ACCIO Hogwarts-Rpg !
Yönetim
Başlarken
Pano
Kullanıcı Değiştir:
K.Adı:
Şifre:
Paylaş|

ÇATI KATI | BAYKUŞHANE

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
YazarMesaj
Cedrina Whinchester
St. Mungo Şifacı

Ϟ Rp Beğenileri : 0

Mezuniyet
Ϟ Binası: R R

MesajKonu: ÇATI KATI | BAYKUŞHANE 07.02.18 20:52

http://www.hogwarts-rpg.com/t4656-cedrina-whinchester-karakter-k
Cedrina Whinchester
St. Mungo Şifacı

Ϟ Rp Beğenileri : 0

Mezuniyet
Ϟ Binası: R R

MesajKonu: Geri: ÇATI KATI | BAYKUŞHANE 07.02.18 21:06

St. Mungo Daveti
       Aralık 1972

Cedrina, o sabah "biraz" geç uyanmıştı. Saat yaklaşık olarak 11'di ve bu bir cadı için ciddi anlamda biraz geçti. Okulda Noel hazırlıkları yapıldığı için izinliydi, Cedrina. Bu sene fazla yaralanma olayıyla karşılaşmadıklarından da içi oldukça rahattı. Yani, aklı okulda kalmamıştı. Cedrina, yarı uyur yarı uyanık halinden en sonunda ayılarak gözlerini açtı. Elini istemsizce karnının üzerinde gezdirdi. Canım oğlum, diye iç geçirdirdikten sonra yerinden doğruldu. "NANA!" diye seslendi. Bayan Whinchester tarafından çağrıldığını duyan Nana vakit kaybetmeden yatak odasına cisimlendi. Cedrina, Nana'ya gülümsedikten sonra dudaklarını araladı. "Bu akşam yemekleri kendim hazırlamak istiyorum. Bir de... Beatrice'nin nerede olduğunu öğrenebilir misin?" Küçük ev cini, çelimsiz bacaklarıyla Cedrina'ya minnettarlık göstergesi olarak küçük bir beden işareti yaptıktan sonra söze girdi: "Size yardımcı olmayı çok istesem de ben bir Whinchester ciniyim ve sizin emrinizle Beatrice hanımımı takibe alamam." dedi. Cedrina, bu cevaptan hoşlanmasa da itaatkar bir ev cini olan Nana'nın yapacak bir şeyi yoktu. Beatrice'nin eve gelmiyor oluşu beni fazlasıyla endişelendiriyor. En son eve bu kadar uzun süre gelmediğinde başını bin bir çeşit derde sokmuştu. Cedrina, iki elini de yatağa koyarak yataktan destek aldı ve en sonunda doğruldu. Karnında hafif bir sancı vardı ama bu sancılar normaldi. Cedrina, ayağını yere bastığında karşısında Nana'yı gördü. "Sabah ışıklarıyla birlikte sizin için bir baykuş gönderildi, hanımım." dedi, Nana. Cedrina, gülümsemesini yeniden yüzüne yerleştirdi: "Teşekkür ederim, Nana." dedi. Zaman kaybetmeden koşar adımlarla çatı katındaki minyatür baykuşhaneye doğru ilerledi. Güzeller güzeli kar beyaz baykuşu Hera'yı gördüğüne sevinmişti, Cedrina. Kapalı dolaplara doğru ilerledi ve eline bir avuç yem doldurdu. Yemle dolu olan elini Hera'nın gagasına doğru uzatırken diğer eliyle de mektubu aldı. "Bayan Whinchester'a" yazıyordu St. Mungo damgalı kağıdın üzerinde. St. Mungo mu? Cedrina, zarfı yırttı ve mektubu okumaya başladı: "Bayan Whinchester; Hogwarts'tan öğrencilik haricinde de kopamadığınızı, gerek profesörlük gerekse şifacılık meslekleriyle Hogwarts'ta bulunduğunuzu biliyoruz. Ancak sihirli yaratıklar hakkında en az Sihirli Yaratıkların Düzenlenmesi ve Denetimi Dairesi çalışanları kadar bilgili olduğunuzu da biliyoruz. St. Mungo'da sizleri sihirli yaratıklarla sorumlu olan bölümümüzün başında görmekten mutluluk duyarız. Teklifimizi onaylıyorsanız en geç 1 ay sonra St. Mungo'da sizi görmek isteriz. Saygılarımızla, imza: Eski Dostun" Cedrina, yazılanları okurken gözlerinin büyümesine engel olmamış ve oldukça sevinmişti. Böylesine önemli bir görev için uygun görülmüş olması bile mükemmel bir histi. Cedrina, Hogwarts'a artık veda etmeliydi.
Cedrina Whinchester / RP Sonu

http://www.hogwarts-rpg.com/t4656-cedrina-whinchester-karakter-k

ÇATI KATI | BAYKUŞHANE

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası