ACCIO Hogwarts-Rpg !
Yönetim
Başlarken
Pano
Kullanıcı Değiştir:
K.Adı:
Şifre:
Paylaş|

Bellatores Lustitiae/Scuta de Ordine alımları

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
YazarMesaj
Hecate
Game Master
avatarGame Master

Ϟ Rp Beğenileri : 0

MesajKonu: Bellatores Lustitiae/Scuta de Ordine alımları 08.10.17 18:57Bellatores Lustitiae ve Scuta de Ordine, hemen hepinizin bu iki oluşumu çok iyi bildiğini tahmin edebiliyorum, nede olsa savaş biteli o kadar da fazla zaman geçmedi. Ancak iki oluşumun da destekçi sayısında sıkıntı çektiği bir gerçek. Çoğunuzun karakter sayısı sınırlamasından dolayı ana karakterlerinizi ancak sığdırabildiğinizi ve bu karakterleri Bellatores ile Scuta arasındaki savaşa sokarak tehlikeye atmak istemediğinizin farkındayız, bu nedenle bir yenilikle çözüm getirmeye karar verdik.

Karakterinizin kurgusu tamamen Bellatores yada Scuta odaklı olduğu ve oluşumların rütbesini aldığı takdirde rakamı normalde 5 olan karakter haklarınızdan sayılmayacak. Yani diyelim ki beş karakteriniz var, bu başlığa başvurup başvurunuz onaylandığı takdirde altıncı karakterinizi açabileceksiniz. Başvurunuz onaylanmadan önce karakteri açmanızı tavsiye etmiyoruz, eski karakterlerinizden biri ile başvurunuzu bu başlık altında yapabilirsiniz.

KURALLAR

1 Karakterinizin kurgusunun tam anlamıyla Bellatores yada Scuta üstüne şekillenmesi gerektiğini unutmayın.
Başvurunuz onaylandığı, Bellatores yada Scuta rütbesi aldığınız takdirde oluşumların yapacağı bütün toplu kurgulara katılma zorunluluğunuz var mazeretiniz olmadığı sürece. Eğer ki karakteriniz kurgusal bir nedenden dolayı bir olaya katılmayacaksa bunun rp içi şekilde açıklanıp belirtilmesi gerekmektedir.

2
Bellatores yada Scuta rütbesi alan karakterlere zaman zaman Merlin, diğer Gm’ler yada oluşumların kendi rehberleri görevler vereceklerdir, bu görevleri yapma zorunluluğunuz vardır.

3 Bellatores ve Scuta rütbelerine aktiflik pasiflik kontrolü yapılmayacaktır, ancak kurgulara/rplere katılmayan yada karakterini Bellatores ve Scuta kurgusundansa kişisel kurgular için ‘aşırı’ kullandığı gözlemlenenlerin rütbeleri Gm’ler tarafından alınabilir.

4 Kurgusal olaylar sonucunda yada yukarıda ki kurallara uyulmadığı takdirde Gm’lerin Bellatores ve Scuta rütbeli karakterlerin rütbelerini alma hakkı vardır.


Başvuru formu:

Karakterinizin Adı ve Soyadı:
Katılmak istediğiniz oluşum: (Bellatores yada Scuta)
Karakterinizin kişiliği:
Karakterinizin geçmişi:
Karakterinizin katılacağı oluşumla bağlantısı:(Ne zaman ve neden katıldı, oluşum içinde ne iş yapmakta ve oluşuma karşı şu an ki duruşu, düşüncesi ve amacı)
Karakterinizin oluşum içindeki rütbesi:(Ajan/Şifacı/Asker/Katil/Araştırmacı vb…)
Karakterinizin normal hayatındaki mesleği/rütbesi:(Eğer kurgusal olarak varsa)


Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Lana L. Ranobar
Seherbaz
avatarSeherbaz

Ϟ Rp Beğenileri : 2

Mezuniyet
Ϟ Binası: H H

MesajKonu: Geri: Bellatores Lustitiae/Scuta de Ordine alımları 08.10.17 19:19

Karakterinizin Adı ve Soyadı: Sincity Rotschild
Katılmak istediğiniz oluşum: Scuta
Karakterinizin kişiliği: Soğuk, mesafeli , araştırmacı, hırslı, sabırlı, zeki
Karakterinizin geçmişi: Ravenclaw mezunu, gerçek adı Eva Rotschild  ailesinin katledilmesi üzerine katili aramaya başlar ve ölümün tatlı karşılamasıyla ilk o zaman tanışır, güzelliği ve gücünü bir arada tadar. Kanın akışı onu heyecanlandırır. Uzun zaman parasız kalmasının sonucunda şans eseri bir aile tarafından evlat edilir onu evlat edinen aile tarafından bir katil gibi eğitilir. Aile, eski Scuta mensubudur. Ona hedef gösterilen hiçbir canlı hayata tutunamamıştır.
Karakterinizin katılacağı oluşumla bağlantısı:(Ne zaman ve neden katıldı, oluşum içinde ne iş yapmakta ve oluşuma karşı şu an ki duruşu, düşüncesi ve amacı) Genç yaşta onu Scuta için katil olarak eğittiler, Eva bunu vefa borcu olarak düşündü, zaman içerisinde duygularından arındı, duygusuz kalmanın saflık olduğuna inanıyor. Zamanla vefa borcu duyduğu ailenin de Scuta'ya ihanet edeceğini duyduğu için aileyi katletti.
Karakterinizin oluşum içindeki rütbesi: Katil
Karakterinizin normal hayatındaki mesleği/rütbesi: Bir şirkette Ceo asistanı/sekreter - yarı zamanlı kiralıkkatil


Spoiler:
 

Spoiler:
 

Spoiler:
 

Spoiler:
 

Spoiler:
 
Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Bellatores Lustitiae/Scuta de Ordine alımları

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası

Bu forumun müsaadesi var:Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Hogwarts-RPG :: Mesleki Seçimler-
.