ACCIO Hogwarts-Rpg !
Yönetim
Başlarken
Pano
Kullanıcı Değiştir:
K.Adı:
Şifre:

Paylaş|

Hogwarts Profesör Alımları

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3
YazarMesaj
Moterda Olisya
Ölü

Ϟ Rp Beğenileri : 0

Mezuniyet
Ϟ Binası: S S

MesajKonu: Geri: Hogwarts Profesör Alımları 08.02.18 16:16

Karakter Adı-Soyadı: Moterda Olisya

Karakterin Geçmişi: Moterda 1948 yılında Blackwood Malikanesinde dünyaya geldi. Ailesi tarafından katı ve sert kurallar eşliğinde yetiştirilip, karanlık sanatlar ile ilgili dersler aldı. Annesi ve babası birer safkan olup, bu konuda bayağı bir takıntılıydılar.  8 yaşına kadar onlar ile yaşayıp, 8 yaşında büyükannesinin yanına gönderildi. Karanlık sanat derslerine olan eğitimine devam ederken, büyükannesinin desteği ile de tılsım dersleri almaya başladı. 

Eğitim hayatını bir Slytherinli olarak Hogwartsta geçirdi, Mezun olduğu dönemin bina birincisi oluşu ve Tılsım Sanatı üzerine denemeler yazması tanınmasında önemli roller oynadı. Mezun oluşundan bir süre sonra Tılsımlar üzerine özel dersler vermeye başlamış, Bir çok öğrencinin karmaşık ve gereksiz olarak nitelendirdikleri bu derste başarılı olmalarını sağlamıştır.

Karakterin Kişilik Özellikleri: Özel dersler vermesi ve öğretmen kimliğinden dolayı karakterini ikiye bölmüştür, Bu yüzden ayrı ayrı incelemekte daha mantıklı olacaktır.

Öğretmen kimliği : Kuralları her zaman katıdır, Disiplin ve saygıya herşeyden fazla önem verir. Eğer öğrenciler başarılı olmak istiyorsa yapacakları tek şey soluksuz dinlemek ve uygulamaktır. Eğitim süresi boyunca molalara ve sınıf içinde rahatlığa izin vermez, Kuralları unutan veya çiğneyen öğrenciler onun nezdinde başarısızlığa mahkumdur ve ona göre muamele görürler. Her yeni öğrencisine şu sözleri mutlaka söyler : '' Yeteneğinizin olmadığını düşünebilirsiniz, ya da bilgilerinizin eksik olduğunu. Bunların hiçbiri önemli değil, sadece öğrenmek isteyin. ''

Asıl Kimliği : Öğretmen kimliğinin aksine normal ilişkilerinde gayet eğlenceli ve aktif biridir. Hırsı, istediği şeyi elde etmek için her yola başvurması, kindarlığı ve modaya olan ilgisi en belirgin özelliklerindendir. Parlak taşlı takılar, Zarif elbiseler, Ahududu aromalı tatlılar ve iltifat almak en büyük zaaf noktalarından sayılır. Modası geçmiş kıyafetlerden, mugglelardan ve gül kokusundan pek haz etmez. İksirler üzerine özel bir ilgisi vardır, özellikle aşk iksirlerine belli bir dönem yoğunluk vermiştir. 

İstenilen Ders / Varsa Ek Görev İsteği: Tılsım

Neden Karakteriniz İçin Uygun Mesleğin ve Alanın Bu Olduğunu Düşünüyorsunuz: İlk olarak kurguladığım rp için önemli. Hem tılsım derslerine güzel bir katkım olacağını düşünüyorum, Hem de genel işleyişe farklı bir renk getireceğimi düşünüyorum ..

Aktiflik Süreniz : Günde 6 - 7 saat / Bazen 8 - 9

Örnek RP : 

Spoiler:

#Not1: Aslında daha önce yazdığım bir kaç şey olduğundan, çok yabancı değilim rp konusuna. Ama siteye alışma sürecinde olduğum için biraz heyecanlandım yazarken. Normal bir rp de daha iyisini başaracağımdan emin olabilirsiniz .. 

#Not2: Düzenledim ve az önce ki sorun benim Lumosu yanlış anlamamdan kaynaklanıyormuş :')
http://www.hogwarts-rpg.com/t4942-moterda-olisya-lejant#82606
Banana Panda
Game Master

Ϟ Rp Beğenileri : 2

MesajKonu: Geri: Hogwarts Profesör Alımları 11.02.18 13:54

Rütbeler veriliyor sevgili taze profesörler. Müdire hanım yakında sizinle iletişime geçecektir.

Hogwarts Profesör Alımları

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
3 sayfadaki 3 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3