Bellatores
Döneminin Baş Seherbazı, Ezekiel Harris tarafından kurulan örgütün anlamı Adaletin Savaşçılarıdır. Resmi olarak 1970 yılında kurulan ve kendisine bu ismi veren grup, aslında 1960 yılından beri gizliden gizliye varlığını sürdürmektedir.
Bu topluluk, tek bir amaç için kurulmuştur; adalet. Sihir bakanı Austin Hudson’ın adaletsizce sürdürdüğü 35 yıllık hükümdarlığa ve insanların inatla yok saydığı diktatörlüğe dur demek için, özgürlükçü ve yenilikçi bireylerin bir araya toplanmasıyla oluşmuştur. # Devamı İçin TIKLAYINIZ!
Scuta
Ingemar Byström tarafından ‘Düzenin Kalkanı’ adı altında kurulmuşlardır. 1970 yılında, Bellatores gibi güçlü bir örgütün ortaya çıkışı ile, birnevi mecburiyet sebebiyle savunma gücü olarak ortaya çıkmıştır.
İlk kuruluş amaçları düzeni (Bu vesileyle aslıda Sihir Bakanı ve bakanın inançlarını) korumak olsa dahi, çoğu üyenin katılım amacı doğrultusunda daha nebze Bellatores’u ortadan kaldırmak şeklinde amaç kayması oluşmuştur. Buna rağmen liderleri Byström, bu amacı reddederek tüm isteklerinin halk tarafından demokratik yollarla beş kere seçilmiş olan bakanı ve bununla beraber düzeni korumak olduğunu birçok kez belirtmiş, belirtmeye devam etmektedir. # Devamı İçin TIKLAYINIZ!
ACCIO Hogwarts-Rpg !
♣ Karakter Değiştir ♣
K.Adı:
  • Şifre:

• HOGWARTS: AÇIK!
    TARİH: ARALIK 1973
    Paylaş | 

Sohbet

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
    Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
    Spica Whinchester
    Ölü
    Ϟ Rp Beğenileri : 0

Ölü
    00:04:44
    Sizi daha yakından tanıyabilmek, gün içinde yaşadığımız bazı şeyleri paylaşma ihtiyacı hissettiğimizda onları paylaşmak için böyle bir konu açmak istedim.

O halde, selam! Nasıl gidiyor?

Cletus Cynesige
    Büyücü
    Ϟ Rp Beğenileri : 20

Büyücü
    Kötü bi fikir değil. Nerde buluşuyoruz?

Tamam korkma korkma. Sadece pislik yapıyorum. Kaşar ben.

Hp, F1, Uzay, Bilim ve Bilgisayar oyunları dışında ilgimi çok ahım şahım cezbeden pek bir şeyle karşılaşmıyorum. -İstisnalar olmuyor değil, Percy Jackson gibi-
    İnsanları çok sevmem, sanırım Cletus bu özelliği benden almış.
    Buraya da yazmamın sebebi güzide sitemizde hoş vakit geçirmeni istemem.

Dipnot : Gif yetmezliğinden insanların almaktan kaçındığı Nil Abla'yı alışını taktir ediyorum. Bence Farah Zeynep Abdullah filan da alınmalı.. Bekliyorum tabii ileriki zamanlarda.

Düzenleme : http://www.hogwarts-rpg.com/t1581p190-sohbet-kazan
    Böyle bir başlığımız da vardı bi de ama.. Bilmiyorum sana mı özel olsun istedin ?
    Spica Whinchester
    Ölü

Ölü
    Gerçek ismini öğrenebilseydim çok daha iyi olurdu tabii. Razz "Ben de Peynir." diyeyim o halde.

Kurgu gereği, Whinchester ailesince buz mavi gözlere sahip olduğumuz için başlarda ünlü sıkıntısı çektim. Malum, sitede gördüğüm kadarıyla Türk ünlü tercihinde bulunan olmamış. Aynı gün doğduğum için de Nil abla olsun olmuşken, diye düşündüm.

Hem... Hayır ya, maksat sadece muhabbet olsun istedim. Very Happy

Lavinia Raskolnikov
    Cadı
    Ϟ Rp Beğenileri : 20

Cadı
    siteye hoşgeldin ezgi ben fakat şey soyadını her seferinde yanlış yazıyorsun winchester olacak söyliyeyim dedim Smile hani rpci olarak tavsiye

Spoiler:

Matthew William Harvelle
    Lütfen Rütbe Başvurusu Yapınız!
    Ϟ Rp Beğenileri : 18

Nerden biliyorsun yanlış olduğnu? Belki öyle kullanıyordur Very Happy

Selam bu arada Sena bende!

Spoiler:

remember:

Brooklyn Vigoureux
    Ölü

Ölü
    google da direk düzeltmeye gidiyor da ordan biliyorum Very Happy
    Matthew William Harvelle

Abi gogel amca o çok kullanılıyor diye düzeltiyor. Burada bilinçl, kullanım var bence Very Happy

Spoiler:

remember:

Brooklyn Vigoureux
    Ölü

Ölü
    yoo normal sitelerde de öyle geçiyor winchester diye daha önce bir çok yerde gördüm neyse tekrar hoşgeldin
    Matthew William Harvelle

Okey Ezgi aghsjbkncfas 5 kişi aynı anda aile kurgusuyla üye olup karakterlerinin soyadını yanlış yazmıştır doğru diyorsun.

Spoiler:

remember:

Cedrina Whinchester
    Ölü

Ölü
    @Matthew William Harvelle demiş ki:
    Okey Ezgi aghsjbkncfas 5 kişi aynı anda aile kurgusuyla üye olup karakterlerinin soyadını yanlış yazmıştır doğru diyorsun.
    Hahahaha:D Whinchester orijinali ya... Otomatik düzeltme yüzünden Cedrina ve Spica "Whincester" oldu Very Happy Ağır Trakyalı gibi hissediyorum kendimi Very Happy

http://www.hogwarts-rpg.com/t4656-cedrina-whinchester-karakter-k

Sohbet
    Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
    1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki