Bellatores
Döneminin Baş Seherbazı, Ezekiel Harris tarafından kurulan örgütün anlamı Adaletin Savaşçılarıdır. Resmi olarak 1970 yılında kurulan ve kendisine bu ismi veren grup, aslında 1960 yılından beri gizliden gizliye varlığını sürdürmektedir.
Bu topluluk, tek bir amaç için kurulmuştur; adalet. Sihir bakanı Austin Hudson’ın adaletsizce sürdürdüğü 35 yıllık hükümdarlığa ve insanların inatla yok saydığı diktatörlüğe dur demek için, özgürlükçü ve yenilikçi bireylerin bir araya toplanmasıyla oluşmuştur. # Devamı İçin TIKLAYINIZ!
Scuta
Ingemar Byström tarafından ‘Düzenin Kalkanı’ adı altında kurulmuşlardır. 1970 yılında, Bellatores gibi güçlü bir örgütün ortaya çıkışı ile, birnevi mecburiyet sebebiyle savunma gücü olarak ortaya çıkmıştır.
İlk kuruluş amaçları düzeni (Bu vesileyle aslıda Sihir Bakanı ve bakanın inançlarını) korumak olsa dahi, çoğu üyenin katılım amacı doğrultusunda daha nebze Bellatores’u ortadan kaldırmak şeklinde amaç kayması oluşmuştur. Buna rağmen liderleri Byström, bu amacı reddederek tüm isteklerinin halk tarafından demokratik yollarla beş kere seçilmiş olan bakanı ve bununla beraber düzeni korumak olduğunu birçok kez belirtmiş, belirtmeye devam etmektedir. # Devamı İçin TIKLAYINIZ!
ACCIO Hogwarts-Rpg !
♣ Karakter Değiştir ♣
K.Adı:
 • Şifre:

 • HOGWARTS: AÇIK!
  TARİH: ARALIK 1973
  Paylaş
   

   Daha Da Yeni Temamıza Dair

  Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
  Ören Bayan
  Game Master
  Ϟ Rp Beğenileri : 0

  Ören Bayan
  Game Master

  Daha Da Yeni Temamıza Dair New1010

  Bayramda elimi öpmeye gelmeseler de pek çok sevdiğim yavrularım,

  Yıllık temizliğe başladık, ilk olarak da temamızı değiştirdik. Ama ne oldu? İlk olarak temamızı değiştirdiğimiz ve sizi kapının önünde çok fazla bekletmek istemediğimiz için siteyi açıp temizliğe siz buradayken devam etmek zorunda kaldık. Birkaç gün boyunca siz koltukta otururken altınızı süpürmek için ayaklarınızı kaldırmanızı rica edebiliriz. Sitede tek kod bilen Kronos askerde olunca, bu kadar yetiştirebildik.

  Temamızla beraber gelen değişikler aşağıdaki şekildedir;
  - Güzel oldu.

  Harika değil mi? Biz de tüm bu yeniliklere çok sevindik. Her neyse temamızı sitemizin kurgusunu gözeterek yaptık, bundan böyle site genelindeki kurgularda neler öne çıkacaksa onları oralara buralara serpiştirdik.

  Temadaki bozuklukların tamamen giderilmesi 2-3 gün sürebilir.

  Ana görselin hemen altındaki yeri de şu şekilde kullanacağız;

  -İki yana kayan ve şu anda kuru kafa ve sofra olan görsellerin bulunduğu kısım bundan böyle yan kurguların ya da önemli rplerin duyurusunun yapılacağı kısım. Üzerine basında yönlendirmeyecek ama adını ve konumunu yazacağımız için rahatça bulabileceksiniz.

  -Altına ise ayın enleri geliyor.

  -İkinci sayfaya geçtiğinizde açık rol oyunları çıkıyor karşımıza. Açık rol oyunu başlığına kaydettirdiğiniz oyunlar burada yer alacak. O dönen süpürgeler gidecek yerine bize vereceğiniz ikonlar gelecek, merak etmeyin. Açık rol oyunları başlığı için TIK.

  -Hemen yanda basın karakterlerinin kaleminden çıkar güncel haberleri göreceğiz. Altında ise borsayı takip etmek isteyenler için bir kısmımız var. Orası da değişecek günden güne.

  -Üçüncü sayfaya girdiğinizde admin kadromuzu ve duyurularımızı görüyorsunuz. Güncel olarak düzenlenecek orası efenim.

  Kapanışı yapmadan evvel küçük de bir duyurum olsun. Temamızı yapan Nevissa Moovie'ye site grafikeri rankı verdik. Kendisi uzun süredir uğraşıyor ve bence yine harika bir iş çıkardı. Ona gerçekten günlerdir kahve ısmarlıyorum ve iğrenç davranıyorum. Ho birşey yapıyor göz ucuyla bakıp ı-ıh falan diyorum. Siteyi kafamıza atmadan bitirdi bu işi, çok şaşırıyorum. Belki de bu sitenin kafaya atılamayacak derecede soyut oluşu ile alakalıdır. Kendisine buradan çok teşekkür ediyoruz ve işlerini şöylece huzurunuza bırakıyoruz; TIK

  Hadi koşun bakalım yeni cicilerinizle rol oyunu yazmaya.
  Sevgiler,

  Ören Teyzeniz nezdinde HW RPG AİLESİ

  Önemli Not: Kimler online kısmı şu anda çalışmıyor galiba. Yarın Kronos'u oraya yönlendireceğim ama sabah 5'te göreve gitmesi gerekiyor diye kendisine istirahat verdik.


  Daha Da Yeni Temamıza Dair BLDMk9

  Herkesi mutlu edemezsiniz, çünkü siz lahmacun değilsiniz.
  Sayfa başına dön Aşağa gitmek
   
  Daha Da Yeni Temamıza Dair
  Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
  1 sayfadaki 1 sayfası

  Bu forumun müsaadesi var:Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
  Hogwarts-RPG :: Kayıp Parşömen :: Genel İşleyiş :: Duyurular-