Bellatores
Döneminin Baş Seherbazı, Ezekiel Harris tarafından kurulan örgütün anlamı Adaletin Savaşçılarıdır. Resmi olarak 1970 yılında kurulan ve kendisine bu ismi veren grup, aslında 1960 yılından beri gizliden gizliye varlığını sürdürmektedir.
Bu topluluk, tek bir amaç için kurulmuştur; adalet. Sihir bakanı Austin Hudson’ın adaletsizce sürdürdüğü 35 yıllık hükümdarlığa ve insanların inatla yok saydığı diktatörlüğe dur demek için, özgürlükçü ve yenilikçi bireylerin bir araya toplanmasıyla oluşmuştur. # Devamı İçin TIKLAYINIZ!
Scuta
Ingemar Byström tarafından ‘Düzenin Kalkanı’ adı altında kurulmuşlardır. 1970 yılında, Bellatores gibi güçlü bir örgütün ortaya çıkışı ile, birnevi mecburiyet sebebiyle savunma gücü olarak ortaya çıkmıştır.
İlk kuruluş amaçları düzeni (Bu vesileyle aslıda Sihir Bakanı ve bakanın inançlarını) korumak olsa dahi, çoğu üyenin katılım amacı doğrultusunda daha nebze Bellatores’u ortadan kaldırmak şeklinde amaç kayması oluşmuştur. Buna rağmen liderleri Byström, bu amacı reddederek tüm isteklerinin halk tarafından demokratik yollarla beş kere seçilmiş olan bakanı ve bununla beraber düzeni korumak olduğunu birçok kez belirtmiş, belirtmeye devam etmektedir. # Devamı İçin TIKLAYINIZ!

Paylaş | 
 

 Büyücedünya Konsey Seçimleri | İlk Etap

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Merlin
Yüce Merlin
Ϟ Rp Beğenileri : 14

avatar
Yüce MerlinBüyücedünya Konsey Seçimleri


Eski başkan Sverre Vagnar Rosenkraft'ın ölümünün ardından büyücedünya için seçim vakti geldi de çattı!


Aday Adayı olmak için Özellikler;

- Konsey üyesi olmak isteyen kişinin yaşı en az +30 olmalıdır.
- Konsey üyesi adayı olmak isteyenlerin daha önce hüküm giymemiş olması gerekmektedir.
- Konsey üyesi adayı olmak isteyen kişinin herhangi bir karakterinin en az +60 Düşünseli puanı veya puan gölgesi olmalıdır. (İlla konseye başvuracağı karakterinin değil)!
- Aynı aileden 2 kişi aday olarak seçilemez. Aday olanlar arasından en yaşlı kişi aday üye sıfatıyla seçimlere katılır.
- Konsey seçim süresi Merlin tarafından yönetilir ve şartları düzenleme yetkisi ona aittir.

Bu başlık 13.07.2017 tarihinde, saat 23:59'da kilitlenecektir. Lütfen o zamana kadar başvurularınızı yapınız.


Başvuru Formu


Adınız/Soyadınız;
Yaşınız;
Düşünseli puanınız;
Herhangi bir açılan davanız veya cezanız var mı?;
Kurgusal olarak konseye katılma sebebiniz (En az beş satır);
Büyücedünya seçim ve atama sistemini okumak için TIK! Kolay gelsin!

© HOGWARTS RPG


En son Merlin tarafından 10.07.17 23:59 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Darence Elias
Konsey Başkanı
Ϟ Rp Beğenileri : 116

avatar
Konsey Başkanı


Adınız/Soyadınız; Darence Elias
Yaşınız; 37
Düşünseli puanınız; 149
Herhangi bir açılan davanız veya cezanız var mı?; Hayır

Kurgusal olarak konseye katılma sebebiniz (En az beş satır); İçinde bulunduğumuz ve dünyanın birçok kıtasından daha saygın bir konumda olan Britanya büyücedünyasının bir parçası olmak benim her zaman onur duyduğum bir durum olmuştur. Mağlum 1971 olaylarından sonra dünyamızda yaşanan kaos ve arkasından gelen birtakım istenmeyen durumların sonunda hiç beklemediğim bir anda Hogwarts gibi saygın bir kurumun başına atandım. Ancak geçici konseyin görevinden sonra bayrağı devir alan ilk konseyin istenilen seviyede halklarımızı pekiştiremediğini gördüm. Sayın konsey başkanın ani vefatı da bu duruma eklenince, üzerimdeki sorumluluğu daha da artırarak konsey üyesi olarak adaylığımı koyuyorum. Çünkü Britanya büyücedünyasının tarafsız ve gerçekten halkların barışını sağlayacak insanlara ihtiyacı var. Kendimi çok güçlü ve bilgili bir sihirbaz olarak tanımlayamasam da her zaman adil ve gerçek büyünün çıkarlarını savunacağımı iyi biliyorum. Bu nedenle Hogwarts gibi saygın bir kurumdan istifa ederek, kendimi resmi olarak Büyücedünya konseyine aday olarak ilan ediyorum.Bir Zamanlar Bizde Öğrenciydik!:
 
...:
 

                                                           
     

Sayfa başına dön Aşağa gitmek
http://www.hogwarts-rpg.com/t1543-darence-elias
Aaren Alrik
Ölü
Ϟ Rp Beğenileri : 0

avatar
Ölü
Aaren Alrik
33 Yaş
0 (Daha rp yazamadım geri dönünce Sad )
Hayır
Aaren yitirilmişlikten geriye kalan her şeyi büyüce dünyaya vakfetmeyi hedeflemekte ve bunun için çalışmaktaydı. Bu sebeple esrar dairesi başkanlığına kadar kısa inişli çıkışlı ama bir nebze başarılı bir kariyere imza atabildi.  Büyüce dünya içerisindeki bir çok usülsüzlüğe şahit olarak ve bunları yaşayarak ilerledi. Gücünün yettiği küçük çapta kayan şirazeyi düzeltmeye çabaladı. Ama daha büyük ve daha temel düzene ulaşabilmek ve doğruya ulaştırabilmek adına daha büyük bir göreve vakıf olmak durumunda. Bu sebeple bu konseye katılmak istiyor. Katabileceği, katılabileceği bütün görev ve maceraya atılacaktır. Ayrıca yalnızlığına ve kendi içselliğine daha fazla dönebilmek adına daha fazla vazifeye ve vaziyete ihtiyaci var.
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Valentin Diavol
İksir
Ϟ Rp Beğenileri : 58

avatar
İksir


Adınız/Soyadınız; Zeptor
Yaşınız; 83
Düşünseli puanınız; 122
Herhangi bir açılan davanız veya cezanız var mı?; İngiltere sınırları içinde olmasa da yapılan bazı ithamlar yirmi yıl kadar önce vardı. Ne var ki kanıt yetersizliğinden dava bile açılamamıştır.
Kurgusal olarak konseye katılma sebebiniz (En az beş satır); Zeptor, Ezekiel Harris'e olan eski bir borcu yüzünden Mortewer Wallace ile iletişim kurmak durumunda kalır, hemen sosyopat olduğunu çıkardığı adam tarafından onun için konseye göz kulak olarak girmesi emredilir. Zeptor normalde bu kadar açık taraf belirleyici yada politik şeylere adım atacak biri değildir, fakat tehdit edilince yapabileceği bir şey kalmamıştır. Halka göstereceği yüzü yıllar süren araştırma gezilerinden dönmüş yaşlı ve bilge bir büyücü, kara büyüyle ilgilenen kesime de sempatik bakan, tarafsızlıktan hoşlanan, oldukça bilgili, araştırmayı seven, politikacıdan çok araştırmacı kişiliği olan biridir, ki bunlarda yalan değil, aslında oldukça doğrudur, sadece normalden biraz daha fazla gülümseyen, biraz daha küfürsüz konuşan bir versiyonudur.Serra psd'si


yes it hurt when i fell from heaven but that was before i received my throne:
 
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
http://www.hogwarts-rpg.com/t4032-valentin-zeptor-diavol#60088
Lucifer Helios
Baş Seherbaz
Ϟ Rp Beğenileri : 18

avatar
Baş Seherbaz
Adınız/Soyadınız; Adras Helios

Yaşınız;80
Düşünseli puanınız; 90
Herhangi bir açılan davanız veya cezanız var mı?; Söylentilere kulak asmazsak yasal olarak herhangi bir suçlama yada dava yok.
Kurgusal olarak konseye katılma sebebiniz (En az beş satır);  Şimdiye kadar yeteneklerini ve bilgi birikimini kendi ülkesi için kullanmayı tercih eden Adras, hayatının son dönemlerinde birçok büyücüyle paylaşmak istemektedir. Ayrıca bakanlıkta kol gezen örgütlerin hepsinin İngiltere insanının kanını emen parazitler olduğunu düşünen Adras, halkın iyiliği için bu örgütlerin bütün faaliyetlerini bitirmeyi amaçlıyor. Görünen amaçlarının ne kadar paylaşımcı olduğu düşünülse de, Helios soyadının tanınması, safkan ve soylu ailelerin büyücü dünyasındaki önemini arttırma gibi gizli hedefleri de vardır.
"Gökyüzüne çıkacağım, Tanrı’nın yıldızları üzerinde tahtımı yükselteceğim."

☆:
 

☆☆:
 

☆☆☆:
 

☆☆☆☆:
 


yasak meyve:
 Sayfa başına dön Aşağa gitmek
http://www.hogwarts-rpg.com/t2444-lucifer-helios-karakter-kart
Atlas Clayton
Konsey Üyesi
Ϟ Rp Beğenileri : 6

avatar
Konsey Üyesi
Adınız/Soyadınız;Atlas Clayton
Yaşınız;35
Düşünseli puanınız; 143
Herhangi bir açılan davanız veya cezanız var mı?; Suclamalar vs. haricinde  bildigi kadariyla yok
Kurgusal olarak konseye katılma sebebiniz (En az beş satır);Atlas ailesi vampirler tarafindan oldurulen biri ve bunun sorumlusu bulunamadı. Atlas her şekilde adaleti isteyen biri. Fakat kucuk yasta (16) kurt oldugu icin ve icinde bulundugu dünyanın sistemi onu iyice ele gecirdi ve bu dunyadaki adaletsizligi gördü. Haklinin ezildigini güçlünün hakli duruma ciktigini gördü ve kurt olduktan sonra asil uyrugu olan Kanadaya donmek yerine Ingilterede kalmayi secti.1971 yilin da yasanan olayla basa gelenlerin sistemini kabul etti. Lakin buyucu dunyasinin durulmasi fakat ırklarin hala bir birleri ile olan rekabetten sonucunda Atlas kendisini konseye basvurmak uzere buldu.


So look in the mirror :
 

Mesocyon:
 

Valoel ☯:
 
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
http://www.hogwarts-rpg.com/t4269-atlas-clayton-karakter-kart#63
Richard G. Vincént
Konsey Sekreteri
Ϟ Rp Beğenileri : 31

avatar
Konsey Sekreteri
Adınız/Soyadınız;Richard G. Vincent
Yaşınız;29(Sayin Merlin, Kasımda 30 olcam. Lütfen aramizda 4 ayın lafı olmaz diye dusunuyorum.)
Düşünseli puanınız; 93
Herhangi bir açılan davanız veya cezanız var mı?; Açılan tek davası, istihkak davasıdır. Babasından ve annesinden kalan mirasa ortak olmak isteyen akrabalar tarafından açılmıştır.
Kurgusal olarak konseye katılma sebebiniz (En az beş satır);Bu yasına kadar Ekonomi zirveleri ve toplantılarında yer alan Richard, bilgisine güveniyor. İleri görüşlü olduğunu düsünen genç adam, yönetimde temsil ettiği tarafın parasal açıdan değerlendirerek desteklemek istiyor. Global olan bu dönemde, takip ettiği güncel olayların kendilerine olan etkilerine ve etkilerinin sonuçlarının olumsuz olması durumunda çözüm olacağına inanıyor. Her zaman yaşından fazla sorumluluk altında olan genç adam, kendisini de bu konuda sınamak istiyor. Ayrıca bulunduğu büyülü dünyada henüz sesini duyuramamış kesimlerin sesi olmayı ufak bir rolü de olsa kötü olan her şeyi iyileştirme niyetinde.


When I was hunting:
 
⚡:
 
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
http://www.hogwarts-rpg.com/t5237-richard-george-vincent
Merlin
Yüce Merlin
Ϟ Rp Beğenileri : 14

avatar
Yüce Merlin
BAŞVURU TARİHİ İLK VE SON KEZ ERTELENMİŞTİR!
13.07.2017 SAAT: 23:59
'A DA ALIM KAPANACAKTIR!

Sayfa başına dön Aşağa gitmek
 
Büyücedünya Konsey Seçimleri | İlk Etap
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası

Bu forumun müsaadesi var:Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Hogwarts-RPG :: Kayıp Parşömen :: Genel İşleyiş :: Duyurular-