Bellatores
Döneminin Baş Seherbazı, Ezekiel Harris tarafından kurulan örgütün anlamı Adaletin Savaşçılarıdır. Resmi olarak 1970 yılında kurulan ve kendisine bu ismi veren grup, aslında 1960 yılından beri gizliden gizliye varlığını sürdürmektedir.
Bu topluluk, tek bir amaç için kurulmuştur; adalet. Sihir bakanı Austin Hudson’ın adaletsizce sürdürdüğü 35 yıllık hükümdarlığa ve insanların inatla yok saydığı diktatörlüğe dur demek için, özgürlükçü ve yenilikçi bireylerin bir araya toplanmasıyla oluşmuştur. # Devamı İçin TIKLAYINIZ!
Scuta
Ingemar Byström tarafından ‘Düzenin Kalkanı’ adı altında kurulmuşlardır. 1970 yılında, Bellatores gibi güçlü bir örgütün ortaya çıkışı ile, birnevi mecburiyet sebebiyle savunma gücü olarak ortaya çıkmıştır.
İlk kuruluş amaçları düzeni (Bu vesileyle aslıda Sihir Bakanı ve bakanın inançlarını) korumak olsa dahi, çoğu üyenin katılım amacı doğrultusunda daha nebze Bellatores’u ortadan kaldırmak şeklinde amaç kayması oluşmuştur. Buna rağmen liderleri Byström, bu amacı reddederek tüm isteklerinin halk tarafından demokratik yollarla beş kere seçilmiş olan bakanı ve bununla beraber düzeni korumak olduğunu birçok kez belirtmiş, belirtmeye devam etmektedir. # Devamı İçin TIKLAYINIZ!
ACCIO Hogwarts-Rpg !
♣ Karakter Değiştir ♣
K.Adı:
  • Şifre:

• HOGWARTS: AÇIK!
    TARİH: ARALIK 1973
    Paylaş | 

Mazeret / İzin Bildirimleri

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
    Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sonraki
    Selene Underwood
    Sihir Basın & Yayını
    Ϟ Rp Beğenileri : 12

Sihir Basın & Yayını
    alım iptal edildi

I:

Ben Gecenin Kızıyım:

Fraternity of Venatores:

Kimin Kızı Olduğum Çok Belli:

En son Selene Underwood tarafından 17.06.18 23:13 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
    http://www.hogwarts-rpg.com/t4785-selene-karakter-kart#77673
    Richard G. Vincént
    Konsey Sekreteri
    Ϟ Rp Beğenileri : 37

Konsey Sekreteri
    Karakterler: Dimitri V. Raskolnikov,Ares N. Harper, Richard G. Vincent,Julia Heffernan, Tilia Rodrigo,Aswad Gaara

Neden: Yoğunluğum sebebi ile bir süredir sitede olamıyorum ve bir süre daha olmayacağım gibi. Bu yüzden de yukarıdaki üyemizin dediği gibi beklettiğim ve beklediğim rplerim bulunuyor. Amacım kontrolü atlatacak kadar izin vermeniz yönünde. (Vallahi kontrolden sonra gelip teker teker yazıcam admin abla)

.
    When I was hunting:

⚡:

:

Brother Sir Clayton:

http://www.hogwarts-rpg.com/t5237-richard-george-vincent
    Cletus Cynesige
    Büyücü
    Ϟ Rp Beğenileri : 18

Büyücü
    Karakterleriniz: Xavi S. Angel - Cletus Cynesige - Thiemo Rocca - Mostafa De León - Boris Sascha Wechsler
    İzin Nedeniniz ve Süresi: 23.06.2018 tarihine kadar buralarda olamayacağım. Bilgisayara erişecek zamanım olmayacak. Olduğu zaman da role playler ile ilgilenebileceğimi zannetmiyorum. Ayın 23'ünde damlayacağım efendim. Yazılması gereken nice rpler bulunuyor.

It rains... Alice...

It's complicated that:

Keira Moove
    Slytherin
    Ϟ Rp Beğenileri : 3

Slytherin
    Karakterleriniz: Keira Moove
    Maksimillian Romanov

İzin Nedeniniz ve Süresi: 2 temmuz lütfen
    iki karakterim ile yazdım ikisi yetişmeyecek, kontrolü atlatacak kadar olsa yeterli

Slytherin
    Slytherin:

Atlas Clayton
    Konsey Üyesi
    Ϟ Rp Beğenileri : 36

Konsey Üyesi
    Atlas Clayton
    Azrael Slater
    Selene Underwood
    Sınbira Harvelle
    Jeremy T. Doukas
    Amphitrite Doukas
    Leonardo P. Maqe

Sizden en uzun süreli bir izin istiyorum. Balıma anlattım neden olduğunu taşınma işimiz var iki gün sonra internette kapatıcaz. Fırsat bulduğum zamanlarda gelirim ama bütün karakterlerimle rpleri yazabileceğimi sanmıyorum. + Bu ayın sonunda sınavlarım da devam edecek o yüzden sizde en uzun süre mazeret istiyorum eğer erken biter ve dönersem mazereti geldiğim süreden sonra iptal ettiririm.

Atlas :

Mr. Clayton:

☾:

brother:

Your very first kiss was your first kiss goodbye:

Do you feel the hunger
    Does it howl inside?
    Does it terrify you?
    Or do you feel alive?
    http://www.hogwarts-rpg.com/t4269-atlas-clayton-karakter-kart#63
    Lorélai Thalia Garcia
    Mitoloji
    Ϟ Rp Beğenileri : 0

Mitoloji
    Lorelai Thalia Garcia, Nastasia Valeriya Petrov, Liliana Ivy Black, Robert Calvin Myles.
    İzin süresi: 7 Ağustos'a kadar. Eğer mümkünse.
    İzin isteme sebebi: Ailevi sebeplerden ve hastalık problemlerinden ötürü bir süre şehir dışında olacağım. Döner dönmez de finallerim var o da bir hafta sürecektir. Hepsini halledip siteye gelmek istiyorum. Yüksek izninizle sizden belirli bir süre izin rica ediyorum efenim.

like narcissus trembling in the wind 
    ::

killing with kindness
    ::

En son Lorélai Thalia Garcia tarafından 23.07.18 23:16 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
    http://www.hogwarts-rpg.com/t5395-lorelai-thalia-garcia-karakter
    Clementina Moreau
    Ölü
    Ϟ Rp Beğenileri : 0

Ölü
    Alanis sarrazin syrinx eritheia sarrazin clementina moreau brooklyn n. vigoureux larisa stepanov Lavinia Raskolnikov Antonina V.Orlov
    iki hafta alabiliyorsam iki hafta yoksa 1.5 hafta
    bu aralar sinirlerim çok gerildi biraz kafa dinleyip kendime gelmek istiyorum yani umarım. Zaten burda olmayacağım
    Isabella Mainley
    St. Mungo Baş Şifacı Yrd.
    Ϟ Rp Beğenileri : 28

St. Mungo Baş  Şifacı Yrd.
    Karakterleriniz: Isabella Mainley, Alec Xenophanes, Zhanet Dhurim

İzin Nedeniniz ve Süresi: Bazı sebeplerden dolayı bir süre rp yazamayacağım o nedenle 20 gün izin istiyorum, tarihi olarak 27 Ağustos'a dek.

Gerçek, gücünün saflığıyla ve müthiş görkemiyle ayağa kalktı,
    ve bilgeler önünde eğilip ona taptı.

don't turn off the lights:

http://www.hogwarts-rpg.com/t3824-isabella-karakter-kart
    Nevissa Moovie
    Site Grafikeri
    Ϟ Rp Beğenileri : 15

Site Grafikeri
    Karakterleriniz: Nevissa Moovie, Grace Mobson, Lila Travers, Melvin V. Burnham, Ianthe Hummingbird.
    İzin Nedeniniz ve Süresi: Pazartesi günü göz içi lens ameliyatı geçireceğim, kendisi yaklaşık on dakika sürse de bir süre ekrana bakmamak en doğrusu olacak. 13.08.2018'den itibaren bir hafta 20.08.2018'e kadar izin istiyorum efendim. Eğer beklememi ve pazartesi netleştirmemi isterseniz yapamayacağım, çünkü o gün, birkaç gün boyunca ekrana bakmamak için telefonum dahil elektronik aletlerimi kapatmayı planlıyorum.
    Saygılar, sevgiler.

Spoiler:

Spoiler:

http://www.hogwarts-rpg.com/t4124-moovie-nevissa-karakter-kart
    Olivia Scarlett Isis
    Sanatçı & Ünlü
    Ϟ Rp Beğenileri : 10

Sanatçı & Ünlü
    Karakterleriniz: Olivia Scarlett Isis, Sonja Danelle, Jason Boris Alvaro
    İzin Nedeniniz ve Süresi: Evde değilim internete ulaşımım yok. Yirmi günlüğüne izin istiyorum o yüzden, eve dönene kadar.

Home:

Gel Artık Kocişkom. Kutu Kola Gibisin İçesim Geliyor:

http://www.hogwarts-rpg.com/t1814-o-l-i-v-i-a-s-c-a-r-l-e-t-t-i

Mazeret / İzin Bildirimleri
    Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
    7 sayfadaki 8 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sonraki