ACCIO Hogwarts-Rpg !
Yönetim
Başlarken
Pano
Kullanıcı Değiştir:
K.Adı:
Şifre:
Paylaş|

Hogwarts Profesör Alımları

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
Banana Panda
Game Master

Ϟ Rp Beğenileri : 1

MesajKonu: Geri: Hogwarts Profesör Alımları 17.09.17 21:56

O halde hoş geldiniz diyorum beyler!
The Kronos
Game Master

Ϟ Rp Beğenileri : 0

MesajKonu: Geri: Hogwarts Profesör Alımları 21.09.17 21:58

BİÇİM DEĞİŞTİRME PROFESÖR KADROSU BOŞALMIŞTIR!

Jaye Di Calvo
Biçim Değiştirme

Ϟ Rp Beğenileri : 0

MesajKonu: Geri: Hogwarts Profesör Alımları 22.09.17 0:17

Karakter Adı-Soyadı: Jaye Di Calvo
Karakterin Geçmişi: Arjantin'de bir büyücülük okulundan mezun olan cadı iş hayatına ilk olarak Arjantin Sihir Bakanlığı Unutturma Dairesi'nde başladı fakat bölümün sıkıcılığına dayanamadığına kanaat getirerek Büyü Kazalarını Düzeltme Dairesi'ne geçiş yaptı. Daha hızlı alıştığı bu departmanda başarılı biçim değiştirme vakalarıyla adını duyuran cadı, birkaç sene sonra evli bölüm başkanıyla gazetelere manşet olunca görevinden istifa ederek Arjantin'de küçük bir cafe açtı. Geçen iki yılın ardından mezun olduğu okuldan Biçim Değiştirme Profesörlüğü teklifi alan cadı işi kabul etti. Fakat beş yıl sonra cafedeki ortağının öldürülmesiyle beraber adı tekrar gazetelerde anılınca Arjantin'den ayrılma kararı aldı. (Profesörlük olduğunda veya olmazsa herhangi bir rütbeyi aldığımda gerektiği gibi Merlin'e koşup buraların rp'lerini yapacağım.)

Karakterin Kişilik Özellikleri: Jaye pek disiplinli bir kadın sayılmaz; girdiği işlerde başarılı olmasının sebebini azmine ve sistematik çalışmasına bağlayamayız. Girişimlerinde daha çok haz alacağı yöne odaklanıyor ve kendini ön planda tutuyor. Bulunduğu ortama kolayca adapte olabilmesinin yanı sıra manipülatif kişiliği sayesinde insanlar üzerinde istediği izlenimleri yaratmayı başarabiliyor. Fakat çoğunlukla bunu yapmayacak kadar umursamaz ve kendi halinde. Yalnızca zaman zaman bunu yapması gerektiğine inanıyor.
İstenilen Ders / Varsa Ek Görev İsteği: Biçim Değiştirme Profesörlüğü.
Neden Karakteriniz İçin Uygun Mesleğin ve Alanın Bu Olduğunu Düşünüyorsunuz: Dürüst olmak gerekirse ben profesörlükten memnundum, yalnızca Anechka'dan memnun değildim. Yaşı çok genç olduğu için profesörlerle arkadaşlık veya benzeri kurgular yapamıyordum, arkadaşlarını öğrenciler arasından da seçemeyecektim tabii. Ayrıca karakterin asosyalliği sebebiyle başka kurgular da oluşturamadım. Geçen eğitim yılı içerisinde yalnızca ders rpleri falan yapabildim herhalde. Bu sebeple daha aktif bir şekilde kullanabileceğim bir karakterle yeniden profesör açmak istedim. Jaye profesörlüğe uygun görülmese bile en azından kurgular oluşturup aktif bir şekilde kullanırım diye umuyorum.
Aktiflik Süreniz : 2-3 saat.
Örnek RP : Björn Sveinsson.

Banana Panda
Game Master

Ϟ Rp Beğenileri : 1

MesajKonu: Geri: Hogwarts Profesör Alımları 27.09.17 18:43

Hoş geldiniz profesör! Biz de sizi bekliyorduk!

Hogwarts Profesör Alımları

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2