ACCIO Hogwarts-Rpg !
Yönetim
Başlarken
Pano
Kullanıcı Değiştir:
K.Adı:
Şifre:
Paylaş|

Like the Bible said; Swallow.

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
YazarMesaj
Felix Cavanaugh
Özel Sektör
avatarÖzel Sektör

Ϟ Rp Beğenileri : 0

Mezuniyet
Ϟ Binası: R R

MesajKonu: Like the Bible said; Swallow. 06.07.17 1:04

Damian V. Ambroggio & Felix Cavanaugh
*düzenlenecek
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Felix Cavanaugh
Özel Sektör
avatarÖzel Sektör

Ϟ Rp Beğenileri : 0

Mezuniyet
Ϟ Binası: R R

MesajKonu: Geri: Like the Bible said; Swallow. 06.07.17 1:43Odasından çıktığında renklerin, seslerin ve güzel kokuların ortasında dün bugün ve yarın kayboluvermişti. Etrafta tanıdık yüzler vardı, her zaman olurdu. Buranın kuralları arasında içeride tanıdığını dışarıda tanımamak vardı çünkü. Başarı nedenlerinden biri de buydu. Boynuna dolanan tanıdık kolların sahibine kendi kolunu dolarken geriden eline uzatılan bir bardağı kaptı. Saatlerin su gibi geçtiği, ve hiç geçmek bilmediği bu mekan güç oyunlarının döndüğü bu dünyada Felix'in elindeki en güçlü karttı. Gecelik rutinini tamamlamak için iki kolunda iki farklı bedenle ortak alanlarda dolaşarak kendisine selam veren herkese karşılık verdi, egosunun okşanmasını bekleyen birkaç önemli kişiyle ayak üstü sohbet etti, dans eden bedenlerin arasından geçerken ona sarılanlara içten öpücükler verdi ve tüm bunların ortasında boşalmamaya tılsımlanmış kadehinden içebildiği kadar içti. En sonunda tüm mekanı gören ve perdeleri çekili olmadığı için isteyenin katılabileceği bir davet hissi veren, ancak izlendiklerini de gösteren locasına geçtiğinde  varmadan oraya kurulmuş bedenlerin ortasında kendisine açılan yere kuruldu. Kadınlar, erkekler, rütbeli insanlar, yaşı yeni tutmaya başlamış ve soluğu burada almış öğrenciler, bir sürü beden yanından geçip gider, Felix kontrolünü kaybeden biri olsa bunca temasın ortasında kendi kurallarını ilk yıkan kişi olmasına uygun bir ortamın içinde içkisini içer ve etrafındakilerle gülüp eğlenirken kulağının arkasında beliren asistanının sesi Damian'ın geldiğini belirttiğinde o daha etrafındakileri nazikçe gönderemeden adam tüm suratsızlığıyla karşısında belirmişti. 
"Damian, yine ışık saçıyorsun." 
Damian'ın ağzının içinde homurdanmasıyla Felix'in elini sallaması bir olmuş, yanındaki bedenler ortamı terk ederken Damian boşalan yerlerden birine çöküvermişti."Gitmiş."
"Bilmiyor muyduk? Clarissa, tatlım, içki." Locasının dışında bekleyen kızıl kadın onaylayıp kaybolduğunda Damian içkilerin gelmesini beklemeden Felix'in bardağını bir dikişte bitirivermişti.
"Biliyorduk, ama o tartışmadan sonra gitmez diye düşünmüştüm."
"Çünkü salaksın. Lux ne zaman sözünü dinledi? Hele kavga çıkarttığın bir konuda? Gitmeyecekse bile inadından giderdi zaten."
Damian ters ters baktığında Felix onun üstündeki deri ceketin cebine uzanıp orada bulunduğunu bildiği paketlerden birini aldı. "Homurdanıp durma Damian, erken yaşlanacaksın."
"Beni ciddiye alacak mısın sen?"
"Hayır. Ciddiye alınmak istiyorsan dansçılardan birini çağırayım."
Clarissa önlerindeki masaya çeşit çeşit içkiyi, yiyecek bir sürü şeyi ve birkaç minik iksir şişesini dizerken Felix kendinden memnun bir tavırla şişelerden birini kaptı.
"Ya başına bir şey gelirse?"
"Ne zamandır büyükanne rolü senin?"
"Ne?"
"Niye endişeleniyorsun diyorum."
"Çünkü-"
"Çünkü bir seherbazla gitti. Ne büyük kriz, tanrım. Dönene kadar yapabileceğin bir şey yok Damian, surat asıp tat kaçırmayı bırak ve bir şeyler iç."
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Damian V. Ambroggio
Büyücü
avatarBüyücü

Ϟ Rp Beğenileri : 0

MesajKonu: Geri: Like the Bible said; Swallow. Bugün 2:02

 
Damian iksir şişelerinden renklerinden en siyah görüneni seçip açıyordu bir yandan. “Farkı göremiyorsun.”
“Lütfen benimle o kıymetli çıkarımlarını paylaş.” Felix kendisine bol gelen salaş atletini ittirip dünyanın en rahat koltuğu olduğu konusunda birden fazla kişiyle iddiaya girdiği siyah deri koltuğuna yayılıp ayaklarını öndeki koyu kırmızı maun sehpaya uzattı. Damian’ın pek oturası yoktu ama birinin kafasında dikilmeyi de sevmiyordu, kabullenerek kendisi de hemen sehpanın diğer tarafındaki aynı rahatlıkta ama dünyanın en rahat koltuğu olduğu konusunda kimseyle iddiaya girmeyeceği üçlü koltuğa uzanıp iksiri dikti kafaya. “Tam bir götsün Felix.” “Göt demişken, yeni dansçımı görmen lazım. Kendine Lola diyor. Ona bu isimden çok var tatlım dedim, gerek yok ama Lola olduğundan o kadar emindi ki, bana bakanlık kayıtlarını getireceğine bile yemin etti inanamazsın, ben de kar-“ “Felix!” “Ne var rahip olmaya mı karar verdin?” “Konumuz götler değil!” Felix’in mırıldanarak “Ama ihtiyacın olan o.” dediğini duymazlıktan gelmeyi tercih etti.
“Kaç gün kalacakmış?”
“Ne bileyim ben?”
“Yalan söylüyorsun.” Felix bu sefer de kıkırdıyordu: “Evet.” Damian’ın huzursuzluğu siyah iksir şişesinin dibinde kalmak istemiyor, inatla kafasında dolanıyordu. Bileğindeki tılsımın bağlarıyla oynarken dalmıştı. Sorsalar iksirin kanına karışması için zaman geçiriyorum derdi gerçi. “Damian.” 
“Ne var?” İçtiğin iksir hazırlanması 8 ay süren, 1. sınıf, 150 galleon’luk bir iksirdi.” 
“Yani?” 
“Yani öyle bön bön duvara bakıp kafasını yaşamayacaksan içme.” 
“Seni kazıklamışlar kafası yok bunun.” Bariz yalan söylüyordu tabii, kendisini gittikçe daha rahatlamış hissediyordu ama huysuz olmak isterse huysuz olacaktı. Felix’in bıkmışçasına verdiği nefesi de umursamadı. Bulundukları yerin dışındaki bitmeyen partiden gelen boğuk müzik sesi odayı hafifçe dolaşıp geri çıkıyor, arada sırada bir gencin “Vuuhuu!” şeklindeki abuk subuk tezahüratları binadaki herkesin keyfinin yerinde olduğunu anlatmaya yetiyordu -yani neredeyse herkesin. “Dostum bütün enerjimi sömürüyorsun.” Yerinden kalkıp elini uzatmıştı. “Tılsımını ver.” “Hasiktir ordan.” Felix gözlerini devirdi. “Ciddiyim ver şu tılsımı, bende var zaten. Böyle iyice paranoyak oluyorsun.” Damian bir içgüdüyle tılsımını diğer eliyle sarmıştı. “Herifin Lux’u tutuklamadığı ne malum?”
“Hangi gerekçeyle? Bi dakka ya- Takıldığın şey bu mu senin?” 
“Senaryolardan biri.” Felix kahkaha attı. “Sence bilmez miydik?” Bir yandan kendi tılsımını gözünün önüne sallıyordu. “İyi. Orada kendi götünü korumak için Lux’u öne atmayacağı? Gittikleri yerdeki heriflerin ne olduğunu bile bilmiyorlar.” “Hah. Götler diyorduk evet, Lola diyordum, burada zaten bir Lola’mız var, orjinal olman lazım. Kristal yok mesela? Ona ne dersin ha dedim. İmkanı yok kabul etmiyor ben hayatımda böyle inatçı bir hatun görmedim. Hatta dur çağırayim tanışmanı istiyordum zaten.” Damian yerinden fırlayıp odada dolanmaya başladı. Frekansları tutacak gibi değildi ama başka bir yere de gitmek istemiyordu. Başka yerlerde daha çok bunaldığı için buraya gelmişti zaten. Felix bir şekilde kafasını dağıtırdı, bu sefer de yapardı... Herhalde? Felix kapıyı açıp dışarıdaki sesin içeri yayılmasına izin verirken “Tatlım.” diye sesleniyordu sekreterine. “Lola’ya söyle gelsin.” 


Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Like the Bible said; Swallow.

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası

Bu forumun müsaadesi var:Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Hogwarts-RPG :: The Dollhouse-
.