ACCIO Hogwarts-Rpg !
Yönetim
Başlarken
Pano
Kullanıcı Değiştir:
K.Adı:
Şifre:
Paylaş|

Şopara Sor | PS

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
YazarMesaj
Aaliyah Qandisa
Bitkibilim

Ϟ Rp Beğenileri : 85

Mezuniyet
Ϟ Binası: S S

MesajKonu: Şopara Sor | PS 21.07.17 21:25

Arkadaşlar merhaba,

Öncelikle takım konusunda öyle über yetenekli olmadığımı belirtmem gerekiyor. Yine de insanların karakterlerine uygun takımlar yapmaya özen gösteriyorum. Elim biraz yavaştır yani başvurunuzun ardından ne kadar bekleyeceğinizin garantisini veremiyorum. Ayrıca başvuru sırası gözetmeden takım yapma ihtimalim var zira bazen öyle bir üye geliyor ki modeli için direk aklımda bir şey oluşuyor. Ayrıca her talebi karşılayamayıp bunu belirtebilirim. Bazı ünlüler gerçekten de çok zor oluyor. Sonra trip atmayın lütfen Sad Örnek takımlar için TIK!

Alıntı :
Karakterin adı/soyadı:
Ünlü:
(Varsa) İstenen fotoğraflar yahut örnek galeri:
Anahtar cümleler halinde karakter hakkında kısa bilgi (max 4 satır):
Takımdan bekledikleriniz/Özel istekleriniz:
http://www.hogwarts-rpg.com/t1517-aaliyah-qandisa-lejant
Noah Voerman
Stajyer Öğrenci

Ϟ Rp Beğenileri : 45

MesajKonu: Geri: Şopara Sor | PS 21.07.17 22:31

Karakterin adı/soyadı: Noah Voerman (Vin Kent de yazabilirsin uzunluğa göre hangisi daha güzel durursa)
Ünlü:
(Varsa) İstenen fotoğraflar yahut örnek galeri: skype dan atayim modelin tumblr ını direk, u know the drill
Anahtar cümleler halinde karakter hakkında kısa bilgi (max 4 satır): emo, hipster, kahve, kitap, mermere yapışmak, drama ve hüzün.
Takımdan bekledikleriniz/Özel istekleriniz: ya aaliyah ın şu an ki imzası ve iremin profesör karakterine yaptığın gibi eskitmeli/tablomsu, depresif bişiler istiyorum, karakterin başına gelmeyen kalmadı biliyorsun zaten, rave in rütbe rengi çok cıvıl cıvıl uymasa da olur ona

overdosed on overthinking:

http://www.hogwarts-rpg.com/t1711-noah-voerman-vin-kent-lejanti
Wionina Paris Parthenia
Mitoloji

Ϟ Rp Beğenileri : 9

Mezuniyet
Ϟ Binası: G G

MesajKonu: Geri: Şopara Sor | PS 23.07.17 19:47

Karakterin adı/soyadı: Wionina Paris Parthenia
Ünlü: Cobie Smulders
(Varsa) İstenen fotoğraflar yahut örnek galeri: listal, galeri, galeri
Anahtar cümleler halinde karakter hakkında kısa bilgi (max 4 satır): Mitoloji profesörü bu ablamız aynı zamanda sanat tarihçisi. Birden fazla üniversitede -New York ve Paris'te- sanat tarihi profesörlüğü yaparken Hogwarts'tan teklif aldı. Bardağı genelde dolu olan fakat olduğundan daha boş gören biri. İdealist ve öğrencilerine karşı olumlu olmasına karşın öfkeli bir yanı da var. Otuz iki yaşında ve renklerde tanımlayacak olursak pastel tonlarda biri. Bir de, bildiğimiz 70s kadını. Sıradan, öyle dümdüz.
Takımdan bekledikleriniz/Özel istekleriniz: Takımlarını aşırı beğeniyorum. Hiçbir özel isteğim yok, sana bıraktım. İstersen png Cobie Smulders yolla, tamam derim. Kolay gelsin!

Spoiler:

http://www.hogwarts-rpg.com/t3204-wionina-karakter-kart
Masha Petrov
Gryffindor

Ϟ Rp Beğenileri : 1

MesajKonu: Geri: Şopara Sor | PS 24.07.17 12:53

Karakterin adı/soyadı: Masha Petrov
Ünlü: Michelle Trachtenberg
(Varsa) İstenen fotoğraflar yahut örnek galeri:
http://www.michelle-trachtenberg.net/gallery/thumbnails.php?album=236 en sevdiğim galeri bunu seçtim ama uygun değilse yine seçerim *-*
Anahtar cümleler halinde karakter hakkında kısa bilgi (max 4 satır): Küçükken istismara uğradığı sırada şansı yaver gidip amcasını kazayla da olsa katletmiş ve o günden sonra sürekli kaçış halindeki bir kızımız kendisi. Paranoyaları var, canı sıkkın ama umudu hep taze.
Takımdan bekledikleriniz/Özel istekleriniz: Özel bir isteğim yok, hatun ne kadar sarışın görünürse benim için o kadar iyi sadece. Başka ne isteyeyim.
Aaliyah Qandisa
Bitkibilim

Ϟ Rp Beğenileri : 85

Mezuniyet
Ϟ Binası: S S

MesajKonu: Geri: Şopara Sor | PS 30.07.17 4:38

Noah Voerman demiş ki:
Karakterin adı/soyadı: Noah Voerman (Vin Kent de yazabilirsin uzunluğa göre hangisi daha güzel durursa)
Ünlü:
(Varsa) İstenen fotoğraflar yahut örnek galeri: skype dan atayim modelin tumblr ını direk, u know the drill
Anahtar cümleler halinde karakter hakkında kısa bilgi (max 4 satır): emo, hipster, kahve, kitap, mermere yapışmak, drama ve hüzün.
Takımdan bekledikleriniz/Özel istekleriniz: ya aaliyah ın şu an ki imzası ve iremin profesör karakterine yaptığın gibi eskitmeli/tablomsu, depresif bişiler istiyorum, karakterin başına gelmeyen kalmadı biliyorsun zaten, rave in rütbe rengi çok cıvıl cıvıl uymasa da olur ona

Spoiler:

Wionina Paris Parthenia demiş ki:
Karakterin adı/soyadı: Wionina Paris Parthenia
Ünlü: Cobie Smulders
(Varsa) İstenen fotoğraflar yahut örnek galeri: listal, galeri, galeri
Anahtar cümleler halinde karakter hakkında kısa bilgi (max 4 satır): Mitoloji profesörü bu ablamız aynı zamanda sanat tarihçisi. Birden fazla üniversitede -New York ve Paris'te- sanat tarihi profesörlüğü yaparken Hogwarts'tan teklif aldı. Bardağı genelde dolu olan fakat olduğundan daha boş gören biri. İdealist ve öğrencilerine karşı olumlu olmasına karşın öfkeli bir yanı da var. Otuz iki yaşında ve renklerde tanımlayacak olursak pastel tonlarda biri. Bir de, bildiğimiz 70s kadını. Sıradan, öyle dümdüz.
Takımdan bekledikleriniz/Özel istekleriniz: Takımlarını aşırı beğeniyorum. Hiçbir özel isteğim yok, sana bıraktım. İstersen png Cobie Smulders yolla, tamam derim. Kolay gelsin!

Spoiler:

Kızlar ağıtlar düzerken bosna yaylalarında,
Acıya bulanmıştı şenlikleri,
Ederlezi yine gelmişti, her sene geldiği gibi...

Spoiler:

Spoiler:

http://www.hogwarts-rpg.com/t1517-aaliyah-qandisa-lejant

Şopara Sor | PS

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası