Bellatores
Döneminin Baş Seherbazı, Ezekiel Harris tarafından kurulan örgütün anlamı Adaletin Savaşçılarıdır. Resmi olarak 1970 yılında kurulan ve kendisine bu ismi veren grup, aslında 1960 yılından beri gizliden gizliye varlığını sürdürmektedir.
Bu topluluk, tek bir amaç için kurulmuştur; adalet. Sihir bakanı Austin Hudson’ın adaletsizce sürdürdüğü 35 yıllık hükümdarlığa ve insanların inatla yok saydığı diktatörlüğe dur demek için, özgürlükçü ve yenilikçi bireylerin bir araya toplanmasıyla oluşmuştur. # Devamı İçin TIKLAYINIZ!
Scuta
Ingemar Byström tarafından ‘Düzenin Kalkanı’ adı altında kurulmuşlardır. 1970 yılında, Bellatores gibi güçlü bir örgütün ortaya çıkışı ile, birnevi mecburiyet sebebiyle savunma gücü olarak ortaya çıkmıştır.
İlk kuruluş amaçları düzeni (Bu vesileyle aslıda Sihir Bakanı ve bakanın inançlarını) korumak olsa dahi, çoğu üyenin katılım amacı doğrultusunda daha nebze Bellatores’u ortadan kaldırmak şeklinde amaç kayması oluşmuştur. Buna rağmen liderleri Byström, bu amacı reddederek tüm isteklerinin halk tarafından demokratik yollarla beş kere seçilmiş olan bakanı ve bununla beraber düzeni korumak olduğunu birçok kez belirtmiş, belirtmeye devam etmektedir. # Devamı İçin TIKLAYINIZ!
ACCIO Hogwarts-Rpg !
♣ Karakter Değiştir ♣
K.Adı:
 • Şifre:

 • HOGWARTS: AÇIK!
  TARİH: ARALIK 1973

  Paylaş
   

   Balımlımlımlım <3

  Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
  Sayfaya git : Önceki  1, 2
  Liliana Ivy Black
  Büyüceşura Baş Hakimi
  Ϟ Rp Beğenileri : 12

  Liliana Ivy Black
  Büyüceşura Baş Hakimi
  Bir yıl içindeki günler tulumbaysa, bugün künefe. Çünkü Balım İslamoğlu doğmuş! Ama güzel doğmuş. <3


  Balımlımlımlım <3 - Sayfa 2 MMqrz8
  unbreakable:
   
  life imitates art:
   
  you make me feel alive:
   
  Sayfa başına dön Aşağa gitmek
  Julia Heffernan
  Ölü
  Ϟ Rp Beğenileri : 7

  Julia Heffernan
  Ölü
  BALIIIIIM, HAPPI BÖRTDEEEEEY. İyi ki seninle tanışmış ve hayatıma katmışım <3


  Balımlımlımlım <3 - Sayfa 2 GRbiiT


  Hmm:
   
  My life:
   
  Bastet:
   
  Sayfa başına dön Aşağa gitmek
  Aaliyah Qandisa
  Bitkibilim
  Ϟ Rp Beğenileri : 90

  Aaliyah Qandisa
  Bitkibilim
  Herkese tek tek cevap vermeyi çok isterdim ama maşmerlin kocaman bir aile olmuşuz, yetişemiyorum! Öncelikle burayı burası yapan herkese çok teşekkür ederim. Buraya Aaliyah ile yazıyor olmamın sebebi mevzubahis kızçenin iki yıllık rol oyunu hayatımda peşimi bırakmamasıdır. Kendisi ile gerek kovulduk, gerek site kurduk, gerek panel öğrendik, gerek meşk yaptık, gerekse sıçtık batırdık. Her anne gibi en büyük dileğim mürüvvetini görmek ama kısmet bu işler.

  Ne eksik ne fazla! Tam istediğim gibi bir rol oyunu ortamı oluştu. Umarım benim gönlümce olan sizin gönlünüze de uyuyordur ve birçoğunuz benimle aynı düşünüyorsunuzdur. "Ya biz bu üyeleri nasıl forum oyunlarından çıkarıp rol oyununa iteriz" diye kara kara düşünüyorduk. Merlinden başka şey isteseymişiz. Biz birşey yapmadan goygoyu az kurgusu çok üyeler çıkıverdi karşımıza. "Ya ben bu kızla nasıl anlaşacağım" dediğim adminiçenin burnunu ısırasım geliyor şu anda. Ne olursa olsun olayları kişisel algılamamaya çalışan, yeniliğe açık ve objektif GM kadrosuna da buradan çok çok selamlar. Bu arada "adı anılmaması gereken yer"den ayrılışımız çok komikti. Baya böyle rol oyunlarımızı kolileyip anahtarı ev sahibine teslim ettik. Bunca yıllık rol oyunu hayatımda tek bir sitede yazmıştım, son iki yılda üç domain, iki site değiştirdim. Neler oluyor hayatta? Bir de şu dünya gerçek olsa olsa.

  Doğum günümü kutlayan herkese çok teşekkür ediyorum. Benim yavru kutup ayılarım! İyi ki varsınız. Hayal gücünüze, parmaklarınıza, yüreğinize sağlık. Öpüyorum hepinizi muhayyilenizin en derin yerinden.

  Spoiler:
   


  Balımlımlımlım <3 - Sayfa 2 DB8R5V

  Kızlar ağıtlar düzerken bosna yaylalarında,
  Acıya bulanmıştı şenlikleri,
  Ederlezi yine gelmişti, her sene geldiği gibi...

  Spoiler:
   
  Sayfa başına dön Aşağa gitmek
  http://www.hogwarts-rpg.com/t1517-aaliyah-qandisa-lejant
   
  Balımlımlımlım <3
  Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
  2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2

  Bu forumun müsaadesi var:Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
  Hogwarts-RPG :: Havadan Sudan-