Bellatores
Döneminin Baş Seherbazı, Ezekiel Harris tarafından kurulan örgütün anlamı Adaletin Savaşçılarıdır. Resmi olarak 1970 yılında kurulan ve kendisine bu ismi veren grup, aslında 1960 yılından beri gizliden gizliye varlığını sürdürmektedir.
Bu topluluk, tek bir amaç için kurulmuştur; adalet. Sihir bakanı Austin Hudson’ın adaletsizce sürdürdüğü 35 yıllık hükümdarlığa ve insanların inatla yok saydığı diktatörlüğe dur demek için, özgürlükçü ve yenilikçi bireylerin bir araya toplanmasıyla oluşmuştur. # Devamı İçin TIKLAYINIZ!
Scuta
Ingemar Byström tarafından ‘Düzenin Kalkanı’ adı altında kurulmuşlardır. 1970 yılında, Bellatores gibi güçlü bir örgütün ortaya çıkışı ile, birnevi mecburiyet sebebiyle savunma gücü olarak ortaya çıkmıştır.
İlk kuruluş amaçları düzeni (Bu vesileyle aslıda Sihir Bakanı ve bakanın inançlarını) korumak olsa dahi, çoğu üyenin katılım amacı doğrultusunda daha nebze Bellatores’u ortadan kaldırmak şeklinde amaç kayması oluşmuştur. Buna rağmen liderleri Byström, bu amacı reddederek tüm isteklerinin halk tarafından demokratik yollarla beş kere seçilmiş olan bakanı ve bununla beraber düzeni korumak olduğunu birçok kez belirtmiş, belirtmeye devam etmektedir. # Devamı İçin TIKLAYINIZ!
ACCIO Hogwarts-Rpg !
♣ Karakter Değiştir ♣
K.Adı:
  • Şifre:

• HOGWARTS: AÇIK!
    TARİH: EKİM 1973
    Paylaş | 

Bir minicik pıtırcık melisacık

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
    Syrinx Eritheia Sarrazin
    St. Mungo Şifacı
    Ϟ Rp Beğenileri : 2

St. Mungo Şifacı

Aslında bu başlığı neden açmadılar hiç bilemiyorum yani. cıkcıkcık çok ayıp Razz Neyse efenim bugün minnoşum doğmuş benimmmm eheheh iyiki de doğmuş iyiki hayatımın bir parçası olmuş. Onunla yaptığım kurguları arkadaşlığını hiçbir şeye değişmem. Arada tartışsak ta her zaman yanımda olduğun için sana çok teşekkür ederim. Umarım yeni yaşın sana huzur mutluluk ve daha nicesini getirir. Kusura bakma bu işlerde biraz kötüyüm hehe benim adım hıdır elden gelen budur hesabı sen sana karşı olan duygularımı biliyorsun sen ;)
    VEEEEEEEEE KLASİKKK

Spoiler:

Spoiler:

Azrael Slater
    K.S.K.S
    Ϟ Rp Beğenileri : 25

K.S.K.S
    Saskin ifadesi. Bana neden bildiri gelmedi bu gunya. Canim benim doğum günün kutlu olsun seni iyiki de tanimisim.

Azrael:

Her şey kaybedildiğinde onur ölümü emreder ama yaşayanlar için hâlâ umut var.
    Altınlar tüm evrene hükmedebilsin diye zincire vurulmuş tüm renkler için.
    Yalnız değilim. Kurban değilim.
    Ben Azrail'im.
    Acı çekmeyi bilirim.
    Karanlığı bilirim.
    Hikâye böyle bitmeyecek.
    http://www.hogwarts-rpg.com/t2186-azrael-lejant
    Eleanora Lizz Walker
    Stajyer Öğrenci
    Ϟ Rp Beğenileri : 25

Stajyer Öğrenci
    Bana da bildiğim gelmedi, neyse Melisaaa, doğum günün kutlu olsun nice senelere <3

♥:

My soul is Hufflepuff!:

H U F F L E P U F F  P R I D E:

love:

http://www.hogwarts-rpg.com/t1614-e-lizz-w
    Lucifer Helios
    Baş Seherbaz
    Ϟ Rp Beğenileri : 19

Baş Seherbaz
    Bildirim gelmeyenler derneğinin diğer bir üyesi olaraktan bende kutluyorum dogum gününü melisacım Razz

"Gökyüzüne çıkacağım, Tanrı’nın yıldızları üzerinde tahtımı yükselteceğim."

☆:

☆☆:

☆☆☆:

yasak meyve:

http://www.hogwarts-rpg.com/t2444-lucifer-helios-karakter-kart
    Dimitri V. Raskolnikov
    Stajyer Öğrenci
    Ϟ Rp Beğenileri : 23

Stajyer Öğrenci
    Arkadaşlar çok tesekkur ederim. Iyi ki hayatımın birer parcası olmussunuz. Sizleri seviyorum ♡

:

a smile you have not seen before:

http://www.hogwarts-rpg.com/t2569-raskolnikov#32129

Bir minicik pıtırcık melisacık
    Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
    1 sayfadaki 1 sayfası