Bellatores
Döneminin Baş Seherbazı, Ezekiel Harris tarafından kurulan örgütün anlamı Adaletin Savaşçılarıdır. Resmi olarak 1970 yılında kurulan ve kendisine bu ismi veren grup, aslında 1960 yılından beri gizliden gizliye varlığını sürdürmektedir.
Bu topluluk, tek bir amaç için kurulmuştur; adalet. Sihir bakanı Austin Hudson’ın adaletsizce sürdürdüğü 35 yıllık hükümdarlığa ve insanların inatla yok saydığı diktatörlüğe dur demek için, özgürlükçü ve yenilikçi bireylerin bir araya toplanmasıyla oluşmuştur. # Devamı İçin TIKLAYINIZ!
Scuta
Ingemar Byström tarafından ‘Düzenin Kalkanı’ adı altında kurulmuşlardır. 1970 yılında, Bellatores gibi güçlü bir örgütün ortaya çıkışı ile, birnevi mecburiyet sebebiyle savunma gücü olarak ortaya çıkmıştır.
İlk kuruluş amaçları düzeni (Bu vesileyle aslıda Sihir Bakanı ve bakanın inançlarını) korumak olsa dahi, çoğu üyenin katılım amacı doğrultusunda daha nebze Bellatores’u ortadan kaldırmak şeklinde amaç kayması oluşmuştur. Buna rağmen liderleri Byström, bu amacı reddederek tüm isteklerinin halk tarafından demokratik yollarla beş kere seçilmiş olan bakanı ve bununla beraber düzeni korumak olduğunu birçok kez belirtmiş, belirtmeye devam etmektedir. # Devamı İçin TIKLAYINIZ!
ACCIO Hogwarts-Rpg !
♣ Karakter Değiştir ♣
K.Adı:
  • Şifre:

• HOGWARTS: AÇIK!
    TARİH: ARALIK 1973
    Paylaş | 

Mazeret / İzin Bildirimleri

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
    Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sonraki
    Azrael Slater
    K.S.K.S
    Ϟ Rp Beğenileri : 25

K.S.K.S
    Karakterlerim:Azrael Slater
    Leonardo P. Maqe
    Rosalya Wright
    Raphael mark
    Atlas clayton
    Sınbira Harvelle
    Süre ve neden: 2 hafta - tez hazirliyorum ve tabi bide bayram da var. Şu sıralar rp yazmakta sıkıntı çekiyorum tez yüzünden pek aklımı toparlayamıyorum. Profesör ve konsey üyesi karakterimle toplantı vs. devam edeceğim rplere de devam etmeye çalışacağım ama yazabildiğim kadar anca.
    Simdiden tesekkur ederi.

Azrael:

Her şey kaybedildiğinde onur ölümü emreder ama yaşayanlar için hâlâ umut var.
    Altınlar tüm evrene hükmedebilsin diye zincire vurulmuş tüm renkler için.
    Yalnız değilim. Kurban değilim.
    Ben Azrail'im.
    Acı çekmeyi bilirim.
    Karanlığı bilirim.
    Hikâye böyle bitmeyecek.
    http://www.hogwarts-rpg.com/t2186-azrael-lejant
    Banana Panda
    Game Master
    Ϟ Rp Beğenileri : 3

Game Master
    Tüm mazeretler işleniyor. Bir an evvel herkesin geri dönmesi dileğimizle! Razz

Yulia Doukas
    Daire Başkanı
    Ϟ Rp Beğenileri : 11

Daire Başkanı
    Yulia Doukas
    Aleksandır Doukas
    Tom Müller

20 gün mazeret izni istiyorum kişisel sebeplerden , sonrasına sonra bakacağım.Tenzin Carter açık kalsın

Spoiler:

Spoiler:

Spoiler:

Spoiler:

Spoiler:

http://www.hogwarts-rpg.com/t4015-yulia-doukas
    The Kronos
    Game Master
    Ϟ Rp Beğenileri : 0

Game Master
    @Yulia Doukas demiş ki:
    Yulia Doukas
    Aleksandır Doukas
    Tom Müller

20 gün mazeret izni istiyorum kişisel sebeplerden , sonrasına sonra bakacağım.Tenzin Carter açık kalsın

5 Ekim 2017 tarihine kadar resmi olarak izinlisiniz.
    Persephone De León
    Seherbaz
    Ϟ Rp Beğenileri : 15

Seherbaz
    Karakterleriniz: Persephone De León, Agnes D'Figiovanni, Wilhelm Lev Petrovich, Umay Bürkev.
    İzin Nedeniniz ve Süresi: Annem kanser hastası, uzun süre hastanede kalmak durumundayım. O yüzden 20 gün izin rice edeceğim.

everybody wants to rule the world. everybody wants to be a king.
    someone who knows shit.

::

http://www.hogwarts-rpg.com/t3791-de-leon-lejand
    Aleksandır Doukas
    Konsey Üyesi
    Ϟ Rp Beğenileri : 1

Konsey Üyesi
    Merhaba bu gün halamı kalp krizinden kaybettik. Bu yüzden tüm karakterlerime 1 haftalık mazeret talp ediyorum

tenzin carter tom müller aleksandır doukas yulia doukas

tom müllerin rütbe başvurusu var onu bu gün tamamlamaya çalışacağım olmazsa o da askıya alınabilir mi bir hafta kadar ?

Spoiler:

Spoiler:

http://www.hogwarts-rpg.com/t4321-aleksandr-doukas
    Banana Panda
    Game Master

Game Master
    Mazeretler veriliyor.

The Kronos
    Game Master
    Ϟ Rp Beğenileri : 0

Game Master
    Üzerimdeki metal yorgunluktan ve bildiğiniz nedenlerden dolayı sizi özlemek üzere tam 1 yıl süreyle maaşsız izin kullanmak istiyorum. Anlayışınız için teşekkür ederim.
    Darence Elias
    Konsey Başkanı
    Ϟ Rp Beğenileri : 122

Konsey Başkanı
    Merhaba sevgili Gml'ler ve rol oyunu ahalisi, mağlumunuz bir adminimiz askerdeydi ve artık o bayrağı benim alma zamanım geldi. O nedenle Daha önce GM karakterime izin istemiştim. Şimdi tüm karaktelerime izin istiyorum. Askere gitmeme daha 3 ay gibi bir zaman var ancak özel hayatımdaki işleri toplarlamak için bu süre bana ancak yetecektir. Ancak bu sırada sitedeki tüm kurgularımıda toplayacağım. Kurgusal olarak hiçbir noktayı açık bırakmayacağım. Ancak bu zaman zarfında sitede sadece normal bir rol oyuncusu olarak kalacağım elimden geldiğince. 3 aya kalmadan da siteden uzun bir süre (askerlik boyunca) ayrı kalacağım.

Ama gözüm arkada değil. Güzel bir sinerji ve ekib yakaladık burada. Şahanede rol oyuncularımız var. Ben yokkende şahane devam eder buralar. Neyse bu yazımdan başka veda yazım olmayacak. Giderkende bir skype dan eyvallah derim ve giderim.

Son cümle profillerime bu uzun mazaret iznimin işlenmesini rica ediyorum. Teşekkür ederim.

Karakterlerim:
    Darence Elias, Atlantis, Edmund Tailer Ellinor, Henry Tudor, Easton Tyrese Ellinor
    Gm: The Kronos

Bir Zamanlar Bizde Öğrenciydik!:

...:

http://www.hogwarts-rpg.com/t1543-darence-elias
    Banana Panda
    Game Master

Game Master
    Dün verecektim, elim gitmemişti. Şimdi veriyorum. Su gibi git su gibi gel derıns efendi!

Mazeret / İzin Bildirimleri
    Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
    3 sayfadaki 8 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sonraki