Bellatores
Döneminin Baş Seherbazı, Ezekiel Harris tarafından kurulan örgütün anlamı Adaletin Savaşçılarıdır. Resmi olarak 1970 yılında kurulan ve kendisine bu ismi veren grup, aslında 1960 yılından beri gizliden gizliye varlığını sürdürmektedir.
Bu topluluk, tek bir amaç için kurulmuştur; adalet. Sihir bakanı Austin Hudson’ın adaletsizce sürdürdüğü 35 yıllık hükümdarlığa ve insanların inatla yok saydığı diktatörlüğe dur demek için, özgürlükçü ve yenilikçi bireylerin bir araya toplanmasıyla oluşmuştur. # Devamı İçin TIKLAYINIZ!
Scuta
Ingemar Byström tarafından ‘Düzenin Kalkanı’ adı altında kurulmuşlardır. 1970 yılında, Bellatores gibi güçlü bir örgütün ortaya çıkışı ile, birnevi mecburiyet sebebiyle savunma gücü olarak ortaya çıkmıştır.
İlk kuruluş amaçları düzeni (Bu vesileyle aslıda Sihir Bakanı ve bakanın inançlarını) korumak olsa dahi, çoğu üyenin katılım amacı doğrultusunda daha nebze Bellatores’u ortadan kaldırmak şeklinde amaç kayması oluşmuştur. Buna rağmen liderleri Byström, bu amacı reddederek tüm isteklerinin halk tarafından demokratik yollarla beş kere seçilmiş olan bakanı ve bununla beraber düzeni korumak olduğunu birçok kez belirtmiş, belirtmeye devam etmektedir. # Devamı İçin TIKLAYINIZ!
Paylaş | 

Sitenin Işığı Lumos'un Doğum Günü (Can)

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Jollyn Maqe
Hogwarts Müdiresi
Ϟ Rp Beğenileri : 64

Hogwarts Müdiresi

Caaaaaaaan!
Aaay doğum günün kutlu olsuuuun. Kaç oldun yahu, büyüyoruz resmen olmuyor böyle! Valla ben de hiç istemiyorum, ama işte yapacak bir şey olmuyor biliyorum. Neyse neyse, böyle şeylerden konuşup da keyfini kaçırmak istemiyorum. Bugün senin güzel günün, neşeli günün, heyecanlı günün olmalı. Site sayesinde tanıştığım yegane güzel insanlardan bir tanesisin. İyi ki varsın, iyi ki tanışmışız, nice sağlıklı senelere inşallah! Her şey gönlünce ve güzel olsun. Bol bol rpler yapalım inşmerlin. Işığını üzerimizden eksik etme. Lumos*

*:

Azrael Slater
K.S.K.S
Ϟ Rp Beğenileri : 25

K.S.K.S
Ooo dogum gunun kutlu olsun Lumos nice mutlu yillara

Azrael:

Her şey kaybedildiğinde onur ölümü emreder ama yaşayanlar için hâlâ umut var.
Altınlar tüm evrene hükmedebilsin diye zincire vurulmuş tüm renkler için.
Yalnız değilim. Kurban değilim.
Ben Azrail'im.
Acı çekmeyi bilirim.
Karanlığı bilirim.
Hikâye böyle bitmeyecek.
http://www.hogwarts-rpg.com/t2186-azrael-lejant
Lateefa Mârzadeh
Sihirli Yaratık
Ϟ Rp Beğenileri : 0

Sihirli Yaratık
İyi ki doğdun Can! Nice rakı sofralarına dfjbd

LONELY H E A R T S♡ CLUB

::

http://www.hogwarts-rpg.com/t4890-lateefa-marzadeh-lejant
Xavi S. Angel
Ölü
Ϟ Rp Beğenileri : 1

Ölü
İyi ki doğdun Issız Adam

Ain't it strange darlin', you'll never know

When I kill everybody,:

Aaliyah Qandisa
Bitkibilim
Ϟ Rp Beğenileri : 88

Bitkibilim
Ben bu adamı kafadan 8 senedir tanıyorum. Vay be. Dile kolay 8 sene. Canım Can, seni çok seviyorum. Mesafeler dostluğumuzun arasına giremedi çünkü 8 yılda anca geçen yıl görüşebildik. Ben Can'la tanıştığımda Can mezun olmak üzereydi. Sonra bir 4 yıl daha mezun olmak üzere kaldı. Dedim herhalde biz bu adamla aynı anda mezun olucaz, beni bekliyor. Ev arkadaşı vardı o da rpciydi, ilk onunla tanışmıştım. Can'ı hiç sevmiyordu ve gözümde öyle bir imaj çizdi ki eleman, Can sanki kazanova, efendime söyleyeyim Don Juan. Kızlı erkekli partiler, şampanyalar, seks falan. Öyle birşey canlandı gözümde. Bir de benim karakterimin ünlüsünü beğenip ben siteye gelir gelmez bana partnerlik teklif etti ve sonra 2 yıl rplerimizi yazmadı. O yüzden içimde yaradır. En azından bir karakterimi evlendireceğim. Hala bu motivasyonla rp yazıyorum. Sağol Can. Manyak oldum senin yüzünden. Evleneceğim diye site açtım ulan. Daha ne yapayım. İYİ Kİ DOĞDUN YAVRUKUŞUM, İYİ Kİ VARSIN Ejderhan Crystal'ın fotoğrafını çok aradım ama bulamadım üzgünüm.

Kızlar ağıtlar düzerken bosna yaylalarında,
Acıya bulanmıştı şenlikleri,
Ederlezi yine gelmişti, her sene geldiği gibi...

Spoiler:

http://www.hogwarts-rpg.com/t1517-aaliyah-qandisa-lejant
Hettie Laity
Hufflepuff
Ϟ Rp Beğenileri : 2

Hufflepuff
Merhabalar, iyi ki doğdunuz Smile

http://www.hogwarts-rpg.com/t5008-hettie-laity-karakter-kart#850

Sitenin Işığı Lumos'un Doğum Günü (Can)
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası