Bellatores
Döneminin Baş Seherbazı, Ezekiel Harris tarafından kurulan örgütün anlamı Adaletin Savaşçılarıdır. Resmi olarak 1970 yılında kurulan ve kendisine bu ismi veren grup, aslında 1960 yılından beri gizliden gizliye varlığını sürdürmektedir.
Bu topluluk, tek bir amaç için kurulmuştur; adalet. Sihir bakanı Austin Hudson’ın adaletsizce sürdürdüğü 35 yıllık hükümdarlığa ve insanların inatla yok saydığı diktatörlüğe dur demek için, özgürlükçü ve yenilikçi bireylerin bir araya toplanmasıyla oluşmuştur. # Devamı İçin TIKLAYINIZ!
Scuta
Ingemar Byström tarafından ‘Düzenin Kalkanı’ adı altında kurulmuşlardır. 1970 yılında, Bellatores gibi güçlü bir örgütün ortaya çıkışı ile, birnevi mecburiyet sebebiyle savunma gücü olarak ortaya çıkmıştır.
İlk kuruluş amaçları düzeni (Bu vesileyle aslıda Sihir Bakanı ve bakanın inançlarını) korumak olsa dahi, çoğu üyenin katılım amacı doğrultusunda daha nebze Bellatores’u ortadan kaldırmak şeklinde amaç kayması oluşmuştur. Buna rağmen liderleri Byström, bu amacı reddederek tüm isteklerinin halk tarafından demokratik yollarla beş kere seçilmiş olan bakanı ve bununla beraber düzeni korumak olduğunu birçok kez belirtmiş, belirtmeye devam etmektedir. # Devamı İçin TIKLAYINIZ!
ACCIO Hogwarts-Rpg !
♣ Karakter Değiştir ♣
K.Adı:
 • Şifre:

 • HOGWARTS: AÇIK!
  TARİH: ARALIK 1973

  Paylaş
   

   Harvelle Ailesi

  Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
  Sınbira Harvelle
  Seherbaz
  Ϟ Rp Beğenileri : 24

  Sınbira Harvelle
  Seherbaz
  Aile Bireyleri ve Bireylerin Kurgusal Bağı:Steven Harvelle - Vampir/ Harvelle Holding Sahibi  Büyükbaba
  Sınbira Harvelle - Bakanlık Gizli Ajanı/ Torun
  Samuel Harvelle - Seherbaz/Torun
  Brooklyn Vigoureux - Disney Rainforest Cafe Sahibesi - Kuzen
  Eleanora Lizz Walker - Dırdırcı Stajeri - Kuzen
  Riley J. Lee - Slytherin - Kuzen
  Wilhelm Lev Petrovich - Slytherin - Kuzen
  Matthew William Harvelle - Kuzen

  Aile Hakkında Bilgi:[/color]
  Spoiler:
   
  Malikanenin Konumu:İngiltere/ Newbury şehrinde gözden uzak ve etrafı yeşillikler ile çevrili. Büyük bir alana sahip olan malikane yıllara meydan okumuş gibi gözüküyor. Harvelle arazisinin sınırlarına ilk girdiğinizde girişte mermer mermerden bir kemer sizi karşılıyor ve üzerinde yılana benzer bir S harfi ve harfin üzerinde H harfi yer almakta. Ailenin çoğunun isminin S harfi oluşunun buradan anlaşılıyor olması gerekiyor ve ailenin en uzun ömürlü kişisi aynı zamanda aileyi yok olmaktan kurtaran kişi sayılan Steven bu kemeri kendisi yaptırmıştı. Malikanenin bahçesi tamamen güller ile çevrilidir ve ortada bulunan kocaman mermerden deniz kızı elinde lotus çiçeği tutmuş şeklindeki havuzun içinde minik lotus çiçekleri bulunur. Lotus çiçeği Harvelle ailesinin simgesi olarak görülmektedir. Malikanenin iç döşemesi tamamen eski ortaçağ zamanlarına ait fakat aile üyeleri kendi odalarını istedikleri gibi döşemek konusunda özgür bırakılmışlardır. Foto için tık
  Ailenin Tarafı/ Görüşü:Aile başında Steven var ve uzun ömrünü sadece kendi ailesine adamış ve safkan takıntısı olan biri bu bağı koparmamak için elinden geleni yapıyor.
  Merlin'e Özel Notu (Varsa):Teşekkür ederim
  Açılacak Malikane Başlığı İçin Kısa Bir Yazı: (2-3 satır.)İngiltere/ Newbury şehrinde gözden uzak ve etrafı yeşillikler ile çevrili. Büyük bir alana sahip olan malikane yıllara meydan okumuş gibi gözüküyor. Harvelle arazisinin sınırlarına ilk girdiğinizde girişte mermer mermerden bir kemer sizi karşılıyor ve üzerinde yılana benzer bir S harfi ve harfin üzerinde H harfi yer almakta. Ailenin çoğunun isminin S harfi oluşunun buradan anlaşılıyor olması gerekiyor ve ailenin en uzun ömürlü kişisi aynı zamanda aileyi yok olmaktan kurtaran kişi sayılan Steven bu kemeri kendisi yaptırmıştı. Malikanenin bahçesi tamamen güller ile çevrilidir ve ortada bulunan kocaman mermerden deniz kızı elinde lotus çiçeği tutmuş şeklindeki havuzun içinde minik lotus çiçekleri bulunur. Lotus çiçeği Harvelle ailesinin simgesi olarak görülmektedir.


  Harvelle Ailesi BbeTGw
  Spoiler:
   

  My Love:
   

  My Son:
   

  Sayfa başına dön Aşağa gitmek
  http://www.hogwarts-rpg.com/t4135-snbira-harvelle-karakter-kart#
  Lumos
  Game Master
  Ϟ Rp Beğenileri : 2

  Lumos
  Game Master

  Buyrun efenim malikaneniz: Harvelle Ailesi Malikanesi

  Hayırlı, uğurlu olsun ! Artık bir çayınızı içmeye geliriz admin kadrosu olarak.  Very Happy


  Harvelle Ailesi 8YDg0A

  Favori cümlelerim:
   
  Sayfa başına dön Aşağa gitmek
   
  Harvelle Ailesi
  Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
  1 sayfadaki 1 sayfası

  Bu forumun müsaadesi var:Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
  Hogwarts-RPG :: Aile Seçimleri-