin Savaşçılarıdır. Resmi olarak 1970 yılında kurulan ve kendisine bu ismi veren grup, aslında 1960 yılından beri gizliden gizliye varlığını sürdürmektedir.
Bu topluluk, tek bir amaç için kurulmuştur; adalet. Sihir bakanı Austin Hudson’ın adaletsizce sürdürdüğü 35 yıllık hükümdarlığa ve insanların inatla yok saydığı diktatörlüğe dur demek için, özgürlükçü ve yenilikçi bireylerin bir araya toplanmasıyla oluşmuştur. # Devamı İçin TIKLAYINIZ!
Scuta
Ingemar Byström tarafından ‘Düzenin Kalkanı’ adı altında kurulmuşlardır. 1970 yılında, Bellatores gibi güçlü bir örgütün ortaya çıkışı ile, birnevi mecburiyet sebebiyle savunma gücü olarak ortaya çıkmıştır.
İlk kuruluş amaçları düzeni (Bu vesileyle aslıda Sihir Bakanı ve bakanın inançlarını) korumak olsa dahi, çoğu üyenin katılım amacı doğrultusunda daha nebze Bellatores’u ortadan kaldırmak şeklinde amaç kayması oluşmuştur. Buna rağmen liderleri Byström, bu amacı reddederek tüm isteklerinin halk tarafından demokratik yollarla beş kere seçilmiş olan bakanı ve bununla beraber düzeni korumak olduğunu birçok kez belirtmiş, belirtmeye devam etmektedir. # Devamı İçin TIKLAYINIZ!
ACCIO Hogwarts-Rpg !
♣ Karakter Değiştir ♣
K.Adı:
  • Şifre:

• HOGWARTS: AÇIK!
    TARİH: EKİM 1973
    Paylaş | 

Duyuru; Carmenta Emekliye Ayrılıyor!

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
    Sayfaya git : Önceki  1, 2
    Darence Elias
    Konsey Başkanı
    Ϟ Rp Beğenileri : 118

Konsey Başkanı
    @Alexis O. Quincy demiş ki:
    Çalışırken para vermiyorlardı ki emekli olunca versinler :/ Uğur tüm GMleri köle olarak kullanıyor Sad

kız kölelerin istifa etme hakkı var mı? En fazla iyi tarafıma denk gelir azad ederim. Yanlış tanıtıyorsun hep beni ;)

Neyse şaka bir yana Çisem'in kendi tercihi böyle mutlu olacağını düşünüyor ve umarım olur da. Hem benim onunla uğraşmam için daha serbest oldu. İyi eğlenceler dilerim sana!

Bir Zamanlar Bizde Öğrenciydik!:

...:

http://www.hogwarts-rpg.com/t1543-darence-elias
    Eleanora Lizz Walker
    Stajyer Öğrenci
    Ϟ Rp Beğenileri : 25

Stajyer Öğrenci
    Ah, hep emekli memekliye falan yoğunlaştık, ama sevgili Hecate'mizi de hiç tebrik etmedim. Tebrik ederim kocaman kocaman. Merlin utandırmasın! :3

♥:

My soul is Hufflepuff!:

H U F F L E P U F F  P R I D E:

love:

http://www.hogwarts-rpg.com/t1614-e-lizz-w
    Valentin Diavol
    İksir
    Ϟ Rp Beğenileri : 58

İksir
    gündüzleri uyuduğum için garip bi durum oldu gm yattım admin uyandım gibi şu an
    çisem çok uğraştı bu site için, ömründen ömür gittiğini bilirim sdfghjk :')) o yüzden bir yandan rahatlamış olmasını, kurgularını rahat rahat devam ettirmesini umuyorum, diğer yandan da manyak gibi korkuyorum çünkü her şeyi danıştığım insan çisem, gerçi bırakmayacağım sanırım, ben kendim özel olarak yiyeceğim başını yine, ama artık admin olmadığı için siz yiyemiceksiniz. Çisem bana kaldı yani muhahahah

Serra psd'si

yes it hurt when i fell from heaven but that was before i received my throne:

http://www.hogwarts-rpg.com/t4032-valentin-zeptor-diavol#60088
    Alexis O. Quincy
    Ölü
    Ϟ Rp Beğenileri : 2

Ölü
    Marie

HP evreni ile ilgili sorunuz olduğunda her zaman dürtebilirsiniz tabii, bunun adminliğim ile ilgisi yok neticede. Marie'nin benden çok daha iyi işler yapacağına adım kadar eminim. Hayırlısı olsun diyelim :3
    http://www.hogwarts-rpg.com/t3854-alexis-o-quincy

Duyuru; Carmenta Emekliye Ayrılıyor!
    Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
    2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2