Bellatores
Döneminin Baş Seherbazı, Ezekiel Harris tarafından kurulan örgütün anlamı Adaletin Savaşçılarıdır. Resmi olarak 1970 yılında kurulan ve kendisine bu ismi veren grup, aslında 1960 yılından beri gizliden gizliye varlığını sürdürmektedir.
Bu topluluk, tek bir amaç için kurulmuştur; adalet. Sihir bakanı Austin Hudson’ın adaletsizce sürdürdüğü 35 yıllık hükümdarlığa ve insanların inatla yok saydığı diktatörlüğe dur demek için, özgürlükçü ve yenilikçi bireylerin bir araya toplanmasıyla oluşmuştur. # Devamı İçin TIKLAYINIZ!
Scuta
Ingemar Byström tarafından ‘Düzenin Kalkanı’ adı altında kurulmuşlardır. 1970 yılında, Bellatores gibi güçlü bir örgütün ortaya çıkışı ile, birnevi mecburiyet sebebiyle savunma gücü olarak ortaya çıkmıştır.
İlk kuruluş amaçları düzeni (Bu vesileyle aslıda Sihir Bakanı ve bakanın inançlarını) korumak olsa dahi, çoğu üyenin katılım amacı doğrultusunda daha nebze Bellatores’u ortadan kaldırmak şeklinde amaç kayması oluşmuştur. Buna rağmen liderleri Byström, bu amacı reddederek tüm isteklerinin halk tarafından demokratik yollarla beş kere seçilmiş olan bakanı ve bununla beraber düzeni korumak olduğunu birçok kez belirtmiş, belirtmeye devam etmektedir. # Devamı İçin TIKLAYINIZ!
ACCIO Hogwarts-Rpg !
♣ Karakter Değiştir ♣
K.Adı:
 • Şifre:

 • HOGWARTS: AÇIK!
  TARİH: ARALIK 1973
  Paylaş
   

   Hogwarts Profesör Alımları

  Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
  Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4
  Gloriana Warlock
  Ölü
  Ϟ Rp Beğenileri : 0

  Gloriana Warlock
  Ölü
  Karakter Adı-Soyadı: Gloriana Warlock

  Karakterin Geçmişi:Yakınlarının Glory olarak hitap ettiği Gloriana Warlock İngiltere'nin Alfriston isimli küçük bir kasabasında doğdu. Annesi Rosa Warlock vefat ettiğinde Gloriana henüz beş yaşındaydı. Annesinin zamansız ölümü ardından Gloriana'nın babası Travis Warlock, Gloriana'ya kötü anılar bıraktığı üç yılın ardından kasabayı terkedip Gloriana ve büyükannesi Brielle'e söylemediği bir yere yerleşti ve kendine bambaşka bir hayat kurdu. Babası onu terkettiğinde Gloriana sekiz yaşındaydı. Sekiz yaşından itibaren büyükannesi Brielle Warlock ile beraber bir hayat sürmeye başladı. Bu nedenle hayatında en değer verdiği insanlar arasında büyükannesi yer alıyor. Annesinin ölümü ise onun için hala kabuslarında terlediği kötü bir hatıra olmaya devam ediyor.

  Karakterin Kişilik Özellikleri: Araştırmacı, meraklı, özel ilgi vermeyi seven fakat almayı tercih etmeyip yalnızlığa sığınmaktan hoşlanan, güven ve saygıya önem veren, sadakatli, empatisi yüksek, çok bunaldığı zamanlarda değişken tavırlar gösterebilen, yeniliklere açık ancak buna rağmen yeni bir şeyler denerken her zaman çekimser ve tedirgin olan bir karakter.


  İstenilen Ders / Varsa Ek Görev İsteği: Sihirli Yaratıkların Bakımı


  Neden Karakteriniz İçin Uygun Mesleğin ve Alanın Bu Olduğunu Düşünüyorsunuz: Gloriana öğrenmeyi ve öğretmeyi seven, araştırmacı ve ilgisini sonsuz paylaşabilen bir karakter.


  Aktiflik Süreniz : Artık geri döndüğüm için günde ortalama 2-3 saat aktif kalabilirim.


  Örnek RP : 
  ‘Koşmam gerekiyor!’ Zihninden kopup çıldıran bu hisle beraber hemen kendini verandaya attı. Kesik kesik alıp verdiği nefesler ciğerlerine dolamadan kendini dışarı fırlatıyordu sanki. Bu duyguyu daha önce tatmış mıydı? İhanet? Ah hayır ihanet bile denemeyecek kadar berbat ve hastalıklı bir histi bu. İyi de ne yapmıştı? Tüm bunları neden hak etmişti? Bu hayat onun yaşaması gereken hayat mıydı? O neden onun babasıydı? Neden tam da şu anda burada duruyordu? Neden biraz ileride duran şu köklü ağaç bir çiçek değil de bir ağaç olarak var olmuştu onun dünyasında? Sessizlik… Kulakları sağır edecek bir sessizlik olabilir miydi gerçekten de? Hiçbir şey duymuyordu. Ah! O da neydi öyle? Bir çığlık? Bilmiyordu. Birden kendine geldi. Panikle yattığı yerden kalktı. Bayılmış mıydı gerçekten? Başı dönüyor, etrafa bakıyor, adeta varlığını anlamlandırmaya çalışıyordu. Evet işte yine o berbat hisle yüzleşivermişti… Peki neden? Neden hiçbir şey söylemeden öylece çekip gitmişti? Neden her şey zaten yeterince berbatken ve annesinin yokluğuna alışamamışken böyle bir darbe yemek zorunda kalmıştı? Birden irkildi… Aklından geçen bu düşünce babasına karşı çok kısa sürede çok büyük bir nefretle dolduğunu anlatmaya yetmişti kendine. Annesi yerine onun ölmesinin onu hiç üzmeyeceğini düşünmüştü ve düşüncelerin gerçekliğin gölgesinde kalmayan gerçeklikler olduğunu söylerdi hep. Bir şeyin kafasında gerçekleşiyor olması gerçeklikten uzak olduğu anlamına gelmezdi öyle değil mi? Yürümeye başladı. Köklü devasa ağacın hemen yanından geçti ve karanlığa doğru ilerlemeye devam etti. Hızlanan nefesi adımlarını takip ediyor adımları ise tekrar nefesine dönüyordu. Bu şekilde neredeyse koşar adımlarla ormanın içine kadar yürümeye devam etti. Derin bir nefes alarak aniden durdu. Yüzüne düşen ve hızlı adımlarının eseri olarak alnından yanaklarına doğru akan terlerle beraber adeta yüzüne yapışmış sarı saçlarını ince uzun parmaklarıyla yüzünden sıyırdı. Omzuna dokunan elle birlikte yerinden sıçradı. ‘Sen de kimsin!?’ Fakat karanlıktan sadece yeşil iri gözlerini seçebildiği çocuğun cevap vermeye pek de niyeti yok gibiydi. Geriye doğru birkaç adım attı ve karşısında duran çocuğun gözlerine kendi gözlerini kenetleyerek hızlanan nefesini kontrol etmeye çalıştı. Kaçması gerektiği düşüncesi bir an için zihninden akıp gitti. Geri attığı birkaç adımı tekrar çocuğa doğru ilerletti ve gelen cevapla zihninde savrulan o tanıdık ses tonuyla beraber son zamanlarda olmadığı kadar rahatladı. ‘Büyükanne Brielle bana ihtiyacın olabileceğini söyledi ve işte, tekrar yanındayım…’ Artık bir şeylerin yolunda gitmesi ihtimalinin giderek fazlalaştığı hissi tüm zihnini bir anda kapladı. Sanırım bundan sonra çok farklı bir yola doğru adım atmak üzereydi…:
   


  Hogwarts Profesör Alımları - Sayfa 4 AkrbJv
  Sayfa başına dön Aşağa gitmek
  Carmenta
  Game Master
  Ϟ Rp Beğenileri : 1

  Carmenta
  Game Master
  Merhaba bayan Warlock. Evrenimizde ölüler mezarlarından çıkıp canlanamadıkları için maalesef başvurunuz geçersiz oluyor. Eğer yeni bir birey olarak yeni bir meslek edinmek isterseniz yeni bir karakter açabilirsiniz bu doğrultuda.
  Sayfa başına dön Aşağa gitmek
   
  Hogwarts Profesör Alımları
  Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
  4 sayfadaki 4 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4

  Bu forumun müsaadesi var:Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
  Hogwarts-RPG :: Mesleki Seçimler-