Bellatores
Döneminin Baş Seherbazı, Ezekiel Harris tarafından kurulan örgütün anlamı Adaletin Savaşçılarıdır. Resmi olarak 1970 yılında kurulan ve kendisine bu ismi veren grup, aslında 1960 yılından beri gizliden gizliye varlığını sürdürmektedir.
Bu topluluk, tek bir amaç için kurulmuştur; adalet. Sihir bakanı Austin Hudson’ın adaletsizce sürdürdüğü 35 yıllık hükümdarlığa ve insanların inatla yok saydığı diktatörlüğe dur demek için, özgürlükçü ve yenilikçi bireylerin bir araya toplanmasıyla oluşmuştur. # Devamı İçin TIKLAYINIZ!
Scuta
Ingemar Byström tarafından ‘Düzenin Kalkanı’ adı altında kurulmuşlardır. 1970 yılında, Bellatores gibi güçlü bir örgütün ortaya çıkışı ile, birnevi mecburiyet sebebiyle savunma gücü olarak ortaya çıkmıştır.
İlk kuruluş amaçları düzeni (Bu vesileyle aslıda Sihir Bakanı ve bakanın inançlarını) korumak olsa dahi, çoğu üyenin katılım amacı doğrultusunda daha nebze Bellatores’u ortadan kaldırmak şeklinde amaç kayması oluşmuştur. Buna rağmen liderleri Byström, bu amacı reddederek tüm isteklerinin halk tarafından demokratik yollarla beş kere seçilmiş olan bakanı ve bununla beraber düzeni korumak olduğunu birçok kez belirtmiş, belirtmeye devam etmektedir. # Devamı İçin TIKLAYINIZ!
Yeni Başlık Gönder   Cevap GönderPaylaş | 
 

 Alp Baran Anısına...

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Cletus Cynesige
Büyücü
Ϟ Rp Beğenileri : 12

avatar
Büyücü


Bir şey söylemeye gerek yok... Hepimiz bir üzüntü içindeyiz. Işıklar içinde uyu Alp...
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Fajr Mithra
Ölü
Ϟ Rp Beğenileri : 0

Ölü
Gerçekten çok üzüldüm. Siteye çok şey katan eğlenceli bir insandı. Daha fazlasını bile hak ediyor. Işıklar içinde uyusun.
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Aaliyah Qandisa
Bitkibilim
Ϟ Rp Beğenileri : 88

avatar
Bitkibilim
Bu başlığı açmaya gelmiştim. Ezgi başta olmak üzere bugün dönüş yapamadığım herkesten özür dilerim. Duyduklarıma o kadar inanamadım ki Ilgın'a elli defa bunun bir şaka olup olmadığını sordum. Alp'i en son Ezgi'nin doğum gününde görmüştüm. O gün minibüsten inerken böyle birşeyi aklıma getirmem dahi mümkün değildi. Hayat garip. Çok garip. Alp'in en çok tarafsızlığını severdim. Objektif bir insandı. Kendisine yöneltilen eleştirileri dahi çok ılımlı karşılardı. Böyle erdemli bir insanın daha farklı birşeyi hak ettiğini düşünüyor insan ister istemez.
Kızlar ağıtlar düzerken bosna yaylalarında,
Acıya bulanmıştı şenlikleri,
Ederlezi yine gelmişti, her sene geldiği gibi...

Spoiler:
 
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
http://www.hogwarts-rpg.com/t1517-aaliyah-qandisa-lejant
Jacqueline A. Vinogradov
Ölü
Ϟ Rp Beğenileri : 3

Ölü
benim buraya yazıcak çok şeyim var ama malesef şuan hala şokta olduğum için kelimelere dökemiyorum. Yine de hayatımda tanıdığım en kibar en nazik insanlardan biri idi. Başkası iyi davranmazken ya da kafama bir şey takıldığında o hep yardımcı olurdu. Asla benim için yaptıklarını unutmicam... Sad
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Violeta Lechkov
Bellatores Lustitiae
Ϟ Rp Beğenileri : 84

avatar
Bellatores Lustitiae
Aslında söylenecek çok şey var fakat hepsi böyle acı olayların yanında anlamsız kalıyor. O sebepten lafı hiç uzatmayacağım, mekanı cennet ruhu şad olsun. Hepimizin başı sağ olsun.


i'll remain no more than is required of me
u n t i l  t h e  s p i r i t  i s  g o n e
i will long to see all that waits to be known
and all that will n e v e r  b e  k n o w nSayfa başına dön Aşağa gitmek
http://www.hogwarts-rpg.com/t1534-violeta-lechkov
Jollyn Maqe
Hogwarts Müdiresi
Ϟ Rp Beğenileri : 64

avatar
Hogwarts Müdiresi
Ben Alp'i çok fazla tanımazdım. Aslında hiç tanımazdım, ama arada topluda karşılaştığımızda konuşuyorduk. İyi bir insandı. Rplerini de takip ediyordum, güzel kurguları vardı. Diyecek başka bir şey yok sanırım. Mekanı cennet olsun, ruhu şad olsun inşallah. Allah ailesine ve sevdiklerine sabırlar versin. Işıklar içinde uyusun...*:
 
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Anastasiya Elspeth Moira
Sihirli Yaratık
Ϟ Rp Beğenileri : 0

avatar
Sihirli Yaratık
Mekanı cennet olsun.


Sayfa başına dön Aşağa gitmek
 
Alp Baran Anısına...
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası

Bu forumun müsaadesi var:Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Hogwarts-RPG :: Havadan Sudan-
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder