Bellatores
Döneminin Baş Seherbazı, Ezekiel Harris tarafından kurulan örgütün anlamı Adaletin Savaşçılarıdır. Resmi olarak 1970 yılında kurulan ve kendisine bu ismi veren grup, aslında 1960 yılından beri gizliden gizliye varlığını sürdürmektedir.
Bu topluluk, tek bir amaç için kurulmuştur; adalet. Sihir bakanı Austin Hudson’ın adaletsizce sürdürdüğü 35 yıllık hükümdarlığa ve insanların inatla yok saydığı diktatörlüğe dur demek için, özgürlükçü ve yenilikçi bireylerin bir araya toplanmasıyla oluşmuştur. # Devamı İçin TIKLAYINIZ!
Scuta
Ingemar Byström tarafından ‘Düzenin Kalkanı’ adı altında kurulmuşlardır. 1970 yılında, Bellatores gibi güçlü bir örgütün ortaya çıkışı ile, birnevi mecburiyet sebebiyle savunma gücü olarak ortaya çıkmıştır.
İlk kuruluş amaçları düzeni (Bu vesileyle aslıda Sihir Bakanı ve bakanın inançlarını) korumak olsa dahi, çoğu üyenin katılım amacı doğrultusunda daha nebze Bellatores’u ortadan kaldırmak şeklinde amaç kayması oluşmuştur. Buna rağmen liderleri Byström, bu amacı reddederek tüm isteklerinin halk tarafından demokratik yollarla beş kere seçilmiş olan bakanı ve bununla beraber düzeni korumak olduğunu birçok kez belirtmiş, belirtmeye devam etmektedir. # Devamı İçin TIKLAYINIZ!
ACCIO Hogwarts-Rpg !
♣ Karakter Değiştir ♣
K.Adı:
 • Şifre:

 • HOGWARTS: AÇIK!
  TARİH: ARALIK 1973

  Paylaş
   

   Scuta Firarisi

  Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
  Ylberia Dhurim
  Sihir Basın & Yayını
  Ϟ Rp Beğenileri : 13

  Ylberia Dhurim
  Sihir Basın & Yayını
  Scuta FirarisiGelecek Postası


  "Saklanacak ne vardı?"

  Geçtiğimiz günlerde Scuta de Ordine'nin rehberi olarak basına sürülen Atticus Julian Reed'in kayboluşunun 34. gününde Hogsmeade meydanında toplanan bir grup sempatizan gösteri yaptılar. Scuta'nın bilinen kurucusu Ingemar Byström ile yaptığımız çok özel görüşme neticesinde yakın zamanda örgüt içerisinde bazı değişikliklere gidilinebileceği belirtildi. Akıllara gelen ilk isim Eski Sihirsel Taşımacılık Dairesi Başkanı Neil Roberson olsa da bazı sempatizanlar In Noctem'li Quidditch oyuncusu Ricky Mccullough'un da oldukça güçlü bir aday olduğunu düşünüyorlar.


     
  Ylberia Troshani

  Editör

  İki Altın Tüy sahibi, bir çocuk annesi, yirmi yılı aşkın gazeteci. Bir zamanların sağlık habercisi olan Troshani, Ezekiel Harris ile yaptığı röportajla tarafsız haberciliği büyücedünyaya göstermiş, Casey Shaffer suikastini kadrajına yansıtarak dünya çapında ses getirmiştir. Kariyerine Gelecek Postası Editörü olarak devam etmektedir.

  Sayfa başına dön Aşağa gitmek
  http://www.hogwarts-rpg.com/t3837-ylberia-troshani-dhurim-karakt
   
  Scuta Firarisi
  Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
  1 sayfadaki 1 sayfası

  Bu forumun müsaadesi var:Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
  Hogwarts-RPG :: Gelecek Postası-