ACCIO Hogwarts-Rpg !
Yönetim
Başlarken
Pano
Kullanıcı Değiştir:
K.Adı:
Şifre:

Paylaş|

Bellatores Lustitiae/Scuta de Ordine alımları

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Sayfaya git : 1, 2, 3  Sonraki
YazarMesaj
Hecate
Game Master
avatarGame Master

Ϟ Rp Beğenileri : 0

MesajKonu: Bellatores Lustitiae/Scuta de Ordine alımları 08.10.17 18:57Bellatores Lustitiae ve Scuta de Ordine, hemen hepinizin bu iki oluşumu çok iyi bildiğini tahmin edebiliyorum, nede olsa savaş biteli o kadar da fazla zaman geçmedi. Ancak iki oluşumun da destekçi sayısında sıkıntı çektiği bir gerçek. Çoğunuzun karakter sayısı sınırlamasından dolayı ana karakterlerinizi ancak sığdırabildiğinizi ve bu karakterleri Bellatores ile Scuta arasındaki savaşa sokarak tehlikeye atmak istemediğinizin farkındayız, bu nedenle bir yenilikle çözüm getirmeye karar verdik.

Karakterinizin kurgusu tamamen Bellatores yada Scuta odaklı olduğu ve oluşumların rütbesini aldığı takdirde rakamı normalde 5 olan karakter haklarınızdan sayılmayacak. Yani diyelim ki beş karakteriniz var, bu başlığa başvurup başvurunuz onaylandığı takdirde altıncı karakterinizi açabileceksiniz. Başvurunuz onaylanmadan önce karakteri açmanızı tavsiye etmiyoruz, eski karakterlerinizden biri ile başvurunuzu bu başlık altında yapabilirsiniz.

KURALLAR

1 Karakterinizin kurgusunun tam anlamıyla Bellatores yada Scuta üstüne şekillenmesi gerektiğini unutmayın.
Başvurunuz onaylandığı, Bellatores yada Scuta rütbesi aldığınız takdirde oluşumların yapacağı bütün toplu kurgulara katılma zorunluluğunuz var mazeretiniz olmadığı sürece. Eğer ki karakteriniz kurgusal bir nedenden dolayı bir olaya katılmayacaksa bunun rp içi şekilde açıklanıp belirtilmesi gerekmektedir.

2
Bellatores yada Scuta rütbesi alan karakterlere zaman zaman Merlin, diğer Gm’ler yada oluşumların kendi rehberleri görevler vereceklerdir, bu görevleri yapma zorunluluğunuz vardır.

3 Bellatores ve Scuta rütbelerine aktiflik pasiflik kontrolü yapılmayacaktır, ancak kurgulara/rplere katılmayan yada karakterini Bellatores ve Scuta kurgusundansa kişisel kurgular için ‘aşırı’ kullandığı gözlemlenenlerin rütbeleri Gm’ler tarafından alınabilir.

4 Kurgusal olaylar sonucunda yada yukarıda ki kurallara uyulmadığı takdirde Gm’lerin Bellatores ve Scuta rütbeli karakterlerin rütbelerini alma hakkı vardır.

5 Bellatores ve Scuta rütbesi alan üyelerimizin rütbelerini aldıktan sonra en kısa zamanda posta kutularını açmaları gerekmektedir.


Başvuru formu:

Karakterinizin Adı ve Soyadı:
Katılmak istediğiniz oluşum: (Bellatores yada Scuta)
Karakterinizin kişiliği:
Karakterinizin geçmişi:
Karakterinizin katılacağı oluşumla bağlantısı:(Ne zaman ve neden katıldı, oluşum içinde ne iş yapmakta ve oluşuma karşı şu an ki duruşu, düşüncesi ve amacı)
Karakterinizin oluşum içindeki rütbesi:(Ajan/Şifacı/Asker/Katil/Araştırmacı vb…)
Karakterinizin normal hayatındaki mesleği/rütbesi:(Eğer kurgusal olarak varsa)
En son Hecate tarafından 29.01.18 19:10 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Lana L. Ranobar
Seherbaz
avatarSeherbaz

Ϟ Rp Beğenileri : 2

Mezuniyet
Ϟ Binası: H H

MesajKonu: Geri: Bellatores Lustitiae/Scuta de Ordine alımları 08.10.17 19:19

Karakterinizin Adı ve Soyadı: Sincity Rotschild
Katılmak istediğiniz oluşum: Scuta
Karakterinizin kişiliği: Soğuk, mesafeli , araştırmacı, hırslı, sabırlı, zeki
Karakterinizin geçmişi: Ravenclaw mezunu, gerçek adı Eva Rotschild  ailesinin katledilmesi üzerine katili aramaya başlar ve ölümün tatlı karşılamasıyla ilk o zaman tanışır, güzelliği ve gücünü bir arada tadar. Kanın akışı onu heyecanlandırır. Uzun zaman parasız kalmasının sonucunda şans eseri bir aile tarafından evlat edilir onu evlat edinen aile tarafından bir katil gibi eğitilir. Aile, eski Scuta mensubudur. Ona hedef gösterilen hiçbir canlı hayata tutunamamıştır.
Karakterinizin katılacağı oluşumla bağlantısı:(Ne zaman ve neden katıldı, oluşum içinde ne iş yapmakta ve oluşuma karşı şu an ki duruşu, düşüncesi ve amacı) Genç yaşta onu Scuta için katil olarak eğittiler, Eva bunu vefa borcu olarak düşündü, zaman içerisinde duygularından arındı, duygusuz kalmanın saflık olduğuna inanıyor. Zamanla vefa borcu duyduğu ailenin de Scuta'ya ihanet edeceğini duyduğu için aileyi katletti.
Karakterinizin oluşum içindeki rütbesi: Katil
Karakterinizin normal hayatındaki mesleği/rütbesi: Bir şirkette Ceo asistanı/sekreter - yarı zamanlı kiralıkkatil


Spoiler:
 

Spoiler:
 

Spoiler:
 

Spoiler:
 

Spoiler:
 
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Diana Sharmaine Fyr
Bellatores Lustitiae
avatarBellatores Lustitiae

Ϟ Rp Beğenileri : 2

MesajKonu: Geri: Bellatores Lustitiae/Scuta de Ordine alımları 23.11.17 1:38

Karakterinizin Adı ve Soyadı: Diana S. Fyr
Katılmak istediğiniz oluşum: Bellatores

Karakterinizin kişiliği: Ateş gibi bir kadındır o. Oldukça sakin ve güçlü görünür ancak fazla yaklaşırsanız o güzelliğin altında yatan tehlike sizi yakabilir. Zira belli sınırları vardır ve o sınırların itilmesinden hoşlanmaz. Orta yaşlarına gelmiş olduğundan kıymet bilir ve nostaljiktir. Eski bir şarkı ve bir kitap hemen belli başlı anıların tetiklenmesine sebep olur. Ateşi tapacak kadar sever ve ondan aynı oranda korkar. Çocukları sevmez. Aile ilişkileri kötüdür. Arkadaşlık konusunda ise kolay arkadaş edinir fakat herkes dostu olamaz. Safkan üstünlüğünü savunsa da burnu yukarıda bir insan değildir. Mükemmeliyetçidir. Yaptığı işi mutlaka yapabildiği en iyi şekilde yapmak ister. Bu bir çarşafı sermek olsun yada koca bir binayı yakmak. Bulanıklardan kelimenin tam anlamıyla nefret eder. Onlara karşı tamamen ön yargılarla doludur. Fakat bunu toplum içerisinde her zaman belli etmez. Melezlere karşı ise damarlarında akan büyücü kanının bir kısmını bir büyücüden almış oluşlarından dolayı saygı duyar ama onlarda en az bulanıklar kadar tahammül edilemez olabilir. Ancak dediğimiz gibi bunları saklamakta iyidir. Çünkü insanlara nabza göre şerbet vermesini iyi bilir. Diksiyonu düzgündür, iletişim kurarken gülümsemeyi ihmal etmez. Fakat sarkastik olduğu zamanlarda bayağı fazladır. 

Karakterinizin geçmişi: Diana soğuk bir kış günü, pek geçimsiz bir anne ile babanın birbirlerine çekim hissettikleri nadir gecelerden birinin meyvesi olarak doğdu. Ailesi sadece evlenme çağlarının gelmiş oluşu yüzünden evlenmiş iki safkan büyücüydü. Safkan olmalarına rağmen pek çok safkan aile gibi köklü değillerdi, yahut maddi açıdan elverişli. Zor bir çocukluk geçirdi, soğuk bir aile ortamı, kalitesiz sağlıksız yiyecekler ve nice olumsuz olgu Diana'nın etrafındaydı. Hogwarts'a bile gitmesini babasının bir dünya insandan aldığı borçlar sağlamıştı. Buna değecek bir çocuk muydu Diana tartışılır. Büyü yapmasını beceriyordu, hatta iyi olduğunu söylemek kesinlikle yanlış olmazdı. Fakat büyü yapmadığı diğer derslerde başarı kıstasının hep altında ilerliyordu. Öyle yada böyle bir şekilde bu kadın mezun oldu. Pek iyi bir dereceyle mezun olmadığından ötürü iyi maaşı olan ve yapılabilecek bir iş bulmakta oldukça zorlandı. On yıldan az beş yıldan uzun bir süre boyunca bir çok işe girdi çıktı. Asa satan dükkanlarda asa sattı. Ünlü büyücü restoranlarının temizliğini yaptı. Bir dönem Çatlak Kazanda oda servisinde çalıştı. Bu yıllar boyunca tek bir şey kanına dokunmuştu. Onun kanı saf büyücü kanıydı. Saf büyücü kanına sahip olmasına rağmen, bulanıklara ve melezlere hizmet etmek, hatta onların safkanlardan daha üst rütbede olması sesini çıkaramadığı ama rahatsızlığını kemiklerine kadar hissettiği bir olguydu. Mezun olduktan sekiz yıl sonra ilk kez düzenli bir iş fırsatı çıktı karşısına. Güzel bir kadın oluşunun verdiği ilk meyveydi bu. Ona güzel kıyafetler giydirdiler, insanlarla nasıl iletişim kuracağını öğrettiler. Yüzüne bir gülümseme yapıştırdılar. 1958 yazının temmuz ayında Diana bir kumarhanenin sevimli kızı olmuştu. Etrafta dolaşıyor, insanlara masalarında eşlik ediyor, kendine içki ısmarlatıyordu. İşinin sadece flörtleşme aşamasında bitiyor oluşundan memnundu.

Altı yıl boyunca bu işi yaptı. Sonra pek beklenmedik bir şey yaşandı. Kumarhanenin müdavimi olmuş bir çete, çalınan paraları için müesseseyi sorumlu tuttu. Kapanış saatinden bir kaç saat sonra dört tane çete üyesi dört farklı yerden koca kumarhaneyi yakma girişiminde bulundu. Başarılı da oldular. Büyük bir yangın çıktı ve kumarhane kullanılamayacak hale geldi. Lakin o gece Diana'nın da içinde bulunduğu yedi kişi mekanın içindeydi. Hiç biri ölmedi hatta sadece iki tanesi ağır yaralandı. Diana içinse bu, tarif edemediği şeyler tecrübe ettiği bir deneyimdi. Belki de ilk kez o gece ateşe aşık oldu. Deri kaplamalarda, pahalı perdelerde ve duvarlarda süzülen kızıl ölüm onu büyüledi. Gözleri önünde cayır cayır yanan arkadaşlarının hayatını kurtarmaya çalışırken gizliden gizliye onların attığı çığlıklar hoşuna gitti. Ateşin güzelliği ve gücü onu büyüledi, ona sahip olmak istedi, yada öyle olmak. İronik bir şekilde o büyülendiği şeyden ölesiye de korkuyordu. Canlı canlı yandığı görüntüler, bir şömineden fırlayacak küçük kıvılcımların oluşturacağı büyük yangınların arasında sıkışmak o günden beri en büyük korkusu oldu. 

Kumarhanenin zorunlu kapatılışından sonra çocukluk yıllarına geri döndü. Kazandığı parayı biriktirmekte pek başarılı değildi zira. Pahalı elbiselere ayakkabılara yatırmaktan çekinmiyordu kazandığı parayı. Bir kaç ay sonunda o elbiseleri ve ayakkabıları da satmak zorunda kalmıştı zaten. Kirasını da ödeyemediğinden ötürü evinden atıldı ve belki de harcadığı en iyi para olan çadırınıda alıp İngiltere'nin düzlüklerinde yaşamaya başladı. Yaptığı büyülerle çadırı oldukça sevimli bir yuva olmuştu. Özellikle dört bir yanda yanan mumların uçlarındaki küçük ateş parçaları bu yuvanın en sevdiği yanıydı. Fakat buradaki huzurlu yaşamı da parasızlık yüzünden bitmek üzereydi. Otuz iki yaşındaydı ve hala başladığı yerdeydi. Bu onu zor seçimlere zorladı. Başta sadece uyuşturucu taşımacılığının bir parçasıydı. Çalıntı asalar kullanarak teslimatı yapıyordu. Bazen eteğinin altına bir kaç torba bağlıyor bazen ise bir otel odasına bir seks işçisi olarak gidiyordu. Britanya Sihir Bakanlığı uyuşturucu konusunda kesin hamleler yapmaya başladığında bu işlerden uzaklaşmaya başladı. Onun yerine daha tehlikeli ve daha iyi ödeyen bir "iş" fırsatı çıktı karşısına. Kumarhaneyi yakan çetenin belli başlı mesajları iletecek insanlara ihtiyacı vardı. Bu mesajların iletiliş biçimi ise, bu mesajların muhattabı olan kimselerin mülklerine verilen zararlardı. Diana'nın bu dört yıllık çete serüveni boyunca kullandığı tek yöntem. Kundaklama olmuştu. Bunu yaparken dikkat ettiği yegane şey masum insanların zarar görmemesiydi. Büyük titizlikle çalışıyor ve sadece hedeflenen şeyin küllere dönüşmesine özen gösteriyordu. Yapılan ani bir baskınla çete lideri yakalandı ve Azkaban'a atıldı. Diana da yakalanma korkusuyla çadırına çekildi. Neyse ki bu sefer kazandığı parayı daha doğru harcamıştı. 

Hayatının baştan aşağıya değiştiği gün ise dönemin Büyüceşura hakimlerinden birinin metresliğini kabul ettiği gün olmuştu. Bir davette içki servis edecek biri olarak tutulmuştu. Fakat hakim bey, Diana'nın görünüşünden özellikle de saçlarından fazlasıyla etkilenmiş ve kadını resmen parasıyla satın almıştı. Diana için ise bu bulunmaz bir fırsat, asla kaçırılamayacak bir trendi. Otuz yedi yaşındaydı ve güzelliğini kullanabileceği uzun yılları yoktu önünde. Güzel bir daire, ipek elbiseler, hakiki kürkler, altınlar pırlantalar. Haftada bir kaç gün bir kaç saat bir adamın onun vücudunu kullanmasına izin vererek bunları elde ediyordu. Bir buçuk yıl boyunca sürdü birliktelikleri. Diana için upuzun geçmiş fazlasıyla zor bir zaman dilimiydi. Adamın istekleri gün geçtikçe daha da sapıklaşıyordu. Çizgiyi aştığı an ise kadını çırılçıplak soyup sadece dövmeye başladığı an olmuştu. Adamdan şiddet görmeye alışmıştı, fakat böylesine vahşi olmamıştı. İki kaburgasının kırıldığı, belinde bir küllüğün kırıldığı gece Diana daha fazla dayanamadı asasını alıp adamı cayır cayır yaktı. Maalesef öldürecek kadar değil.
Savaşın yavaş yavaş patlak vermeye zamanlardı, Diana mahkemeye çıkarıldı. Onun bir ajan olduğu, Hakim beye aşk iksiri verip onu bakana karşı çevirmekle görevlendirildiği öne sürüldü. Azkaban'a kapatıldı. Olduğu yerde idam edilmediği için şanslıydı. Savaşın en şiddetlendiği zamanlarda, iki örgütün artık gölgelerden çıktığı zamanlarda şans biraz daha güldü onun yüzüne. Birileri onu hapse attıran hakimi bülbül gibi öttürmüştü. Diana'nın adamı kendini savunmak için yaktığı anlaşılınca serbest bırakıldı. Britanya'ya tekrar ayak bastığında onu karşıladı bir grup insan ve ateşini onlar için kullanmasını buyurdular.

Karakterinizin katılacağı oluşumla bağlantısı: Diana'nın metresi olduğu hakim, Scuta örgütünün bir üyesiydi. Bunun intelini bir şekilde almış olan Bellatores ajanları sadece adamı değil, ailesini çocuklarını ve tabi ki metresini de yakın takibe aldılar geçmişlerini araştırdılar. Diana'nın kundaklamayla geçen yıllarına da ulaşan örgüt kadının yetenekli bir pyromancer* olduğunu anladı. Suçsuz yere hapse düşünce onu kurtaran Bellatores örgütüydü. Yapılan teklifte Diana için reddedilemeyecek kadar iyiydi. Ayrıca geçmişini bilen bu adamlara hayır derse tüm o yaktığı evler, arabaların onun karşısında kullanılıp tekrar Azkaban'a düşeceği korkusunu da yaşıyordu. 
Karakterinizin oluşum içindeki rütbesi: Asker - Pyromancer
Karakterinizin normal hayatındaki mesleği/rütbesi: Dikkat çekmemesi, basit normal bir cadı olarak görülmesi için yerleştirildiği basit bir büyü malzemeleri dükkanı var. Sahibi yada ortağı değil orada çalışan biri sadece.
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Hecate
Game Master
avatarGame Master

Ϟ Rp Beğenileri : 0

MesajKonu: Geri: Bellatores Lustitiae/Scuta de Ordine alımları 23.11.17 1:46

Bayan Ranobar yeni karakterinizi açabilirsiniz efendim, Bayan Fyr rütbeniz veriliyor.


Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Sincity Rotschild
Scuta de Ordine
avatarScuta de Ordine

Ϟ Rp Beğenileri : 0

MesajKonu: Geri: Bellatores Lustitiae/Scuta de Ordine alımları 25.11.17 18:00

Karakter açıldı, rütbeyi verebilir misiniz
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Banana Panda
Game Master
avatarGame Master

Ϟ Rp Beğenileri : 2

MesajKonu: Geri: Bellatores Lustitiae/Scuta de Ordine alımları 30.11.17 23:27

Rütbeniz verildi.


Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Victor Leclair
Lütfen Rütbe Başvurusu Yapınız!
avatar

Ϟ Rp Beğenileri : 0

Mezuniyet
Ϟ Binası:

MesajKonu: Geri: Bellatores Lustitiae/Scuta de Ordine alımları 17.12.17 12:35

Karakterinizin Adı ve Soyadı: Victor Leclair


Katılmak istediğiniz oluşum: Bellatores


Karakterinizin kişiliği: Victor, 25-40’lı yaşlarda narsist bir adamdır.İlginç bir mizah anlayışı ve ailesinden kaynaklanan katı bir disiplini vardır.Küçüklüğünden itibaren eşsiz bir metamorfmagus olmuştur.(Başvuru yapıldı, karakterim rütbesiz olduğu için değerlendirilemedi.)Ve kıvrak zekasıyla birlikte dönüşümdeki kabiliyeti onu eşsiz bir ajan, fırsat yapar.


Karakterinizin geçmişi: Victor Leclair, Fransız Sihirsel İstihbaratı tarafından İngiliz Büyü Dünyasındaki kutuplaşmada Bellatores lehine çalışmak için görevlendirilmiş bir sihirbazdır.
   Leclair ailesinin tamamı-kadınlar ve erkekler dahil, metamorfmagustur ve asırlardır Fransız Sihir Bakanlığı’nın istihbarat bünyesinin bel kemiğini oluştururlar.Victor aile mirasının tek varisi ve ailenin geleceğidir.


Karakterinizin katılacağı oluşumla bağlantısı: Leclair Fransız Sihirsel İstihbaratı tarafından Bellatores’i desteklemek için görevlendirildi.Birkaç hafta önce Londra’ya geldikten sonra hemen istihbarat toplamaya başlayan Leclair dedikoduları takip etti ve üyelerden birine ulaştı.Genç askeri manüple etmesi çok vaktini almadı.Genç sihirbazı kullanarak kısa zamanda üst mevkilerden biriyle görüşme fırsatı yakaladı ve Bellatores için konumunu ve gücünü kullanabileceğinin sözünü verdi.Kısa sürede kıvrak zekası ve tecrübeleri sayesinde oluşumun en çok dinlenen sihirbazlarından biri oldu.Her ne kadar kalpten bağlı olduğu bir topluluk olmasa da Leclair oluşumun amacını ve üyelerini takdir etmekte.Amacıysa, basın gücünü kullanarak Scuta destekçilerinin irtibatını zedelemek ve Bellatores’e stratejik anlamda destek olmaktır.


Karakterinizin oluşum içindeki rütbesi: Stratejist
Karakterinizin normal hayatındaki mesleği/rütbesi: Dırdırcı Sahibi / Fransız Sihirsel İstihbarat Ajanı
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Wilhelmina Irving V.
Ölü
avatarÖlü

Ϟ Rp Beğenileri : 2

MesajKonu: Geri: Bellatores Lustitiae/Scuta de Ordine alımları 25.12.17 22:20Karakterinizin Adı ve Soyadı: Wilhelmina Irving Vaquez
Katılmak istediğiniz oluşum: Scuta
Karakterinizin kişiliği: Esprili bir insandır Wilhel, fakat esprilerinin düzeyi bel atına inmez. Tutucu ve sıkı bir Hrıstiyan olduğunu saklamaz fakat her yerine haç takarak bunu insanların gözüne de sokmaz. Dik duruşu ve genelde çatık kaşlarının ardında eğlenceli bir kişilik olduğu söylenebilir. Herkese karşı samimi başlar, insanların değerlerini kendilerinin kaybettiğine inanır. İletişim kuracağı insanları cımbızla seçmez fakat belli prensipleri vardır. Sıcakkanlı bir hava yaratır ve asla yalan söylemez. İnsanlar Wilhel'i bu şekilde hatırlar hatta, asla yalan söylemez.
Karakterinizin geçmişi: Yirmi üç yaşındaki Wilhel Londra'nın batısında doğdu, ailesi üst sınıf diye tabir edilen gruptandı. Onca zenginliğe rağmen mütevazı bir hayat sürerlerdi. Annesinin yardım merakı sayesinde pek çok insana para ve yemek gönderirlerdi. Tek çocuk olduğu için şımartılmış olsa da ahlak eğitimi ve vicdanı tam oturmuş olarak büyüdü. Hogwarts'ta Slyterin binasına girdiği zaman ise herkesi şaşırtmış oldu, zira onun hırsını kimse fark etmemişti. İlkokulu birincilikle bitirmesini annesi buna bağladı ve herkes Wilhel'i 'gizli hırslı' biri olarak not etti. İnsanlara fark ettirmeden onları ezme hırsı sayesinde okulu dereceyle bitirdi. Mezun olduktan sonra bakanlığa girmeyi planlıyordu fakat anne ve babasının savaş sırasında Bellatores tarafından öldürülmesiyle bütün planları alt üst oldu. Bu sırada Scuta için savaşmaya gelen Ilvermorny mezunu Wm Rolan Vaquez ile vatandaşlık alabilmesi için evlendi.
Karakterinizin katılacağı oluşumla bağlantısı: Yukarıda epey açıkladım, fakat Wilhel'in amacı ailesinin intikamını anlamaktan çok başka masum insanların ölmesini engellemek. Ayrıca bakanlığın yanında olduğundan Scuta'ya kendini daha yakın hissediyor. Bir de içine doğduğu düzenin değişmiş olması canını sıkıyor tabi.
Karakterinizin oluşum içindeki rütbesi: Asker ve araştırmacı.
Karakterinizin normal hayatındaki mesleği/rütbesi: Müze rehberi.
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Banana Panda
Game Master
avatarGame Master

Ϟ Rp Beğenileri : 2

MesajKonu: Geri: Bellatores Lustitiae/Scuta de Ordine alımları 27.12.17 23:52

Rütbeniz veriliyor.


Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Sınbira Harvelle
Seherbaz
avatarSeherbaz

Ϟ Rp Beğenileri : 14

Mezuniyet
Ϟ Binası: G G

MesajKonu: Geri: Bellatores Lustitiae/Scuta de Ordine alımları 27.01.18 20:18

buraya bir edit istiyorum efendimSınbira:
 
Auror:
 

Auror Department:
 

Love:
 

My Love:
 
En son Sınbira Harvelle tarafından 12.02.18 21:35 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
http://www.hogwarts-rpg.com/t4135-snbira-harvelle-karakter-kart#

Bellatores Lustitiae/Scuta de Ordine alımları

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 3 sayfasıSayfaya git : 1, 2, 3  Sonraki

Bu forumun müsaadesi var:Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Hogwarts-RPG :: Mesleki Seçimler-
.