ACCIO Hogwarts-Rpg !
Yönetim
Başlarken
Pano
Kullanıcı Değiştir:
K.Adı:
Şifre:
Paylaş|

VIZILTI FM | Bay Clayton İle Yeni Dönem Üzerine

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
Edmund Tailer Ellinor
Sihir Basın & Yayını

Ϟ Rp Beğenileri : 18

MesajKonu: VIZILTI FM | Bay Clayton İle Yeni Dönem Üzerine 25.07.17 22:09

Bay Clayton İle Yeni Dönem Üzerine

HEY SEN!
EVET, SANA SESLENİYORUM
ŞU AN HER NE YAPIYORSAN
BIRAK VE KULAĞINA GELEN
VIZILTILARI DİNLE!

Yapımcı & Sunucu: E.T. Ellinor
Program: Bay Clayton İle Yeni Dönem Üzerine
Gün: 18 Temmuz 1972 Cumartesi
Saat: 22:15

Demek buradasın ve frekansımızdan sana doğru gelen vızıltıları dinliyorsun! Şahane bir şeyin başlangıcındasın. Radyo Her Şeydir! Hadi arkana yaslan ve buradan yükselen vızıltılara kulak kesil! Heh, unutmadan! SEN DE BİZE KATILABİLİRSİN!

MESAJ ve İSTEKLERİN İçin Seni BEKLİYORUZ!

Edmund Tailer Ellinor
Sihir Basın & Yayını

MesajKonu: Geri: VIZILTI FM | Bay Clayton İle Yeni Dönem Üzerine 25.07.17 22:19

Evet, sevgili Vızıltı Fm sakinleri yeniden bir radyo yayını ile sizlerleyiz. Umarım hepiniz iyisinizdir ve şu an tüm duyu organlarınızla bizi takip ediyorsunuzdur! Çünkü bu gece her zamankilerden farklı olacak! Çünkü bu gece herkesi ilgilendiren bir konuğum var.

O halde herkes yerlerine yerleşene kadar sizlere kısa bir giriş yapıp, biraz zamandan çalalım. Bildiğiniz gibi çok kısa bir süre önce Büyücedünya üzerinden bir seçim geçirmiş bulunmaktayız. Hatta bu seçim sonuçları geçen seferkinden daha sakin ve %85 katılımla gerçekleşti. Zaten vızıltıcanlar Simurg basın ağından sürekli bu konuları takip ettiler. Hadi tamam kısa kesiyorum oradan homurdanmaya başladın yine sen! O halde açıklıyorum bu geceki konuğum Britanya Büyücedünya Konsey Üyesi Bay Atlas Clayton (Alkış)

Şimdi herkes yerlerine yerleşsin ve istek hattındaki yerini alsın. Bu geceBay Atlas Clayton ile Yeni Dönem Üzerine güzel bir sohbet yapacağız. . Önce kısa bir müzik molası...

BİZİMLE KALIN!

Edmund Tailer Ellinor
Sihir Basın & Yayını

MesajKonu: Geri: VIZILTI FM | Bay Clayton İle Yeni Dönem Üzerine 25.07.17 22:33

Evet, Sevgili Vızıltı Fm sakinleri kısa bir aradan sonra tekrar karşınızdayız. Öncelikle baştan belirteyim bugün biraz resmi ve ciddi olacağız. Çünkü ülkemizin en tepe konumundan değerli bir üyeyi bugün konuk ediyoruz. Ama belki sayın konsey üyesi  bizi farklı bir yöne yönlendirebilirim Öhömm, neyse efendim o halde yayınımız sihir hızıyla devam ediyor.

Öncelikle Bay Clayton ilk olarak bizi tercih ettiğiniz ve yayın davetimi kabul ettiğiniz teşekkür ederim. Ardında da tüm vızıltıcanlar olarak size hoşgeldiniz diyorum. Bugün bir değişiklik yaparak tüm konuklarıma sorduğum ilk soruyu pas geçiyorum. Çünkü size bu gece lağbali bir şekilde davranamam (Gülüyor) Umarım kendinizi burada rahat hisedersiniz? Her şeyden önce yeni göreviniz için sizi tebrik ederim ve başarılar dilerim.
Atlas Clayton
Konsey Üyesi

Ϟ Rp Beğenileri : 6

MesajKonu: Geri: VIZILTI FM | Bay Clayton İle Yeni Dönem Üzerine 25.07.17 22:39

Herkese iyi akşamlar, bu akşam burada olanlara ve bizi dinleyenlere teşekkür etmek için izin verin lütfen. Ne kadar ciddi bir konu konuşulacaksa da etrafı germeye gerek yok, lakin konuşulacak konular gerecek gibi düşünüyorum. Lütfen resmiyete de gerek yok bana sadece Atlas diyebilirsiniz. Koltuklar biraz fazla yumuşak ama iyiyim *küçük bir kahkaha tebrikleriniz için ben teşekkür ederim.   

http://www.hogwarts-rpg.com/t4269-atlas-clayton-karakter-kart#63
Edmund Tailer Ellinor
Sihir Basın & Yayını

MesajKonu: Geri: VIZILTI FM | Bay Clayton İle Yeni Dönem Üzerine 25.07.17 22:45

Biraz korkuyorum açıkçası Bay Atlas. Buradan nice konuklar geldi geçti hepsi hemen hemen aman canım ne gerek var gerilmeye dedi yayının sonunda birkaç kere suratıma su çarpılmışlığı vardı. (GÜLÜYOR) Eh, birde konuk siz olunca yayın ruhsatımın gitmesinden korkarım. Ama tabiki de bunlar işin şakası. Öncelikle güzel girişiniz için teşekkür ederim. Bugün tabiki sizden ve yapacaklarınızdan bahsedeceğiz. Ancak yıllar sonra Britanya yönetiminde sihirbaz ırkı dışında ırklardan kişileri görüyoruz. Siz bu durumu nasıl değerlendiriyorsunuz? Sizce bakanlık savaşı olmasa diğer ırkların böyle bir hakkı elde edeceğini düşünüyor musunuz? Son olarakta konseyde kendinizi dışlanmış hissediyor musunuz, sonuçta yasalar gereği başkanlığa aday olmak isteniz bile bunu yapamadınız?

Tamam tamam biraz fazlaca soru yağmuruna sizi tuttum ama ne yapalım bunlar merak konusu doğrusu. Açıkcası bu gece sizi biraz yoracağız. Şimdiden affınıza sığınıyorum. Söz sizde efendim.
Atlas Clayton
Konsey Üyesi

MesajKonu: Geri: VIZILTI FM | Bay Clayton İle Yeni Dönem Üzerine 25.07.17 22:59

Herkesin bu soruları merakla beklediğini bende biliyorum ve hepsini tek tek açıklayacağım. Öncelikle korkmanıza gerek yok giderken suratınıza su çarpacak değilim. İlk önce ilk sorunuzdan başlayalım tabi ki. Britanya yönetiminin değişik ırkları da konsere almasını fikri tabi ki de adaleti desteklediğini gösterir. Her ırka eşitlik verdiği için buradan teşekkür ediyorum. Bildiğiniz gibi büyücüler/cadılar dışında bir çok ırkta var ve her ırkın kendi savunması ve diğer ırklarla ilişkilerini iyi tutması için hakkın verilmesi güzel bir düşünce. İkinci sorunuza gelecek olursak bunu bende bilmiyorum. Lakin hepinizin de bilindiği gibi böyle bir konsey zaten yeni elbette konsey başkanının ani ölümüne üzere tekrardan seçimlere gidilse de ilk gelenin çabuk aramızdan ayrıldığını hepimiz biliyoruz. Sözlerimi toparlayacak olursak bu soruya maalesef negatif bakıyorum. Şimdiden dilim damağım kurudu herhalde sıcaktandır *küçük bir kahkaha neyse üçüncü soruya gelirsek, aslında şunu söylemeliyim ki o madde olmasaydı bile adaylığımı pek koymayı düşünmüyordu. Ama tam tersi bir durum olsaydı elbette o maddenin ayrımcılık yaptığını düşünebilirdi ama söyle bir durumda var eğer başka bir ırk geçebilseydi konsey başkanlığına bu vampir yada kurt olsun aramızdaki pek birbirlerimizden kaynaklı durumda konsey başkanını genlerimiz gereği haz edemeye bilirdik. .

Edmund Tailer Ellinor
Sihir Basın & Yayını

MesajKonu: Geri: VIZILTI FM | Bay Clayton İle Yeni Dönem Üzerine 25.07.17 23:05

Ah, özür dilerim tamamen benim hatam! Heycanıma verin lütfen aslında bu masada her zaman birkaç farklı içecek olurdu. Hemen ayarlıyorum efendim (Gülüyor). Bu arada içten cevabınız için teşekkür ederim. Bir dinleyicimizden size bir soru gelmiş. İletmek istiyorum. Kullanıcı rumuzu NM ve şöyle bir soru yöneltmiş size. "Bay Clayton ile birlikte masaya yatırmanızı istediğim bir konu var. Irkların eşitliği ne zaman sağlanacak? Büyücedünyanın bir parçası olan vampirler ve kurtadamlar; sentorlar ve diğer aklı insana denk yaratıklar! Bu varlıklar ne zaman bizlerle eşit haklara sahip olacaklar? Yoksa erkeklerin kadınlara vaat ettiği haklar gibi bunlar da sadece bir sis olarak mı kalacak?" bira uzun bir soru hatta birkaç konuya az önce değindiniz ama yinede sözü size bırakıyorum. Bu arada bende şu içecek işini halledeyim.
Atlas Clayton
Konsey Üyesi

MesajKonu: Geri: VIZILTI FM | Bay Clayton İle Yeni Dönem Üzerine 25.07.17 23:11

Ah çok güzel bir noktaya değinilmiş gerçekten, böyle bir soru bekliyordum açıkçası. Bu konuyu bende çok merak ediyorum elbette. Vampirler ve biz kurtların dışında birçok ırkın olduğu aşikar. Biz iki ırkın haklarının da yeni verildiğini herkes biliyor ve bu hakların aynı zamanda diğer ırklara da verilmesini bende gerçekten istiyorum. Konsey üyelerinin oturduğu masada bir çok ırkın bir arada bulunmasıyla elbette asıl eşitlik sağlanır yani benim inandığım şeyde bu. Dinleyicimizin ilk sorusuna şu anlık üzgünüm bir yanıt veremeyeceğim yani ne zaman sağlanır bu bilinmez bir gizem. Ama umarım en kısa zamanda o masada değişik ırklara ait yüzler görürüz.

Edmund Tailer Ellinor
Sihir Basın & Yayını

MesajKonu: Geri: VIZILTI FM | Bay Clayton İle Yeni Dönem Üzerine 25.07.17 23:17

Belkide siz konsey üyesi olarak gelecek toplantılarda bu konuyu gündeme taşırsınız. Belki seçilecek yeni konsey başkanımızda bu konuda adımlar atılmasını isteyen biri olur. Sahi konsey üyesi olarak açıklanalı daha çok kısa bir zaman oldu ve çok kısa zaman sonra ilk resmi toplantı yapılacak. Burada desteklediğiniz bir adayınız var mı? Zira konseyde sizin oyunuz çok önemli olacaktır. Eğer 2 den fazla aday çıkarsa bu durumda sizin konumuzun politik olarak tartışılmaz önem arz edecektir. Bu arada isterseniz önce önünüzdeki kadehten bir yudum sonra devam edin. Zira sizi çok fazla yordum gibi hissediyorum. O halde insitatif alıyorum ve kısa bir müzik arası veriyorum. Aradan sonra söz sizden efendim.

Atlas Clayton
Konsey Üyesi

MesajKonu: Geri: VIZILTI FM | Bay Clayton İle Yeni Dönem Üzerine 25.07.17 23:28

Evet herkesin merak ettiği bir soru daha yani ben böyle düşünüyorum. Büyücü dünyasından maalesef biraz uzak kaldım ve diğer konsey üyelerini tanımaya pek fırsat bulamadım. Bazı konsey üyeleri bir birlerini tanısa da ben hepsine oldukça yabancıyım buda sezilerimi ve edindiğim bilgileri toplayarak bir aday kafamda oluşturmaya çalışacağım yani şu anlık üzgünüm bir konsey başkanı aklımda yok. Elbette bizim sezgilerimiz güçlü olduğu herkesin bildiği gibi *küçük bir kahkaha

Konsey başkanlığına aday olmak isteyenleri elbette kestirmek zor beş üyenin de böyle bir konumu nasıl hak etmek isteyeceklerini bende merak ediyorum doğrusu. Yorulmak hayır hayır burada dinleyicilerimiz sorularına cevaplamak gerçekten de iyi bir duygu. En azından halkında elbette bilgilenmeye ve akıllarındaki sorulara cevap bulmaya hakları var.

VIZILTI FM | Bay Clayton İle Yeni Dönem Üzerine

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki