Bellatores
Döneminin Baş Seherbazı, Ezekiel Harris tarafından kurulan örgütün anlamı Adaletin Savaşçılarıdır. Resmi olarak 1970 yılında kurulan ve kendisine bu ismi veren grup, aslında 1960 yılından beri gizliden gizliye varlığını sürdürmektedir.
Bu topluluk, tek bir amaç için kurulmuştur; adalet. Sihir bakanı Austin Hudson’ın adaletsizce sürdürdüğü 35 yıllık hükümdarlığa ve insanların inatla yok saydığı diktatörlüğe dur demek için, özgürlükçü ve yenilikçi bireylerin bir araya toplanmasıyla oluşmuştur. # Devamı İçin TIKLAYINIZ!
Scuta
Ingemar Byström tarafından ‘Düzenin Kalkanı’ adı altında kurulmuşlardır. 1970 yılında, Bellatores gibi güçlü bir örgütün ortaya çıkışı ile, birnevi mecburiyet sebebiyle savunma gücü olarak ortaya çıkmıştır.
İlk kuruluş amaçları düzeni (Bu vesileyle aslıda Sihir Bakanı ve bakanın inançlarını) korumak olsa dahi, çoğu üyenin katılım amacı doğrultusunda daha nebze Bellatores’u ortadan kaldırmak şeklinde amaç kayması oluşmuştur. Buna rağmen liderleri Byström, bu amacı reddederek tüm isteklerinin halk tarafından demokratik yollarla beş kere seçilmiş olan bakanı ve bununla beraber düzeni korumak olduğunu birçok kez belirtmiş, belirtmeye devam etmektedir. # Devamı İçin TIKLAYINIZ!

Paylaş | 
 

 Kasım Ayı Aktiflik/Pasiflik Kontrolüne Dair Duyuru

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Banana Panda
Game Master
Ϟ Rp Beğenileri : 2

avatar
Game Master

Merhaba, pek sevgili Hogwarts RPG ahalisi,

Hepinizin bildiği üzere her ay yapmakta olduğumuz bir aktiflik kontrolümüz ve akabinde işleyen araf sürecimiz var. Fakat Kasım ayı, üyelerimizin en yoğun olduğu aylardan biri olduğundan; kapıya dayanan vizelerin yüzünden rol oyunlarınızı takip etmekte zorlandığınızın farkındayız. Bu yüzdendir ki Kasım'ı pasif ay ilan etmeye karar verdik. Cümbür cemaat okul/iş hayatının yoğun dönemini atlatmaya çalışırken burada da rütbelerimizi kaybedelim istemiyoruz elbette. Bu yüzden bu ay aktiflik kontrolü yapılmayacağını duyuruyoruz. Fakat, bu ay kontrol yapılmadığı için Aralık ayında yapılacak kontrolde rütbeler uyarı verilmeksizin alınacaktır.

Herkese iyi rol oyunları!
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
 
Kasım Ayı Aktiflik/Pasiflik Kontrolüne Dair Duyuru
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası

Bu forumun müsaadesi var:Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Hogwarts-RPG :: Kayıp Parşömen :: Genel İşleyiş :: Duyurular-