Bellatores
Döneminin Baş Seherbazı, Ezekiel Harris tarafından kurulan örgütün anlamı Adaletin Savaşçılarıdır. Resmi olarak 1970 yılında kurulan ve kendisine bu ismi veren grup, aslında 1960 yılından beri gizliden gizliye varlığını sürdürmektedir.
Bu topluluk, tek bir amaç için kurulmuştur; adalet. Sihir bakanı Austin Hudson’ın adaletsizce sürdürdüğü 35 yıllık hükümdarlığa ve insanların inatla yok saydığı diktatörlüğe dur demek için, özgürlükçü ve yenilikçi bireylerin bir araya toplanmasıyla oluşmuştur. # Devamı İçin TIKLAYINIZ!
Scuta
Ingemar Byström tarafından ‘Düzenin Kalkanı’ adı altında kurulmuşlardır. 1970 yılında, Bellatores gibi güçlü bir örgütün ortaya çıkışı ile, birnevi mecburiyet sebebiyle savunma gücü olarak ortaya çıkmıştır.
İlk kuruluş amaçları düzeni (Bu vesileyle aslıda Sihir Bakanı ve bakanın inançlarını) korumak olsa dahi, çoğu üyenin katılım amacı doğrultusunda daha nebze Bellatores’u ortadan kaldırmak şeklinde amaç kayması oluşmuştur. Buna rağmen liderleri Byström, bu amacı reddederek tüm isteklerinin halk tarafından demokratik yollarla beş kere seçilmiş olan bakanı ve bununla beraber düzeni korumak olduğunu birçok kez belirtmiş, belirtmeye devam etmektedir. # Devamı İçin TIKLAYINIZ!
ACCIO Hogwarts-Rpg !
♣ Karakter Değiştir ♣
K.Adı:
 • Şifre:

 • HOGWARTS: AÇIK!
  TARİH: ARALIK 1973

  Paylaş
   

   Balımlımlımlım <3

  Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
  Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
  Freya Ruby Phyllis
  Ölü
  Ϟ Rp Beğenileri : 4

  Freya Ruby Phyllis
  Ölü

  Balımlımlımlım <3 Funny-girl-cat-dance-happy-birthday-gif

  Bir süredir ortalarda tam olamasam da, Balım'ımın doğum gününü kaçıracak değilim. İYİ Kİ DOĞMUŞ!

  Şahsi mesaj kısmıma gelirsek; her ne kadar sapık olsan, oyunumun ortasında on beş kere arasan, Hasan'ı bile kıskandırsan, istemediğim yerlere bile zorla çekiştirsen de seni kocaman seviyorum. Rp aleminde tanıştığım en düzgün, en tatlı, en arkadaş olunası insanlardan birisin. Malum sitede beni çok sevmemiş olsan da, iyi ki burada seninle birlikte admin olup, daha samimi olma fırsatı yakalamışım. 'Kızlarla arkadaş olamıyorum ben yıa' lafımı bozan temel üç-dört kişiden birisin sahiden. İyi ki de öylesin. Adminliği bıraktım diye sapıklık yapmayı da bıraktığın için kırılmıyor değilim. İlişkimiz adminlikten mi ibaretti Sad((( Neyse. İyi ki varsın <3

  Balımlımlımlım <3 KEbvOq
  Sayfa başına dön Aşağa gitmek
  Aaliyah Qandisa
  Bitkibilim
  Ϟ Rp Beğenileri : 90

  Aaliyah Qandisa
  Bitkibilim
  Yaaaaa Çisot'um Balımlımlımlım <3 1787303824 Özellikle birkaç gün nadasa bıraktım seni uzaktan gözlemlemek için ama buralarda çok olmadığın için onu da yapamadım. Öf, malum sitede sürekli bana yaşlı diyordun çileden çıkarıyordun beni Sad Neyse sonra ikinci spoilerımı beğendin de konuyu kapattık. ŞU SİTEYE GELİRKEN ADMİN GRUBUNDA SENİN DE OLDUĞUNU DUYUNCA MİDE SPAZMI GEÇİRMİŞTİM O YÜZDEN ŞİMDİ İNANAMIYORUM. BU KADAR SEBİŞMEMEMİZ GEREKİRDİ. Admin grubunda sensiz günler geçmiyor. Yalnızım, üşüyorum.


  Balımlımlımlım <3 DB8R5V

  Kızlar ağıtlar düzerken bosna yaylalarında,
  Acıya bulanmıştı şenlikleri,
  Ederlezi yine gelmişti, her sene geldiği gibi...

  Spoiler:
   
  Sayfa başına dön Aşağa gitmek
  http://www.hogwarts-rpg.com/t1517-aaliyah-qandisa-lejant
  Nevissa Moovie
  Site Grafikeri
  Ϟ Rp Beğenileri : 16

  Nevissa Moovie
  Site Grafikeri
  Canım arkadaşım, bugün İstanbul'da olup sana bin bir yerden sürpriz yapmayı inan çok isterdim. Aslında o kadar da cilalı sözler kurabilen biri değilim, ama son birkaç ay güzel geçtiyse ve o kadar süredir daha iyi bir insan olduysam senin sayendedir. Tanıdığım en iyi insanlar arasında ilk beşi zorluyorsun. İyi ki varsın. İyi ki doğdun.


  Balımlımlımlım <3 JVzzXn
  Spoiler:
   

  Spoiler:
   

  Sayfa başına dön Aşağa gitmek
  http://www.hogwarts-rpg.com/t4124-moovie-nevissa-karakter-kart
  Thiemo Rocca
  Hufflepuff
  Ϟ Rp Beğenileri : 1

  Thiemo Rocca
  Hufflepuff
  Hi!
  Şimdi ben bu siteye ilk geldiğimde benimle en çok ilgilenen insan, doğum günün kutlu olsun. Ve fakat şunu belirtmeliyim ki gerçek halini stalkladığımda " Oha çok marjinal " demişliğim var. Nnevet stalkladım aşkfldkdıvmtl

  Doğum günün kutlu olsun.
  Bi de rica edicem memeli cümleler kurma sonra %50 yi zor tutuyoruz


  I'm waiting for the cities to crumble,

  Waiting 'till I see you crawl...

  Balımlımlımlım <3 8YGpmd Balımlımlımlım <3 8YGJrr
  Why I love her..? Well...:
   

  Racist bastard:
   


  Dila'nın Köpeğiyim

  Sayfa başına dön Aşağa gitmek
  Nora Greaves
  Ölü
  Ϟ Rp Beğenileri : 0

  Nora Greaves
  Ölü
  aşkım doğum günüsün kutlu olsun. seni seviyoruz vs. vs. sdfjsdıfksdf
  şimdi normal de kutlamamam lazımdı ama kin tutan birisi değilim tşk
  ÇNK SEN BENİMKİSİNİ KUTLAMADIN TŞKSDJKLCŞSFSD
  doğum gününde trip yiyen insan


  Balımlımlımlım <3 7qO69N

  if i'm crying out, don't listen to it...
  it's only my heart.:
   
  Sayfa başına dön Aşağa gitmek
  Jollyn Maqe
  Hogwarts Müdiresi
  Ϟ Rp Beğenileri : 67

  Jollyn Maqe
  Hogwarts Müdiresi
  Yaaaa, Balıııım'mmmm!
  Resmen hatunumun doğum günüüü!
  Ay ne desem bilemedim şuan. O kadar çok şey söylenir ki şimdi burada. Seni ilk gördüğümde, (facebook'ta) dedim resmen, 'Oha, hatuna bak acayip taş!' Ki ilk karşılaşmamıza rağmen bunu sana da söyledim hemencecik durur muyum asdasd Ve hala da bunun üzerindeyim. Geçen sene buluştuğumuzda da ne kadar güzeldi. Çok eğlendim. Benim akbilim yoktu benim için akbil bastın akbil kardeşliği oldu dfasfdfgsdsd Buluştuğumuzdaki zamanları unutamıyorum keşke yine gelebilsem de çok daha güzel eğlensek, o zaman çok çekingence oldu sankim, şimdi olsa çok daha güzel olabilir diye düşünüyorum sadsdfasffa İyi ki doğdun iyi ki varsın hatunuuum! Güzel bir doğum günü geçir, her şey gönlünce olsun.

  Balımlımlımlım <3 72434
  Balımlımlımlım <3 644546
  Balımlımlımlım <3 2525086758
  Balımlımlımlım <3 1354973000
  Balımlımlımlım <3 1150467511 Balımlımlımlım <3 1150467511 Balımlımlımlım <3 1150467511


  Balımlımlımlım <3 JDX26Q Balımlımlımlım <3 ODkMBD
  *:
   
  Sayfa başına dön Aşağa gitmek
  Azrael Slater
  K.S.K.S
  Ϟ Rp Beğenileri : 25

  Azrael Slater
  K.S.K.S
  Ne desem ne yazsam bilemedim ya. Bu aralar seninde başını şişirip duruyorum. Bana çok yardimci oluyorsun. Ya bi daha buluşalım ama bu sefer toplu cunku o gun gercekten cok guzeldi acaba duvara yazdigimiz o seyler duruyomudur. Neyse *boyle seyler yazmayi beceremiyorum her seferinde soyluyorum ama deniyim dedim* canim benim doğum günün kutlu olsun nice mutlu yaşlara


  Balımlımlımlım <3 VP76dm
  Azrael:
   

  Her şey kaybedildiğinde onur ölümü emreder ama yaşayanlar için hâlâ umut var.
  Altınlar tüm evrene hükmedebilsin diye zincire vurulmuş tüm renkler için.
  Yalnız değilim. Kurban değilim.
  Ben Azrail'im.
  Acı çekmeyi bilirim.
  Karanlığı bilirim.
  Hikâye böyle bitmeyecek.
  Sayfa başına dön Aşağa gitmek
  http://www.hogwarts-rpg.com/t2186-azrael-lejant
  Darence Elias
  Konsey Başkanı
  Ϟ Rp Beğenileri : 122

  Darence Elias
  Konsey Başkanı

  Nice Senelere!  Şimdi söze bir yerlerde başlamak gerekiyor ama aslında işin özü ve bugün olan sebebi ziyaretim belli, annen ve baban karar vermişler ve sen dünyaya gelmişsin. Ha seçmişler mi? Pek sanmıyorum sonuçta bu işler şans ise ve sen sayın İSLAMOĞLU ailesinin bir ferdi olmuşsun. İyi mi olmuşsun kötü mü bunu ben bilemem ama en nihayetinde gelmişsin. Şimdilerde ise 20'li yaşlarının en verilmli çağlarındasın. Bu 29'a kadar böyle gider bana göre. Neyse efendim ez cümle DOĞUM GÜNÜNÜZ KUTLU OLSUN, UMARIM HAYALLERİNİZ SİZİN GERÇEKLERİNİZ OLUR VE GÜZEL BİR ÖMÜR SÜRERSİNİZ!

  Asıl meseleyi yukarıda açıkladıktan sonra şimdi sana birkaç laf etmek istiyorum. Hani filmlerdeki gibi sana iki çift lafım var Afrodit hanım! SD'de tanıştığımızda malesef ben tanışmadım sen bana teklif yaptığında dedim olmasın! Sonra dedim bir deneyelim. Neyse seninle bir kurguda yola çıktık ve tam 2 yıla yakın bir süreçte en başta konuştuğumuz KELİD AYNASI'ndaki rol oyunumuzu yaptık. Bitmedi ama oranında ana fikri gerçekleşti. Onun sonunda da sana hediye etmek için yaptırdığım takım vardı. Ben bilr tahmin etmemiştim bu kadar uzun süreceğini ama sen gezegen yiyen canavar olduğun için tabiki de halimiz burada Smile Neyse ben pişman değilim çünkü ben yaşamayı ve planlar içindeki sapmaları severim. İşte o takımın bir kısmını bu mesajın başına ekledim. Belki bu takımı hiç kullanmayacağız. Mağlum son yaşananlardan sonra karakter kurgularımızın gidişatı belli değil. Ama her şey rağmen bunca yıllık rp yazım hayatımda adam gibi, mantıklı, kronolojik, karşındakini kırmadan ve yeniliklere açık biri olduğun için içtenlikle teşekkür ederim. Şahane bir zevk aldım seninle yazarken. Bizim kurgularımızın sonu belli olmadığı için her rpde bir sonraki bölümünü görmek için sabırsızlanan dizi seyircisi gibi hissettim kendimi Smile Tabi senaryo yazım sırası bana geçtiğinde de şimdi ben bu kadını nasıl köşeye sıkıştırsam dediğim çok oldu. Neyse efendim bu size ilk lafımdı. Tekrar rol oyununda karşıma çıktığınız için teşekkür ederim.


  Gelelim ikinci çift lafıma! Şimdi ben aslında bu siteyi bir müzeye dönüştürecektim ama gerek Çisem'in kışkırtmaları gerek benim maymun iştahım ve gerekse senin SD'den ban yemen ve bizim oradan topluca ayrılışımız gibi birçok nedenle şimdi buralardayız. Hah! tabiki de biz bu siteyi yönetmeye başladığımızdan beri sayısız tartışma yaşadık. Sayısız fikir ayrılığına düştük ama sonunda ortaya güzel fikirler çıkardık. Bunun için hepimizi seviyorum. Ama senin bizden tek farkın vardı sen daha bir halkla ilişkilerdin. İnsanlar ile iletişimin şahane idi. Baen diyorum keşke bende üye olsam ve balıma öyle ekşiseydim o zaman beni mecbur alttan alır ve kendi kendini yesede tahammül ederdi Smile Neyse çifte standarta maruz kaldığım bir gerçek. Şimdilerde ise yönetimin manevi olarak %80'ini ele geçirdiğin için HOGWARTS A.Ş.'de artık fiili olarak yönetim kurulu başkanı olduğunuda görüyorum. Hiç laf etme sende farkındasın Smile O neden bunlar bir yana düne kadar üye aktif etmeyi bilmeyen kadın şimdilerde ohooo beni banlayacak dereceye geldi Smile Ama güzel bir yöneticisin. Güzel bir ekip arkadaşısın. En önemlisi insan olmak için çabalayan ve insan olan bir bireysin. Bu nedenle tüm bu özelliklerinden dolayı sana tekrar teşekkür ederim.

  Sana iki çift lafım bitti. Ama birde not yazıyorum sana!

  Not: Yukarıdaki yazdıklarımın hepsi rol oyunu ve rpg ile ilgili olduğu için "siz" kelimesini kullanmadım. Ama bunlar dışında hala "siz benim için saygın bir bireysiniz" teşekkür ederim. Doğum gününüzü tekrar kutlarım.  Balımlımlımlım <3 695412189  
  Balımlımlımlım <3 1354973000
  Balımlımlımlım <3 2765491044  Balımlımlımlım <3 2765491044  Balımlımlımlım <3 2765491044
  Balımlımlımlım <3 33255659  ©️ Darence Elias.
  Sayfa başına dön Aşağa gitmek
  http://www.hogwarts-rpg.com/t1543-darence-elias
  Victor E. Kenway
  Vampir
  Ϟ Rp Beğenileri : 4

  Victor E. Kenway
  Vampir
  Bir yıl daha yaşlandın. A Ğ L A


  Balımlımlımlım <3 NW8Zd0
  Respect!:
   
  Bir Zamanlar Kaptandı:
   

  Karakter kartı için; TIK
  Sayfa başına dön Aşağa gitmek
  Arthur F. Joerge
  Ölü
  Ϟ Rp Beğenileri : 3

  Arthur F. Joerge
  Ölü
  Dgm gnn ktl lsn cnm blm, nc snlr kib bye


  Balımlımlımlım <3 1JdPGY

  Barış çoktan yitip gitmiş bir hayaldi.

  Sayfa başına dön Aşağa gitmek
   
  Balımlımlımlım <3
  Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
  1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki

  Bu forumun müsaadesi var:Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
  Hogwarts-RPG :: Havadan Sudan-