Bellatores
Döneminin Baş Seherbazı, Ezekiel Harris tarafından kurulan örgütün anlamı Adaletin Savaşçılarıdır. Resmi olarak 1970 yılında kurulan ve kendisine bu ismi veren grup, aslında 1960 yılından beri gizliden gizliye varlığını sürdürmektedir.
Bu topluluk, tek bir amaç için kurulmuştur; adalet. Sihir bakanı Austin Hudson’ın adaletsizce sürdürdüğü 35 yıllık hükümdarlığa ve insanların inatla yok saydığı diktatörlüğe dur demek için, özgürlükçü ve yenilikçi bireylerin bir araya toplanmasıyla oluşmuştur. # Devamı İçin TIKLAYINIZ!
Scuta
Ingemar Byström tarafından ‘Düzenin Kalkanı’ adı altında kurulmuşlardır. 1970 yılında, Bellatores gibi güçlü bir örgütün ortaya çıkışı ile, birnevi mecburiyet sebebiyle savunma gücü olarak ortaya çıkmıştır.
İlk kuruluş amaçları düzeni (Bu vesileyle aslıda Sihir Bakanı ve bakanın inançlarını) korumak olsa dahi, çoğu üyenin katılım amacı doğrultusunda daha nebze Bellatores’u ortadan kaldırmak şeklinde amaç kayması oluşmuştur. Buna rağmen liderleri Byström, bu amacı reddederek tüm isteklerinin halk tarafından demokratik yollarla beş kere seçilmiş olan bakanı ve bununla beraber düzeni korumak olduğunu birçok kez belirtmiş, belirtmeye devam etmektedir. # Devamı İçin TIKLAYINIZ!
Paylaş | 

Taze Askerimizin Doğum Günüüü (Uğur)

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
Jollyn Maqe
Hogwarts Müdiresi
Ϟ Rp Beğenileri : 64

Hogwarts Müdiresi

N'aptın Müdür! Aaay bunu yapmasam valla olmazdı dfghjkl

Ehem. Şimdi efenim merhabalar. Site sakinlerinin bildiği gibi kendisi şuan askerde, ama ben yine de başlığı açmak istedim. Gelince bir şeyler yazar belki aylar sonra. dfghjk Sonra yok efendim benim doğum günüm kutlanmadı yok efendim Darence trip atıyor şuan yok. Ahahah şaka bir yana iyi ki doğdun Uğur! Valla sana ne söylesem az. Şuan ne söyleyeceğimi dahi bilmiyorum. Sanırım üç senedir birbirimizi tanıyoruz ve epey iyi anlaştığımızı düşünüyorum, hani bana göre öyle ve sana da göre de öyle diye düşünüyorum ben. dfghj Rplerini beğendiğim, kendisinin de iyi kalbi olan birisi. Bir an önce geri dönsün de rplere devam edelim dediğim. Bir de Jollyn'le Müdürlük koltuğunu kaptım çok da mutluyum bu yüzden kendisi de mutlu tabii ki biliyorum ben. Hehe neyse fazla konuşmadan doğum gününü tekrar kutluyorum. İyi ki doğdun! İyi ki varsın, iyi ki bu siteyi açmışsın da daha iyi tanışma fırsatı yakaladık ve bu sayede çok daha güzel insanlar tanıdım.

*:

Atlas Clayton
Konsey Üyesi
Ϟ Rp Beğenileri : 6

Konsey Üyesi
Doğum günün kutlu olsun Uğur, nice mutlu & sağlıklı senelere
Bende buradan teşekkür ediyorum senin sayende bir sürü iyi insanla tanıştım. teşekkürler

So look in the mirror :

Mesocyon:

Valoel ☯:

http://www.hogwarts-rpg.com/t4269-atlas-clayton-karakter-kart#63
Mostafa De León
Ölü
Ϟ Rp Beğenileri : 0

Ölü
Doğum günün kutlu olsun asker.

Bu söylediklerim hakikat olduğu gün senden ve bütün medeni beşeriyetten dileğim şudur: Beni hatırlayınız. -M.K. Atatürk

Give me all your true hate and I'll translate it in our bed,

Into never seen passion, never seen passion

That is why I am so mad about you

::

Persephone De León
Seherbaz
Ϟ Rp Beğenileri : 15

Seherbaz
iyi ki doğdun uğuuurr^^
-hala arada darence'ın profiline girip aaliyah ile olan rplerini stalkladığım doğrudur-

umarım güzel bir gün geçirmişsindir

everybody wants to rule the world. everybody wants to be a king.
someone who knows shit.

http://www.hogwarts-rpg.com/t3791-de-leon-lejand
Violeta Lechkov
Bellatores Lustitiae
Ϟ Rp Beğenileri : 84

Bellatores Lustitiae
Lafı uzatmak istemiyorum, iyi ki doğdun Uur!
Tez zamanda seni tekrar buralarda görmek istiyorum.
Seni seviyorum, umarım kendine çok çok iyi bakıyorsun. Nice güzel yaşlarına olsun.

bu arada, şu gifi günlerce balımla karşılıklı webcamde yapıyor idik. ne günlerdi heeyytt be. az dedikodunu yapmadık. ağla.

i'll remain no more than is required of me
u n t i l  t h e  s p i r i t  i s  g o n e
i will long to see all that waits to be known
and all that will n e v e r  b e  k n o w n

http://www.hogwarts-rpg.com/t1534-violeta-lechkov
Lorélai Thalia Garcia
Mitoloji

Mitoloji
Ay yaşasın Uğur'un doğum günüymüş!
Nice senelere ki! Smile 
İyi ki doğmuş bu siteye admin olmuş bu vesileyle tanışık olmuşuz ehe.

like narcissus trembling in the wind

http://www.hogwarts-rpg.com/t5395-lorelai-thalia-garcia-karakter
Bianca Iris Whinchester
Ölü

Ölü
Doğum günün kutlu olsuun Smile nice sağlıklı yaşların olur inşallah
Hope Sundy
Cadı
Ϟ Rp Beğenileri : 1

Cadı
Kaç oldun Uğur? Yaşlanıyoruz be! Nice senelere adasgdhjsakf

İyi ki doğdun <3

i hope:

the thunderbird:

remember:

Aaliyah Qandisa
Bitkibilim
Ϟ Rp Beğenileri : 88

Bitkibilim
PEKİ UĞUR DA BİZİ GÖRECEK Mİ? Görüyor arkadaşlar, kesin bilgi. Ben dün kendisi ile telefonda görüştüm, afiyeti yerinde şehzademin. Sanırım aramızda bu herifin nazını en çok ben çektim. Hele bizim bununla bir partner olma hikayemiz var, paşam iki kere fikir değiştirdi duygularımla oynadı. Ben onu öyle kabullendim o beni böyle. Nasıl oldu bilmiyorum ama seviyorum keratayı. Uğur babamız, Hogwarts RPG evimiz. Olmasaydı olmazdık. İyi ki doğdun Uğur, iyi ki varsın. Karakterine yüzüğü takmadan sana hakkımı helal etmiyorum. Ensendeyim. Ölsem bile ruhum her gece seni ziyaret edip "Beni NPC yap ama yine de o düğünü yap" diye ensene üfleyecek. Seni özledik çabuk gel!

Kızlar ağıtlar düzerken bosna yaylalarında,
Acıya bulanmıştı şenlikleri,
Ederlezi yine gelmişti, her sene geldiği gibi...

Spoiler:

http://www.hogwarts-rpg.com/t1517-aaliyah-qandisa-lejant
Darence Elias
Konsey Başkanı
Ϟ Rp Beğenileri : 116

Konsey Başkanı
Hepinize çok teşekkür ederim arkadaşlar. Burası da benim için özel bir yer ve özel arkadaşlıkların olduğu bir site. İyi ki varsınız, özellikle Balım lafım sana ölünce ölürsün canım bence hayatta iken çabala yüzük için

11 ay sonra burdayım tabi sizler hala burda olursanız. İrem can sana da teşekkür ederim başlık için, kitap yazacağız daha seninle

Onun dışında kendinize iyi bakın ve yazmaktan rp yapmaktan zevk alın. Önemli olan eğlenmek gerisi teferruattır bu site için.

Saygılarımla...

Bir Zamanlar Bizde Öğrenciydik!:

...:

http://www.hogwarts-rpg.com/t1543-darence-elias

Taze Askerimizin Doğum Günüüü (Uğur)
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki