Bellatores
Döneminin Baş Seherbazı, Ezekiel Harris tarafından kurulan örgütün anlamı Adaletin Savaşçılarıdır. Resmi olarak 1970 yılında kurulan ve kendisine bu ismi veren grup, aslında 1960 yılından beri gizliden gizliye varlığını sürdürmektedir.
Bu topluluk, tek bir amaç için kurulmuştur; adalet. Sihir bakanı Austin Hudson’ın adaletsizce sürdürdüğü 35 yıllık hükümdarlığa ve insanların inatla yok saydığı diktatörlüğe dur demek için, özgürlükçü ve yenilikçi bireylerin bir araya toplanmasıyla oluşmuştur. # Devamı İçin TIKLAYINIZ!
Scuta
Ingemar Byström tarafından ‘Düzenin Kalkanı’ adı altında kurulmuşlardır. 1970 yılında, Bellatores gibi güçlü bir örgütün ortaya çıkışı ile, birnevi mecburiyet sebebiyle savunma gücü olarak ortaya çıkmıştır.
İlk kuruluş amaçları düzeni (Bu vesileyle aslıda Sihir Bakanı ve bakanın inançlarını) korumak olsa dahi, çoğu üyenin katılım amacı doğrultusunda daha nebze Bellatores’u ortadan kaldırmak şeklinde amaç kayması oluşmuştur. Buna rağmen liderleri Byström, bu amacı reddederek tüm isteklerinin halk tarafından demokratik yollarla beş kere seçilmiş olan bakanı ve bununla beraber düzeni korumak olduğunu birçok kez belirtmiş, belirtmeye devam etmektedir. # Devamı İçin TIKLAYINIZ!
ACCIO Hogwarts-Rpg !
♣ Karakter Değiştir ♣
K.Adı:
 • Şifre:

 • HOGWARTS: AÇIK!
  TARİH: ARALIK 1973
  Paylaş
   

   Hogwarts Profesör Alımları

  Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
  Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4  Sonraki
  Banana Panda
  Game Master
  Ϟ Rp Beğenileri : 3

  Banana Panda
  Game Master
  O halde hoş geldiniz diyorum beyler!


  Hogwarts Profesör Alımları - Sayfa 2 MdLXa7
  Sayfa başına dön Aşağa gitmek
  The Kronos
  Game Master
  Ϟ Rp Beğenileri : 0

  The Kronos
  Game Master


  KADRO BOŞALMIŞTIR!

  Sayfa başına dön Aşağa gitmek
  Jaye Di Calvo
  Ölü
  Ϟ Rp Beğenileri : 0

  Jaye Di Calvo
  Ölü
  Karakter Adı-Soyadı: Jaye Di Calvo
  Karakterin Geçmişi: Arjantin'de bir büyücülük okulundan mezun olan cadı iş hayatına ilk olarak Arjantin Sihir Bakanlığı Unutturma Dairesi'nde başladı fakat bölümün sıkıcılığına dayanamadığına kanaat getirerek Büyü Kazalarını Düzeltme Dairesi'ne geçiş yaptı. Daha hızlı alıştığı bu departmanda başarılı biçim değiştirme vakalarıyla adını duyuran cadı, birkaç sene sonra evli bölüm başkanıyla gazetelere manşet olunca görevinden istifa ederek Arjantin'de küçük bir cafe açtı. Geçen iki yılın ardından mezun olduğu okuldan Biçim Değiştirme Profesörlüğü teklifi alan cadı işi kabul etti. Fakat beş yıl sonra cafedeki ortağının öldürülmesiyle beraber adı tekrar gazetelerde anılınca Arjantin'den ayrılma kararı aldı. (Profesörlük olduğunda veya olmazsa herhangi bir rütbeyi aldığımda gerektiği gibi Merlin'e koşup buraların rp'lerini yapacağım.)

  Karakterin Kişilik Özellikleri: Jaye pek disiplinli bir kadın sayılmaz; girdiği işlerde başarılı olmasının sebebini azmine ve sistematik çalışmasına bağlayamayız. Girişimlerinde daha çok haz alacağı yöne odaklanıyor ve kendini ön planda tutuyor. Bulunduğu ortama kolayca adapte olabilmesinin yanı sıra manipülatif kişiliği sayesinde insanlar üzerinde istediği izlenimleri yaratmayı başarabiliyor. Fakat çoğunlukla bunu yapmayacak kadar umursamaz ve kendi halinde. Yalnızca zaman zaman bunu yapması gerektiğine inanıyor.
  İstenilen Ders / Varsa Ek Görev İsteği: Biçim Değiştirme Profesörlüğü.
  Neden Karakteriniz İçin Uygun Mesleğin ve Alanın Bu Olduğunu Düşünüyorsunuz: Dürüst olmak gerekirse ben profesörlükten memnundum, yalnızca Anechka'dan memnun değildim. Yaşı çok genç olduğu için profesörlerle arkadaşlık veya benzeri kurgular yapamıyordum, arkadaşlarını öğrenciler arasından da seçemeyecektim tabii. Ayrıca karakterin asosyalliği sebebiyle başka kurgular da oluşturamadım. Geçen eğitim yılı içerisinde yalnızca ders rpleri falan yapabildim herhalde. Bu sebeple daha aktif bir şekilde kullanabileceğim bir karakterle yeniden profesör açmak istedim. Jaye profesörlüğe uygun görülmese bile en azından kurgular oluşturup aktif bir şekilde kullanırım diye umuyorum.
  Aktiflik Süreniz : 2-3 saat.
  Örnek RP : Björn Sveinsson.


  Hogwarts Profesör Alımları - Sayfa 2 LbvEqr
  Sayfa başına dön Aşağa gitmek
  Banana Panda
  Game Master
  Ϟ Rp Beğenileri : 3

  Banana Panda
  Game Master
  Hoş geldiniz profesör! Biz de sizi bekliyorduk!


  Hogwarts Profesör Alımları - Sayfa 2 MdLXa7
  Sayfa başına dön Aşağa gitmek
  Banana Panda
  Game Master
  Ϟ Rp Beğenileri : 3

  Banana Panda
  Game Master

  Mitoloji, eski yazıtlar ve sihirli yaratıkların bakımı profesör kadrosu boşalmıştır.

  Hogwarts Profesör Alımları - Sayfa 2 MdLXa7
  Sayfa başına dön Aşağa gitmek
  Valentin Diavol
  İksir
  Ϟ Rp Beğenileri : 58

  Valentin Diavol
  İksir
  Karakter Adı-Soyadı:Valentin Diavol
  Karakterin Geçmişi: Neredeyse doğduğundan beri evde eğitimle muggle tarihi, büyüce dünya tarihi, karanlık büyüler ve iksir yapımı hakkında bilgi birikimi edinmiştir. Genç yaşına rağmen kendi yarattığı bir kaç tılsım, iksir ve ufak tefek büyü ile yavaş yavaş büyüce dünyaya nam salmaktadır.
  Karakterin Kişilik Özellikleri: Analitik bir zekaya sahiptir Valentin, genel olarak her şeyi, her mimiğinin sonuçlarını ölçüp biçer, neredeyse obsesif kompülsif bir hale gelmiş, basit bir dürtüdür bu. Fiziksel hareketlerinde olduğu gibi insan ilişkilerinde de hareketlerini planlar, bu planlama ve hep yedek bir planı olması durumu ona insanlar arasında ‘Şeytan tüyü var’ sözlerini kazandırmıştır. Dışarıdan çok rahat ve umursamaz görünmesine rağmen bu hep istediğinin olması durumu aslında şans değil, basitçe planlamadır. Bu planlama takıklığına rağmen ani ve garip kararlar verebilir Valentin, bu biraz deliliğinden gelmektedir, sadece eğleneceği için kendisini tehlikeye atabilecek bir duruma girebilir, yada kendisi için tehlikeli olacak bir insana sataşabilir. Geçmişte ciddi denebilecek kişiliği bebek bedeninde tam bir yetişkin bilinci ile geçirdiği yıllarda biraz bozulmuş, daha çarpık ve laubali bir hale gelmiştir. Teatral bir hava ile konuşup hareket etmeyi çok sever, zaman zaman hiperaktif olabileceği gibi çok hareketsiz olduğu dönemlerde vardır. Parmaklarını düz zeminler üstüne vurmak, otururken sıkıldığında bir bacağını sallamak, yüzükleri ile oynamak gibi çeşitli tikleri vardır.
  İstenilen Ders / Varsa Ek Görev İsteği: Eski Yazıtlar
  Neden Karakteriniz İçin Uygun Mesleğin ve Alanın Bu Olduğunu Düşünüyorsunuz: Gerçekten tarihin bir kısmını yaşayıp görmüş adam, bir süre profluk yapmanın karaktere eğlenceli şeyler katacağını düşünüyorum. Ayrıyeten yan kurgular dolayısıyla hogwarts a girmesi gerekiyor.
  Aktiflik Süreniz : günde en az 6 saat burdayım (no life banzai)
  Örnek RP : (Spoiler içinde veriniz) bu karakterin hali hazırda bir çok rpsi var, eğer profluk hakkında rp kast ediliyorsa müdire ile dönem başlamadan yapacağız inş.


  Hogwarts Profesör Alımları - Sayfa 2 QW0LVR
  Serra psd'si


  yes it hurt when i fell from heaven but that was before i received my throne:
   
  Sayfa başına dön Aşağa gitmek
  http://www.hogwarts-rpg.com/t4032-valentin-zeptor-diavol#60088
  Monica Vedlog
  Lütfen Rütbe Başvurusu Yapınız!
  Ϟ Rp Beğenileri : 2

  Monica Vedlog
  Karakter Adı-Soyadı: Monica Vedlog
  Karakterin Geçmişi: Huffle puftan mezun olduktan sonra Sihirli yaratıkların bakımı alanında staj yapmıştır. Ardından araştımalar peşinde koşmuştur. Sonrasında bakanlığa kendi alanında girmiştir. Darbe dönemlerinde olaylara karışmamak için istifa etmiş ve Amerikaya gitmiştir. Şimdi geri döndü hayatını düzene koymaya çalışıyor.
  Karakterin Kişilik Özellikleri: Heycanlı, düşünceli, sevecendir. Haksızlığa asla gelemez yalan söylemekten hoşlanmasada mecbur kaldığı durumlarda yalana başvurur. Disiplinlidir. Bazen aklının çok havada olduğu zamanlar elbette olur. Bir şeyi elde etmek adına cazibesini kullnamaktan çekinmez.
  İstenilen Ders / Varsa Ek Görev İsteği: Sihirli Yaratıkların Bakımı
  Neden Karakteriniz İçin Uygun Mesleğin ve Alanın Bu Olduğunu Düşünüyorsunuz: Kurgusal olarak Monica "eve" geri dönüyor ve hayatına her şeyin başladığı yer olan hogwartsa devam etmek istiyor. 
  Aktiflik Süreniz :Hafta içi 3-5 saat
  Örnek RP : Efendim bu rpde Hogwarts'a dönmek istediğine dair bir şeylerde yazdık 
  tık tık
  Hogwarts Profesör Alımları - Sayfa 2 D7kbXo
  Spoiler:
   

  remember:
   


  Sayfa başına dön Aşağa gitmek
  Lorélai Thalia Garcia
  Mitoloji
  Ϟ Rp Beğenileri : 0

  Lorélai Thalia Garcia
  Mitoloji
  Karakter Adı-Soyadı: Lorelai Thalia Garcia
  Karakterin Geçmişi: Thalia, anne tarafından İtalyan baba tarafından Amerikan bir cadıdır. Ebeveynlerinin MACUSA'da seherbaz daha doğrusu ajan olmaları sebebiyle birçok ülke görmüş, sürekli oradan oraya sürüklenmek zorunda kalmıştır. En uzun süreli İngiltere'de üç sene kalmıştır. Ailesinin zamanında İngiltere'de aldıkları görev sebebiyle Londra'ya yerleşmişlerdir. ailesi her ne olursa olsun cadının eğitimine önem vermiştir. Bu sebeple Hogwarts'a mektupla ulaşarak, cadıyı bir sene geçte olsa okula kayıt ettirmişlerdir. Seçmen Şapka, Thalia'yı Gryffindor'a yerleştirmiş ve hayatının hep cesareti üzerine kurulu olduğunu söylemiştir. Küçük cadı sürekli gezmeleri sebebiyle bir yere kçk salmaktan hiçbir zaman hoşlanmamış, hayatını dünyayı keşfetmeye adamıştır. İngiltere'den ayrılırken bir gün Hogwarts'a geri döneceğine dair kendisine bir söz vermiştir. Eğitimine bir akrabasının yanında Ilvermony, Thunderbird binasında devam etmek zorunda kalan cadı ailesinin uzun mesai dolayısıyla tek başına yetebilmeyi doğrudan öğrenmiştir. Yüksek dereceyle mezun olduktan sonra beş sene boyunca arkeologluk yapmış, envai çeşit kazıda bulunmuştur. Mitolojiye ve eski yazıtlara olan ilgisi küçük yaştan beri cadının benliğinde olsa da çok yönlü olması ve hırslı biri olmasından kaynaklı ayrıca yaşadığı ufak bir kaza yüzünden İtalya'da bir büyücü butiği açmasına sebebiyet vermiştir. Kendi tasarımlarını başarılı bir şekilde satmış kendine ait ufak çaplı bir marka oluşturup iki sene kadar orayı işletmiştir. Boş vakitlerinde hala tasarımlarını İtalya'ya gönderiyor çünkü butik hala İtalya'da kuzeni tarafından işletiliyor. Yazıtlardan ve araştırmalardan oluşturduğu mitolojiye dair derlemeleri vardır. Edebi açıdan çok gelişmiştir, okumaya ve kitaplara olan tutkusu ile de belirli bir süreçte yayınevinde çalışmıştır. Ailesi hala hayattadır ve Amerika'da emekli hayatı yaşıyorlardır. 
  Karakterin Kişilik Özellikleri: Thalia, oldukça hırslı ve keşfetmeyi seven birisi. Tarihin bütün sayfalarını tek tek koklamaktan hoşlanıyor. Geçmiş uygarlıklara ve mitlere olan ilgisi, günümüzü daha çok yaşamaya itiyor cadıyı. Her daim neşelidir, eğlenmeyi en iyi o bilir. İçten içe çok duygusal olmasına rağmen yansıtmaz. Seherbaz ailesi cadıyı biraz despot yetiştirse de bir süre sonra eğitimlerden serbest bırakıp cadının kendi hayatını yaşamasını istemişlerdir. Başka ülkelerde olmak, bilmediği sokaklarda kaybolmak veyahut kazılarda her toprağa attığı bir kepçe cadıyı mutlu etmeye yetmiştir.
  İstenilen Ders / Varsa Ek Görev İsteği: Mitoloji Profesörlüğü
  Neden Karakteriniz İçin Uygun Mesleğin ve Alanın Bu Olduğunu Düşünüyorsunuz: Açıkçası bölüm dersim olduğu için istiyorum. Her gün okulda dört beş saat dersini görürken neden Hogwarts'ta da dersi bu karakterim vermesin? Ayrıyetten özel ilgi alanım diyebilirim küçüklüğümden beri. 
  Aktiflik Süreniz : Neredeyse her gün 2 saat.
  Örnek RP : Liliana Ivy Black ve diğer karakterlerim. Eğer ders ile ilgili bir rp isteniyorsa ya da başvuru ile ilgili müdüre ile konuşup ayarlayabiliriz efenim.
  Sayfa başına dön Aşağa gitmek
  http://www.hogwarts-rpg.com/t5395-lorelai-thalia-garcia-karakter
  Moterda Olisya
  Ölü
  Ϟ Rp Beğenileri : 0

  Moterda Olisya
  Ölü
  Karakter Adı-Soyadı: Moterda Olisya

  Karakterin Geçmişi: Moterda 1948 yılında Blackwood Malikanesinde dünyaya geldi. Ailesi tarafından katı ve sert kurallar eşliğinde yetiştirilip, karanlık sanatlar ile ilgili dersler aldı. Eğitim hayatını bir Slytherinli olarak Hogwartsta geçirdi, Mezun olduğu dönemin bina birincisi oluşu ve Biçim Değiştirme Sanatı üzerine denemeler yazması tanınmasında önemli roller oynadı. Mezun oluşundan 2 yıl sonra Biçim Değiştirme üzerine özel dersler vermeye başlamış, Bir çok öğrencinin karmaşık ve gereksiz olarak nitelendirdikleri bu dersten geçmelerini sağlamıştır. 


  Karakterin Kişilik Özellikleri: Çevresi tarafından genelde hırslı ve tehlikeli bulunur. Özel dersler vermesi ve öğretmen kimliğinden dolayı karakterini ikiye bölmüştür, Bu yüzden ayrı ayrı incelemekte daha mantıklı olacaktır.


   Öğretmen kimliği : Kuralları her zaman katıdır, Disiplin ve saygıya herşeyden fazla önem verir. Eğer öğrenciler başarılı olmak istiyorsa yapacakları tek şey soluksuz dinlemek ve uygulamaktır. Eğitim süresi boyunca molalara ve sınıf içinde rahatlığa izin vermez, Kuralları unutan veya çiğneyen öğrenciler onun nezdinde başarısızlığa mahkumdur ve ona göre muamele görürler. Her yeni öğrencisine şu sözleri mutlaka söyler : '' Başarılı mı olmak istiyorsun ?  Diagon yoluna gitmek yok, Pratikleri bırakmak yok ve en önemlisi mola vermek yok !


   Asıl Kimliği : Öğretmen kimliğinin aksine normal ilişkilerinde gayet eğlenceli ve aktif biridir. Hırslı, istediği şeyi elde etmek için her yola başvurması, kindarlığı ve modaya olan ilgisi en belirgin özelliklerindendir. Parlak taşlı takılar, Zarif elbiseler, Ahududu aromalı tatlılar ve iltifat almak en büyük zaaf noktalarından sayılır. Hemcinslerinden, mugglelardan ve gül kokusundan pek haz etmez. İksirler üzerine özel bir ilgisi vardır, özellikle aşk iksirlerine belli bir dönem yoğunluk vermiştir. 


  İstenilen Ders / Varsa Ek Görev İsteği: Biçim Değiştirme

  Neden Karakteriniz İçin Uygun Mesleğin ve Alanın Bu Olduğunu Düşünüyorsunuz: İlk olarak kurguladığım rp için önemli. Hem biçim değiştirme derslerine güzel bir katkım olabilir, Hem de sahip olduğu özellikler genl işleyişe de renk getirebilir ..

  Aktiflik Süreniz : Günde 6 - 7 saat

  Örnek RP : 
     Güneş ışınları kalın fon perdeleri delmek istercesine pencereye vuruyordu, Odanın loşluğu aradan kaçmayı başarabilen ufak bir ışık hüzmesi ile bozulmaya başlamıştı. Moterda odada ki değişikliği fark etmişçesine elini gözlerine götürerek derin bir iç çekti, güneşin parlaklığından her zaman nefret etmişti, Ona göre güneş sadece saçma bir ışık aracıydı ve çokta gerekmiyordu. Üstünde ki yorganı nazikçe iteleyerek yatağından ayrıldı ve hala loş kısımda duran boy aynasına doğru yaklaştı.

     Aynada kendi yansımasını incelemeye başladı. Yüzü herzaman ki gibi pürüzsüz ve parlak görünüyordu, Gözlerinde donuk bir mavilik hakimdi, Teninin beyazlığı loşlukta parlayan bir elmasa benziyordu. Güneş hüzmelerinin saçını parlatması ile düşüncelerine dalmaya başladı.

    Yaklaşık 3 yıldır özel dersler veriyordu, Bir sürü öğrencinin sınavlardan geçmesine yardım etmiş ve hatta 1 - 2 mezunu bile olmuştu. Bunu yapmayı seviyordu ama nereye kadar devam edecekti ki bu özel dersler ? Artık kalıcı bir görev ve yeni insanlar ile tanışmak istiyordu .. Bu yüzden de Hogwarts a başvurmaya karar vermiş ve bir görüşme ayarlayabilmişti. 

     Birden geçen zamanı fark ederek kendine geldi, kendisini heyecanlı hissediyordu. Normalde hissetmezdi böyle duygular, kendini yatıştırmaya çalışarak hazırlanmak üzere dolabına yaklaştı .. 

   ( Aslında daha önce yazdığım bir kaç şey olduğundan, çok yabancı değilim rp konusuna. Ama siteye alışma sürecinde olduğum için biraz heyecanlandım yazarken. Ve örnek rp için spoiler butonunu henüz bulamadım, o yüzden direk paylaşmak zorunda kalacağım .. )
  Sayfa başına dön Aşağa gitmek
  http://www.hogwarts-rpg.com/t4942-moterda-olisya-lejant#82606
  Hecate
  Game Master
  Ϟ Rp Beğenileri : 0

  Hecate
  Game Master
  @Moterda Olisya demiş ki:
  Karakter Adı-Soyadı: Moterda Olisya

  Karakterin Geçmişi: Moterda 1948 yılında Blackwood Malikanesinde dünyaya geldi. Ailesi tarafından katı ve sert kurallar eşliğinde yetiştirilip, karanlık sanatlar ile ilgili dersler aldı. Eğitim hayatını bir Slytherinli olarak Hogwartsta geçirdi, Mezun olduğu dönemin bina birincisi oluşu ve Biçim Değiştirme Sanatı üzerine denemeler yazması tanınmasında önemli roller oynadı. Mezun oluşundan 2 yıl sonra Biçim Değiştirme üzerine özel dersler vermeye başlamış, Bir çok öğrencinin karmaşık ve gereksiz olarak nitelendirdikleri bu dersten geçmelerini sağlamıştır. 


  Karakterin Kişilik Özellikleri: Çevresi tarafından genelde hırslı ve tehlikeli bulunur. Özel dersler vermesi ve öğretmen kimliğinden dolayı karakterini ikiye bölmüştür, Bu yüzden ayrı ayrı incelemekte daha mantıklı olacaktır.


   Öğretmen kimliği : Kuralları her zaman katıdır, Disiplin ve saygıya herşeyden fazla önem verir. Eğer öğrenciler başarılı olmak istiyorsa yapacakları tek şey soluksuz dinlemek ve uygulamaktır. Eğitim süresi boyunca molalara ve sınıf içinde rahatlığa izin vermez, Kuralları unutan veya çiğneyen öğrenciler onun nezdinde başarısızlığa mahkumdur ve ona göre muamele görürler. Her yeni öğrencisine şu sözleri mutlaka söyler : '' Başarılı mı olmak istiyorsun ?  Diagon yoluna gitmek yok, Pratikleri bırakmak yok ve en önemlisi mola vermek yok !


   Asıl Kimliği : Öğretmen kimliğinin aksine normal ilişkilerinde gayet eğlenceli ve aktif biridir. Hırslı, istediği şeyi elde etmek için her yola başvurması, kindarlığı ve modaya olan ilgisi en belirgin özelliklerindendir. Parlak taşlı takılar, Zarif elbiseler, Ahududu aromalı tatlılar ve iltifat almak en büyük zaaf noktalarından sayılır. Hemcinslerinden, mugglelardan ve gül kokusundan pek haz etmez. İksirler üzerine özel bir ilgisi vardır, özellikle aşk iksirlerine belli bir dönem yoğunluk vermiştir. 


  İstenilen Ders / Varsa Ek Görev İsteği: Biçim Değiştirme

  Neden Karakteriniz İçin Uygun Mesleğin ve Alanın Bu Olduğunu Düşünüyorsunuz: İlk olarak kurguladığım rp için önemli. Hem biçim değiştirme derslerine güzel bir katkım olabilir, Hem de sahip olduğu özellikler genl işleyişe de renk getirebilir ..

  Aktiflik Süreniz : Günde 6 - 7 saat

  Örnek RP : 
     Güneş ışınları kalın fon perdeleri delmek istercesine pencereye vuruyordu, Odanın loşluğu aradan kaçmayı başarabilen ufak bir ışık hüzmesi ile bozulmaya başlamıştı. Moterda odada ki değişikliği fark etmişçesine elini gözlerine götürerek derin bir iç çekti, güneşin parlaklığından her zaman nefret etmişti, Ona göre güneş sadece saçma bir ışık aracıydı ve çokta gerekmiyordu. Üstünde ki yorganı nazikçe iteleyerek yatağından ayrıldı ve hala loş kısımda duran boy aynasına doğru yaklaştı.

     Aynada kendi yansımasını incelemeye başladı. Yüzü herzaman ki gibi pürüzsüz ve parlak görünüyordu, Gözlerinde donuk bir mavilik hakimdi, Teninin beyazlığı loşlukta parlayan bir elmasa benziyordu. Güneş hüzmelerinin saçını parlatması ile düşüncelerine dalmaya başladı.

    Yaklaşık 3 yıldır özel dersler veriyordu, Bir sürü öğrencinin sınavlardan geçmesine yardım etmiş ve hatta 1 - 2 mezunu bile olmuştu. Bunu yapmayı seviyordu ama nereye kadar devam edecekti ki bu özel dersler ? Artık kalıcı bir görev ve yeni insanlar ile tanışmak istiyordu .. Bu yüzden de Hogwarts a başvurmaya karar vermiş ve bir görüşme ayarlayabilmişti. 

     Birden geçen zamanı fark ederek kendine geldi, kendisini heyecanlı hissediyordu. Normalde hissetmezdi böyle duygular, kendini yatıştırmaya çalışarak hazırlanmak üzere dolabına yaklaştı .. 

   ( Aslında daha önce yazdığım bir kaç şey olduğundan, çok yabancı değilim rp konusuna. Ama siteye alışma sürecinde olduğum için biraz heyecanlandım yazarken. Ve örnek rp için spoiler butonunu henüz bulamadım, o yüzden direk paylaşmak zorunda kalacağım .. )


  Merhaba, bizden kaynaklı bir sorun var, Biçimdeğiştirme profesörümüz aslında bulunmasına rağmen rütbeyi veren GM kontenjan listesine işlemeyi unutmuş. Şu anda bunu düzelttim ancak iki tane Biçimdeğiştirme Profesörümüz olması mümkün değil. Eğer Hogwarts Profesörü olmaya devam etmek istiyorsanız şu anda bir Eski Yazıtlar profesörümüz yok, belki başvurunuzu düzenleyerek bu alana yönelmek isteyebilirsiniz. Biçimdeğiştirme dalında devam etmek istediğiniz takdirde ise Cadı/Büyücü alımlarından Beauxbatons, Drumstrang, Ilvermorny, Mahoutokoro yada başka bir büyücü okulunun biçimdeğiştirme profesörü olabilirsiniz.


  Hogwarts Profesör Alımları - Sayfa 2 LOvLOl
  Sayfa başına dön Aşağa gitmek
   
  Hogwarts Profesör Alımları
  Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
  2 sayfadaki 4 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4  Sonraki

  Bu forumun müsaadesi var:Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
  Hogwarts-RPG :: Mesleki Seçimler-